Değerlendir:
  • 20 Oy - 2.65 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İKİZLER ERKEĞİ
Yazar Mesaj
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

İKİZLER ERKEĞİ
İkizler Erkeği

Gurubu Hava
Uğurlu Günü Çarşamba
Uğurlu Ayı Eylül
Dost burçları Aslan
Düşman burçlar Balık
Uğurlu Sayısı 5
Uğurlu Taşı Zümrüt, Firuze
Uğurlu Renkleri Sarı, Yeşil
Uğurlu Çiçekleri Mimoza, Çiğdem
Uğurlu Kokuları Fulya, Sümbül
Uğurlu Müzik Hareketli parçalar
En Belirli Özelliği Sezgi gücü
En Büyük İdeali Yazarlık
En Büyük Hatası Gevezelik
En Büyük Arzusu Edebiyatta şöhret

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
06-19-2007 06:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: İKİZLER ERKEĞİ
İKİZLER ERKEK
GELECEĞE DAİR CİDDİ KARARLAR ALMAKTANSA, İÇİNDE BULUNDUĞU ANI YAŞAMAYI TERCİH EDER.

Entellektüel ve çok yönlüdürler.

İnsanlarla iletişim kurmakta başarılıdır.

Ev hayatı onlara göre değildir.

Karşısındaki kadının çok yönlü olması şarttır.

Sorumluluk altına girmesi çok zordur.

İleriye dönük kararlar almak onlara göre değildir.

Sert ve otoriter bir baba olmazlar.

06-19-2007 06:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Cvp: RE: İKİZLER ERKEĞİ
yaren Yazılan:İKİZLER ERKEK
GELECEĞE DAİR CİDDİ KARARLAR ALMAKTANSA, İÇİNDE BULUNDUĞU ANI YAŞAMAYI TERCİH EDER.

Entellektüel ve çok yönlüdürler.

İnsanlarla iletişim kurmakta başarılıdır.

Ev hayatı onlara göre değildir.

Karşısındaki kadının çok yönlü olması şarttır.

Sorumluluk altına girmesi çok zordur.

İleriye dönük kararlar almak onlara göre değildir.

Sert ve otoriter bir baba olmazlar.
Bu adam benim babam nnnn
ikizler erkeğinin sezgisi de korkunç başgöstermiş, merkür ve neptün açıları yazarlığını destekliyor fakat ikizlerin gevezelik kısmı hiç yok, hatta telefonda bi mrb der söliceğini söler pat kapatır ikinci fazla cümlesi olmaz, hızlı ve kelimeleri yutarak konuşur çünkü aptala lafın tamamı anlatılır dergülücük) gevezelik bi yana bazen hiç konuşmaz hatta konuşanı da dinlemezgülücük)

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-20-2007 01:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ay_se Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

ikizler kelimeleri hep yutar ve hızlı konuşur.hatta yükselen ikizler tanıdıklarımda bu şekilde.acelecilikleri konuşmalarına yansıyor işte gülücük)

feryadıma şahit gökteki tüm yıldızlar.
06-20-2007 01:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: İKİZLER ERKEĞİ
Alıntı:gevezelik bi yana bazen hiç konuşmaz hatta konuşanı da dinlemez

mavi bence babanda satürn etkileri kuvvetli olabilir. doğum tarihi neydi merak ettim şimdi , tipik ikizler değil gibi görünüyor , kısaca bakalım istersen ok

06-20-2007 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: İKİZLER ERKEĞİ
Konuşur ama gerekli olanın dışında hiç bişi konuşmaz, boş laf yok. gezdiğini gördüğünü anlatır ama isteyene bazen gündemi paylaşır o da isteyenegülücük zaten bizde kimse tipikgülücük değil burcunda hepimiz pek karışık başka etkilerimiz çok daha yoğun, kendimizle aynı gün doğanlarla bile hiç bi benzerliğimiz yok:)nev-i şahsına münhasır tiplerizgülücük

06-20-2007 02:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

selam mavi ; babanın doğum tarihini 11 haziran 1949 vermişsin. öncelikle eğer akşam saatlerinde doğmuşsa ay burcu oğlak oluyor. sonra mars enerjisini , tamda söylediğim gibi satürn kare açısı kısıtlıyor. daha doğrusu , enerjinin savruk bi şekilde dağılmasını önlüyor diyelim. tabii iş hayatında disiplin ve çeşitli zahmetlerin getireceği ciddiyet sözkonusu olabilir.
gelelim konuşmasına yani merküre ; evet merkür ikizler burcunda iyi çalışıyor daha doğrusu isteseydi iyi çalıştırırdı gülücük oysa merkür geri gidiyor ve birincil açı yapmıyor , sanki pasifize olmuş bir merkür yeteneğine sahip diyebiliriz. jüpiter , uranüs gibi transitlerin bu merküre yaptığı açı zamanlarında gevezeliği tutmuş yada kalemini döktürmüş olabilir diye düşünüyorum gülücük
yine akşam saatlerinde doğduğunu varsayarsak AY oğlakta pek rahat değil. venüs - uranüs ikilisinden zıt açı alıyor. satürnden 120 derece açı alıyor. duygusal yönden kendini ifade etme etme sorunlarından kaynaklanan huzursuzluk sözkonusu olabilir. aslında sert bir mizacı olsada ona inatla sıcak yaklaşmanı öneririm , buna ihtiyacı olabilir ;)

06-20-2007 02:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: İKİZLER ERKEĞİ
Yıldırım Yazılan:selam mavi ; babanın doğum tarihini 11 haziran 1949 vermişsin. öncelikle eğer akşam saatlerinde doğmuşsa ay burcu oğlak oluyor. sonra mars enerjisini , tamda söylediğim gibi satürn kare açısı kısıtlıyor. daha doğrusu , enerjinin savruk bi şekilde dağılmasını önlüyor diyelim. tabii iş hayatında disiplin ve çeşitli zahmetlerin getireceği ciddiyet sözkonusu olabilir.
gelelim konuşmasına yani merküre ; evet merkür ikizler burcunda iyi çalışıyor daha doğrusu isteseydi iyi çalıştırırdı gülücük oysa merkür geri gidiyor ve birincil açı yapmıyor , sanki pasifize olmuş bir merkür yeteneğine sahip diyebiliriz. jüpiter , uranüs gibi transitlerin bu merküre yaptığı açı zamanlarında gevezeliği tutmuş yada kalemini döktürmüş olabilir diye düşünüyorum gülücük
yine akşam saatlerinde doğduğunu varsayarsak AY oğlakta pek rahat değil. venüs - uranüs ikilisinden zıt açı alıyor. satürnden 120 derece açı alıyor. duygusal yönden kendini ifade etme etme sorunlarından kaynaklanan huzursuzluk sözkonusu olabilir. aslında sert bir mizacı olsada ona inatla sıcak yaklaşmanı öneririm , buna ihtiyacı olabilir ;)
teşekkürler yıldırım, sert mizaç doğru çok çabuk sinirlenir hemen geçer siniri ama ona kızları hep sıcaktır çünkü duygularını ifade edemediğinin farkındayız, bazen duygusal bi sahne seyrederken tvde gözlerinin kıpkırmızı olduğunu görürüm , eskiden pek rastlamadım ama yaşlandıkça ağladığını da görüyorum, bizlere hiç kıyamaz , sert tabuları olan bi baba olmadı bi de bizlere güveni sonsuzdur biz ona bişi ilettiysek ya siz bilirsiniz der ya da hayırgülücük der ama ikna edilebilir orda da başak annem devreye girer ve başağın dediği olur gülücük. arkadaş gibidir bizlerle de torunlarıyla da gezelim görelim de hemen uyar sana duramaz yerinde zaten, fazla konuşmaması kendi felsefesiyle de alakalı sanırım boş lafın faydasına inanmıyor ve zararından kendini kolluyor sanırım.

06-20-2007 02:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: İKİZLER ERKEĞİ Can Dündar ın yorumuyla...
Can Dündar ın yorumuyla ....ikizler burcu ...

lakin birinin ölümü,diğerinin artık ikiz olmaması anlamına gelecek.oburum.akşam oturayım televizyon karşısına...bir kanalı izlerken ille öbüründe ne olduğunu merak ediyorum;oradad aşağı yukarı aynı şeyi göreceğimi adım gibi bilmeme rağmen...bir şehirde yaşarken,diğerinde aklım;o şehirler ki,çok farkı yok birbirinden...doymak bilmez bir çocuk gibiyim;yetinemiyorm.ıslığım bütün şarkıları aynı anda çalmak istiyor;
uçurtmam,kainatın tüm semalarında birden kanat çırpmak...
gemlenmez bir merak duygusu,"her yemeği tat","her çiçeği kokla"diye ha babam kamçılıyor beni....telaştan netadını ayırt edebiliyorum yemeklerin,ne kokusunu çiçeklerin...her akarsuya karışıp gitmek geliyor içimden;hangisine karışsam,gözüm ters akıntıda....halbuki her akarsu,aynı denize karışıyor sonunda..sinemadaysam gelecek filmi,izleyeceğimden daha fazla merak ediyorum;
ki onunda sonu aynı,biliyorum.hangi mektubu açsam,açılmayan için meraklanırım...kulağım çalacak telefonda;en sıkıldığım anda dahi gelen telefonlardan..kış boyu baharı iple çekmişken...şimdi sonbaharı özlemem neden?...
çünkü yüreğimin iki yanına yerleşmiş ikizler,yıllardır durmaz tepişirler.."kalk gidelim"derken biri.."halt etme otur"diye eteğinden çeker diğeri...biri karınca öbürü ağustos böceği...oysa yaş kemale erd;
"nihai tercih"in vakti geldi artık.zordur ikizler için tercih..bir yanını seçmek,çoğu zaman öbüründen de vazgeçmektir.çünkü birini feda ettinizmi,"ikiz" değilsinizdir artık...sizi siz yapan,içinizdeki tepişmedir.değeriniz,"diğeriniz"dedir...bütün haziran doğumlular bilir bunu...o yüzden kıyamaz içinde teğişen ikizlerden birine...ne kahkaha saçan neşeye,ne ansızın bastıran hüzne..ne iyimser güne,ne karamsar geceye...ne ciddiye,ne muzibe...ne çocuğa,ne büyüğe...ne sadeliğe,ne debdebeye...kıyamaz herhangi birini elleriyle öldürmeye...bilir ki yazılmış nice yazıda,dizilmiş onca notada,boyanmış bunca tuvalde,söylenmiş sözde,yakılmış türküde o tepişmenin sancısı vardır....sancı durdumu ne akarsu,ne ters akıntı kalır.ölü bir denizde tek kürekle döner durursunuz..
dedim ya;oburum....ve bazen kızdırıyor sevdiklerimi bu huyum..varsa bir kusurum;haziran doğumluyum.ne garip şimdi bile;bir yanım bunları yazıp hicvederken bendenizi..."sil de ciddi bir şeyler yaz"diye yırtınıyor ikizi...

CAN DÜNDAR...

bu yazı sanırım daha önce paylaşılmıştı forumda ...ama bu sayfayada yakışacağını düşündüğüm için ekledim.....ne güzel anlatmış ikizler burcunu CAN DÜNDAR...-alkış

işte ikizler burcunun en belirgin özellikleriden biride yüreğindekileri kalem ve kağıtla buluşturabilme yetenekleri ....iyiki varsınız ikizler burcu bireyleri....)(bak nasıl kafiyeli yazdım bende....gülücük)eee yükselen ikizlerim ya:p)

03-11-2008 02:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lou_salome Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Bilgili, çekici, çok yönlü, neşeli kadınlar tarafından beğenilir. eli ve aklı her işe yatkındır. iyimserliği, ilkginç konuşmaları ve davranışlarıyla karşısındaki kişileri etkiler. devamlı macera peşinde koşan, ilişkilerden çabuk bıkan, uçan bir yapısı vardır. ani kararlar verir ve süprizler yaparak etrafındakileri şaşırtır. onun için bir şey öğrenildikten sonra hemen ardından başka bir şey araştırılmalıdır. canı istediğinde hileli yollara başvurabilir, başı sıkıştığında yalan söyleyebilir. özgürlüğüne düşkün olduğu için hiçbir şeye bağlılık duymaz. para kazanmasını bilir ama maddesel değerlere de fazla önem vermez. ideal eşini bulduğunda başarılı ve mutlu olur. birden fazla işle ilgilenebilir.

ikizler burcu erkeği ve aşk:

ikizler burcu erkeği hareketli, neşeli, ilişki kurmakta beceriklidir. aşk ve sevgiye fazla önem vermez, devamlı yenilik ve heyecan peşinde koşar. onun için flört etmek her şeyden daha çekicidir. aşkı arar, bulur ama çabuk bıkar. merkür'ün verdiği konuşma yeteneği sayesinde karşı cinsi etkiler ve kendine bağlar. yaşadığı duygular onu heyecanlandırır, mutlu eder ama bir süre sonra hevesi geçer. kısa süreli maceralara atılmak onun için çok çekicidir. sevgilisini fazla kıskanmaz ve kıskanılmaktan da çok hoşlanmaz. sevdiği kadını elde edinceye kadar türlü vaatlerde bulunur, zaman geçince de verdiği sözleri unutur. gerçekten severse belki bağlılık duyabilir. sezgisi gelişmiştir. bir çok şeyi söylenmeden anlayabilir. hayatında birden çok evlilik ve aşk yaşaması söz konusu... onun için güzellikten çok zarafet önemlidir. seveceği kadın hoş, çekici, bakımlı ve bilgili olmalıdır.

ikizler erkeğiyle ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız:

ikizler burcuyla evliyseniz, onun devamlı yenilik peşinde koştuğunu unutmamalısınız. sorumsuz ve başına buyruk bu erkekle yaşamı paylaşmak istiyorsanız, sorumlulukların bir kısmını yüklenmek ve para konusunda onu yönetmek zorunda kalacağınızı bilmelisiniz. sizi kıskanmayacak, kıskanılmasından da hoşlanmayacaktır. ikizler erkeğini en çok etkileyen durum neşeli ve güleryüzlü bir görünüm sergilemek, ilgi duyduğu konularla ilgilenmektir. mutlu olmak için düşünce bakımından ona uymalı, zevklerini paylaşmalı, özgürlüğünü kısıtlamamalı ve önerdiği yeniliklere uymalısınız.

KAYNAK: Burç Dergisi - 15 Mayıs 2008 sayısı.
06-10-2008 07:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Diger Burclara Göre Ikizler Mavisahram 9 18,315 04-07-2020 08:45 PM
Son Mesaj: Hattusas
  İkizler Burcunun Özellikleri ay_se 55 67,347 09-10-2017 11:30 PM
Son Mesaj: Merau
  İkizler Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 24 29,815 08-18-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Merau
  İkizler Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu ve Uyumsuzlukları ay_se 1 6,696 02-20-2015 11:57 PM
Son Mesaj: Екетарина
  İkizler Burcu ve İkizler Burcu'nun Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 4,211 02-06-2015 01:51 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  Gücün Karanlık Tarafı : İkizler raisisset 10 16,177 07-15-2012 12:19 AM
Son Mesaj: gemini
  İkizler Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 0 5,417 05-05-2012 10:58 PM
Son Mesaj: Jackal
  ikizler için hediyeler smoochy 1 4,171 03-14-2012 02:19 AM
Son Mesaj: DEMET
  Edebiyatta İkizler Luli 2 5,779 01-23-2012 04:21 AM
Son Mesaj: smoochy
  İkizler Kadını yaren 15 20,499 08-28-2010 07:16 PM
Son Mesaj: sessizgidiş

Forum'a Git: