Değerlendir:
  • 46 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Neptün Açıları
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Transit Neptün Açıları
(10-06-2011 12:49 PM)nisan15 Yazılan:  
(10-06-2011 11:51 AM)eylülmavi Yazılan:  neptünün balık trnasiti korkutmaya başladı beni gülücük doğuştna neptünyenlik oluncada kolay geçebileceğini umuyorum gülücük

Natal ayınla kavuşum yapacak eylülmavi hizserine dokunacak iletişim tarzında kardeşlerle ilişkilerinde etkili olacak neptünle yaşamak başlığı altında Salmakis 3. ev neptün transitinde iletişim şeklinin değiştiğini vurgulamıştı haliyle bu transit ve natal ay kavuşumu balıkta olunca hislerini bayağı etkileyeceğe benziyor dönüştürücü neptün ayını ve 3. evini ne şekilde dönüştürecek bakalım dilerim kolay bir geçiş olurçiçek

Ayrıca sevgili gümeş başak iletişim tarzını etkilemeye başamış bile sen oldukça dikkatli ayrıntıları kaçırmayan titiz birisin ama bu mesajında benim sıkca yaptığım hatalı yazımı ilk defa gördüm sende gülücük Espiri tabiki her mesajı facia olan ben bu konuda yorum yapma hakkın a sahip değilim çiçek

3 kez düzelttim mesajı 4.yü düzeltmiyorum yine facia yine facia makara

öncelikle teşekürr ederim canım çiçek

neptünün dönüştürür mü ? bakalım öyleyse..

ya aslında yazılarımın ilk halini ben bile okuyunca anlayamıyorum gülücük kontrol edip düzeltirim -demekki titizimgülücük-

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-06-2011 01:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

tam neptün transiti altındayım....tr.neptün mars,neptün,jüpiter stelyumuma kare yapmaya başladı...kendimi tamamen inzivaya çekmiş durumdayım herşeyden herkesten uzaklaşmaya başladım ve tr.neptün 3.evden gerçekleştiriyor bu transiti aşırı unutkan zihnini toparlayamıyan kendini ifade etmekte zorlanan biri oldum...sabah yediğimi hatırlamıyorum derler ya işte öyle birşey ama eski anılar eski yaşanmış olaylar sürekli kafamın içinde cirit atıyorlar ..sürekli geçmişte yaşayan biri oldum resmen ve önceden hoşuma giden beni sevindiren mutlu eden hiç bir şey zevk vermiyor artık......
10-06-2011 01:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

eylülmavi felaket tellalı gibi olmayayım ama bu transit neptün kavuşumu insanı biraz "tuhaf" yapıyor.. belki de ucube...
yalnız senin şansın belli bir olgunluğa geldikten sonra bu transiti yaşamak olacak..

benim şansızlığımsa transit neptünü kaldıramayacak bir haritaya sahip olmaktı!
üstelik ergenliğe adım attığım, hayatı sorguladığım, bir ergenin zaten kayıp ve arabesk zamanlarına denk gelmesiydi
hem de üçüncü evimde gerçekleşmesiydi :(

ki tansit uranüsüm de pallasımın üzerindeydi.

iyi mi kötü mü olduğunu bilmediğim şeyse şu gülücük öyle bir esip geçmiyor... ardında klasikleşmiş eserler bırakıyor gülücük

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
10-06-2011 09:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

teşekkürler yarıncım.. doğru dedin bende bi tuhafım zaten gülücük)

biraz düşününce;
neptün kareleriyle doğmuşum 12. evde.. neptün 1. eve geldiğinde güneşime 120 yapmış, terazidkilere 90'.. neptün 2. eve geldiğinde, güneşe 150 terazidekilere 120.. bakalım 3. evde de ay ve güneşle.. başka bir başlıkda yıldıırmın güzel bi tesbiti var, hz yunusun duası.. aklımda olur artık..

hayırlısı..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
10-06-2011 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

transit neptün şu an kovada ama yakında düz hareketine başlayıp balığa geçecek, yani benm 5. evime, ve bu arada başak burcnda 11. evimde mars-venüs kavuşumum var,yani karşıt olucaklar, ne gibi bi yorum yapılabilir acaba??

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=d...21&lang=e&

haritam
11-05-2011 06:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Son günlerde neptünü iliklerime kadar hissediyorum... Şuan 1. evimde güneşle kavuşum yapmasına az kaldı...

Yani yolda yürürken bile öyle fantastik şeyler hayal ediyorumki :D.....evler çikolatan, arabalar dondurma, asvalt ise dil oluyor... sokak direklerini saf sudan oluşturuyorum ve... birden akıp gidiyor... İliklerime kadar hissediyorum, sanki gerçekmiş gibi....
11-16-2011 07:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(11-16-2011 07:06 PM)safak17100 Yazılan:  Son günlerde neptünü iliklerime kadar hissediyorum... Şuan 1. evimde güneşle kavuşum yapmasına az kaldı...

Yani yolda yürürken bile öyle fantastik şeyler hayal ediyorumki :D.....evler çikolatan, arabalar dondurma, asvalt ise dil oluyor... sokak direklerini saf sudan oluşturuyorum ve... birden akıp gidiyor... İliklerime kadar hissediyorum, sanki gerçekmiş gibi....

bu dönemi verimli geçirebilirsin mesela yazmak gibi, ya da mesela bir kursa katılabilirsin boş geçme derim =)
11-16-2011 07:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

(11-16-2011 07:10 PM)Tuğçe Yazılan:  
(11-16-2011 07:06 PM)safak17100 Yazılan:  Son günlerde neptünü iliklerime kadar hissediyorum... Şuan 1. evimde güneşle kavuşum yapmasına az kaldı...

bu dönemi verimli geçirebilirsin mesela yazmak gibi, ya da mesela bir kursa katılabilirsin boş geçme derim =)
Saolasın...verimli geçirmeye çalışıyorum... geçen ay kısa bir senaryo yazdım gülücük
11-16-2011 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(11-16-2011 07:16 PM)safak17100 Yazılan:  
(11-16-2011 07:10 PM)Tuğçe Yazılan:  

Saolasın...verimli geçirmeye çalışıyorum... geçen ay kısa bir senaryo yazdım gülücük

süperverygood
11-16-2011 07:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yeppe Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

transit neptün 5. evimde, kovanın son dereceleriyle başlayıp balıkla devam ediyor.11. evim başakta da venüs -mars kavuşumum var, yani neptün balığa geçince bi karşıtlık durumu söz konusu olucak, bu olumsuz bi durummudur?? yoksa olumlu anlamlar da çıkarılabilir mi?? şimdiden teşekkürler...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=d...ang=e&stx2

haritam
11-19-2011 10:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ astrosohbet 89 177,042 04-09-2018 12:38 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Neptün' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 6 31,409 10-16-2017 08:26 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 5 10,231 09-06-2017 12:23 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri nisan15 37 54,875 02-26-2017 01:28 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 6,956 02-10-2013 08:26 AM
Son Mesaj: albunea
  Neptün Gerilemesi El Auria 21 31,506 08-16-2012 10:37 AM
Son Mesaj: eylülmavi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir