Değerlendir:
  • 47 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Cvp: RE: Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri
(02-01-2010 04:05 AM)Félicé Yazılan:  
(02-01-2010 01:06 AM)Serena Yazılan:  sevgili virgotaurus, 7. ev plüto transitiyle , ilişkiler vasıtasıyla değişim-dönüşüm yaşayabilirsin. bunu olumsuzluk olarak algılama. plüto değişmesi gerekenleri değiştirir. bu transiti ben de hala 7. evimde deneyimlemekteyim gülücük
sevgili virgotaurus 7. ev plüto transitiyle ilişkiler vasıtasıyla değişim-dönüşüm yaşayabilirsin. plüto miyadı dolmuş , işe yaramayan her şeyi yok eder ve yerine yenisi inşa eder. 7. ev plüto transiti bakış açısına göre , bu değişimden kaynaklanan bir sıkıntı ve sancıyla da geçirilebilir. ya da eskinin küllerinin temizlenmesini insan tevekkül ile de kabul edebilir bundan mutluluk duyabilir. ben de bu transiti halen yaşamaktayım.

Serena yazdıklarına bu etkiyi yeni atlatmış biri olarak kesinlikle katılıyorum. Plutonik kişlerin hayatıma girdiği ve ikili ilişkilerimdeki neptünsel davranışlarımı kökünden değiştirecek , ilşki anlayışımın tamamen değiştiği bir süreç oldu. Beni önce yediler, yuttular. Daha sonra ben daha fazla yutulamayacağıma isyan ettim. Ve çok daha rahatım. Zor bir süreçti ama bayadır çok iyiyim.

felice , insan plüto nun dersini alana kadar bir hayli zorlanıyor. tökezliyor, düşüyor, ayağa kalkıyor sonra yeniden düşüyor öyle değil mi ? gülücük
benim de plüto 7. evime ilk girerken aşk acısından halıları tırmıklıyordum:D
sanki bitmeyecek bir çilenin içine düşmüş gibiydim. bir şeyler bir türlü düzelmiyordu çünkü ben o dersi alamıyordum. çok güçsüz hissediyordum ve plüto beni acımasızca zımparalıyordu. bana '' güçlü ol '' diyordu.
o bitmeyecek gibi duran kapkaranlık günlerden sonra şimdi o kadar feraha çıktım ki, anlatamam. ilişkilere bakış açım bir ömürlük değişti. eski alışkanlıklarımı büyük oranda terkettim, yenilendim ve artık çok daha güçlü hissediyorum gülücük

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
02-01-2010 05:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Cvp: Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri
transit plutonun natal ay ve güneşe 150 derece açısının etkileri nelerdir?
transit pluto natal güneş, ay ve marsa 150 derecelik açıyla baktığında ne olur.. etkisi stresli açılar gibimi değerlendirilmelidir? yoksa fazla bir etkisi olmaz mı?

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
02-01-2010 09:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

RE: Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri
çok doğru yazdıklarınınz gerçi pluto benim 3. evimde bende kendime göre çok etkisini hissediyorumdahabi güçlendim konuşmalarım tesirli önceden hiç kimse önemsemezdi konuştuğum zaman ama şimdi çok farklı pluto açılarım da güzel güneşle 120 venüsle 120 jüpiter 120 uranüs 60 şiron 120 asc 60 bi marsla 150 bu da bana zaman zaman öfke patlaması yapıyo aylada 45 bi bunlar zorluyor biraz beni

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
02-01-2010 11:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Pluto Transitinin Evler ve Natal Gezegenlere Etkileri
(02-01-2010 05:45 PM)Serena Yazılan:  çok güçsüz hissediyordum ve plüto beni acımasızca zımparalıyordu. bana '' güçlü ol '' diyordu.
ilişkilere bakış açım bir ömürlük değişti. eski alışkanlıklarımı büyük oranda terkettim, yenilendim ve artık çok daha güçlü hissediyorum gülücük

Bu yazdıkların sadece plutonun 7. ev transiti ilemi ilgilidir bilemiyorum ama, o sürecim için bu yazdıkların yerinde bir değerlendirme olmuş;)
02-02-2010 12:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

Transit plutonun etkilerini net olarak kestiremiyorum.Zamana yayılması nedeniyle olsa gerek şu noktaya dokunduğunda şu oldu demek zor oluyor..
Natal plutoya yaptığı karesini deneyimleyen arkadaşların gözlemleri ne bu konuda paylaşabilirlerse güzel olur..
06-13-2010 04:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

transit plutonun natal güneşine 90 olan biri neler deneyimleyebilir?
zorluklar olacağı kesin.

ben 12.evim de deneyimliyorum ama çok uzun bir süre sonra 1.evime geçiyor.belki benim için daha iyi olacak..

09-27-2010 10:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 0

(09-27-2010 10:20 PM)sessizgidiş Yazılan:  transit plutonun natal güneşine 90 olan biri neler deneyimleyebilir?
zorluklar olacağı kesin.

ben 12.evim de deneyimliyorum ama çok uzun bir süre sonra 1.evime geçiyor.belki benim için daha iyi olacak..

ben yaşadım bu açıyı,hayatımın en zor zamanlarından birinde bu açının etkisi altındaydım moral bozmak gibi olmasın ama:)tek bu açıdan değildir ama etkisi büyüktür diye düşünüyorum.hiç beklemediğim şeyler oldu ve bu uzun bir zamanımın kötü geçmesine neden oldu.açı kesinleşmeden 3-4 orb kala en kötü dönemlerdi,sonra içinde bulunduğum süreç geçti,kesinleştiğinde farklı koşullar sözkonusuydu,bu döneminde çok süper olduğunu söyleyemem,zorlukları vardı ama açı kesinleşmeden önceki döneme göre çok daha iyi bir dönemdi benim için.belki de olgunlaştığım ve o zor günlerden sonra hayattan çok fazla şey beklemediğim için...tr pluto 11.evden 7.evimdeki güneşe kareydi,whole signsa göre 8.evimdeki güneşe kareydi.

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
09-28-2010 01:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sessizgidiş Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 1

(09-28-2010 01:04 AM)ateskızı Yazılan:  
(09-27-2010 10:20 PM)sessizgidiş Yazılan:  transit plutonun natal güneşine 90 olan biri neler deneyimleyebilir?
zorluklar olacağı kesin.

ben yaşadım bu açıyı,hayatımın en zor zamanlarından birinde bu açının etkisi altındaydım moral bozmak gibi olmasın ama:)tek bu açıdan değildir ama etkisi büyüktür diye düşünüyorum.hiç beklemediğim şeyler oldu ve bu uzun bir zamanımın kötü geçmesine neden oldu.açı kesinleşmeden 3-4 orb kala en kötü dönemlerdi,sonra içinde bulunduğum süreç geçti,kesinleştiğinde farklı koşullar sözkonusuydu,bu döneminde çok süper olduğunu söyleyemem,zorlukları vardı ama açı kesinleşmeden önceki döneme göre çok daha iyi bir dönemdi benim için.belki de olgunlaştığım ve o zor günlerden sonra hayattan çok fazla şey beklemediğim için...tr pluto 11.evden 7.evimdeki güneşe kareydi,whole signsa göre 8.evimdeki güneşe kareydi.

cevap için çok teşekkür ederim tam da deneyimleyen birinden cevap bekliyordum..
ben deneyimlemiyorum çok şükür kaldıramazdım o pluto büyük yük.
7.evde olması da kötü olmuş.peki sizce whole olarak 8.ev için mi oldu etkileri daha çok 7.ev için mi?

09-28-2010 01:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(09-28-2010 01:07 AM)sessizgidiş Yazılan:  
(09-28-2010 01:04 AM)ateskızı Yazılan:  
zorluklar olacağı kesin.

cevap için çok teşekkür ederim tam da deneyimleyen birinden cevap bekliyordum..
ben deneyimlenmiyorum çok şükür kaldıramazdım o pluto büyük yük.
7.evde olması da kötü olmuş.peki sizce whole olarak 8.ev için mi oldu etkileri daha çok 7.ev için mi?

aslında hem 7.ev hem de 8.ev. 7.ev çünkü;çok yakın arkadaşımla ayrı düştüm,bu beni çok üzdü,lisedeydim o zaman ve sınıfımda hazzetmediğim insanlar vardı ve yakın arkadaşım yoktu,arkadaşlık açısından çok kötü ve içinde bulunmaktan hiç mi hiç hoşlanmadığım bir ortamdı. ve o zamanlar sevdiğim kişiyle de bağlarımı kopardım;bunu ben yaptım ama yine de kötüydü. 8.ev çünkü;cinsellikle bağlantılı durumlar vardı beni üzen.
bir de bu transitle bağlantısı var mı bilmiyorum ama bu süreçte çok kilo aldım, normal kiloda olmama rağman bu dönem 10-15 kilo falan almıştım ve kiloluydum.bu dönem geçince döndüm eski halimegülücük

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
09-28-2010 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ateskızı Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

(09-28-2010 01:29 AM)sessizgidiş Yazılan:  jüpiterle ya da ayla bağlantı yaptıysa olmuş olabilir belki de..

tr pluto aya 135 ve jüpitere üçgen(7 orb civarı) yapmış.
tr jüpiter de venüsümle kavuşum yapmış,bu da etkili olabilir...güzel açı,bana kilo aldıran yüzünü göstermiş:)hayatımda güzel şeyler de oldu o dönem tabi ama bu,hayatımın en zor zamanlarından biri olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

bir de bu dönem tr pluto marsıma da kare,yine zorlayıcı bir açı.

ASTRO HARİTAM
whole signs
GÜNEŞ DÖNÜŞÜM
09-28-2010 01:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Pluto' nun Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 20 86,919 05-29-2021 02:51 PM
Son Mesaj: Feslegen
  Pluto Transitleri salmakis 206 369,031 12-29-2018 11:04 PM
Son Mesaj: picachu
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Marsa Açı Yaparsa astrosohbet 11 22,970 06-17-2018 02:43 PM
Son Mesaj: 1102
  PLUTO Oğlak burcunda 2008 2024 Angel 17 37,133 10-29-2016 07:38 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Plüto Doğ.Haritasında Venüse Açı Yaparsa astrosohbet 7 16,479 02-12-2013 03:27 PM
Son Mesaj: cigdempsa
  Plüto Devinimi & Transitleri astrosohbet 33 50,283 11-16-2011 06:21 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir