Afrodit ve Adonis

Önceki yazıda Mars Balık transitinin olası bazı gölge yönlerine değinmiştim. Suç ve suçluluk, suçlanma deneyimleri, hapishanelerde olanlarla ilgili gelişmelerden bahsetmiştim. Gündemi çok iyi takip edemesem de maalesef şiddet kaynaklı suçlar, Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard’ın birbirini suçladığı mahkeme görüntüleri, Osman Kavala ve onun hapis durumuyla ilgili yeni gelişmeler, Trump’ın suçlanması gibi gelişmeler önüme düştü. Önümüzdeki günlerde de buna benzer deneyimler gündemi meşgul edebilir.

Biraz da güzel şeylerden bahsedelim. Güzellik tanrıçası Afrodit ile Adonis’in aşkına değinelim. Gerçi hikayenin sonu güzel bitmese de deneyime odaklanırsak güzeller güzeli Afrodit’in en çok sevdiği karakterlerden biridir Adonis. Hatta kadınların çekici bulduğu erkek tipini de gösterir diyebiliriz Adonis için.

Doğum haritalarında Adonis ve Afrodit’in (veya Roma mitolojisine göre Venüs’ün) öne çıktığı kişilerin ortalamanın üzerinde bir çekiciliğe sahip olacağını düşünebiliriz. Peki bu potansiyeller bir doğum haritasında nasıl öne çıkacaktır ? Elbette kişisel gezegenlerle açılar yaparak veya köşe noktalara yerleşerek.. Yukarıya çekiciliğiyle tanınmış Monica Belluci’nin doğum haritasından bir kesit ekledim. Elbette Terazi – Aslan kombinasyonuna sahip pek çok kadın için “kişisel bakımına özen gösteren, çekici hatun” yorumunu yapabilirdik ancak haritaya Afrodit ve Adonis’i ekleyince konu daha da netleşiyor ve asteroidler bir kez daha hayatın bazı detaylarını tespit etmekte sağlam bir araç olduklarını bizlere gösteriyor. Afrodit ve Adonis’i test etmek isteyenler, bir başka çekici hatun Gisele Bundchen doğum haritasına da bakabilir 😉

Hem temel ve orta seviye, hem de ileri seviye eğitimlerimizde asteroidleri dolu dolu kullandığımızı söyleyebilirim.
Eğitimlerimizle ilgili bilgi için: polarisastroloji@gmail.com

Ekrem Ok

One thought on “Afrodit ve Adonis

  1. Son günlerde sitenizde çok fazla zaman geçiriyorum. Yine çok detaylı ve kıymetli bilgiler vermişsiniz. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to top