Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Burçlarda - Venüs Evlerde
Yazar Mesaj
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Cvp: RE: venüs burçlarda - venüs evlerde
ginka Yazılan:tuğçe canım bi soru daha sorsam ayıp edermiyim utandım
canım onun venüsü yengeçte. benim 5. evimi yengeç burcu kesiyodu. onun plutosu benim 8. evime geliyodu bide :( benim plutom ve marsım onun 5. evine düşüyodu.
benim venüsüm yayda ve dokuzunca evde marsımda akrepte ve 8. evde çiçek

venüsü senin 5.evinde ise;5.ev aşk eviydi..aynı zamnda eğlence çocuklar..yani sen onu eğlenceli bulmuş olabilirsin ve aşk anlamında seni etkilemiş olabilir.

onun plutosu senin 8.evinde..8.ev cinsellik,miras,ölüm ..vs konuları içeriodu..yani o sana çekici gelmiş olabilir ve 8.ev konularında baskın olmuş olabilir..senin marsın ve plutonda onun 5.evinde hareketli bir ilişkiydi sanırım bu,tutkulu birazda..
07-31-2009 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
plutonik Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

RE: venüs burçlarda - venüs evlerde
venüs balık aşkta derin yapmanın yanısıra acı da çektiriyor insan garip bir şekilde venüs balık olunca acı çekmesini de seviyor bu iştengülücük))

[Resim: astro2gw02plutonikhp448.th.gif]

Kimi aradığını yitirir aradıkça,
Kimi de arayandır;aranan onu bulur...Ö.Asaf
08-10-2009 09:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Cvp: venüs burçlarda - venüs evlerde
zingas Yazılan:Merhaba arkadaslar,

Foruma ilk gonderimi yapiyorum, yaklasik 2 aydir konulari okudum biraz bilgilendim fakat hala yardimlariniza ihtiyacim var tabiki.

Benim venusum akrepte 10.evde
Ay kare
Jupiter 120°
Dogu N. 60°

Ayni zamanda Sans noktam da ile Pluto da akrepte ve yine 10.evde.

Sizce bu nasil bir kombinasyon? Hayatim boyunca hep akreplere çekildim fakat hepsi platonik duzeyde kaldi. Sanirim kadinlar da venus burcunu tasiyan kisilere karsi daha kolay çekim hissediyorlar.

venüs akrepte sana biraz kıskançlık vermiş olabilir dediğin gibi venüsü akrepte olan kişilere çekilmen muhtemel..flörtlerini venüs akrepte gibi yaşarsın gizemli bir yönün vardır..venüs 10. ev'de sosyal çevrende sevilen birsin muhtemelen jüpiterle aldığı açı'da bunu desteklemiş..doğu noktası hesaba katılan birşey değil sanırım astrozoomdaki haritalarda çıkıyor 2.yükselen burç diye gösteriliyor ama hesaba katma bencegülücük eğer erkeksen 10.evdeki venüs çalışma hayatında kadınların sana yardımcı olabileceğinide göstererir..
09-22-2009 04:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zingas Çevrimdışı
Yeni Üye
**

tugcee Yazılan:
zingas Yazılan:Merhaba arkadaslar,

Foruma ilk gonderimi yapiyorum, yaklasik 2 aydir konulari okudum biraz bilgilendim fakat hala yardimlariniza ihtiyacim var tabiki.

Benim venusum akrepte 10.evde
Ay kare
Jupiter 120°
Dogu N. 60°

Ayni zamanda Sans noktam da ile Pluto da akrepte ve yine 10.evde.

Sizce bu nasil bir kombinasyon? Hayatim boyunca hep akreplere çekildim fakat hepsi platonik duzeyde kaldi. Sanirim kadinlar da venus burcunu tasiyan kisilere karsi daha kolay çekim hissediyorlar.

venüs akrepte sana biraz kıskançlık vermiş olabilir dediğin gibi venüsü akrepte olan kişilere çekilmen muhtemel..flörtlerini venüs akrepte gibi yaşarsın gizemli bir yönün vardır..venüs 10. ev'de sosyal çevrende sevilen birsin muhtemelen jüpiterle aldığı açı'da bunu desteklemiş..doğu noktası hesaba katılan birşey değil sanırım astrozoomdaki haritalarda çıkıyor 2.yükselen burç diye gösteriliyor ama hesaba katma bencegülücük eğer erkeksen 10.evdeki venüs çalışma hayatında kadınların sana yardımcı olabileceğinide göstererir..

guzel aciklamalarin icin cok tesekkur ediyorum.
evet ikili iliskilerimde oldukça kiskancimdir. sosyal çevre konusu da uyuyor ve ayni zamanda bugune kadar butun patronlarim hep akrep oldular, is hayatimda onlarin cok destegini gordum belki bunun da bir baglantisi vardir. venusu akrep olanlar karsi cinsten venusu balik, yengec ya da akrep olanlarla burçlari ne olursa olsun kesinlikle cok iyi anlasiyorlar. iliskilerde venus burcu uyumunun kesinlikle cok onemli oldugunu dusunuyorum.
ayni zamanda venusu akrep olanlarda evlilik ve birliktelik gibi konularda çok gecikmeler yasanabildigini duymustum. bence dogru cunku ne zaman bir iliskim olsa sessiz sedasiz iletisim kopuklugundan dolayi bitiyor. :(
09-22-2009 05:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

zingas Yazılan:ayni zamanda venusu akrep olanlarda evlilik ve birliktelik gibi konularda çok gecikmeler yasanabildigini duymustum.

gecikmelerle biraz "şirin" saturn ilgileniyor.gülücük)
engel, kısıtlanma, vs.

venüs akrebin gecikmesi daha çok yoğunluğu olan ilişkileri çabuk bulamamaktan ve bu konuda bir arayışıtan dolayı olabilir
ancak , ham haliyle gecikmeler "cici" saturnün eseridir.
09-22-2009 05:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Defnis Yazılan:satürn nasıl bir gecikme yaşatır? yani hangi açı ve hangi gezegene açı ile ya da yerleşim ile gecikme yaşatır?

satürnün kadınlarda güneş erkeklerde ay ile yaptığı sert açılar evilikte gecikmeye neden olur..yine satürnün merkür ile sert açıları düşüncelerini kolay ifade edememeye neden olur ay ile yaptığı sert açılarda duygusal olarak ifade edememeye neden olur yani satürn hani gezegene sert açı yaparsa o gezegenin ifade ettiği konularda kısıtlama ve zorluk getirir ancak kişi bu zorlukları aşmayı başardığı zamanda müthiş bir iradede verir
09-23-2009 05:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

teraazziii Yazılan:mrbbb ya bana yardımcı olunn... 01.10.1990 06. 30 dogumluym..Burcum terazi yükselenim terazi ay burcum kova..alçalanım koçç venüsüm başakta 12 ewdeee yorumlayın nolur cok huzursuz bı yapım warr kendıme guwenım yok :S tşkrrlkerrr

Öncelikle hoş geldin foruma.

Venüs'ünle ilgili şunları söyliyim kısaca,ama huzursuzluk vermez
kişiye utangaçlık,içine kapanıklık,sakin konuşma,kişileri dış görünüşüne göre değerlendirme,çevreisini ve çevresindekileri düzene sokma isteği,merak,çok fazla derin duyguları yoktur ama duygları derin olsa bile belli edememe,çabuk cesaretleri kırılabilir,gizli ilişkler ya da kendisine ilgi göstermeyen kişilere aşık olma ..

ayrıca doğum bilgilerini tam olarak verirsen doğduğun yeri,haritanı çıkartabiliriz verygood
09-24-2009 07:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
optimus_prime Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

teraazziii Yazılan:öncelikle cok tşkrler gülücük bnm bılgılerımı werıyım harıtamı cıkartırsanız cok sevınırm.. 01.10.1990 saat sabah 06.30 türkiye istanbul bayan ..

sagittariusun dedigi gibi 12.eviniz yogun..12.evdeki gezegenlerin enerjisini kolay olarak ifade edemezsiniz..ayrıca kova burcundaki ayınıza pluto kare yapmıski buda size insanları anlamadıgınız düşündürebilir ve kendinize güveniniz çok azalır..yanlıs anlasılmaktan cok korkarsınız..yıllarca önceki kötü hatıralarınızı bile hatırlayıp tekrar üzülebilirsiniz..asosyal bir yapınız olabilir..insanlardan korkarsınız...kolay arkadas edinemeyebilirsiniz..ayrıca herşeyinizle özgür olma saplantınız vardır..bu yüzden ailenizden ve çevrenizdeki insalardan hoşolmayan tepkiler alıyor olabilirsiniz..kimsenin size karısmasından hoslanmazsınız..cahil insanlardan nefret edersiniz..eylenceye düşkün bir yapınız olabilir..dogrucu bir insansınızdır...daha esnek olmayı örenmelisiniz..ayrıca beyninizle ilgili sorunlarınız olabilir(allah korusun)..
09-24-2009 09:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: venüs burçlarda - venüs evlerde
zingas Yazılan:
Yıldırım Yazılan:
zingas Yazılan:Venusun 10. evde ve akrepte olmasi ask ve iliskilere nasil etki eder sizce?? asktan yana hiç sansim yok da

venüsün diğer konumlarına da bakmak gerekebilirdi , doğru hatırlıyorsam Ay-Plüto gibi gezegenlerle sert açı yapıyordu ?

Venus ayla kare, jupiterle 120 derece açi yapiyor. Beni aydinlatabilirseniz sevinirim. Haritamin linki asagidaki gibi..

http://www.astrozoom.com/sonuc.php?ISIM=...&x=36&y=15

şimdilik şunu söyleyim ,

Venüs Akrepini 11.evde kabul edebiliriz gördüğüm kadarıyla + Venüs Akrepinin 8.evdeki Ay ile yaptığı sert açı ilişkilerinde Akrep ve 8.ev konularıyla gerilimler yaşayarak kişisel ve duygusal dönüşüm yaşayabileceğini gösterecektir.
bunun kısa açıklaması olarak , ilişkilerinde düşmanlık , nefret , tutku , cinsellik , para gibi konularla bağlantılı problemler görülebilir.

bu arada doğum saatin net ise yükselen Neptün sahibisin ve bu güçlü SU kütlesi senin Venüs ile yarım kare 45'lik açı yapıyor.

ilişkilerini idealize etme ve kendini ortaya koyuş stilinle ilgili yanılgılar ve hayal kırıklıkları sözkonusu olabilir.

yükselen Neptünün hayatının pek çok konusuna ( aşk , meslek vb.) etki yapması muhtemeldir.

10-22-2009 08:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: venüs burçlarda - venüs evlerde
(01-21-2010 10:15 PM)engül Yazılan:  venüs 12.evde iyi diye okumuştum biryerde hayatta istediklerini verirmiş insana acaba benimkidemi öyle kendime gelince yorum sıfır?

12.evde venüs kötü çalışmaz.b alık burcunda yüceldiği için 12.evde de sırıtmayacaktır.ancak ,12.ev çözülme evidir ve oraya düşen gezegen , deyim yerindeyse kaybolmuştur.
12.evde veüns platonik aşk potansiyeli verir.gizli ilişkilere yatıkınlık verir.
hayatta istediklerini verirmiş kısmını kimin söylediğini bilmiyorum (belki de önemli biridir ) ama bana kehanetvari geldi.

ancak bunlar ,12.ev venüsü için geçerli.
senini 12.evde uranüs,asc ve venüs kavuşumun var.tamamen farklı etkilere sahip olur.
yani dış görünüşün venüsyen mi ?, platanik aşklar yaşar mısın ? , yoksa yaşamam aksine sık ilişki değiştiririm diyoesan , 12.evde değerlendirmek çok sağlıklı olmaz.
01-21-2010 10:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,456 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,521 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Akrep Burcunda astrosohbet 76 135,795 08-27-2019 11:41 PM
Son Mesaj: Birsel
  Venüs Aslan Burcunda astrosohbet 24 42,874 06-12-2019 09:44 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 11,059 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,186 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 65,944 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 34,885 05-04-2018 06:45 PM