Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.41 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akrep Kadını
Yazar Mesaj
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: Akrep Kadını
He Ran Yazılan:Bende hareketleri ve mimikleri ay burcumuzun yönettiğini düşünüyorum ve bakışlarımızı.Mesela bakıyorum bi terazi yükselen kadını ama terazi bedeninde bi akrep havası var.Bence ay burcu oldukça etkiliyor sonuçta tepkilerimizi o göstermiyormu.Bence insanların karşısındakinin ay burcunu daha kolay tahmin etmelerinin sebebi bu olabilir hımm

verygood bende katılıyorum sana cnm. mesela benım bı arkadasım var akrep ama ayı kocta , bakınca kız hıcbır sekılde bır akrep kızı degıl gozler hareketlı fln.. yıne baska ay kocu tanıdıklarımda oyle oglak olmasına ragmen gülücük belkı hepsınde degıldır ama cogunlukla ay etkılıyor bence. ozellıkle akrep balık koc ve aslan olan aylarda gozlemledımask

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-09-2009 08:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akasya Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Akrep Kadını
gözlerde çekikliği tetikleyen akrep esasen plüton etkisi incelediğim haritalarda çekik ve büyüleyici gözleri olan kişilerde ki hiç biri akrep burcu değil ama mutlaka güneş kare plüton la beraber güneş kare mars var bu iki açı beraberken gözler muhteşem oluyor (hepsinin ay burçlarıda farklı ) tabi ki harita da mutlaka su grubu yükseliyor olmalı

>> Filistin'e Selam Direnişe Devam <<
07-09-2009 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Whitecrow Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 0

Akrep bencede çekik göz verir.Kendimden biliyorum:D ay akrep güneş akrep venüs ve pluto akrep pluto ay ve güneş kavuşum sanırım kesinlikle çekik göz veriyor:D

Alcune delle cose piu'tremende che si possana mai immagiare sono state fatte con le migliori intenzioni.

16.Kasım.1990 Saat:23.55
İSTANBUL

HARİTAM
07-10-2009 03:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
akasya Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 2

gözlerin iriliğinin akreple ilgisi olduğunu sanmıyorum konu rotadan sapmış sanki çekik ve çekik olduğu kadar etkileyici olan gözlerden bahsettiğimizi sanıyordum

ayrıca sarı ırkın tamamının gözleri çekik hepsinin çekici baktığını düşünmüyorum

>> Filistin'e Selam Direnişe Devam <<
07-10-2009 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sensela Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Bir kısmının gözlerinin çok çekici olduğu bi gerçek, hipnotize eder gibi bakışları olur ve sanki size değilde arkanızda yada içinizde bişeye bakıyormuş gibi hissedersiniz.Sezgileri de güçlüdür.Bir kısmı gülücük insanın aklını başından alabilir.Eğer kendini geliştirmişse enerjisinden tanıyabilirisiniz.Gözleriyle istediklerini kendilerine çekerler,istemediklerini uzaklaştırırlar.Çekilemez tek yanlarının kıskançlıkları olduğunu düşünüyorum ama onu da kontrol altında tutmayı başarabiliyorlar(çoğu zaman .) )
01-13-2010 05:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-13-2010 05:16 PM)aeon Yazılan:  
(01-13-2010 05:14 PM)sensela Yazılan:  Bir kısmının gözlerinin çok çekici olduğu bi gerçek, hipnotize eder gibi bakışları olur ve sanki size değilde arkanızda yada içinizde bişeye bakıyormuş gibi hissedersiniz.Sezgileri de güçlüdür.Bir kısmı gülücük insanın aklını başından alabilir.Eğer kendini geliştirmişse enerjisinden tanıyabilirisiniz.Gözleriyle istediklerini kendilerine çekerler,istemediklerini uzaklaştırırlar.Çekilemez tek yanlarının kıskançlıkları olduğunu düşünüyorum ama onu da kontrol altında tutmayı başarabiliyorlar(çoğu zaman .) )

hoş geldiziniz.

aslında" kendimizi tanıtalım" bölümünde başlık açarak , doğum bilgilerinizi ve arzu ettiğiniz kadar da kendinizi tanıtabilirsiniz.son olarak da haritanızı, " imza " kısmına eklemeniz ; herkes adına kolaylık ve fayda sağlıyor.

iyi paylaşımlar

Aeon sana bir soru,,, Şimdi benim jüpiterim akrepte..Aktif olmayan bir plutom var. Ama bu plutonun, güneşle 8 orbluk 120liği, merkürle 8 orbluk karesi,venüsle 3 orbluk karesi, satürn,marsla dar ve geniş açılı kavuşumu var. Bende plutoya ya da akrebe has özellikler % kaç oranında görülür?
01-13-2010 10:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(01-13-2010 10:22 PM)Félicé Yazılan:  
(01-13-2010 05:14 PM)sensela Yazılan:  Bir kısmının gözlerinin çok çekici olduğu bi gerçek, hipnotize eder gibi bakışları olur ve sanki size değilde arkanızda yada içinizde bişeye bakıyormuş gibi hissedersiniz.Sezgileri de güçlüdür.Bir kısmı gülücük insanın aklını başından alabilir.Eğer kendini geliştirmişse enerjisinden tanıyabilirisiniz.Gözleriyle istediklerini kendilerine çekerler,istemediklerini uzaklaştırırlar.Çekilemez tek yanlarının kıskançlıkları olduğunu düşünüyorum ama onu da kontrol altında tutmayı başarabiliyorlar(çoğu zaman .) )

hoş geldiziniz.

aslında" kendimizi tanıtalım" bölümünde başlık açarak , doğum bilgilerinizi ve arzu ettiğiniz kadar da kendinizi tanıtabilirsiniz.son olarak da haritanızı, " imza " kısmına eklemeniz ; herkes adına kolaylık ve fayda sağlıyor.

iyi paylaşımlar

Aeon sana bir soru,,, Şimdi benim jüpiterim akrepte..Aktif olmayan bir plutom var. Ama bu plutonun, güneşle 8 orbluk 120liği, merkürle 8 orbluk karesi,venüsle 3 orbluk karesi, satürn,marsla dar ve geniş açılı kavuşumu var. Bende plutoya ya da akrebe has özellikler % kaç oranında görülür?
İyi ki aktif değil nihancığım benden daha akrepsin sankigülücük
01-14-2010 02:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-14-2010 02:03 AM)melis_bk Yazılan:  
(01-13-2010 10:22 PM)Félicé Yazılan:  

hoş geldiziniz.

iyi paylaşımlar

İyi ki aktif değil nihancığım benden daha akrepsin sankigülücük
Sert anlamda aktif değil, o bakımdan. Senden daha akrep olamam ki..
Kendimden korktum şimdi?
Yıldırım beni gör, sen ne dersin buna? Hava elementi baskın birinin, akrep etkisi yoğun olsa da, akrepsi olmaz dimi?
01-14-2010 02:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(01-14-2010 02:17 AM)Félicé Yazılan:  Sert anlamda aktif değil, o bakımdan. Senden daha akrep olamam ki..
Kendimden korktum şimdi?
Yıldırım beni gör, sen ne dersin buna? Hava elementi baskın birinin, akrep etkisi yoğun olsa da, akrepsi olmaz dimi?

sendeki Plüto , stelyumun bir parçası olduğu için , onu ayrı şekilde ele almak zor ve zaten gerekte yok ayırmaya.

mars-satürn-plüto stelyumun hem Terazi burcu konularına , hem 5.ev deneyimlerine , hemde Venüs - Güneş - AY kişisel potansiyellerine etkilerini yansıtacaktır bir şekilde.

Mars-satürn-plüto stelyumu , diğer faktörleri nasıl etkileyecektir ?

zorlamak , baskılamak , kontrol etmek vb. şeklinde..

bu bakış açısıyla sende bazı Akrepsi özellikler olduğunu söyleyebiliriz lâkin BASKIN AKREP özellikleri taşımak başka şeydir , Akrepsi özellikler taşıyor olmak başka şeydir.
sen 2.gruptansın ok

01-14-2010 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(01-14-2010 02:41 AM)Yıldırım Yazılan:  
(01-14-2010 02:17 AM)Félicé Yazılan:  Sert anlamda aktif değil, o bakımdan. Senden daha akrep olamam ki..
Kendimden korktum şimdi?

sendeki Plüto , stelyumun bir parçası olduğu için , onu ayrı şekilde ele almak zor ve zaten gerekte yok ayırmaya.

mars-satürn-plüto stelyumun hem Terazi burcu konularına , hem 5.ev deneyimlerine , hemde Venüs - Güneş - AY kişisel potansiyellerine etkilerini yansıtacaktır bir şekilde.

Mars-satürn-plüto stelyumu , diğer faktörleri nasıl etkileyecektir ?

zorlamak , baskılamak , kontrol etmek vb. şeklinde..

bu bakış açısıyla sende bazı Akrepsi özellikler olduğunu söyleyebiliriz lâkin BASKIN AKREP özellikleri taşımak başka şeydir , Akrepsi özellikler taşıyor olmak başka şeydir.
sen 2.gruptansın ok

Ay çok sağol, rahatladım. Zorlama, baskı, kontrol...aa bende olur mu hiç öyle şeylergözkýrpma sende bilirsin beni, inekler kadar sakinim:D
01-14-2010 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Akrep Burcu ve Psikopatoloji Lajâ 1 9,781 05-01-2019 01:48 AM
Son Mesaj: cancer123
  Akrep Burcu Erkeği Angel 54 74,018 09-07-2018 01:28 AM
Son Mesaj: justicee
  Akrep'ten Dersler Yargıç 31 41,640 03-27-2018 01:39 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Bir adamın dilinden Akrep Kadını... katmer 28 35,714 03-26-2017 05:31 AM