Değerlendir:
  • 16 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aslan Kadını
Yazar Mesaj
Mimoza Çevrimdışı
Leo Vip
Leo Vip
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Aslan Kadını
alla alla bunlar nasıl aslanmış yaf:D baya çektirmişler sana marskovası:D ama sanırım şu sözü söylemem gerek sadece burç deil haritanın geneli önemligülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?;lang...1319875399
04-04-2011 04:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

en yakın arkadaşım, kuzenim ve ben bir geziden dönüyorduk. bomboş bir minibüsün en arkasına oturmuştuk. hoplatıla hoplatıla zıplatıla zıplatıla gidiyorduk... bir ara uçtuğumuz da oldu ama kuzenimin(yay burcu) esprilerine kahkaha atmaktan şoföre bağıracak ciddiyeti kendimizde bulamıyorduk gülücük hatta birbirimize tam bir şeylşer söyleyecekken kafamızın sağa sola çarpmasına bile dakikalarca gülüyorduk..

velasılkelam kuzen kendini zar zor toplayarak "eve canlı gitsek iyi dedi." sonra biz ölümü düşündük. yengeç arkadaşım bana dönerek :

"eğer biz ölürsek senin annen ne yapar eder şoförü bulur. sen nasıl öldürürsün bnim kızımı deyip sonunda cezaevine gönderir. çıkınca da kafasına balta saplar." gibi şeyler söyledi...

dedim: "senin annen ne yapar?" dedi " benimki kader deyip geçer" koptum.w
benim annem aslan onunki terazi hehee

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-30-2011 12:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

en sevdiğiniz mevsim nedir ? sorusuna

her mevsimin kendine göre bir güzelliği var . diyerek cevap veren çocukların ezici çoğunluğunun terazi olması ihtimali ...
09-30-2011 12:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

bir aslan arkadaşım var... (merkürü, marsı da aslanda. ay koçu) karakteri, konuşma tarzı, espri anlayışı, pratik zekası., bahsettiği konular.. her şeyi ama her şeyi simge gibi. insanın bütün mimikleri de mi aynı olur gülücük zaten dış görünüşleri de aynı makara oyuncuyu ilk görüşümde onu gerçekten benim arkadaşım sanmıştım :D

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

01-07-2012 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(01-07-2012 11:21 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  

bir aslan arkadaşım var... (merkürü, marsı da aslanda. ay koçu) karakteri, konuşma tarzı, espri anlayışı, pratik zekası., bahsettiği konular.. her şeyi ama her şeyi simge gibi. insanın bütün mimikleri de mi aynı olur gülücük zaten dış görünüşleri de aynı makara oyuncuyu ilk görüşümde onu gerçekten benim arkadaşım sanmıştım :D

Seviorum lan kendimi siz sevmeseniz ne çıkar !!

bu laf bir aslana ait :D makara hiç bozmadan buraya ekledim. güneş mars venüs aslan
01-08-2012 12:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-08-2012 12:30 PM)aeon Yazılan:  
(01-07-2012 11:21 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  

Seviorum lan kendimi siz sevmeseniz ne çıkar !!

bu laf bir aslana ait :D makara hiç bozmadan buraya ekledim. güneş mars venüs aslan

demek ne çıkar!! puhaha3... valla sevilmemeyi başlarda biraz umursuyorlar sanki!! mesaj çekip hesap sorduklarına, sokak diliyle konuştuklarına göre =)) zorlarına gitmiştir sevilmemek, defterden silinmek... makara

01-08-2012 04:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

5. Yıldız : Şems ( Güneş )
Burcu : Eset ( Arslan )

Uğurlu Günü : Pazar
Uğurlu Ayı : Temmuz
Dost burçları : İkizler
Düşman burçlar : Boğa
Uğurlu Sayısı : 1 ve 4
Uğurlu Taşı : Sarı pırlanta
Uğurlu Renkleri : Koyu sarı, Altın, turuncu
Uğurlu Çiçekleri : Kırmızı gül
Uğurlu Kokuları : Misk, Portakal çiçeği
Uğurlu Müzik : Neşeli parçalar
En Belirli Özelliği : Cömertlik
En Büyük İdeali : Zirveye çıkmak
En Büyük Hatası : Övünmek
En Büyük Arzusu : Sahip olmak

Sarıya meyyal beyaz yüzlü, kısa boylu, saçı seyrek yüzünde bir yaraya benzer bir nişan olur.

Orta yaşta elindeki servetini kayıp eder. Parasız kalır. Sonra yavaş yavaş yine para sahibi olur.

Ekseri çocuğu erkek olduğundan bundan haset, edicileri çoktur.

Deniz yolculuğundan çekinmeli. Batmak, boğulmak tehlikesi vardır.

Baba ve anasından çok hâyır görür. Kardeşleri yanında en güzelidir.

Herkese iyi niyet besler. Kalbi saftır. İyilik etmeyi sever. Çocukken baba ve annesi tarafından pek sevilir Anası sütünden başka süt emmiş olur.

Ana ve babasından miras kalırsa da kendisine fayda vermez.

Evladı ya olur veya hiç olmaz. Olmayışı harareti fazla oluşundandır. Bazen çocuğu düşürdüğü vaki olur. Bu çocuk yüzünden hastalığa uğrarsa da zamanla iyileşir.

Ekseri hastalığı soğuktan gelir, sancı olur. Arada sırada müshil almak, bal, kimyon, hindi iyi gelir.

Beyaz renkli erkekler yarar. Esmer erkekler yaramaz.

Başından iki veya daha fazla nikãh geçer. İlk kocasıyla bir türlü anlaşamaz. İlk kocasını kendisi üzer, fakat ondan ayrılıp diğerine varınca onlar kendisine baskı yapmaya başlarlar. Ve onlardan kahır çekmeye başlar. Kocaları malını mülkünü yiyip telef ederler. Etrafında bir sürü de erkekler dolaşıp kendisinden istifade etmek isterler.

Bu vardığı erkeğin bazısından ölüm tehlikesi geçirir. Bunları atlatırsa 90 yıl yaşayabilir.

Az yolculuk etmesi hayırlıdır. En iyi seyahati Salı günü başlayan ye doğu cihetine olanıdır. Kara yolu iyidir.

Kadınlar onu çekemezler. Sarı veya esmer bir kadından çekinmelidir. Ekmeğini yiyenler fenalığa kalkışırlar. Bir sihir tehlikesi dahi olabilir. Kadınlardan biri onu kocasından ayırmak için teşebbüse geçer.

Su Tabiatlı kimseleri dost tutmasın. Ateş Tabiatlılar yarar.

Hayırlı, yarayan günü perşembe, yaramayan günü pazartesi günüdür. Parmağında yakut, kırmızı akik taşlı altın yüzük taşıması iyi gelir.

Yatarken başını Kuzey tarafına koymalı ve sağ tarafına yatmalı. Böyle yatarsa rahat, emin bir uyku uyur.

Bu yıldızda olan kadınlar pek hassas olurlar. Bazen bir ümit ve hayale kapılırlar. Karşılıksız aşık olabilirler. Ummadığı yerlerden eline para geçebilir.

Turuncu renkli elbise giymek yarar.

Elmas, yakut taşıması uğur getirir.

1 sayısı da uğurludur.

Maskotunu boynunda taşıması iyidir.

" dua hazinesi kitabının yıldızname bölümünden alıntıdır".
kitapta bu burcun yazısının altında şöyle bir not var :

Nazar Kur'anda haktır. Haset de öyledir. Sure-i Felâk bundan bahseder.
[/font][font=tahoma]
02-29-2012 06:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

Aslan kadınlarının romantizme takıntılarına hastayim...Uyanık olmalarına rağmen hemen tav olurgülücük Gün boyu evlilik hayalini düğününün ayrıntılarını dinleyebilirsiniz.Lüks,şatafat vs.(((: Yinede candır, bir tanedir, dosttur.
10-09-2012 12:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
FACE Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

Tanıdığım aslan kadınları yönetmeye meyilli ve ilgi odağı olmayı çok severler. Evlendikleri adamlar pasif kişilerdir, yani yönetebilecekleri bir eş seçerler. Haliyle eşleri sümsük, hımbıl pekala olabilir. Namuslu filmindeki Mutemet Ali Rıza, aslan kadını için ideal erkektir. gülücük
12-13-2012 03:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

smoochy dateline='[url=tel:1330527150' Yazılan:  1330527150[/url]']
5. Yıldız : Şems ( Güneş )
Burcu : Eset ( Arslan )

Ekseri çocuğu erkek olduğundan bundan haset, edicileri çoktur.

Deniz yolculuğundan çekinmeli. Batmak, boğulmak tehlikesi

Ana ve babasından miras kalırsa da kendisine fayda vermez.

Evladı ya olur veya hiç olmaz. Olmayışı harareti fazla oluşundandır. Bazen çocuğu düşürdüğü vaki olur. Bu çocuk yüzünden hastalığa uğrarsa da zamanla iyileşir.

Ekseri hastalığı soğuktan gelir, sancı olur. Arada sırada müshil almak, bal, kimyon, hindi iyi gelir.

Beyaz renkli erkekler yarar. Esmer erkekler yaramaz.

Başından iki veya daha fazla nikãh geçer. İlk kocasıyla bir türlü anlaşamaz. İlk kocasını kendisi üzer, fakat ondan ayrılıp diğerine varınca onlar kendisine baskı yapmaya başlarlar. Ve onlardan kahır çekmeye başlar. Kocaları malını mülkünü yiyip telef ederler. Etrafında bir sürü de erkekler dolaşıp kendisinden istifade

" dua hazinesi kitabının yıldızname bölümünden alıntıdır".
kitapta bu burcun yazısının altında şöyle bir not var :

Nazar Kur'anda haktır. Haset de öyledir. Sure-i Felâk bundan bahseder.
[/font][font=tahoma]
Merhaba smoochy yzailanlari okuyunca ornegin ailesinden miras kalir ama hayrini gormez diyince akrebe ozel bu konu asc aslan olunca akrep 4. eve dusuyor... Sanirim bu yildiznamedeki yazilanlar yukselen aslana cok uyuyor...sanirim yildiznamede de asc ye gore okumak dogru olacaktir diye dusundum suan... Kitap bende de mevcut bu ara.. Ama cok genel ve eksik kaliyor diye dusunuyorum detay acisindan...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
12-13-2012 04:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aslan Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 41 80,704 04-03-2017 09:12 PM
Son Mesaj: Libra
  Aslan burcu kaşları Nin.Me.Sar.Ra 3 6,870 02-23-2017 02:19 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Aslan Burcu ve Aslanların Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 5,004 02-06-2015 02:12 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Aslan Burcu ve Özellikleri vivienleigh 29 38,087 09-16-2014 12:25 PM