Değerlendir:
  • 43 Oy - 3.12 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş Evlerde :
Yazar Mesaj
Aisha Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Güneş Evlerde :
(02-10-2011 01:10 PM)aeon Yazılan:  
(01-29-2011 05:53 PM)Aisha Yazılan:  evet hayat bana cimri davrandı da

güneş 8. ev o kadar da korkulacak birşey değil aslında.hayatı çok ciddiye alan,şaka kaldıramayan bi insanım ve çevremin çoğu ile espri anlayışımız pek uyuşmuyor. kendini çok önemseyen insanlar şaka kaldırmaz gibime geliyor.hayatı ciddiye almaktanda yavaş yavaş vazgeçiyorum gibi.herşey olduğuna varır ama tedbirli olmakta yinede fayda var.kendinden vazgeçmek derken bundan bahsediyor olabilir :kendini önemsememeyi öğrenme,kendinle dalga geçme

genellikle bir insanın venüsü oğlaksa cimrilik görülebiliyor.
akrepte cebindeki akrep misali parayı kendisine ait bir güç gibi gören bir bir burç
gerçi venüs jupiter karen var bonkörlük verebilir ama bu durum zararına sebep olmuşsa, akrebin yediği kazıkları unutmayan duygusal hafızası seni cimriliğe itebilir ki , oğlak hem de akrep para tutuma konusunda namlıdır gülücük

para konusunda kazık yemedim ama parası yüzünden kullanılan saf insanların varlığına şahit oldum gülücük yakın bi arkadaşımın merkürü balıktı.yardımseverliği ile başkaları tarafından kullanılmasına kızıyordum.kendisine de söyledim.ama fayda etmedi. kimseye günahımı bile vermem onun o halini gördükten sonra :D ayrıca ay aslandı.aslanlar cömerttir dimi öyledir :D

aklıma gelmişken babam da eli açık bi insandır.

küçükken yaşıtlarım barbileri ile oynarken ben para saymayı seviyordum valla. sünger bobtaki yengeçte bi akrabalığım omalı

Burası çok yakında güncellenecek...
02-10-2011 05:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kıvılcım Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Cvp: Güneş Evlerde :
(11-10-2008 10:37 PM)Simurg Yazılan:  Güneş 1.evde ise; Güneş birinci evde ise aynı zamanda yükselen burcun da içinde olabilir. Güneş birinci evde vücudun güçlü olacağını gösterir.Ayrıca sağlıktan da şikayet edilmez.Kişide liderlik arzusu bulunmaktadır.Belki de bilinç altına yerleşmiş bu isteğin farkında olunmayabilir. Fakat bu durum zamanla fark edilecektir. Bu arada çok derin dini inançlar da bulunabilir.İyi bir yöneticiye özgü niteliklere sahiptirler.Güneşin bu güçlü durumundan iyice yararlanabilmek için yükselen burç incelenmelidir.Yükselen burcun verdiği yetenekler ve ve iş alanlar başarı bakımından son derece önemlidir.Bazen güneş birinci evde ve ikinci burcun ilk bölümünde olabilir.

Güneş 2.evde ise;Parayla fazla ilgilenirler.Maddeye büyük değer verirler.Kendi gayretleriyle çok paraları olabilir.Görüş açılarını biraz genişletmeleri gerekmektedir, bazı durumlarda hatalı yola da sürükleyebilir.Onun için kafalarıyla birlikte irade güçlerinden de yararlanmaları gerekmektedir.Disiplinli şekilde hareket ederlerse amaçlarına gitmeleri çok kolaylaşacaktır.Başkalarına ait paraları idare ederken de çok dikkatli davranmalıdırlar.Resmi yerlerle ilgili işler sayesinde kazanç olabilir.Yine yaşça kendilerinden büyük kimselerin yardımı sayesinde de bolluğa kavuşabilirler.Yalnız para kazanırken başkalarının düşmanlıklarını uyandırmamaya dikkat etmek gerekiyor.

Benim ki 1.ev oluyor o zaman değil mi ?

Haritam
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=e...&asp=1&ast=

Hayat Mucizelerle Dolu - Ben Güneşin Kızıyım
06-01-2011 01:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(12-27-2010 12:30 AM)eylülmavi Yazılan:  güneşim 9.evde olmalı kesinlikle, 8.ev güneşiyle alakam yok.. whole singe göre güneşim 9. evde, bu seferde merkür venüs mars plutom 10. eve kayıyor..
eminim, güneş, mars, merkür pluto, venüsüm 9. evde olmalı..
satürn 7. evde kesinlikle..
neptün 12. evde olmalı.. bugüne kadar hiç bi arkadaşım konuusnda yanılmadım.

deminden beri tüm ev sistemlerni denedim, değişik saat hesaplamaları yaptım; güneşin 9. evde satürnün 7. evde olduğu bi harita çıkaramadım..

sanırım bu gidişle kendime özel bi harita icat edeceğim dil çýkarma

yazmadığım yer ve zaman kalmamış nerdeyse, beğenmediğim ev yerleşimlerimigülücük) kendime özel bi harita icat etmedim ama, eşit ev sistemini kullanmaya karar verdim ve yorgan gitti kavga bitti gülücük)

satürn 8.evimde de olabilir.. ama kesinlikle neptün 12., güneşim 9.evde omalı..

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
07-19-2011 08:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

(07-19-2011 08:42 PM)eylülmavi Yazılan:  
(12-27-2010 12:30 AM)eylülmavi Yazılan:  güneşim 9.evde olmalı kesinlikle, 8.ev güneşiyle alakam yok.. whole singe göre güneşim 9. evde, bu seferde merkür venüs mars plutom 10. eve kayıyor..
eminim, güneş, mars, merkür pluto, venüsüm 9. evde olmalı..
satürn 7. evde kesinlikle..
neptün 12. evde olmalı.. bugüne kadar hiç bi arkadaşım konuusnda yanılmadım.

deminden beri tüm ev sistemlerni denedim, değişik saat hesaplamaları yaptım; güneşin 9. evde satürnün 7. evde olduğu bi harita çıkaramadım..

sanırım bu gidişle kendime özel bi harita icat edeceğim dil çýkarma

yazmadığım yer ve zaman kalmamış nerdeyse, beğenmediğim ev yerleşimlerimigülücük) kendime özel bi harita icat etmedim ama, eşit ev sistemini kullanmaya karar verdim ve yorgan gitti kavga bitti gülücük)

satürn 8.evimde de olabilir.. ama kesinlikle neptün 12., güneşim 9.evde omalı..

ben sanki wholw sing i daha doğru buluyorum ve klasik astrolojiyi ama neptün 11. ev konusu bende kabullenemem ama belli olmaz yanılmadığını sanabilirsinde nede olsa neptün bu yanılttımı uyutur adamıgülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
07-19-2011 09:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüs85 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Güneşim terazi burcunda 5. evde. Terazi burcunda olan güneş düşük asalete sahip diye hatırlıyorum ancak aslanın doğal evi 5. evinde yer alması da asaletini yükseltmiyor mu? Böyle bir konum zararlı mıdır iyi midir?

"İyilik içten gelir, iyilik bir seçimdir, bir insan seçemezse insanlıktan çıkar."

A Clockwork Orange
09-20-2011 10:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(09-20-2011 10:13 PM)venüs85 Yazılan:  Güneşim terazi burcunda 5. evde. Terazi burcunda olan güneş düşük asalete sahip diye hatırlıyorum ancak aslanın doğal evi 5. evinde yer alması da asaletini yükseltmiyor mu? Böyle bir konum zararlı mıdır iyi midir?

Yeniay zamanı doğmuşsun ve doğum saatin net ise 5.eve yerleşen Yeniayın gayet hoş olacağını düşünüyorum.

09-21-2011 02:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
venüs85 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(09-21-2011 02:39 AM)Yldrm Yazılan:  
(09-20-2011 10:13 PM)venüs85 Yazılan:  Güneşim terazi burcunda 5. evde. Terazi burcunda olan güneş düşük asalete sahip diye hatırlıyorum ancak aslanın doğal evi 5. evinde yer alması da asaletini yükseltmiyor mu? Böyle bir konum zararlı mıdır iyi midir?

Yeniay zamanı doğmuşsun ve doğum saatin net ise 5.eve yerleşen Yeniayın gayet hoş olacağını düşünüyorum.
Şöyle ki; sezaryen ile doğmuşum ve annemi gece 9 da ameliyata almışlar. Sezaryen doğumlar genellikle yaklaşık 40-45 dk sürüyor. Anne doğuma alındıktan ilk 5-10 dk içerisinde bebek çıkarılıyor. Geriye kalan süre de dikişler için vs.. Zaten babam, doktorun ameliyathaneden çıkış saatini 21:45 olarak yazmış. Bu durumda ben en geç 21:15 de doğmuşumdur. Haritayı çıkartırken 21:10 olarak alıyorum ama 21:15 falan olsa da çok şey farkeder mi?

"İyilik içten gelir, iyilik bir seçimdir, bir insan seçemezse insanlıktan çıkar."

A Clockwork Orange
09-22-2011 10:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Alıntı:Şöyle ki; sezaryen ile doğmuşum ve annemi gece 9 da ameliyata almışlar. Sezaryen doğumlar genellikle yaklaşık 40-45 dk sürüyor. Anne doğuma alındıktan ilk 5-10 dk içerisinde bebek çıkarılıyor. Geriye kalan süre de dikişler için vs.. Zaten babam, doktorun ameliyathaneden çıkış saatini 21:45 olarak yazmış. Bu durumda ben en geç 21:15 de doğmuşumdur. Haritayı çıkartırken 21:10 olarak alıyorum ama 21:15 falan olsa da çok şey farkeder mi?

tam hesap edemiedim ama yüksleniniz ikizlerin sonunda 5. dk yengece geçirebilir. .ikizlerse ,pluton özelliği fazla olur . yükselen yöneticisi merkür akrpete ve pluto ile kavuşum .

eğer yükselen yengeç olursa , yönetici ay terazide olur . ayrıca güneşinde terazi olduğunu dşnürsek , venüs etkisi fazla olur.

resminiz sanırım size ait , ben yükselen yengeci daha çok yakıştırdım ama . tabi bunu siz daha iyi bilirsiniz . yükselen yengeç mi ? ikizler mi karar verin bence . harita çok değişir .
09-23-2011 07:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aphrodite Çevrimdışı
Uranyen Vip
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 3

RE: Cvp: Güneş Evlerde :
(05-02-2007 01:52 AM)vivienleigh Yazılan:  
not:
''Haritaya farklı yönlerden bakabiliriz. Örneğin bir harita sahibinin babasının durumunu, varlığını görebilmek için 4. evi esas alabilirim. Bu evi yükselen burç yaparak babanın servetini; ruhsal mı ya da pratik bir kişi mi olup olmadığını görebilirim. Benzer biçimde 10. ev aynı şeyleri kişinin annesi için söyleyecektir. Sonuçta harita sizi tek bir sonuca götürür.10.ev 4.evin 7.evi olduğu için babanın eşini yani anneyi de anlatır.''......r.hakan kırkoğlu

bu bilgiye göre kendi haritamdan alırsam: 4. ev anneyi temsil etmeli çünkü 4. evde güneş kavuşumu var ve bu özellikler annemde var. 10. evde babamı alırsak plutoyla ascsi kavuşmuş durumda olur bu özelliklerde ona uyar.yine 1. evdeki jüpiterde onu kolay kilo alabilen biri yapmış. annemi 4. evden alır ve 5. eve yani ilk çocuk olan abime gelirsem onun yükseleni-derecesini hatırlamıyorum ama- başağa geliyorum. 2. çocuk 7. ev miydi? eğer öyleyse plutonyen özelliklere sahip ama jüpiter sayesinde neşeli sevimli akıllı bi kızı olucaktır annemin-yani ben- :p babamın 5. evindeyse satürn var-ablam-. bana gelirsek 7. evinde güneş gibi parıldıyorum. d:
kısacası 4. ve 10. evdeki özellikler beni anlatıyormuş..
bu arada abiminde 3. evinde akrepte plutonu var. 3. ev kardeşler evi olduğundan beni plutonyen bir insan olarak görüyor olmalı. -.-
01-17-2012 10:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

Güneş.. ego, kişilik... 12. evi hiç düşünmemiştim daha önce.
Kollektif bilinçaltının oluşturduğu bir kişilikten sözedebiliriz.

Kişilik oluşumunda, çevrende tanıdığın yada tanımadığın birçok kişinin yardımı vardır.
Ruhsal olarak diğer insanların egolarına hitap edebilme yeteneği.. Fedakarca, insanları yönetmek isteği.. nede olsa güneş.

Aklıma bunlar geldi, bilmiyorum ne kadar doğru
02-22-2012 12:03 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  GÜNEŞ Angel 11 31,669 03-01-2019 08:01 AM
Son Mesaj: Feslegen
  (Haritanızda Güneş)En Parlak Işıldadığınız Yeri Bulmak : Güzellik Küresi raisisset 34 48,185 04-03-2018 06:35 PM
Son Mesaj: justicee
  Güneş 1.Evde-Tüm Haritalarda pinknilden 0 4,250 06-30-2017 08:36 PM
Son Mesaj: pinknilden
  Güneş Merkezli Yaşamak astrosohbet 11 21,789 02-05-2015 11:24 PM
Son Mesaj: zorlamak
  Güneş ve altın arasındaki geleneksel ilişki Derin 0 3,813 12-16-2010 04:54 PM
Son Mesaj: Derin
  Güneş Burçlarda Anahtar Kelimeler Dinoo 3 10,169 11-23-2010 12:38 PM
Son Mesaj: Daily
  Güneş ve Ay astrosohbet 4 20,429 07-30-2010 05:07 PM
Son Mesaj: astrosohbet
  Güneş Devinimi qulsah 0 3,096 01-01-2009 05:11 AM