Değerlendir:
  • 21 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gücün Karanlık Tarafı : İkizler
Yazar Mesaj
raisisset Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 2

Gücün Karanlık Tarafı : İkizler
İkizler'i yöneten gezegen Tanrıların habercisi Merkür'dür. Tanrısal mesajcı olarak hem Olympus'a (Cennet) hem de Altdünya'ya (Cehennem) giriş iznine sahip tek tanrıdır. Hem saf, hem de kutsal şeylere saygı duymayanlar tarafından aynı derecede sevilirdi. Altdünya'nın onu kabul etmesinin nedeni onun hırsızların ve yalancıların tanrısı olmasıydı. İkizler hırsızlık ve yalanı yönetirken, zıt burcu olan Yay gerçeği yönetir. Neden İkizler yalanları ve hırsızlığı yönetir? İkizler burcundaki pek çok kişi bu haberi duyunca üzülmüştür. Bunun nedeni onların tacir olmalarıdır ve tüm tacirler, kar sağlamak için zam yapmak zorundadır. Zammın yüksek olması, onları fiyatlar hakkında yalan söylemeye iter, daha sonra da geri adım atamazlar. İkizler çok geveze olabilir, iyi bir dinleyici oldukları da söylenemez. Eğer İkizler'e bir noktayı ispat etmek istiyorsanız kısa ve öz olun. Dikkatleri kısa sürede dağılır.İkizler'in farkında olması gereken bir başka şey de fazla merakın başlarını derde sokacağıdır. Araştırmacı akılları onları bilinmeyen bölgelere götürebilir ya da daha doğrusu manik depresif bir hale sokabilir, ruh hallerinin ve enerjilerinin içinde sert iniş ve çıkışlar yaşayabilirler.

----Alıntı yaptım. Gahl Sasson'un Işığın 12 Krallığı adlı kitabından.

[Resim: astro2gw01ceydatoksazhp.th.gif]

Uploaded with ImageShack.us
08-22-2010 10:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

RE: Gücün karanlık tarafı : İkizler
Paylaşımın çin tekrar teşekkürler..çiçek
Yalnız ikizler hakkında inanılmaz tespitler içeriyor, herşeyden önce mazide kalan bir arkadaşımın kişiliğini sanki yazmış ve arkadaşım ikizler burcuydu, yükseleni de yay dı.. Bir insan hem çok fazla dini vecibelerini yaşamaya özen gösterirken, hem de tam tersi şeytanın gizli oyunları ile bu derece meşgul olabilirmydi ki, diye hep düşünürdüm önceden, taaa ki astrolojiyi özümseyene kadar, astrolojinin üstüne insan kişiliği üzerine analiz yapabilecek bir alan tanımıyorum..gülücük
Bu kitabı da kesinlikle almaya karar vermiş bulunmaktayım..gözkýrpma
08-22-2010 10:51 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

bence çok doğru bir tespit...yalancılıkta üstlerine tanımam ikizlerin veya ikizler vurgusu fazla olanların..tek ayak üstünde dokuz yalan söylerlergülücük
ve falasıyla üçkağıtcı oluyorlar malesef tabi bunlar benim tespitlerim..
08-25-2010 06:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

(08-25-2010 06:13 PM)gizem kara Yazılan:  bence çok doğru bir tespit...yalancılıkta üstlerine tanımam ikizlerin veya ikizler vurgusu fazla olanların..tek ayak üstünde dokuz yalan söylerlergülücük
ve falasıyla üçkağıtcı oluyorlar malesef tabi bunlar benim tespitlerim..

Evet anında kıvırıyorlar .
Bana ikizler demeyin evill

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
08-25-2010 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

RE: Gücün Karanlık Tarafı : İkizler
Esim Ikizler yükseleni Yay... Yonca arkadasin dedigi gibi...ama benden kacar mi onun yalanlari... yalan demeyeyim de beyinleri öyle algiliyor heralde ya...iyi düsünmek istiyorum yoksa nasil bir ömür yasarim kendisiyle gülücük Ama sadece karsisindakine bunu yapamayacagini görüyor...gülücük Ama dinini tam ögrenince yapmaz diye düsünüyorum... insallah öyle olur...

Cok aci sey söylenmemis diyorlar ikizler hakkinda ama..yalanci diye adlandirmak kadar kötü bir sey yoktur sanirsam...

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
09-19-2010 08:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

dinlisi dinsizi fark etmiyor , ikizler vurgusu olup , yalan söylemeyenine daha denk gelmedim.
üstelik merkürleri retro ise , bazen onları izlemek komik bile oluyor. :D
09-20-2010 05:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Öyledir elbet... ama zaten bir nevi gayemiz bu dünyada... negativ yönlerimizle savasmak .... haliyle onlar da bu yönlerini düzeltmek zorundalar ve aldigi egitime göre de heralde degistirmeyi düsünürler... bunun da hesabi var sonucta gülücük

09-20-2010 10:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

valla hepimiz biraz benciliz... e tabi ikizler de öyle...her burcun kendine has kötü özelliği var. madem konu onların kötü özelliklerinden açılmış ben de bu konuda ufak bir şey söyleyeyim.tabi ki genelleme yapmıyorum.hayatımda tanıdığım ikizler hakkında konuşuyorum

ikizlerle hiçbir problemim olmadı hatta severim onların muhabbetlerini.ama düşündüm bir gün... zor bir günümde ikizler benim yanımda olur mu, beni korur mu, dostluğunu bana sunar mı? cevap: cık dil çýkarma

zarar da vermezler öyle canınız dostunuz da olmazlar...

onlar bir yolunu bulup güçlünün yanında oluyorlar işin sonunda. çıkar kokuları geliyor burnuma gülücük bir insanın kara gün dostu olmak gibi şeylerle uğraşmıyorlar sanki...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
09-20-2010 10:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

kara gün dostu olmak konusunda akreplerin üstüne tanımam. varını yoğunu size sunuyorlar. yalnız onlardan da iyi gün dostu olamıyor malesefhehee
biraz kıskançlar, malum makara

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
09-20-2010 10:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(09-20-2010 10:40 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  valla hepimiz biraz benciliz... e tabi ikizler de öyle...her burcun kendine has kötü özelliği var. madem konu onların kötü özelliklerinden açılmış ben de bu konuda ufak bir şey söyleyeyim.tabi ki genelleme yapmıyorum.hayatımda tanıdığım ikizler hakkında konuşuyorum

ikizlerle hiçbir problemim olmadı hatta severim onların muhabbetlerini.ama düşündüm bir gün... zor bir günümde ikizler benim yanımda olur mu, beni korur mu, dostluğunu bana sunar mı? cevap: cık dil çýkarma

zarar da vermezler öyle canınız dostunuz da olmazlar...

onlar bir yolunu bulup güçlünün yanında oluyorlar işin sonunda. çıkar kokuları geliyor burnuma gülücük bir insanın kara gün dostu olmak gibi şeylerle uğraşmıyorlar sanki...

Evet bunlari da es gecemeyiz... bir güclünün yaninda olma konusu var... ben bunlari sanki yay özellikli ikizlerde düsünüyordum ama bilemiyorum tabi genellemede de öyle olabilir... Iste bu üzüyor insani... Ama her insandan da her sey olmasi beklenemiyor iste... böylelikle insan iliskileri doguyor diye düsünüyorum.. yoksa herkesin tek arkadasi olurdu hayatta heralde... Can dostunu yazimdan haric tutuyorum tabi...

09-20-2010 11:05 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Diger Burclara Göre Ikizler Mavisahram 9 18,315 04-07-2020 08:45 PM
Son Mesaj: Hattusas
  İkizler Burcunun Özellikleri ay_se 55 67,347 09-10-2017 11:30 PM
Son Mesaj: Merau
  İkizler Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 24 29,815 08-18-2017 06:52 PM
Son Mesaj: Merau
  İKİZLER ERKEĞİ yaren 33 47,835 03-25-2015 05:37 PM
Son Mesaj: say24
  İkizler Burcu ve Diğer Burçlarla Uyumu ve Uyumsuzlukları ay_se 1 6,696 02-20-2015 11:57 PM
Son Mesaj: Екетарина
  İkizler Burcu ve İkizler Burcu'nun Bilinmeyen Yüzü Yakamoz 0 4,211 02-06-2015 01:51 AM
Son Mesaj: Yakamoz
  İkizler Burcunun 10 Temel Özelliği Jackal 0 5,416 05-05-2012 10:58 PM
Son Mesaj: Jackal
  ikizler için hediyeler smoochy 1 4,171 03-14-2012 02:19 AM
Son Mesaj: DEMET
  Edebiyatta İkizler Luli 2 5,779 01-23-2012 04:21 AM
Son Mesaj: smoochy
  İkizler Kadını yaren 15 20,499 08-28-2010 07:16 PM
Son Mesaj: sessizgidiş

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir