Nisan Ayı ve Balık Burcu Vurgusu

Yarından itibaren Mars’ın da Balık burcuna geçişiyle, gökyüzünde su elementi vurgulanacak. Aklıma Nisan yağmurları ve sel vb sıkıntılar geliyor Allah korusun bereketiyle yağsın diyelim.
Balık burcu ve Neptün vurgusu bazı kişiler için enerji düşüklüğü, uyku isteği veya uykusuzluk durumları, ilginç rüyalar görmek şeklinde deneyimlenebilir. Özellikle sanatsal konularla uğraşan kişiler için son derece verimli olabilir, ilhamlar ve hayal gücü harekete geçebilir. Jüpiter Neptün kavuşumunun büyük kayıpları, enflasyonu işaret ettiğini düşünürsek ve doğa ana Ceres’in İkizler burcunda olup Balık burcundaki gezegenlere sert açılar yapacağını düşünürsek ekonomiyle ve maddi sıkıntılarla ilgili pozitif şeyler söylemek bu dönem için zor.
Balık burcunun duyarlı ve şifacı güzel özellikleri bir yana, suç ve suçluluk duygusuyla ilişkili olduğunu söyleyebiliriz. Jüpiter’in temsil ettiği bazı dindar figürler ve de bazı zengin kişilikler suçlanabilir. Hapishanelerle ilgili gelişmeler olabilir. Mitolojideki istismarcılardan Nessus uzun zamandır Balık burcunda Türkiye’nin MC noktasında geziniyor. 24 Mayıs’a kadar Balık burcunda haraket edecek olan Transit Mars’ın da etkisiyle suç vakalarında ve şiddet kurbanlarıyla ilgili artış olmaz umarım. Değişken burçlarda (İkizler, Başak, Yay, Balık) ve Akrep burcunda kişisel gezegenleri olanlar daha çok etkileniyor.

Balık enerjisini daha ruhsal, daha sezgisel, affetme deneyimleri veya sanatsal deneyimler şeklinde yaşamak dileğiyle…

Not: Doğum haritasında Mars’ı Balık burcunda olanlar için dans, yoga, pilates, artistik jimnastik gibi fiziksel hareketlerle müziğin, estetiğin veya ruhsallığın öne çıktığı uğraşılar uygundur.

Doğum haritası okuma atölyemiz yarın başlıyor.
İletişim: polarisastroloji@gmail.com

Ekrem Ok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top