Değerlendir:
  • 43 Oy - 2.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Balık Erkekleri
Yazar Mesaj
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: Balık Erkekleri
belki de kare açılardandır...ama bir balık ve hatta venüsü balıkta olan biri olarak bu davranışlar bana hiç yabancı gelmedi..sahiden biz balıkların arada bir böyle dengesizlikleri tutuyor sevgili pares...mesela kendimden biliyorum yanıp tutuşurken bir gün diğer gün çekip gitmek istiyorum enteresan bir şekilde;venüs balıklar gizemi çok severler ve oldukça da alıngandırlar aşk timsali oldukları için sürekli aşk oyunları oynamaktan da çekinmezler;yoksa sıkılıyorlar sanırım...

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
09-17-2009 07:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
pares
Kayıtsız

Cvp: Balık Erkekleri
Bende yoğun bi yay olarak ve jüpiteri akrep olan biri olaraktan bu davranışları sevmiyorum çok yoruyo beni anlaşılmazlık gizemlilik ama o dediğin gibi oyunları seviyor kavga olsun adrenalin olsun için rahat etmiyo galiba sakin bi ilişkide sonra geliyo suçu bende buluyo senin yüzünden uyuyamıyorum diyo.Ne istediğini anlamak zor sanırım düşünceleri ve duyguları çabuk değişiyo bu burçların.Hatta örnek vereyim ayrılmıştık daha önce beni aradı benden şans istedi tekrar bir araya gelmek için bide ağlıyor.3-4 gün geçti ben seni istemiyorum diyo.Kusura bakma plutonik ama çok dengesizler aşkından ölse bile öyle diyo bir istiyo bi istemiyo.Alınganlıkta var.Ben ne yapacağımı şaşırmıştım suyuna gidiyorum olmuyor ters gidiyorum olmuyor hiç bişekilde olmadı.Bide hatayı bende buldu çok dırdırcımşım dilim sussa ilişki yürücekmiş.bende yay olarak tahamül edemiyom işte bu tür anlaşılmazlıklara ya ister biri beni yada istemez.
09-17-2009 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Cvp: Balık Erkekleri
pares Yazılan:Bende yoğun bi yay olarak ve jüpiteri akrep olan biri olaraktan bu davranışları sevmiyorum çok yoruyo beni anlaşılmazlık gizemlilik ama o dediğin gibi oyunları seviyor kavga olsun adrenalin olsun için rahat etmiyo galiba sakin bi ilişkide sonra geliyo suçu bende buluyo senin yüzünden uyuyamıyorum diyo.Ne istediğini anlamak zor sanırım düşünceleri ve duyguları çabuk değişiyo bu burçların.Hatta örnek vereyim ayrılmıştık daha önce beni aradı benden şans istedi tekrar bir araya gelmek için bide ağlıyor.3-4 gün geçti ben seni istemiyorum diyo.Kusura bakma plutonik ama çok dengesizler aşkından ölse bile öyle diyo bir istiyo bi istemiyo.Alınganlıkta var.Ben ne yapacağımı şaşırmıştım suyuna gidiyorum olmuyor ters gidiyorum olmuyor hiç bişekilde olmadı.Bide hatayı bende buldu çok dırdırcımşım dilim sussa ilişki yürücekmiş.bende yay olarak tahamül edemiyom işte bu tür anlaşılmazlıklara ya ister biri beni yada istemez.

pares ne güzel açıkça yazmışsıngülücük sana katılıyorum gizemler..değişken ruh halleri..kararsızlık..ne yapacağını bilememe..balıklar çok ama çok zor insanlar
09-18-2009 02:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

aşık oldugunu zannedip rüyalar içinde yaşayan, pembe resimler çizen erkekler..
ama sembolündeki ters yöne yüzen balık misali ;dönüp gitmeleri de bir o kadar kolay..

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
11-26-2009 04:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Balık erkekleriyle ilgili şikayetlerden sonra ,
Toprak elementiyle beslenen yada Satürn etkileri taşıyan Balıkların gâyet istikrarlı ilişkiler kurabileceğini söyleyebiliriz.

11-26-2009 04:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

balık erkekleri zodyaktaki en şovalye erkekler..bir masal dünyasının içinde dar ve sisli sokakların ardından atının terkisinde sizi kurtarabilecek ütopik bir prens...balık erkekleri öyle fazla dikkat çekmeyi sevmez;ama umarsınız sizi kurtaracağını anidengülücük)

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
11-26-2009 01:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

balık erkekleriyle dengeyi kurabilmek, çok ince bir çizgiden geçiyor..
hem onu çok sevdiğinizi bilecekler, hem de heran çekip gidebileceğinizi.. varsın o yaşasın korkuyla ümüt arasında dil çýkarma suna-bak
ama güveni sarsmayacaksınız.. size heran güvenebilmeli..
kendine kaçışlarında, önemsemeyip, üstüne varmayıp kendi tepkisine göre davranmalı. kendini kıskandırmak mı isityor, kıskanılmalı; kendince haklı bir sebeibmi var, ilgilenilmeli..
bence en önemlisi; ne o size hükmedebilsin ne siz ona...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
09-03-2010 04:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Cvp: Balık Erkekleri
(03-05-2012 12:10 AM)karmen2 Yazılan:  bu başlık altında balık erkeğinin özelliklerini okudum ama çoğu özellikleri bana uymuyor.öyle anlatıldığı gibi kolay sevebilen bir yapım yok yada ne bilim romantik ve çok duygusalda değilim,hatta karşı cins tarafından soğuk ve donuk bulunmuşumdur herzaman,değişken ruh hali demişsiniz,bırakın değişken ruh halini bazen aşırı sabit ve inat olabiliyorum,benim tek sorunum zincirlerimi kıramama,öyle anlatıldığı gibi sınırsız falanda değilim,kendimi sürekli kısıtlarım ve karşı cinse karşı kolay açılamam elimde olmadan soğukluk yaşarım. bendemi bir gariplik var, yoksa balık burcunun başka bir versiyonumuyum bilemiyecem.belkide türümün rastlanmamış bir örneğiğimdirgülücük

Doğum haritasının Güneş burcundan ibaret olmadığını öğrenecek kadar uzun süre forumda vakit geçirmişsin aslında.

Yükselen burcun Boğa + Mars burcun Oğlak ve Satürnle kavuşum yapıyor.

Yani Toprak elementi etkisi , Balık etkisinden daha dominant diyebiliriz senin için.

03-05-2012 12:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Balık burcu burnu Nin.Me.Sar.Ra 11 25,919 11-26-2018 10:59 PM
Son Mesaj: say24
  Balık Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 8 13,582 03-15-2017 02:08 AM
Son Mesaj: vilma
  Balık burcu ses rengi Nin.Me.Sar.Ra 7 13,912 05-21-2016 02:17 AM
Son Mesaj: Alejandro
  Balık Burcu ve Özellikleri ay_se 29 36,631 11-01-2015 01:18 AM