Değerlendir:
  • 46 Oy - 2.74 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Neptün Açıları
Yazar Mesaj
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

RE: Transit Neptün Açıları
(01-08-2011 12:28 AM)Félicé Yazılan:  
(01-08-2011 12:23 AM)eylülmavi Yazılan:  arkadaşlar, şu an kabul ettiğim haritaya göre, 3. evim balığın 25. dercesinden başlıyor.. neptün balık burcuna girdiğinde 3. evime mi girmiş olacak, yoksa neptün balığın 25.derecesine geldiğinde mi 3. evime girecek?

Bu haritayı doğru kabul edersek, 3. evin 25 derece balıksa, neptün ancak 20 derece balığa geldiğinde 3. ev alanında etki göstermeye başlar;)

teşekkürlerr çiçek

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-08-2011 12:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pasifik
Kayıtsız

tr neptün güneşime sonrada merkürüme uzunca bir süre kavuşum yapıyor ,yapacak..
kendim için tüm ideallerin,hayallerin yıkılıp yeniden kurulmasına şahit oluyorum,bitmişlik...yeniden başlamakla aynı anlamda oldukları için sonuçlarının ne olacağını kestiremesem de umutluyum...umutlu olmalıyız..İnş.neptünün etkisi altında kalan herkese hayali değil gerçek güzellikler getirmesi dileğiyle....
01-09-2011 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(01-09-2011 02:00 AM)gezegenjupiter Yazılan:  
(01-08-2011 12:26 AM)Félicé Yazılan:  gülücük Tabi ki natal haritasında mars-neptün bağlantısı olan birine dönüşmeyeceksin. Sadece bu kombinasyona ait belirli özellikleri deneyimleyip, bir ksımını bünyende barındıracaksın.
Benim natl neptünün üzerinden transit pluto geçti. İnançlarım konusunda acayip dönüşümler yaşadım. Cat Stevens islamiyeti seçtiği dönemde bu transite maruz kalmış . Tabi ki tek başına ikisi de kollektif olduğu için tek başına köklü bi değişiklikten bahsedemeyiz.
Barış İlhan'ın çok sevdiğim bir sözü var..“Pluto, Uranüs ve Neptün enerjileri bize 'Bizden Büyük Allah’ın olduğunu', yani herşeyi kendi istek ve arzumuz paralelinde kontrol edemeyeceğimizi, elimizden hiçbir şey gelemeyeceği durumların olduğunu” gösteren enerjilerdir. Bizim tüm yapmamız gereken bu enerjilerin bize ulaştığı kanallara ve mesajlara karşı duyarlı olmak, bu enerjilerle ortak hareket etmektir.” hehee

9. ev jupiteri olarak bu düşüncelerim hep var :D neptün marsım 60 derece.
böyle sevgim sevkatim artarak atlatsak iyi, giderek mıymıy, kararsız, sevgisiz yaşayamayan, insanların duygularını fazla önemseyen, banyodan çıkmayan, bakımı saatler süren , uyuşuk bir balığa dönüşüyorum ve bir yay olarak bu beni rahatsız ediyor. üstelik daha marsıma 4 derece var!! kavuşum durumunda ne olucam Allah bilir sürprizzz
böyle kalcam diye ödüm kopuyor!
suna-bak
Kavuşum yaptığında alışmış olursun batmaz
01-09-2011 04:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
arzu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 0

sevgili felice neptünüme bi baksan:D..nataldaki kare ve neptün transiti..ne demektir..

[Resim: astro2gw32arzu333233226.th.gif]
01-10-2011 06:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
arzu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-10-2011 06:23 PM)arzu Yazılan:  sevgili felice neptünüme bi baksan:D..nataldaki kare ve neptün transiti..ne demektir..

arzudan feliceye...2 kere üst üste yazmamış oldum ..

01-11-2011 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-11-2011 10:44 PM)arzu Yazılan:  
(01-10-2011 06:23 PM)arzu Yazılan:  sevgili felice neptünüme bi baksan:D..nataldaki kare ve neptün transiti..ne demektir..

Haritan açılmıyor. Neptün transitleri dokunduğu gezegenlerle ilgili konularda kişinin hayatında belirsizlikler, sürüklenme, çözülme, dağılma, kararsızlıklar, daha evrensel değerlerden bakma, doğru karar vermekte zorlanma, daha çok fedakarlık, kişinin elinde olmayan durumlar yaşaması, idealize etme.. gibi şeyler deneyimletir. Sanatsal ilgilerin varsa bu konularda ilhamlar alabilirsin. Kabiliyetlerinin üzerine gidebilirsin. Daha yoğun duygular yaşadığın bir dönem olabilir.
01-11-2011 11:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
arzu Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(01-11-2011 11:09 PM)Félicé Yazılan:  
(01-11-2011 10:44 PM)arzu Yazılan:  

Haritan açılmıyor. Neptün transitleri dokunduğu gezegenlerle ilgili konularda kişinin hayatında belirsizlikler, sürüklenme, çözülme, dağılma, kararsızlıklar, daha evrensel değerlerden bakma, doğru karar vermekte zorlanma, daha çok fedakarlık, kişinin elinde olmayan durumlar yaşaması, idealize etme.. gibi şeyler deneyimletir. Sanatsal ilgilerin varsa bu konularda ilhamlar alabilirsin. Kabiliyetlerinin üzerine gidebilirsin. Daha yoğun duygular yaşadığın bir dönem olabilir.
çiçek tşk ederim felice..ben de açılıyo ama..neptün 7. evimin sonunda güneş ile kare..güneş 11. evde balıkta..yükselen ikizler..sanki haritalarımız benziyo gibi :D stelyumumuzfilan gülücüktşkler..

01-11-2011 11:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

bende yaşayacağım bu kavuşumu üstelik büyük karem tetiklenecek
olabilir valla dediğin
03-19-2011 12:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

bir de enerji eksikliği zaten neptün mars karesine sahip biriyim fosil gibi bir hayatım olacak herhalde
03-19-2011 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

Tr Neptün'ün şu an için pek bir olayı yok haritamda..
Ayla karşıt,Venüs'le kavuşum açısı var..

Alıntı:Neptün n.ay opposite

saplantılı duyguların artar duyguların mantıksızdır bunları bastırman gerekebilir akılsız görünürsün çevrene realist değilsin senden genç biri bu davranışlarına karşı çıkabilir.herşeyi görmek istediğin gibi görürsün özellikle aşk hayatına dikkat et partnerini gözünde büyütürsün platonik bir aşk yaşabilirsin sonrada hayalkırıklığı yaşarsın.geçmişle ilgili duyguların seni çok etkiliyor aile hayatında sorunlar olabilir.mali sorumluluklarını görmezden gelirsin.kendini çekingen hissedersin insanlar seni kandırabilir.yemene içmene dikkat et kilo almaya meyillisin alkol ilaç uyuşturucu gibi şeylere meyilli olursun.aldığın alkol yada uyuşturucuyla aşk hayatını olmadığından da iyi görürsün.

Alıntı:Neptün n.venüs kavuşum

duygusal açıdan hassasın romantik aldanmalara açıksın romantik ve cezbedicisin ama sende kolayca cezebedilirsin parasal sorunlar olabilir kredi alabilrisin almamalısın hipnotize edilmiş gibi aşık olabilirsin değişik egzotik yerlere gidebilirsin pratik bir zaman değildir.önemli hiçbir kararı almamalısın kendine güvenin bu dönemde azalır.sezgilerin ve yaratıcılığın artar.partnerini gözünde büyütürsün ilişkin için kendini ve arkadaşlarını feda edersin onlarla görüşmezsin.gizli ilişkide yaşayabilirsin.

Şahsen,bu etkilerin hiçbirini hissetmiyorum.Duygusallıktan çok uzağım..gülücük
03-19-2011 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  NEPTÜN DEVİNİMİ & TRANSİTLERİ astrosohbet 89 176,503 04-09-2018 12:38 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Neptün' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 6 31,348 10-16-2017 08:26 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 5 10,205 09-06-2017 12:23 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Evlere Göre Transit Neptünün Balık Etkileri nisan15 37 54,729 02-26-2017 01:28 PM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Transit Neptün Doğ.Haritasında Merküre Açı Yaparsa astrosohbet 3 6,944 02-10-2013 08:26 AM
Son Mesaj: albunea
  Neptün Gerilemesi El Auria 21 31,421 08-16-2012 10:37 AM
Son Mesaj: eylülmavi

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir