Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.67 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aslan Burcu Vurgusu ve Ünlüleri
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Aslan Burcu Vurgusu ve Ünlüleri
Mata Hari ve Arabistanlı Lawrence olarak bilinen Thomas Edward Lawrence ikilisinin çok güçlü Aslan burcu özellikleri görünüyor.
Her ikiside askeri konularda riskli görevlerde bulunmuş ( ajanlık gibi )

Mata Hari doğum haritası ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...ifly_8NzWJ

-----------

Lawrence Doğum haritası ;

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=..._vkDRQE0Hw

11-17-2010 06:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: Aslan Burcu Vurgusu ve Ünlüleri
Oyuncu Aslan : Mata Hari , dişi cazibesini kullanarak (dansözlük , fahişelik yaparak) rolünü oynuyor. Topladığı bilgileri mektup aracılığıyla Almanlara ulaştırıyor ( ama sanki kızına mektuplar yazıyormuş gibi )

Cesur Aslan : Mata Hari yakalandığında ve kurşuna dizilme cezası aldığında , gözlerini kapattırmayarak ve soğukkanlı bir duruş sergileyerek ölüyor.

Ondaki bu cesaretin göstergelerinden biri olarak , Aslan burcundaki Mars ve Uranüs faktörlerini de ekleyebiliriz.

11-18-2010 05:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

lawrence ilgimiçekti.
12.ev vurgusu ve mars akrep onun ajanlık yapmasını sanırım açıklar.ayrıca, mars satürn açısı otoriteyle karşı ve otorite için olan savaşı anlatır.
vladimir putinin haritasında da 12.ev etkisi vardı.
yine , 9.ev yöneticisi mars ,akrepte iyi konumda ama sert satürn açısı , 9.ev gibi yurtdışı konularının zorlaştığını gösterir.zira adam keyf için arabistana gitmemiş.otorite için savaşmak için yurtdışına gitmiş.satürn-otorite.

tabi kararlılık ,gizli savaş, düşmanı can evinden vurmak kavramları mars akreple açıklanabilir.

8.evini balık kesmiş.yönetici jupiter ,neptün ve plutoyla sert açı içinde.bildiğim kadarıyla motorsiklet kazasında ölmüştür.aslında istihbarat onu ortadan kaldırmıştır (pluto) .ancak, olay motorsiklet kazası olarak kalmıştır.(nrptün ) yani gizlilik ve ölümünün ardındaki sis perdesi, 8.ev yöneticisiyle pluto ve neptünün sert açılarını anlatabilir.
11-19-2010 01:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Aslan burcu erkeği ve ağır abi imajı : Robert de Niro örneğini verebiliriz.

buyrun => http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?wgid=...Py9fIoM2mg

11-20-2010 05:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Sadece 11 yaşında , Yetenek sensiniz gülücük

Aslan burcunda Güneş & Venüs kavuşumuna sahip ( 99 depreminin haftası doğmuş )

buyrun ;

03-03-2011 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Çalışmakla olmaz.. Doğuştan yetenekli maşallahgülücük Allah yolunu açık etsin;))
03-03-2011 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(03-03-2011 01:13 AM)Félicé Yazılan:  Çalışmakla olmaz.. Doğuştan yetenekli maşallahgülücük Allah yolunu açık etsin;))

Kesinlikle doğuştan ona bir armağan verilmiş gülücük

aslan burcunun sahne özgüvenini Venüs estetiğiyle bütünleştirmiş , elbisesi bile kendi tasarımıymış.

finale çıktıysa eğer , Aref ile ikisi kapışır bence.

Ali Taran gıcığının bile mükemmel dediği tek yarışmacı bu galiba ;)

03-03-2011 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

G-astrolog Hülya Balıkavlayan, hala Brigitte Hamann'ın yazdığı "İçimizdeki Çocuk" ve benim tercüme ettiğim kitap yazılarını atıyor bloğuna facebook'una, kitap TR de yok bile. Meraktan tarattım kadın 12 AĞustos aslan burcu, tabii nerden gelecekti bu kadar ego, alta da yazıların sevgimle kalın gibi zırvalar, buraya da üye yüz de yok bunlarda, daha çok çalar kendi adını yazar... Pof pof hülya, aferin sana, harika yazmışsın, alkış alkış baby!!! :D Ve harita yorumluyorsun, ve para alıyorsun, parayı da geçtim bir de kandırıyorsun "ben ben bana kalsa şu gözüküyor haritanda, aaaa" deyip deyip "at bir beşyüz daha a be bakem bi koca var mı?" da dersin sen, prd siz kraliçem, alkış alkış, oleyy iyi ki varsınız, mükemmelsiniz, sizin gibiler olmasa haritama geleceğime kim bakıp bana sinir hapları iç diyecek, beni uçurumdan döndürecek, çok yaşa kraliçem!!!
07-22-2011 06:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Moda Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(07-22-2011 06:00 PM)marskovası Yazılan:  G-astrolog Hülya Balıkavlayan, hala Brigitte Hamann'ın yazdığı "İçimizdeki Çocuk" ve benim tercüme ettiğim kitap yazılarını atıyor bloğuna facebook'una, kitap TR de yok bile. Meraktan tarattım kadın 12 AĞustos aslan burcu, tabii nerden gelecekti bu kadar ego, alta da yazıların sevgimle kalın gibi zırvalar, buraya da üye yüz de yok bunlarda, daha çok çalar kendi adını yazar... Pof pof hülya, aferin sana, harika yazmışsın, alkış alkış baby!!! :D Ve harita yorumluyorsun, ve para alıyorsun, parayı da geçtim bir de kandırıyorsun "ben ben bana kalsa şu gözüküyor haritanda, aaaa" deyip deyip "at bir beşyüz daha a be bakem bi koca var mı?" da dersin sen, prd siz kraliçem, alkış alkış, oleyy iyi ki varsınız, mükemmelsiniz, sizin gibiler olmasa haritama geleceğime kim bakıp bana sinir hapları iç diyecek, beni uçurumdan döndürecek, çok yaşa kraliçem!!!

Soyad super Balıkavlayan :D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=z...&rs=0&ast=
07-22-2011 06:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
marskovası
Kayıtsız

Evet benim yazıları avlıyor gibi, aybalığım yaa, yakışır kraliçeme haydiiii oley Ülkemde şu Bilişim Suçları Birimi bir sağlam otursa gelişse, kitabın komple tercümesini bir iki yerde yayınlayacağımı önceden bildirip kendisiyle paylaştım yazarın, hatta TR de yayınlanması için Barış Hn ile de görüştük ancak o biraz maddi biraz da Forrest'lere USA ya takılı kaldığından girişimde bulunulmadı. Kadın bir bana onay verdi yani... İkisinde de tam nüsha Türkçe tercüme ellerinde ki Barış Hn hiç bu yola başvurmadı, töbe töbe... Ego vampirleri bunlar yahu ateşşşşş cızzzzz koptum.w

Burada ki profiline yazmış bile doğum tarihini, boşuna taratmışım, demek yoruma ihtiyacı var gaz-troloğun :D
http://www.astrosohbet.com/member.php?ac...e&uid=2287
07-22-2011 06:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Aslan burcu kaşları Nin.Me.Sar.Ra 3 6,865 02-23-2017 02:19 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Aslan Kadını yaren 30 38,780 03-25-2015 05:33 PM
Son Mesaj: say24
  Aslan Burcu ve Aslanların Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 4,998 02-06-2015 02:12 AM
Son Mesaj: Yakamoz