Değerlendir:
  • 7 Oy - 3.14 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa
Gerek teorik bilgileri, gerek gözlem ve deneyimlerimizi paylaşabiliriz.

Aklıma ilk gelen birkaç örnek ;

* Düşüncelerde karmaşa, kararsız zamanlar.

* Dikkatin kolay dağılması, odaklanmakta zorlanma.

* Zihne akan ilhamlar.

* Kalıplaşmış bir takım fikirlerin çözülmesi, değişimi.

* İletişim konusunda yanlış anlaşılma durumları.

* Kardeşler, komşu ve akrabalarla ilgili ilişkilerin çözülmesi, dağılma durumları.

* Empati de artış.

* Sezgiselliğin artması.

02-07-2013 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

RE: Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa
bilginin bir kar tanesinin zaman geçtikçe güçlenip çığa dönüşmesi biçiminde değil de içten gelen fısıltılı seslerle edinilmesi... bu fısıltıların sahibi kimdir, bilinmez... konuşmayı fazla sevmez. düşüncesinde üşengeçtir. boşluklarını kapatabilmekten yoksundur. fakat bunu hasıraltı etmek için etrafını bulanıklaştırır...

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
02-08-2013 12:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

dalgınlık verir...
"ben dalgın insanları çok severim. Bu onların iyi olduklarını, fikiradamı olduklarını gösterir. zira kötüler boş kafalılar ve her zaman uyanıktırlar" demiş Higne mösyö...

bu mantıktan hareketle, çevresine hayırlı bir insan olarak hizmet edecektir bu dönem içerisinde.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
02-08-2013 12:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

selam,

tr neptün şu an 3 önemli gezegenime açılı, merkür 60 lığı ve ne yazık ki ay-mars zıtlığımın ortasına 90lık açısıyla şahane t karesi..

neptün ün ileri-geri hareketlerine bakarsak bu durum daha evvel de oldu ve şu an son kez gerçekleşiyor.. ilkinde evden dışarı çıkmadığım bir döneme denk geldiğinden sanırım durumun farkında olsam da rahattım. şu an ise sürekli insan içindeyim, bir takım çalışmalar peşindeyim ve kalbi kırık bir ayrılık durumum var. ayakta uyuyorum diyebilirim. konuşuyorum, hareket halindeyim, acıyı da hissediyorum lakin gerçek değil gibi hiçbiri.. birileri bir şeyler yazmamı istiyor yazıyorum, onaylıyorlar. birileri ayrılığımızla ilgili mantıklı açıklamalar yapıyor kafa sallıyorum ve kenara geçiyorum vs. ama bildiğim şu muhtemelen bu neptün etkisiyle ve kendimi bile hayal ürünü olarak görüyorum..

hayatımda gerçek olduğunu bildiğim çok az şey kaldı. illa kötüye yormak gerekmiyor lakin alışamadım.
02-10-2013 08:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ astrosohbet 89 176,492 04-09-2018 12:38 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Neptün' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 6 31,345 10-16-2017 08:26 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 5 10,205 09-06-2017 12:23 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri nisan15 37 54,726 02-26-2017 01:28 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Neptün Gerilemesi El Auria 21 31,420 08-16-2012 10:37 AM
Son Mesaj: eylülmavi
  Transit Neptün Açıları ginka 91 144,524 06-13-2012 01:39 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir