Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.85 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüs Evlerde
Yazar Mesaj
Derin
Kayıtsız

RE: Uranüs Evlerde
URANÜS halef evlerde

Durumlarda, varlıklarda, kaynaklarda beklenmedik iniş çıkışlar olabilir; para meseleleri belirsiz, değişkendir ve mal mülk kaybedilebilir, çalınır ya da ya da yanlış yere yatırılır. Spekülasyonlar, kumar, ortak yatırımlar, miras ya da nafaka kanalıyla kayıp yaşanır. Arkadaşlar ihtiyaç anında orada olmazlar; üyelikler, planlar ve umutlar aksi gider; çocuklara, yaratıcı işlere, gönül işlerine ve araştırmalara ilgide kararsız kalınabilir, tereddütler yaşanır veya hayal kırıklığına uğranır.

– Here and There in Astrology

Ivy Goldstein-Jacobson

Çeviren: Barış İlhan
04-16-2012 02:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(04-16-2012 02:25 PM)Derin Yazılan:  URANÜS halef evlerde

Durumlarda, varlıklarda, kaynaklarda beklenmedik iniş çıkışlar olabilir; para meseleleri belirsiz, değişkendir ve mal mülk kaybedilebilir, çalınır ya da ya da yanlış yere yatırılır. Spekülasyonlar, kumar, ortak yatırımlar, miras ya da nafaka kanalıyla kayıp yaşanır. Arkadaşlar ihtiyaç anında orada olmazlar; üyelikler, planlar ve umutlar aksi gider; çocuklara, yaratıcı işlere, gönül işlerine ve araştırmalara ilgide kararsız kalınabilir, tereddütler yaşanır veya hayal kırıklığına uğranır.

Ivy Goldstein-Jacobson

Bazı astrologlar çok karamsar gülücük

04-16-2012 02:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

URANÜS son evlerde

Eğitimde devamlılık olmaz, dini inançlar yabancılaşmaya neden olur, ihtiyaç duyulan yardım hemen gelmez, arkadaşlar, yabancılar, akrabalar, ast rütbedekiler ve kiracılar kanalıyla düşmanlık ve parasal kayıp yaşanır. İş gayet düzensiz bir şekilde, parça parça yapılır, ilham bir vardır bir yoktur ve sinir sistemi sorun yaratır. Garip ve spazmı andıran allerjiler görülür.

Ivy Goldstein-Jacobson

astrolojidergisi.com
04-25-2012 02:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: Uranus kosesel evlerde
(04-13-2012 02:24 PM)Derin Yazılan:  URANÜS köşesel evlerde:

Birden değişiveren birisi hayata hakim olur ve aileden yabancılaşma söz konusudur. Öyle ki kişi kendi kabuğuna çekilir ya da aileden habersiz evlenerek veya evden kaçarak sıvışır. Sık sık ev değiştirir, sahip olduğu mülk ömür boyu elinde durmaz, ev-aile konuları altüst olur, bir ebeveyn daha önce evlenip boşanmıştır, iş hayatı istikrarsızdır. Kişi bir tür dahidir ve aileden çok farklıdır.

Ivy Goldstein-Jacobson

astrolojidergisi.com

Bazı yerleri karamsar bulmadım değil ama ilginç bir şekilde Placidus'a uyan noktalar da var.
1-Değişime hiç açık değilim.(4.evde Satürn Oğlak da var ama)
2-Üç yaşıma gelene kadar üç kez ev değiştirmişiz.Yine de çok diyemiyorum ilkokulda bir arkadaşım bunu neredeyse senede yapıyorlardı.
3-Evet,ebeveynlerimden biri daha önce evlenip boşanmış.

Farklılıklardan kaynaklanan kopmaları,mesafeleri anlayabilirim ama aileden birinin evlenip ayrılmış olmasını Uranüs'ün hangi özelliğiyle açıklarız?
04-25-2012 06:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

benimde uranusum 4. evde ve babam annemden once evlenip ayrilmis
uranusun gunesle irtibati sende de var bende de var ;)
yalniz slk ev degistirme bende yok
onu bilemicem olabilir belki mantiksiz degil :-)
benim gunesim merkurle de kavusuyor bu car car cene yapan bir ese de delalet olabilir o zaman :(
04-25-2012 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(04-25-2012 06:53 PM)Derin Yazılan:  uranusun gunesle irtibati sende de var bende de var ;)

Sahi ya! Güneş'le ''dinamik'' bir bağlantısı var Ay ile rahat bir açısı var.
Güneş=Baba.
Güneş,bayanlar için eşi gösteriyor acaba bu boşanmış bir eşi de gösterebilir mi?sürprizzz
04-25-2012 07:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

(04-25-2012 07:21 PM)Derin Yazılan:  benim gunesim merkurle de kavusuyor bu car car cene yapan bir ese de delalet olabilir o zaman :(

Ama Güneş'iniz Balık'ta.Merkür mesela İkizler'de olsa idi dediğiniz olasılığı düşünebilirdik.
Güneş+Merkür 3.evde yani Merkür'ün kendi evinde olsa bir İkizler kadar ''çene enerjisi'' olabileceğini düşünmüyorum.
Daha çok mesela resim yapma kabiliyeti olan,yardım etmeyi seven,yardıma muhtaç insanlarla iletişimi güçlü,büyük hayalleri idealleri olan bir eşten de bahsedebiliriz.Bence gülücük
04-25-2012 07:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Karpuzseverim Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 4

Uranüs benim 11. evimde genelde arkadaşlıklarım aniden başlayıp aniden sebepsiz bitiyo :D
Ayrıca ne hikmetse garip tuhaf insanlari kendime çekiyorum.

=>Haritam<=
11-27-2012 07:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yakamoz Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 19

Uranüs üm 3. evde Yay da olduğundan söylediklerim insanlarda şok etkisi yaratabiliyor. Ve insanlar söylediklerime şaşırıp kızıp alınabiliyorlar. Söylediğim şeylerde de mantık, dürüstlük ve iyi niyet hakim olup yanlış anlaşılıyorum ya Yay tarafım isyan bayrağını çekiyor ve şöyle diyorum : Başlatmayın yanlış anlamanıza. Ne söylediysem nasıl söylediysem arkasındayım. Benim açımdan bakabilseydiniz size de normal gelirdi.

Tabi ki içimden söylüyorum ( eşim hariç ) :D Merkür üm Oğlak ta Venüs le kavuşum yapıyor. Nezaketimi bozamam gülücük

08-31-2014 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

6. EVDE

Hayatını bilimsel bir konuda çalışarak kazanır veya geçirir. Çalışma yöntemleri alışılmışın dışındadır. Metodları kendi yaratır. Prensipleri kendi koyar. İş arkadaşlarına hükmetmek ister. Titizdir, monotonluktan nefret eder. Yeniliklere açık olmayan kişilerden hoşlanmaz. Kazalar ve değişik hastalıklar geçirir. Günlük yaşaırnnda, beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşaması mümkündür.

Doğru,şimdilik bir bilim insanı olamadım ama sanırım özgürlüğümü elime alınca bunu bir şekilde yapacağım,araştırmayı-öğrenmeyi çok seviyorum,çalışmaktan öte akılda tutma yöntemlerime herkes şaşırır.Hükmetme duygum pek yoktur,daha çok bireysel çalışmayı severim,başıma tuhaf olaylar ve tuhaf hastalıklar geldiği de %100 doğru..

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
05-02-2016 09:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Uranüs ve Normalden Sapma astrosohbet 23 32,037 03-11-2017 12:09 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Uranüs Burçlarda salmakis 11 20,765 05-02-2016 09:54 PM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Uranüs => Farkındalık => Değişim astrosohbet 17 29,229 04-10-2015 12:36 AM
Son Mesaj: say24