Değerlendir:
  • 23 Oy - 3.26 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neptün Gerilemesi
Yazar Mesaj
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

Neptün Gerilemesi
neptün retro hareketine geçti..bulunduğu eve ve aldığı açılara göre farklılıklar yaratacak..taa ki 7 kasım a kadar..oldukça uzun bir süreç..neptün gerilerken verdiği uyuşturucu etkiden kurtulup hayatın farkındalıklarına uyanıyoruz..ileri hareketindeyken yaptığımız şeylerin kötü olduğunu fark edemiyoruz. geri hareketi bir nevi uyanış olarak algılanıyor..herkes burada bu geri hareketin zaman içerisinde kendinde ne tür etkiler uyandırdığını yazarsa memnun olacağım..

mesela benim 9.evimde gerilemeye başladı..3.evimde bundan etkilecek...mars neptün zıt açısı 3-9 evler arasında nasıl bir değişime sebep olacak? yurt dışı bağlantılarım(9.ev) la olan iletişimim (3.ev) ne tür darbelere maruz kalacak yoksa eğrilikleri ortaya mı çıkaracak?

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
05-31-2010 09:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

RE: Neptün Gerilemesi
(05-31-2010 09:56 PM)El Auria Yazılan:  neptün retro hareketine geçti..bulunduğu eve ve aldığı açılara göre farklılıklar yaratacak..taa ki 7 kasım a kadar..oldukça uzun bir süreç..neptün gerilerken verdiği uyuşturucu etkiden kurtulup hayatın farkındalıklarına uyanıyoruz..ileri hareketindeyken yaptığımız şeylerin kötü olduğunu fark edemiyoruz. geri hareketi bir nevi uyanış olarak algılanıyor..herkes burada bu geri hareketin zaman içerisinde kendinde ne tür etkiler uyandırdığını yazarsa memnun olacağım..

mesela benim 9.evimde gerilemeye başladı..3.evimde bundan etkilecek...mars neptün zıt açısı 3-9 evler arasında nasıl bir değişime sebep olacak? yurt dışı bağlantılarım(9.ev) la olan iletişimim (3.ev) ne tür darbelere maruz kalacak yoksa eğrilikleri ortaya mı çıkaracak?

merhabagülücük imzana bayıldım...

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-31-2010 09:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
El Auria Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

merhaba gülücük teşekkür ederim...bu konu hakkında yorumunu dinlemek isterim..

Unutma: Cesaret korkusuzluk demek değildir. Eğer bir insan korkusuzsa, ona cesur diyemezsin. Bir makineye cesur diyemezsin, o korkusuzdur. Cesaret sadece korku okyanusu içinde var olabilir. Cesaret korku okyanusu içinde bir adadır. Korku vardır ama korkuya rağmen insan o riski göze alır; işte cesaret budur. İnsan titrer, insan karanlığa girmekten korkar ama yine de girer. İnsan, kendine rağmen adım atar; cesur olmanın anlamı budur. Korku dolu olmak ama onun altında ezilmemek demektir.”
05-31-2010 10:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

7. evim neptün yayda ve retro, bana çok sıkıntı verdi bu açım, tozpembe gördüm herşeyi, arkasını göremedim, dibini köşesini hiç göremedim, benim haritamda gerilemenin etkisini yorumlarsanız memnun olurum , natalda da retro olması etkiyi ne derece değiştirir?

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lan...1274312339

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-01-2010 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Bluescorpio Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(05-31-2010 09:56 PM)El Auria Yazılan:  neptün retro hareketine geçti..bulunduğu eve ve aldığı açılara göre farklılıklar yaratacak..taa ki 7 kasım a kadar..oldukça uzun bir süreç..neptün gerilerken verdiği uyuşturucu etkiden kurtulup hayatın farkındalıklarına uyanıyoruz..ileri hareketindeyken yaptığımız şeylerin kötü olduğunu fark edemiyoruz. geri hareketi bir nevi uyanış olarak algılanıyor..herkes burada bu geri hareketin zaman içerisinde kendinde ne tür etkiler uyandırdığını yazarsa memnun olacağım..

3-9 ev aksı ulaşımla ilgili gelişmeleri de işaret edebilir.
06-01-2010 12:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(05-31-2010 10:04 PM)El Auria Yazılan:  merhaba gülücük teşekkür ederim...bu konu hakkında yorumunu dinlemek isterim..

duruma yorum bırakmayacak kadar net ve isabetli açıklamış verygood

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
06-01-2010 12:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Yoğun bi neptün transiti geçirdim..Ev sistemlerinde de, doğru ev sistemini bulabilmek için transitleri değerlendirmek iyi oluyor..Ve uzun bi neptün geçişinden sonra, gözlemlerim bu transitin 3-9. aksta olduğuna karar verdi..Eğitim, inançlar, felsefe konularında ciddi anlamda çözüldüğüm, hayal kırıklığına uğradığım, eğitim sorunları yaşadığım, bi çok savunduğum değerin değersizleştiğinin, neyin doğru, neyin yalnış olduğunu bilemediğim bi dönemden geçtim..
06-01-2010 12:55 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
merikeklik Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Merhaba El aura. uzun zamandır yoktun?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&rs=0&ast=
06-01-2010 01:14 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Al aura hoş geldin sana soru sormak istiyordum ne zamandırgözkýrpma
06-01-2010 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

placidus sistemine göre neptün 12. evime yeni girdi ama equal sisteme göre 11. evimin başlarında.. değerlendirmemi nasıl yapmalıyım.? belirteçlerim neler olmalı?

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
06-01-2010 10:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ astrosohbet 89 175,973 04-09-2018 12:38 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Neptün' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 6 31,303 10-16-2017 08:26 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 5 10,197 09-06-2017 12:23 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 6,938 02-10-2013 08:26 AM
Son Mesaj: albunea
  Transit Neptün Açıları ginka 91 144,342 06-13-2012 01:39 PM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir