Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri
Yazar Mesaj
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri
tr.plütonun 1.evden 4.evdeki nt.şiron(koç)a kare yapıyor (4 obla) tam kavuşum seneye bu zamanlarda olacak ..üstelik tr.uranüste kavuşacak nt.şirona ...
tr.plüton nt.şiron sert açılarında etki nedir??
09-28-2010 10:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

kendimde köklü bir değişiklik bekliyorumdil çýkarma
pluto güneşime 120
ayıma 60
merkür, venüs, mars, juno, plutoya 90
uranüs, mc, kad 60
şiron, lilith, ıc 60

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-03-2010 10:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lillith Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Pluto transitlerini yaşıyorum hem de son derece güçlü bir şekilde.Başımda savaş var sanki...
T Pluto 6. evin sonu 7. evin başı oğlakta.Daha şimdiden bir sürü sağlık sorunum oldu.
Ve T Pluto 8.evdeki Güneşimle 45 derecelik açı yapıyor.Bu da yetmiyor, 6. evdeki Natal Satürn,Uranüs ve Neptün'ümle kavusumda.Yorumlayamıyorum ve içimdeki sıkıntıyı dindiremiyorum.
Allah'tan 10.ev sonu 11.ev başına yerleşen Koç'taki Jupiterimle 120 derece açı yapmış.

Yükseleni Yengeç Ay burcu Terazi olan bir bayan bunları nasıl kaldırsın söyleyin :(

Yıldız Haritam
11-04-2010 05:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(11-04-2010 05:09 AM)Lillith Yazılan:  Pluto transitlerini yaşıyorum hem de son derece güçlü bir şekilde.Başımda savaş var sanki...
T Pluto 6. evin sonu 7. evin başı oğlakta.Daha şimdiden bir sürü sağlık sorunum oldu.
Ve T Pluto 8.evdeki Güneşimle 45 derecelik açı yapıyor.Bu da yetmiyor, 6. evdeki Natal Satürn,Uranüs ve Neptün'ümle kavusumda.Yorumlayamıyorum ve içimdeki sıkıntıyı dindiremiyorum.
Allah'tan 10.ev sonu 11.ev başına yerleşen Koç'taki Jupiterimle 120 derece açı yapmış.

Yükseleni Yengeç Ay burcu Terazi olan bir bayan bunları nasıl kaldırsın söyleyin :(

söyledikleriniz bana çok yakın.Yükselenim yengeç ve sizin gibi Tr Pluto natal neptünümle ve marsımla kavuşumda.Bana sanki 7. eve geçtiğinde dcs ve asc aksını etkileyerek( pluto yükselenimizden geçermişcesine) daha zor bir dönem bekliyor gibime geliyor.

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
11-05-2010 08:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(11-05-2010 08:00 PM)panel Yazılan:  
(11-04-2010 05:09 AM)Lillith Yazılan:  Pluto transitlerini yaşıyorum hem de son derece güçlü bir şekilde.Başımda savaş var sanki...

söyledikleriniz bana çok yakın.Yükselenim yengeç ve sizin gibi Tr Pluto natal neptünümle ve marsımla kavuşumda.Bana sanki 7. eve geçtiğinde dcs ve asc aksını etkileyerek( pluto yükselenimizden geçermişcesine) daha zor bir dönem bekliyor gibime geliyor.

Benimde yükselenim yengeç, Transit pluto ayımla ve neptünle kavuşum halinde şu anda. Hızla 7. evime doğru ilerliyor. Daha zor bir dönem mi bekliyor bilmiyorum bakalım hayırlısı.
11-05-2010 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

transitleri heyecanla bekleyen bir tek benmiyim bu sitede? gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-05-2010 08:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(11-05-2010 08:25 PM)virgotaurus Yazılan:  Pluto transitlerinde bazen 6. ev transitinde görülmeyen hastalıklar 7. ev girişine sarkarmış. Ben pluto 7. evime girdiğinde dişlerimle ilgili sorunlar yaşadım. 6 tane dişime dolgu yapıldı, 1 dişime de kanal tedavisi. Hayatımda ilk defa dişçiye gitmiştim oysa. Daha önce gitmem gerektiğini biliyordumgülücük Böylelikle 7. ev transitine taşımış oldum. Oğlak burcu kemikleri ve dişleri temsil eder diye okumuştum. Pluto da oğlakta olunca böyle bir durum oluştu galiba.

Yine pluto 7. ev çizgisine temas ettiğinde ilişkilerle ilgili sorunlar yaşadım. Gereksiz yere çok üzüldüm, abarttım saçlarım da bir yıl içinde epey beyaz oluştu:D

İnşallah sizlerin pluto 7. ev transiti güzel geçergülücük Tavsiyem dönüşümü kabullenmek, çünkü ne kadar istesenizde geri dönüş olmuyor.

Peki hangi konularda dönüşüm yaşadın. Dişci konusunda aynısını bende yaşadım gülücük) Dişlerimin büyük kısmına dolgu yapıldı ki ben hic dişciye gitmemiş bi insanım. İki hafta önce dolgular tamamlandıgülücük Sen anlat ya aynı etkileri yaşayacam sanırım. İlişkilerle ilgili mesela ne oldu sonra başka alanlarda var mı etkisi filan. Tedbir alayım hazırlıklı olayım dil çýkarma
11-05-2010 08:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(11-05-2010 08:35 PM)Messa Yazılan:  
(11-05-2010 08:25 PM)virgotaurus Yazılan:  Pluto transitlerinde bazen 6. ev transitinde görülmeyen hastalıklar 7. ev girişine sarkarmış. Ben pluto 7. evime girdiğinde dişlerimle ilgili sorunlar yaşadım. 6 tane dişime dolgu yapıldı, 1 dişime de kanal tedavisi. Hayatımda ilk defa dişçiye gitmiştim oysa. Daha önce gitmem gerektiğini biliyordumgülücük Böylelikle 7. ev transitine taşımış oldum. Oğlak burcu kemikleri ve dişleri temsil eder diye okumuştum. Pluto da oğlakta olunca böyle bir durum oluştu galiba.

Yine pluto 7. ev çizgisine temas ettiğinde ilişkilerle ilgili sorunlar yaşadım. Gereksiz yere çok üzüldüm, abarttım saçlarım da bir yıl içinde epey beyaz oluştu:D

İnşallah sizlerin pluto 7. ev transiti güzel geçergülücük Tavsiyem dönüşümü kabullenmek, çünkü ne kadar istesenizde geri dönüş olmuyor.

Peki hangi konularda dönüşüm yaşadın. Dişci konusunda aynısını bende yaşadım gülücük) Dişlerimin büyük kısmına dolgu yapıldı ki ben hic dişciye gitmemiş bi insanım. İki hafta önce dolgular tamamlandıgülücük Sen anlat ya aynı etkileri yaşayacam sanırım. İlişkilerle ilgili mesela ne oldu sonra başka alanlarda var mı etkisi filan. Tedbir alayım hazırlıklı olayım dil çýkarma

hiç dişçiye gitmezseniz olacağı budur dil çýkarma

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-05-2010 08:41 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(11-05-2010 08:43 PM)virgotaurus Yazılan:  
(11-05-2010 08:35 PM)Messa Yazılan:  

Peki hangi konularda dönüşüm yaşadın. Dişci konusunda aynısını bende yaşadım gülücük) Dişlerimin büyük kısmına dolgu yapıldı ki ben hic dişciye gitmemiş bi insanım. İki hafta önce dolgular tamamlandıgülücük Sen anlat ya aynı etkileri yaşayacam sanırım. İlişkilerle ilgili mesela ne oldu sonra başka alanlarda var mı etkisi filan. Tedbir alayım hazırlıklı olayım

Çok ilginç ya aynı sorunu yaşamamız, pluto ve dişlerde dönüşüm:DDD

Cidden ya gülücük Tamamen bakım onarım tamiratgülücük Aslında diş ağrısı vs hic yoktu sadece tedbiren gittim gülücük Benimde alt üst bisürü dişe dolgu yapıldıgülücük Daily ama biz giderdik de bu pluto transitini bekledikgülücük
11-05-2010 08:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
karasey Çevrimdışı
Yeni Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Yeni Ay Koç Burcunda ( 17 Nisan Salı)

Koç burcunda gerçekleşen yeni ay mevsimi yeni fikirlerle renklendiriyor. Bu burcun gençlik dolu atılgan yapısı Pluton ile yaptığı üçgen açı sayesinde olağandan daha fazla bir güçle enerjisini ortaya koymasına neden oluyor. Hedefinizi daraltın ve plansız öne atılmaktansa sonuç almanıza yardımcı olacak planlara konsantre olun. Bu dikkatsizce oynayabileceğiniz ve denemelere kalkacağınız bir güç değil, ancak gerçekten işe yarayacak alanlarda uygulamaya geçmek akıllıca olur yoksa Pluton’nun güçlü duygular ortaya çıkarmaya yatkın doğası sizi ne yapacağınızı bilmez bir duruma getirebilir. En iyisi bu gücü yaratıcı bir alana kanalize ederek değişime yardımcı olmak.
11-05-2010 09:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 20 86,919 05-29-2021 02:51 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Pluto Transitleri salmakis 206 369,021 12-29-2018 11:04 PM
Son Mesaj: picachu
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Marsa Açı Yaparsa astrosohbet 11 22,969 06-17-2018 02:43 PM
Son Mesaj: 1102
  PLUTO Oğlak burcunda 2008 2024 Angel 17 37,133 10-29-2016 07:38 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 7 16,479 02-12-2013 03:27 PM
Son Mesaj: cigdempsa
  Plüto Devinimi & Transitleri astrosohbet 33 50,283 11-16-2011 06:21 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir