Değerlendir:
  • 20 Oy - 3.45 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BALIK BURCU OLMASAYDI?
Yazar Mesaj
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

BALIK BURCU OLMASAYDI?
arkadaşlar balık burcundaki hiçbir mesaj kalmamış.bir balık bayanı olarak buranın boş kalmasına gönlüm razı olmadı..ve bu bölümü boş görünce aklıma geldi..ya balık burcu olmasaydı? neler olurdu?BENCE İNSANLAR İÇİN BÜYÜKK EKSİKLİK..DÜNYANIN VE İNSANLARIN BALIK BURCU İNSANLARINA İHTİYACI VAR sizcede öyle değilmi?
haydi paylaşıma...bu sayfa dolsun....

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
06-11-2007 01:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
blackdeaths Dışarıda
son osmanlı
Mars Vip

RE: BALIK BURCU OLMASAYDI?
balık burcu olmasaydı e olurduu.. du bi düşünelim.. büyük ihtimal burç adınız başka olurdu değil migülücükgülücük) tamam tamam bu fazla zekice oldu..
siz balık kadınları olmasaydınız bizi bu kadar hayallere kim kavuşturacaktı.. sizi hayal perestlergülücük) ama en önemli sonuç..ben yaseminsiz kalırdımaðla... neyse iyiki varsınız balıklarımız bizimgülücük

herşeye rağmen inadına.. biz diyorsak yaparız,bu böyle biline
10-05-2007 06:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
garantici Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

balık burcu olmasaydı bi kere nasıl oluyoda bi insan bu kadar merhametli vede aynı zamanda kinci olabiliyo diyemezdik bende 1 sens kadar süren acı bi balık birlikteliği tecrübesi varda o bakımdan ;)

niceliğe saygı duyki seninde niteliğine saygı duyulsun senden öncekiler hiç bir zaman gereksiz değildi tıpkı şimdi senin olmadığın gibi
10-29-2007 10:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
yaren Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: RE: BALIK BURCU OLMASAYDI?
garantici Yazılan:balık burcu olmasaydı bi kere nasıl oluyoda bi insan bu kadar merhametli vede aynı zamanda kinci olabiliyo diyemezdik bende 1 sens kadar süren acı bi balık birlikteliği tecrübesi varda o bakımdan ;)

sanırımbir balık acı bir tecrübe yaşatmış sana garantici......ama sana bir balık olarak şunu söyleyebilirim...gerçekten müthiş bir merhamet duygusu taşır balıklar insanları hatalarından ötürü yargılamazlar sadece yardımcı olmak isterler....çok kolay kırıldıkları halde başkasını kolay kırmazlar ammaaaaaaaa....sabır sabır sabır........bir yerde biter...işte o andan sonra kork balıktan.....sende bu durumu yaşamışsın galiba....allah yardımcın olsun.....

not: balıklar kırgınlıklarını ve öfkelerini birirktiriler ...karşısındakine telafisi içinde çok şans verirler.....işte o şansını kaybederse karşısındaki olay bitmiştir balık için.....

Full Time Şerefsiz Olacağına,Part Time İnsan OL......
10-29-2007 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Cvp: BALIK BURCU OLMASAYDI?
yarenn-alkış-alkış
not: balıklar kırgınlıklarını ve öfkelerini birirktiriler ...karşısındakine telafisi içinde çok şans verirler.....işte o şansını kaybederse karşısındaki olay bitmiştir balık için
kısmına bayıldım ınsanlara bu kadar sans tanıyan bı baska burc varmı melek

YILDIZ HARITAM
10-30-2007 01:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
sultan Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Git gide daha çok balık oluyorumaðla...yükselen:Balık) Bunun sevinilecek bişey olduğuna dair beni ikna edebilecek var mı? Evet, balıklar, bekliyorum,, içimi ferahlatın!gülücük
11-02-2008 11:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Vulcan
Kayıtsız

Oğlak-Balık-İkizler karışımı çok çekici geliyor bana gülücük
11-03-2008 12:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
red lionsa Çevrimdışı
Üye
**

Sanirim balik burcu olmasaydi olmadigini sadece baliklar farkederdiki Yaren su anda buna örnek olmus eline saglik.
Daha ne diyim dünyadaki her duygusal detayi dikkat edip sonrada adimiz hayalciye ciksin hakkimizi hic bir zaman karsimizdaki ya gücenirse diye arayamayalim sonrada kinci bencil olalim pes yani diger burclar cok nankörsünüz gülücük))
Sanirim birazda karsimizdakini oldugu gibi kabul edebilsek yani dogrusuyla yanlisiyla oda bi insan olur hatalari diyebilsek daha rahat olacagiz ama o zaman pembe hayaller icinde yüzemeyiz dimigülücük)
Arasira sudan basimizi disari cikarip bakmakta fayda var sanirim ;)

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...t&x=52&y=7
11-03-2008 01:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gulsen24 Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Benim abim tam bir balık.Gençliğinde çok yakışıklıydı.Şimdi biraz kilo aldı.Sevgisinde ve merhametinde sınır yok.Hiç kin gütmez.Affedicidir.Yalnız bildiğim bir özelliği var ki çok sıkıcı.Çok kararsız her 10 dakikada bir fikir değiştirir.Birde hemen demorize oluyor,güvenini kaybediyor.Gene de onu çok seviyorum.

gülbahçesi
11-03-2008 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
red lionsa Çevrimdışı
Üye
**

Orcun adaptasyon sorunu yoktur fazla ince elemezler demisin ya ben bu yasimda bunun ne kdar kötü oldugunu gördüm. Aslinda herseyin bir dengesi olmasi gerek hayatta herkese biraz terazi lazim galiba.Bende asla adaptasyon sorunu cekmis biri diilim.Ama nasil yaptim bunu cok sevdigim seyi gözümde büyütüp (baligin hayalciliginin en zararli durumu bu ) sorun olan seyide asla görmemek gibi bir yöntemle.Fakat zaman baliklar kadar hayalci diil tam tersine gercegin kendisi. Zamanla olan gözde büyütülen sevilen herneyse aslinda o kadar büyük olmadigi problemlerin ise cözülmedigi icin koskoca bir dag olusturdugu. Baliklar birazda duygusal miyop galiba. O Problem artik balik burcunun gözünün icine girdigi zaman cok önceden ortaya cikmasi gereken sorun kangren halde karsina cikiyor. Kimsede cözecek halde olmuyor ne yapsin balik oturup agliyor kendine aciyor. Neden kimsenin basina gelmeyen onun basina dag gibi olup geliyor. Neyseki gökyüzü hareketlide bu hareketlerden balik biseyler ögreniyor.Ben akillandim mi? Ince eliyormusum aslinda hala hayir ama genede hersey icin bu bir sorunmu diye soruyorum kendime. Bu ilerde bana sorun olurmu diye soracak güven yok maalesef.Acayip bir sey ise kendim icin soramadigim birseyi baskasi icin görür görmez hemen anliyorum. Baliklar aci cekmekten cok korkuyorlar benim kendi düsüncem o yüzdende zamana birakip ben yapmadim o yapti demek istiyorlar cunki derinlerde bi yerde biliyorlarki eninde sonunda o aci yasanacak. Belkide o yüzden hic bir baliktan kimseye zarar gelmez.

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...t&x=52&y=7
11-03-2008 03:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Balık burcu burnu Nin.Me.Sar.Ra 11 25,739 11-26-2018 10:59 PM
Son Mesaj: say24
  Balık Burcu Vurgusu ve Ünlüleri astrosohbet 8 13,498 03-15-2017 02:08 AM
Son Mesaj: vilma
  Balık burcu ses rengi Nin.Me.Sar.Ra 7 13,828 05-21-2016 02:17 AM
Son Mesaj: Alejandro