Değerlendir:
  • 46 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Neptün Açıları
Yazar Mesaj
virgo- Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: Transit Neptün Açıları
tr neptün balık olunca güneşimle 180,merkürle 180,marsla 90,venüsle 180,yükselenmle 180....sanırm berbat bi döneme giriyorum:S:S:S öyle midir??? :S
12-03-2011 01:31 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

Neptun transitleri sirasinda daha hayalperest gerceklerden uzak bir hale burunebiliri onumuzu goremedigimiz algi yanilmasi yasadigimiz durumlarla karsilasabiliriz karar vermekte zorlanabiliriz. Ozellikle venus ve marsin da isiin icinde olmasi nedeniyle iliskiler konusunda karsimizdaki kisiyi idealize edebiliriz maddi manevi fedakarliklardabulunabiliriz. Gene mars nedenile daha hareketsiz kalabiliriz tembellik edebiliriz. Eger hayatinda biri yoksa neptunyen biri olabilir.Ama dikkatli olmani fikirlerine onem verdigin birinden yardim almani onerebilirim.
Ama sanatla ilgileniyorsan yaraticiliginin tavan yaptigibir donem olabilir ya da sana ilham verecek yaraticiligini kullanabileecegin faaliyetlerde de bulabilirsin.
anladigim kadariyla 7.evine girecek ozellikle iliskiler konusunda ya da aleni dusman olarak niteyebilecegin birileri bir ortaginfalan varsa daha dikkatli olabilirsin.Birilerinin ya da birseylerin senin gozunu boyamasina izin verme.
12-04-2011 02:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(12-04-2011 02:13 AM)Derin Yazılan:  Neptun transitleri sirasinda daha hayalperest gerceklerden uzak bir hale burunebiliri onumuzu goremedigimiz algi yanilmasi yasadigimiz durumlarla karsilasabiliriz karar vermekte zorlanabiliriz. Ozellikle venus ve marsin da isiin icinde olmasi nedeniyle iliskiler konusunda karsimizdaki kisiyi idealize edebiliriz maddi manevi fedakarliklardabulunabiliriz. Gene mars nedenile daha hareketsiz kalabiliriz tembellik edebiliriz. Eger hayatinda biri yoksa neptunyen biri olabilir.Ama dikkatli olmani fikirlerine onem verdigin birinden yardim almani onerebilirim.
Ama sanatla ilgileniyorsan yaraticiliginin tavan yaptigibir donem olabilir ya da sana ilham verecek yaraticiligini kullanabileecegin faaliyetlerde de bulabilirsin.
anladigim kadariyla 7.evine girecek ozellikle iliskiler konusunda ya da aleni dusman olarak niteyebilecegin birileri bir ortaginfalan varsa daha dikkatli olabilirsin.Birilerinin ya da birseylerin senin gozunu boyamasina izin verme.
katılıyorum evet. Tr. neptün yaratıcılık potansiyelini tetikliyor. Özellikle güneşe olan açıları... Bu yaratıcılık renkli hayaller, ilhamlar yoluyla ortaya çıkacaktır...
12-04-2011 02:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
virgo- Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

teşekkür ederm.yıllarca bu açılar altında kalacak zor bi dönem gibi görünüyor:S özellkle ilişkiler konusunda:S
12-04-2011 02:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aphrodite Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 3

transit neptün 1. evde pluto ve güneşe kare marsa karşıt.
özellikle bu transit ilk başladığı zamanları düşünüyorum insanlarla hiç anlaşamıyordum nefret etmeye başlamıştım çevremdekilerden. neyseki sonra transite alıştım heralde :D yıllarca 1. evde kalıcağından alışsam iyi olur zaten
12-16-2011 12:31 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
malice071 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 25

bu arada arkadaşlar, yakın bir arkadaşım var koç burcu venüs kova 26 derece(bu ben değilim arkadaşlar kendisi erkek) ekimde venüs terazideyken bir kızla çıkmaya başladı ve ben haritasında natal venüs tr neptün kavuşması olduğunu farkettim ancak iki derece ile üstünü geçmiş .. hala hayal kırıklığı yaşama durumu var mıdır? transitlerle ilgili bölümde kavuşumdan ziyade 2-9 derece arasında etkisi hissediliyor diye okudum. bununla ilgili bilgisi olan var mıdır?
12-16-2011 12:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Gelecek senelerdeki transitlere bakındım da..
Tr. Neptün'ün şu anki açıları Mars ve Venüs'e kavuşum,Ay'a karşıt.
Anca 2017 senesinin sonunda Venüs+Mars kavuşumu artık olmuyor.Ay karşıtlığı devam.
Menem transit.:D
12-17-2011 07:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

Neptün n.venüs trine

bu dönemde yeni başlayan yeni bir aşk ilişkisi çok iyi olacakdır. birbirinizi eskiden beri tanıyor gibi hissedersiniz.bu ilişki uzun sürecek bir ilişki olur.varolan ilişki ve evlilikde gelişmeler olur.bu hayallerini gerçekleştirebileceğin zaman değildir ama bunları yapmaya başlamak için iyi bir dönemdir.psişik yeteneklerin artar.arkadaşların ve partnerinle daha çok ve daha eğlenceli zamnlar geçirirsin

Neptün n.satürn trine
sakin bir zamandır yaratıcılığın artar.düşüncelerini gerçekleştirebilirsin.geleceğin için iyimser hissedeceksin.geçmişdeki tecrübelerini şimdi kullanacaksın.yakın bir arkadaşına yardım edeceksin.hafızan bu dönemde iyidir iç sesini dinleyeceksin.işle ilgili önemli bir karar alman gerekiyorsa iç sesine güvenmelisin.diğer insanlarda senin kararlarına güvenirler
Neptün n.uranüs trine

manevi ve dinsel konular senin için daha çok önem taşır.sorularına cevaplar ararsın.sezgilerini dinlersin astrolojiye ilgin artar.insanlara tavsiyede bulunacak teselli edecek ve onları destekleyeceksin.aracılık yapabilirsin yardımseversin

[b]Neptün n.neptün square
bu dönem hayatının zor bir dönemidir kendine güvenini kolayca kaybedersin.bütün problemlerini gözünde çok büyütürsün.bu dönemde yalnız olmak istersin yada kendini yalnız hissedersin.sıkıntı ve sorumluluklarından ulaşmak için kabuğuna çekilirsin.alkole ve yemeğe kendini verirsin.hayatını sorgularsın bnuna bir olay yada bir kişi sebep olur eğer sen yanlışlar yaptığını farkedersen panik ve üzüntü duyarsın.idealler , hayaller ve hayalkırıklıkları sorgulanır. nerelerde kendimizi yanılttığımızı düşünürüz oluruz Neptün transitleri yaşamımızı alt üst edebilir. Neptün karesinde hayatımızın en karmaşık olaylarını yaşıyor ve duygularımızı kontrol edemiyor olabiliriz. Yaklaşık 41 yaşında oluşan Neptün karesi bize kendimize güveni azaltabilir ve nedensiz kaygılara sokabilir. Bazen bu karmaşa o kadar büyük olur ki kurtuluşu uyuşturucuda ve alkolde arayanlar olabilir. Bu sırada transit Neptün’ün geçtiği evin yaşam alanlarına dikkat etmemiz gerekir. Bu alanlarda yanlış izlenimler,yavaşlamalar ve hayaller olabilir. Bu sırada bir de doğumdaki gezegenlerden biri ile kavuşum yaparsa gezegenin yönettiği konularda kafamız karışabilir. Böyle ağır bir transit sırasında tüm hayatımızı etkileyecek önemli kararları almak doğru değildir.
[/b]

[b]Neptün n.mc square

iş hayatını sorumluluklarını görmezden gelirsin ihmal edersin.bu etki altındayken işle ilgili önemli bir karar almamalısın iş görüşmesi yapmamalısın.ev hayatında kişisel iliişkilerinde yanlış anlaşılmalar yaşanır.enerjin düşükdür.hastalık yaşayabilirsin direncin iyi değildir bu dönemde alkolden kaçınmalısın.gizli bir aşk ilişkisi yaşayabilirsin yada iş hayatıda gizli kapaklı işler yapabilirsin ama bunlar senin zararına olur.yada sana karşı böyle şeyler yapılabilir

[/b]

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
01-30-2012 10:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kvk Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 1

Güneş-Merkür-Venüs kavuşumu akrepte ve Transit neptün ile Transit Chiron dan trine açı alıyorlar.5 ekimde transit saturn'de transit neptünden aynı desteği alacak..

İlişkiler üzerine yeni başlayan güzel bir aşk ilişkisi (Neptün) nin ciddi bir duruma dönüşmesi ,resmiyet kazanması ve uzun süre devam etmesi (Saturn) gibi bir etki verebilirmi acaba...

Whole Signs
01-30-2012 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-30-2012 11:44 PM)kvk Yazılan:  Güneş-Merkür-Venüs kavuşumu akrepte ve Transit neptün ile Transit Chiron dan trine açı alıyorlar.5 ekimde transit saturn'de transit neptünden aynı desteği alacak..

İlişkiler üzerine yeni başlayan güzel bir aşk ilişkisi (Neptün) nin ciddi bir duruma dönüşmesi ,resmiyet kazanması ve uzun süre devam etmesi (Saturn) gibi bir etki verebilirmi acaba...

Evet verebilir lakin başka bir seçenek daha ekleyeyim

Mevcut bir ilişki var ise Ekim ve sonrası dönemde bu ilişkinin resmiyet kazanması ihtimali olduğu gibi , noktalanması yada bazı gecikmeler görülmesi ihtimali de var.

Neptün üçgen açıları romantik deneyimleri ifade edebilirken akreplerine dokunacak olan Satürn engellere de işaret edebilir.

01-31-2012 04:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ astrosohbet 89 177,083 04-09-2018 12:38 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Neptün' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 6 31,418 10-16-2017 08:26 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 5 10,232 09-06-2017 12:23 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri nisan15 37 54,877 02-26-2017 01:28 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 6,958 02-10-2013 08:26 AM
Son Mesaj: albunea
  Neptün Gerilemesi El Auria 21 31,551 08-16-2012 10:37 AM
Son Mesaj: eylülmavi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir