Değerlendir:
  • 18 Oy - 2.22 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akrep Burcu ve Ölüm
Yazar Mesaj
melis_bk
Kayıtsız

RE: Akrep Burcu ve Ölüm
Ev ahalisine tembih edeyim öldüğüm saati iyi not alsınlar :D
Ben akrepten yola çıkarak önce sürünüp sonra ani ve şiddetle ölürüm sanırımgülücük
12-20-2010 02:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Ölüm deyince sık aklıma gelen örneklerden biri James Dean.

Trafik kazasında beklenmedik şekilde şöhretli zamanında genç yaşında ölüyor.

Ay burcu Akrep ve doğum haritasında Ay ile Mars arasında sert açı var.

Kaza yaptığı günün transitlerine baktım , Transit Mars Ay Akrepine 45 derecelik açı yapıyor + Transit Uranüs dğum haritasındaki Ay Akrep - Mars Aslan bağlantısını tetikliyor. ( ilginç ama yetmez gülücük )

12-20-2010 02:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(12-20-2010 02:40 AM)Yıldırım Yazılan:  Ölüm deyince sık aklıma gelen örneklerden biri James Dean.

Trafik kazasında beklenmedik şekilde şöhretli zamanında genç yaşında ölüyor.

Ay burcu Akrep ve doğum haritasında Ay ile Mars arasında sert açı var.

Kaza yaptığı günün transitlerine baktım , Transit Mars Ay Akrepine 45 derecelik açı yapıyor + Transit Uranüs dğum haritasındaki Ay Akrep - Mars Aslan bağlantısını tetikliyor. ( ilginç ama yetmez gülücük )
Ahanda buldum o zaman önce ani şiddet sonra sürünüp ölmek:D
Zaten saplantılıyım ölüme tam konusu:D
12-20-2010 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-20-2010 03:11 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(12-20-2010 03:09 PM)Félicé Yazılan:  
(12-20-2010 03:06 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  
(12-20-2010 02:51 PM)Félicé Yazılan:  
(12-20-2010 02:34 AM)melis_bk Yazılan:  Ev ahalisine tembih edeyim öldüğüm saati iyi not alsınlar :D
Ben akrepten yola çıkarak önce sürünüp sonra ani ve şiddetle ölürüm sanırımgülücük

hehee Aynı şeyi geçen gün Murata söyledim bende.. Ölürsem bu ara Ekremi ara, ölüm saatimi haber ver dedim.. Manyak dedi bana:D

melis ve felice... ben de sizlerdenim kızlar :D
yarınki transitten çok etkileneceğimi düşünüyorum acaba

Ben tırsmıyorum.. Sende tırsma.. Bitmesi gereken şeyler biter dolunay.. İlle de kabus gibi negatif şeyler düşünme.. Zihnini başka şeylere yönlendir eğer yapabilirsengülücük

tabi tabiii demesi kolay gülücük ay tutulması ve transitler, o kadar tehlikeli açılar yapacak ki yarın. hem de bir değil iki değil...
tırsıyorum vallaa. bir de yanılmıyorsam 8. evimde olacak
yarın akşam forumdaa yazarsam, hala hayattayım demektir gözkýrpma

Jüpiterlik etmek istemem ama yinede gülücük şu tutulmayı gözünüzde büyütmeyin bence.

bundan tam 19 yıl önce 21 Aralık 1991 yılında 29 derece İkizler burcunda ( tam şu an olacak tutulmayla aynı noktada ) Ay Tutulması olmuş ve herkes yaşıyor diimi gülücük

Yüzyılın tutulması olarak 2009 Temmuz ayındaki Güneş Tutulmasını söylemişlerdi hatta bizlerde yorumlar yapmıştık.
Evet herkes bir şekilde etkilenmiş olsada öyle dünyanın sonu gelmiş gibi yorumları abartılı buluyorum , lütfen sizlerde sıkıntı etmeyiniz.

Tutulma saatinde yapılabilecek en verimli hareket ; dua etmek ve geleceğe dair hayaller kurup onları dilemek , istemek olacaktır.

Tutulmalar her 19-20 yılda bir aynı noktada gerçekleşir arkadaşlar.
Yani bundan 19-20 yıl sonra bir Aralık gününde yine 29 derece İkizler burcunda Ay Tutulması olacak ve Allahın izniyle bizlerde burada bugünü tebessümle anacağız gülücük

12-20-2010 05:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(12-20-2010 05:33 PM)Yıldırım Yazılan:  Jüpiterlik etmek istemem ama yinede gülücük şu tutulmayı gözünüzde büyütmeyin bence.

bundan tam 19 yıl önce 21 Aralık 1991 yılında 29 derece İkizler burcunda ( tam şu an olacak tutulmayla aynı noktada ) Ay Tutulması olmuş ve herkes yaşıyor diimi gülücük

Yüzyılın tutulması olarak 2009 Temmuz ayındaki Güneş Tutulmasını söylemişlerdi hatta bizlerde yorumlar yapmıştık.
Evet herkes bir şekilde etkilenmiş olsada öyle dünyanın sonu gelmiş gibi yorumları abartılı buluyorum , lütfen sizlerde sıkıntı etmeyiniz.

Tutulma saatinde yapılabilecek en verimli hareket ; dua etmek ve geleceğe dair hayaller kurup onları dilemek , istemek olacaktır.

Tutulmalar her 19-20 yılda bir aynı noktada gerçekleşir arkadaşlar.
Yani bundan 19-20 yıl sonra bir Aralık gününde yine 29 derece İkizler burcunda Ay Tutulması olacak ve Allahın izniyle bizlerde burada bugünü tebessümle anacağız gülücük

Ben dolunaydan ölüm beklemiyorum adminim başımı ağrıtan durumlara hız vereceğini düşünüyorum ve öyle olursa tedbir olacak şeyler düşünüyorumgülücük
Aralık 91 e gelince yaşadığım yer değişmişti,hayatım değişmişti,yakın çevrem değişmişti ve hayata bakışım normal olarak kötü müydü hayır sadece o günkü cesaret ve pervasızlıkla bile direndiğim değişime bugün ki korkaklıkla ve tedbirlilikle direnmemeyi düşünüyorum bakalım hayrolagülücük

Benim ölüm mevzusu durumu genel bir manyaklık,doğum saati kaçtı ölüm kaçmasın diye ve genelde benim aldığım tepkilerde nihanın aldıkları gibi oluyor ilk cevap "manyak" suna-bak
Öleceğim zamanı yaklaşık kestirirsem ilk işim özel eşyalarımı imha etmek,çocuklara gerekenleri söylemek ve tamamen tövbeye yönelmek olur..Tutulma olsa da olmasa da öleceğim sonuçta mühim olan gittiğimde hazırlıklı olmak gelirse başım üstünegülücük
12-20-2010 05:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-20-2010 05:49 PM)melis_bk Yazılan:  Ben dolunaydan ölüm beklemiyorum adminim başımı ağrıtan durumlara hız vereceğini düşünüyorum ve öyle olursa tedbir olacak şeyler düşünüyorumgülücük
Aralık 91 e gelince yaşadığım yer değişmişti,hayatım değişmişti,yakın çevrem değişmişti ve hayata bakışım normal olarak kötü müydü hayır sadece o günkü cesaret ve pervasızlıkla bile direndiğim değişime bugün ki korkaklıkla ve tedbirlilikle direnmemeyi düşünüyorum bakalım hayrolagülücük

O dönemde yaşadığın değişiklikleri o tutulmayla açıklayabilir miyiz bilemiyorum.

Çünkü elimizde şöyle veriler var ;

- O dönemde Transit Satürn Kova burcundaymış ve senin Akreplere Kare açı yaparken , senin Marsa zıt açı yapıyormuş.

- O dönemde Transit Plüto Akrep burcundaymış ve senin Güneşinin üzerinde geziniyormuş.

- Uranüs-Neptün transitleri gökyüzünde yan yana imiş ve senin Ay ile Venüse hoş açılar yapıyor imiş

Yani o dönemde nerdeyse tüm ağır abilerin senin doğum haritanı uyardıklarını görüyoruz.

12-20-2010 06:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(12-20-2010 06:02 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-20-2010 05:49 PM)melis_bk Yazılan:  Ben dolunaydan ölüm beklemiyorum adminim başımı ağrıtan durumlara hız vereceğini düşünüyorum ve öyle olursa tedbir olacak şeyler düşünüyorumgülücük

O dönemde yaşadığın değişiklikleri o tutulmayla açıklayabilir miyiz bilemiyorum.

Çünkü elimizde şöyle veriler var ;

- O dönemde Transit Satürn Kova burcundaymış ve senin Akreplere Kare açı yaparken , senin Marsa zıt açı yapıyormuş.

- O dönemde Transit Plüto Akrep burcundaymış ve senin Güneşinin üzerinde geziniyormuş.

- Uranüs-Neptün transitleri gökyüzünde yan yana imiş ve senin Ay ile Venüse hoş açılar yapıyor imiş

Yani o dönemde nerdeyse tüm ağır abilerin senin doğum haritanı uyardıklarını görüyoruz.
Zorlandığımı en çok hissettiğim zamanlar satürn güneşime bulaşınca oluyor devamı daha kötüydü:D Şimdi de son demleri de olsa neptün-şiron güneşime kare yani nt satürnle beraber t-kare

-Uranüs natal uranüs venüsüme 135

-Kişisel olmadıkları için ne kadar etkili olur bilmem ama plutocuğum satürn tarafından hemen sonra jüpiter tarafından etkilenecek
Tr jüpiter natal plutomun karşındayken ,Tr pluto da natal jüpiter karşısında ve aile üyelerinin ki ni de düşünürsek herkes ağır abilerin kuşatmasında...

Tutulmanın bir ekstrası olmasa süper olu zatengülücük
12-21-2010 01:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Michael Jackson Haziran 2009'da öldü ( bazıları ölmediğini , yaşadığını iddia ediyor )

O yıla ait M.Jackson Güneş Dönüşü haritasında Akrep burcu yükseliyor.

Ölmediğine dair iddialar gerçek bile olsa ( sadece varsayım yapalım ) mevcut durum bir tür gizem içeriyor ve yine Akrep burcuyla bağlantılı.

M.Jackson'un öldüğü yıla ait güneş dönüşü haritasını ekliyorum ;

[Resim: astro32gw81xxx200811471.th.gif]

01-15-2011 12:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

haritayı büyütemedim ama görebildiğim kadarıyla
bence öldü o yani bu solar nasıl yorumlanır bilmiyorum ama evlere falan da bakılıyorsa 6.evin yön. mars düşük durumda 8.evin yöneticisi merkürle birleşmiş üstelik yükselen yöneticisiyle (pluto) kare açılı
üstelik işin içinde uranüs de var ani ölüm uranüs de 4.evde ıc nin yöneticisi evde ölmüştü galiba

güneşde zaten satürnle kavuşuyor

birde bu alimlerin astrolojisi kitabında Öner Bey 7.evle ölümü de yazmış 7.evin yöneticisi de venüs başakda düşük durumda 8.evin yöneticisiyle de kavuşum yapmış uranüsle zıt plutoyla kare yapmış açılar felaket
öldü o bence yani
01-15-2011 12:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(01-15-2011 12:58 AM)pamuk674 Yazılan:  sevgili yıldırım bir şey sormak istiyorum bizim bire vefatımız oldu konu akrep burcuyken ben vefat eden bayanını kardeşini haritasına baktı merak ederek ablası öldürüldü hırsızlıkyapmışlar öldürmüşler neyse kardeşini haritasına baktıgımda akrep burcu 3 evdeydi 3 ev kardeş ve akrabayı gösterir ve neptün var ölümler evlere görede degerlendirilebilirmi

evet astrolojide bu yaptığın tarzda yorumlar yapılabiliyor paylaştığın için teşekkür ederim , bu arada başınız sağolsun.

fikrim şöyle ; evet akrep burcunun ve Plütonun olduğu alanda (evi , burcu ve açılarının olduğu yerde) krizler yoluyla dönüşüm yaşama olasılığından söz edebiliriz. Bu krizleri illa ki ölüm olarak sınırlamayalım tabii.

01-15-2011 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Akrep Burcu ve Psikopatoloji Lajâ 1 9,784 05-01-2019 01:48 AM
Son Mesaj: cancer123
  Akrep Burcu Erkeği Angel 54 74,040 09-07-2018 01:28 AM
Son Mesaj: justicee
  Akrep'ten Dersler Yargıç 31 41,654 03-27-2018 01:39 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Bir adamın dilinden Akrep Kadını... katmer 28 35,731 03-26-2017 05:31 AM