Değerlendir:
  • 16 Oy - 2.81 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akrep Erkeği ve Merhamet
Yazar Mesaj
luthi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: AKREP ERKEĞİ ve MERHAMET
akrepler ve yardım: vaktiniz değerlidir ve paranın nasıl kazanıldığını da bilirsiniz. pek çok konuda zamanınızı esirgeyebilirsiniz. fakat yardım söz konusu olunca da birden duraklarsınız çünkü sizde çok derin bir hislilik, fevkalade bir acımada vardır. bu acıma duygusu canlanırsa her işi bırakarak güç durumdaki kimsenin yardımına koşabilirsiniz.zira sizin için ender bulunan dost kadar değerli kimsede azdır.

ben bu yorumu doğru bulduğum için ekledim sanki akreplerin adı çıkmış korkulan tipelr haline gelmiş ama aslında çok derin ve hisli olduklarını biliriz bence keşfedilmeye ihtiyaçları var onlara korkarak değilde keşfederek yaklaşmada fayda var diye düşünüyorum =)
01-08-2009 10:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Late-goodbye Dışarıda
Katılımcı Üye
**

RE: AKREP ERKEĞİ ve MERHAMET
Kin,nefret,oterite manyaklığı falan kendimce uzak kalan kavramlar.Zaten katır kadar da güçlü bir görüntüm yok.Safkan akrepler nasıldır bilemicem ama çoğu akrep te Empati yapabilme yeteneğinin olduğunu olaylara iki tarafın bakış açılarıyla yaklaştığını düşünüyorum.Uçlarda olma olayı kesinlikle zararlı bir yön bazen ortalarda olmak topluma ayak uydurmak ve kabul görmek açısından daha elverişli.Özellikle din,felsef,kişilik yatkınlıkları gibi kişiye öz bakış açılarında daha esnek davranmak gerekir.Karşı tarafı olduğu gibi kabul etmek zordur.Özellikle inatçı ve kendini her alanda ön planda görmek isteyen burçlar Akreb ile zıt düşebilirler.Akrep hayatın bilinçli tüketicilerindendir.Alacağı bir kararın getirisinin yanında götürüsünü de rahatlıkla görebilirler ancak kendi tatminsizlik mi diyelim utku mu diyelim artık ne derseniz içlerde ki o ses onlara tam yol devam karar aldırır.İşte bu kural tanımaz iç ses yanlış olsa bile bile yanlış yaptırır akrebe.Buna dur diyebilmek lazım.Akrepler mantık-duygu çelişkisi yaşarlar mı bilmem ama ben değil o kaybeder mantığından uzaklaşılmassa daha çok yanlız kalabilirler.Aşkta biraz da açık kartları oynamak gerekir.Bide akrep çok cekixidir falan bence bu daha çok gezegenler ve konumlarıyla yani bir harita yorumu ile değerlendirilmeli.Zira çok pasif akrepler de gördüm.Ayrıyetten akrep erkekleri astroloji de neymiş ya inanmam ben portresi çizebilirler ortam gruplarında.Daha çok dostlara açılma özeliği vardır.Bir akrep erkeği olarak çevremce hep bağımsız adam profili sergilemişim farkında olmadan.Topluma yönelik fikirler üretmek kulağıma herzaman hoş gelen,keşfedilmesi gereken bir başarı dalıdır.Gece Gece nerden estiyse artık portal sayfalarına bir akrep yorumuda ben bırakmış oldum.......

''Kaliteli Parfümler,Küçük şişelerde bulunur.''
Doğum Haritası

Doğum Haritası
01-08-2009 11:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Late-goodbye Dışarıda
Katılımcı Üye
**

Kendi iç dünyamda düşünürken yoldan dalgın dalgın geçen bir adam ya da o anda bir bankta oturan yaşlı bir amca ya da Telefonunu kurcalayan Güzel bir genç bayan ,Anayolda karşıya geçmeye çalışan genç bir üniversiteli grup,Reklam afişi yapıştırmakta olan bir işci,Uykusuzluktan gözleri şişmiş taksici ve birçoğu.Hani o dalgın adam varya acaba ne düşünüyordur şuan kim neyin nesi o da benim gibi dertli mi yoksa,Ya da banktaki yaşlı amca Gençliğini zaman bir bir tüketmiş Gençken nasıl birisiydi acaba,Peki ya güzel bayan sanırım bir stajer hemşire ama yakından tanımak isterdim,Üniversitelii grup şen şakrak neşe bulutlarını üzerlerine çekmiş gibi,Ya işci memnun mu yaptığından sorsan kimbilir vereceği cevap büyük ihtimal ekmek davası kardeş olacak,Ya taksici Kendi evi gibi olmuş istanbul sokakları,acemi şöförlerin az ileriki ışıktan mı dönsem kaygıları kalmamış onda Artık sıradan bu trafik çilesinde sadece direksiyon sallamıyor belli.O an ışık hızıyla bir karşılaştırma yapıyor aklım tüm bu insanlarla ve hayatın neresinde olduğumu her defasında görebiliyorum.

''Kaliteli Parfümler,Küçük şişelerde bulunur.''
Doğum Haritası

Doğum Haritası
01-08-2009 11:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: AKREP ERKEĞİ ve MERHAMET
Late-goodbye Yazılan:Kin,nefret,oterite manyaklığı falan kendimce uzak kalan kavramlar.Zaten katır kadar da güçlü bir görüntüm yok.Safkan akrepler nasıldır bilemicem ama çoğu akrep te Empati yapabilme yeteneğinin olduğunu olaylara iki tarafın bakış açılarıyla yaklaştığını düşünüyorum.Uçlarda olma olayı kesinlikle zararlı bir yön bazen ortalarda olmak topluma ayak uydurmak ve kabul görmek açısından daha elverişli.Özellikle din,felsef,kişilik yatkınlıkları gibi kişiye öz bakış açılarında daha esnek davranmak gerekir.Karşı tarafı olduğu gibi kabul etmek zordur.Özellikle inatçı ve kendini her alanda ön planda görmek isteyen burçlar Akreb ile zıt düşebilirler.Akrep hayatın bilinçli tüketicilerindendir.Alacağı bir kararın getirisinin yanında götürüsünü de rahatlıkla görebilirler ancak kendi tatminsizlik mi diyelim utku mu diyelim artık ne derseniz içlerde ki o ses onlara tam yol devam karar aldırır.İşte bu kural tanımaz iç ses yanlış olsa bile bile yanlış yaptırır akrebe.Buna dur diyebilmek lazım.Akrepler mantık-duygu çelişkisi yaşarlar mı bilmem ama ben değil o kaybeder mantığından uzaklaşılmassa daha çok yanlız kalabilirler.Aşkta biraz da açık kartları oynamak gerekir.Bide akrep çok cekixidir falan bence bu daha çok gezegenler ve konumlarıyla yani bir harita yorumu ile değerlendirilmeli.Zira çok pasif akrepler de gördüm.Ayrıyetten akrep erkekleri astroloji de neymiş ya inanmam ben portresi çizebilirler ortam gruplarında.Daha çok dostlara açılma özeliği vardır.Bir akrep erkeği olarak çevremce hep bağımsız adam profili sergilemişim farkında olmadan.Topluma yönelik fikirler üretmek kulağıma herzaman hoş gelen,keşfedilmesi gereken bir başarı dalıdır.Gece Gece nerden estiyse artık portal sayfalarına bir akrep yorumuda ben bırakmış oldum.......

Başarılı ve lezzetli bir Akrep yorumu olduğunu söyleyebilirim ;)

01-09-2009 12:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Phoenix Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 1

merhamet ve şefkat aynı şeyler değil... bunlar karıştırılıyor bence.

İdrak edebilmek en büyük zenginliktir!

''hell is other people.''

[Resim: wewewewe.th.jpg]
12-02-2009 04:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(01-08-2009 11:38 PM)Late-goodbye Yazılan:  Kin,nefret,oterite manyaklığı falan kendimce uzak kalan kavramlar.Zaten katır kadar da güçlü bir görüntüm yok.Safkan akrepler nasıldır bilemicem ama çoğu akrep te Empati yapabilme yeteneğinin olduğunu olaylara iki tarafın bakış açılarıyla yaklaştığını düşünüyorum.Uçlarda olma olayı kesinlikle zararlı bir yön bazen ortalarda olmak topluma ayak uydurmak ve kabul görmek açısından daha elverişli.Özellikle din,felsef,kişilik yatkınlıkları gibi kişiye öz bakış açılarında daha esnek davranmak gerekir.Karşı tarafı olduğu gibi kabul etmek zordur.Özellikle inatçı ve kendini her alanda ön planda görmek isteyen burçlar Akreb ile zıt düşebilirler.Akrep hayatın bilinçli tüketicilerindendir.Alacağı bir kararın getirisinin yanında götürüsünü de rahatlıkla görebilirler ancak kendi tatminsizlik mi diyelim utku mu diyelim artık ne derseniz içlerde ki o ses onlara tam yol devam karar aldırır.İşte bu kural tanımaz iç ses yanlış olsa bile bile yanlış yaptırır akrebe.Buna dur diyebilmek lazım.Akrepler mantık-duygu çelişkisi yaşarlar mı bilmem ama ben değil o kaybeder mantığından uzaklaşılmassa daha çok yanlız kalabilirler.Aşkta biraz da açık kartları oynamak gerekir.Bide akrep çok cekixidir falan bence bu daha çok gezegenler ve konumlarıyla yani bir harita yorumu ile değerlendirilmeli.Zira çok pasif akrepler de gördüm.Ayrıyetten akrep erkekleri astroloji de neymiş ya inanmam ben portresi çizebilirler ortam gruplarında.Daha çok dostlara açılma özeliği vardır.Bir akrep erkeği olarak çevremce hep bağımsız adam profili sergilemişim farkında olmadan.Topluma yönelik fikirler üretmek kulağıma herzaman hoş gelen,keşfedilmesi gereken bir başarı dalıdır.Gece Gece nerden estiyse artık portal sayfalarına bir akrep yorumuda ben bırakmış oldum.......

Yazıklarına kesinlikle katılıyorum...Erkek arkadaşım Yükselen Akrep ve yazdıkların çok doğru..Hesapçı bir kafa yapıları var..Birşeyin faydasını zararını iyi hesaplarlar....Ve katı yürekliler..Dışardan bakan gaddar görür onları....Arkadaşım 26 derece Akrep ve 1.evinde Neptün olmasına rağmen bağışlayıcılık yok...Zor çok zor insanlar ama derinlerine inip kalplerine dokunursanız onları anlarsınız...Çok çok çok derinler arkadaşlar...Sabrı şefkati olan insanlar ancak dokunabilir yüreklerine...Sonrası Cennet.

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
11-25-2010 05:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Yargıç Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

bu akreplerin merhametsizlik özelliğine takılıyorum.benim yakından tanıdığım akreplerin hemen hepsi sevdiği insana çok sahip çıkan tipler.ve sevdiklerine çok sadık ve anlayışlılar.yani onlara aslında kendinizi bi türlü beğediremezsiniz.çoğunlukla onlarla fazla yakınlaşmaya çalıştığınızda tehtitkar bi tavır koyuyolar.ne yapsanız altından bişeyler çıkarıyolar illa.ama şu da var ki o yoğun kuşku ve şüphe denizini aştıysanız bi şekilde, masumiyetinizi ve sadakatinizi gösterdiyseniz o zaman en iyi dostunuz oluyolar.

u_u
01-05-2011 08:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(01-05-2011 08:44 PM)büşra Yazılan:  bu akreplerin merhametsizlik özelliğine takılıyorum.benim yakından tanıdığım akreplerin hemen hepsi sevdiği insana çok sahip çıkan tipler.ve sevdiklerine çok sadık ve anlayışlılar.yani onlara aslında kendinizi bi türlü beğediremezsiniz.çoğunlukla onlarla fazla yakınlaşmaya çalıştığınızda tehtitkar bi tavır koyuyolar.ne yapsanız altından bişeyler çıkarıyolar illa.ama şu da var ki o yoğun kuşku ve şüphe denizini aştıysanız bi şekilde, masumiyetinizi ve sadakatinizi gösterdiyseniz o zaman en iyi dostunuz oluyolar.

Akrep erkeklerini bu kadar erken çözdüysen sana karada ölüm yok büşragözkýrpma
01-07-2011 03:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Akrep Erkeği ve Merhamet
kendilerini sevmekle beraber çözdüm diyemicem :D
fazlaca mevcutlar hayatımda çoğuda sevdiğim dostlar , insanlar kategorisinde ( ay akrep olduğum için böyle eminim ...

eşleri veya sevgililerine göre , hepsi güvenilmez , kumarbaz , hovarda , alkolik , para düşkünü , kadın düşkünü :D

gecenin bu saatinde bu manasız yazıyı nıye yazdım anlamadım ..dansy

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
01-07-2011 05:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Akrep Burcu ve Psikopatoloji Lajâ 1 9,794 05-01-2019 01:48 AM
Son Mesaj: cancer123
  Akrep Burcu Erkeği Angel 54 74,120 09-07-2018 01:28 AM
Son Mesaj: justicee
  Akrep'ten Dersler Yargıç 31 41,734 03-27-2018 01:39 AM