Değerlendir:
  • 14 Oy - 2.5 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İkizler Kadını
Yazar Mesaj
Dark Lord Dışarıda
DARK SIDE
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: İkizler Kadını
Almira Yazılan:Niyetim uzatma değil...sadece etiketle özdeşleşilmesin...

Bunu söylemeye çalışıyorum.....

Almira daha fazla tartışmaya/diyalog/fikir alışverişi/polemik vb. girmek istemiyorum. Şunun farkında olmanı rica ediyorum ;

Aklındakilerle, söylediklerin arasında fark var muhtemelen. Yani kendini tam ifade edemiyorsun ve yanlış anlaşılmalara maruz kalıyorsun.

Etiketle özdeşleşilmesin, gibi bir istekte bulunmuşsun. Aşağıda kullandığın sözlere bakalım ;

Almira Yazılan:Kendine hakim , ne olduğunun farkında entrikasız....

Yalan söylemekten çekinen,Boş konuşmayan ,sığ olmayan bir tek bir tek bile ikizler kadını tanımıyorum....

Bir grup bu kadar mı hafif meşref olur,,,

Bahsedilen hal gölgelerden ibarettir...Kişileri bağlamaz....

"bla bla bla olmayan bir tek , bir tek bile ikizler kadını tanımıyorum... hafif meşrep" demişsin. Gelen uyarıdan sonra, mesajını edit'leyip "Bahsedilen hal gölgelerden ibarettir...Kişileri bağlamaz" demişsin

Bu forumda konuştuğun hiç mi ikizler kadını yok yada merküri ?? Onlar senin "bir tek , bir tek bile" vurgundan sonra, bu mesajı üstüne alınmayacaklar mı?? Vay efendim etiketleri üstüne almasınlar ... Bu tür bir talepte bulunacağına daha farklı bir şekilde kendini ifade edebilirsin. "Ne yazık ki ikizlerin bu gölge yanlarını, çoğu ikizler kadınında gözlemliyorum" gibi bile bir cümle kursan, başın hhiiiiççç ağrımayacak. Üstüne alınmak istemeyenler de alınmayacaklar, çünkü çoğunluk için konuşmuşsun, herkes için değil.

Herkes dedi merak içinde
Ölümden sonra hayat var mı diye,
Boşuna düşünürler
Sanki hayat varmış gibi ölümden önce ...
11-25-2009 06:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alya Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

RE: İkizler Kadını
öz burcu, yükseleni, ay burcu, venüsü, satürnü, merkürü benim gibi ikizler olan sanırım çok nadirdir. ben ikizler kadını olarak söylenen hafif meşreplik ve sığlık ifadelerini hiçbir ikizlerle bağdaştırmıyorum ve üzerime almıyorum en azından burada en eski üyelerden biriyim ve arkadaşların çoğu beni bilir. her burçta gölgeler olabilir ama bunlar geneli kapsamaz. ben burada sadece hafif bir ikizler tarafından yaralanma sezdim. yoksa bu kadar sivri ifadeler gereksiz yere kullanılmazdı.

Yapılan hiçbir iyilik cezasız kalmaz! Bekle gör ki yaptığın iyiliklerin cezasını çektirsinler!
11-25-2009 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nota Çevrimdışı
Üye
**

O 33 yaşında bir kadın.2 kız çocuğu sahibi bir anne.Kendisi ikizler burcu.Ayrıyetten ay burcuda ikizler.

Gölge yanları ağır olduğu için bu konuda izlenim vericem.

Sanırım bu burcun kadınları evlenirken 2 kere düşünmeli.Kendilerini bu sorumluluğun altına girebilicek kadar olgun görmüyorlarsa mümkünse hiç evlenmesinler.

Diğer ikizler burcu bayanlarını konudan ayrı tutarak sadece tanıdığım bu ikizler bayanı hakkında biraz bahsedicem.
Sürekli düşünen bir yapı.Biz akreplerde sürekli düşünürüz.Neyi nasıl yapmalı gibisinden.Ama bu kadın düşüncelerinde sabit kalma sorunsalı yaşıyor.Yaptığı birişi yarıda kesip anında başka bir alana yönelmesi muhtemel.İleri uçta çalışan bir kafaları var.Buna zeka denebilir.Yalnız pire uğruna yorgan yaktıkları için çoğu kez ortalığı ayağa kaldırma gibi bir huyları var.Kendisi bir ev hanımı ve istediği en büyük arzusu bir iş kadını olmak.Düşünmeden seçilen cümleler kurması ve bunun sonucunda çarptığı yanlış duvar karşısında oturup ağlamak gibi saçmalıkları var.Kocasının yaptığı kaçamaklara kaçamakla cevap veren birisi.Aşırı kıskançlığını bir anda sonlandırıp,umursamaz görünüme kavuşturabiliyor kendisini.Şık görünmek ya da şık olan şeyleri arzulamak,karşılık alamadığında aşağılama,hor görme,küçük görme gibi yanlışları var.Aslında her burcun bu kadınla bir kezde olsa bir muhabbet yaşaması gerekli.Yüzeysel olduğu halde çevresi kalabalık birisi.Onun için bir kişinin kurduğu arkadaşlıklar,kocasının itibarı ya da parası, kendisinin içinde bulunduğu sosyal ortam çok önemli.Çoğu kez aceleci ve sonunu görmeden yön değiştirme,düşme,kalkma ve hiçbirşey olmamış gibi devam etme.Olasıklar neder bilmiyorum ama dişiliğini bu denli kullanan bir burç daha tanımıyorum.Bir kova bayanı fiziği ve sıradışılığıyla farkında olmadan etki yaratabilir.Ama ikizler bayanı bunun farkında ve bunu kullanan birisi.Arkadaşlarla tartıştığımızda en tehlikeli burç potansiyelini rahat kaldırabilir gibi yorumlar almıştım.Kendi düşüncem aşağı yukarı gölge yanlarını kullanan her burç tehlikeli sayılır.Kendisi benden yaşca büyük olmasına rağmen beni rakip olarak görmeside şaşırtıcı.Kendisi komşumdur.Her sabah ya da gün içerisinde mutlaka karşı karşıya geliriz.Sert yüz ifadesine karşı verdiğim,etkisizlik ve arkasından gelen bir mırıldanma.Altta kalmayı sevmiyorlar,ve bazı şeyleri sineye çekicek kadar gelişmiş olduklarını da düşünmüyorum.Sonuç olarak kesinlikle her erkeğin harcı değil bu bayanı kaldırabilmek.

Evet tüm ikizler bayanları böyle değildir elbette.Ben sadece benim karşıma çıkan,ve kızına aşık olduğum bir ikizler kadınından gördüklerimi anlattım....;)
05-02-2010 02:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Nota senin yaptığında bir tür deşifre olmuş...

Konuya şöyle bak...

Bir insanın nasıl bir piskosta olduğunu bilemezsin....

Hormon kontrolunu....

İnkitam oluşturan durumları....

Olayı taktir yada tenkit etmiyorum ama......

İnsanlar önce bireydir.....

HAYATlarının efendileri....

İkizler yada akrep burcun kalitesizi kalitelisi olmaz....

Ama insanın kendini bileni bilmeyeni olur....

Düşmüştür bir hata sen bunu dillendirme.....

Şeh edibalininde dediği gibi ...

Günahları örtemede gece gibi ol.....

Açma boşver....Bir gün anlar belki kendide pişmandır...yada pişman olamayacak kadar farkında değildir olayın....

Sen gel bu hikayeyi unut...

yadılmış bin türlü insan var kimi öyle ...kimi böyle....

O kabul etmiş bize red etmek düşmez....
05-02-2010 02:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

30 yaşında öyleyse gülücük
güneş ay venüs kavuşumu 4. evden 10. evde neptüne karşıt 7. evde mars satürn kavuşumuna kare.. merkür ise 5. evden 8. evde bulunan pluto ya kare.. ikizler kadını olmasından ziyade sanırım bu açılar davranışlarının çoğunu açıklıyor.

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
05-02-2010 02:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Gözleri de kendi gibi gökkuşağı olan kadın dil çýkarma

08-28-2010 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Diger Burclara Göre Ikizler Mavisahram 9 18,398 04-07-2020 08:45 PM
Son Mesaj: Hattusas
  İkizler Burcunun Özellikleri ay_se 55 67,646 09-10-2017 11:30 PM
Son Mesaj: Merau
  İkizler Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 24 30,053 08-18-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Merau
  İKİZLER ERKEĞİ yaren 33 48,151 03-25-2015 05:37 PM
Son Mesaj: say24
  İkizler Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu ve Uyumsuzlukları ay_se 1 6,712 02-20-2015 11:57 PM
Son Mesaj: Екетарина
  İkizler Burcu ve İkizler Burcu'nun Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 4,220 02-06-2015 01:51 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Gücün Karanlık Tarafı : İkizler raisisset 10 16,238 07-15-2012 12:19 AM
Son Mesaj: gemini
  İkizler Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 0 5,432 05-05-2012 10:58 PM
Son Mesaj: Jackal
  ikizler için hediyeler smoochy 1 4,181 03-14-2012 02:19 AM
Son Mesaj: DEMET
  Edebiyatta İkizler Luli 2 5,785 01-23-2012 04:21 AM
Son Mesaj: smoochy

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir