Değerlendir:
  • 32 Oy - 2.66 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs İkizler Burcunda
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Venüs İkizler Burcunda
* İlişkilerde iletişim ve zeka ön planda olacaktır. Duygusal boğuculuk onu sıkabilir.

12-01-2010 01:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
smoochy Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 30

RE: Venüs İkizler Burcunda
venüs ikizler nasıldır : konuşkan, meraklı , sık sık fikir değiştiren ( bukalemun demişte kibarca çevirdim ben ). bir çok farklı gruplarda bulunur, hepsinde eşit derecede rahattır. insanlara ışık tutmayı sever, düzenli ve katı şeyleri istemez.

aşk ve sevgide : romantik fikirler onu heyecanlandırır. yeniliği sunan bir flörtte oyun gibi eğlendirir. muhtemel aşkı öğrenmiştir, yeni mutfakları denemeyi, ilgi alanları için günü birlik turları sever. zeki ve sıradan muhabbetleri olmayan bir partner severler. komik birisi ise ekstra puan kazanır. duygu yoğunluğundan ve sınırlandırmadan kaçar, ne yapacağını kestirmek zordur. yatakodasında rutini sevmez.

arkadaşlığı : son partileri, haberleri, dedikoduları , filmleri ondan duyarsınız. geniş bir sosyal çevresi olur. herkes hakkında kısa bir bilgisi olur. ilgi çeken bilgileri toplar sonra onları paylaşır. spotanedir, ajandasında boş gün bulursa, davetten davete gider.

yaratıcılık : söz üstadıdır bu yüzden yazmak konusunda iyidir. sözlü anlatımını bir çok alanda kullanır. iletişim onun sanatıdır, bir hikayeci gibi, komedyen gibi. moda konusunda gariptir, ne uygundur diye bakar.

kalbini kazanma : ilginç şeylerden bahsedin. tuzağa düşürmeden önce, sert ve dogmatik olduğunuzu hissettirmeyin. spontanelikten ekstra puan için ona çılgın bir görüşme önerin. yatakodasında hmuzipliği, oyunları olan bir partner ilgisini çeker. flörtü sevecek ve neler hissettiğinizi söylemek konusunda utanmayacaksınız. çok uzun süre ağır duygusal paylaşımda bulunmayı beklemeyin.

venüsü ikizler olan ünlüler : uma thurman, sandra bullock, john f kennedy, kylie minogue , al paciona, frida kahlo , russell crowe.

anahtar cümle : hareketleri değişkendir ama belli bir şekilde çekicidir.

genç yaşta sahiplenici biriyle evlenirse, problemler yaşayabilir. konuşkanlığı, iletişimi fiziksel özelliklerinin önüne geçer.
moda konusunda değişkendir. güzel objeler yaratmak için parmaklarını kullanacaktır.
04-13-2012 04:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kleopatra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 1

Benim Venüs'üm de İkizler burcunda. Ama bazı özelliklerim anlatılanlardan çok farklı. Yoğun duyguları olan bir adamı zeki ama yüzeysel bulduğum birine rahatlıkla tercih edebilirim.
Davetten davete koşamam, sürekli dışarıda olmayı sevmem. İnsanlar hakkında kısa bilgiler edinmem. Hayat hikayelerini ve çok derin sırlarını dinlerim. Güvenebilmeyi ve güvenilir olmayı isterim. Kişilerle derin ve sürekliliği olan bağlar kurmak hoşuma gidiyor.
04-13-2012 11:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

VENUS İKİZLER'DE

Konuları: Tasasız, neşeli, can yakın, sosyal, eğlenceli ilişki kurma tarzı. Çok yönlü ilişkiler. Fikir alışverişini sevme. Konuşkanlık.

Gölgesi: Maymun iştahlılık. Güvenilmezlik. Yüzeysellik. Alaycılık. Bağlanma zorluğu. Uyanıklık, hesapçılık.
04-16-2012 02:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

venüs ikizlerim dansy güneşimle kavuşumu da var ama olsun
smoochy gibi aslında alelade bir yere giderken bile makyaj olayını hiç sevmiyorum ben
mesela çarşıya çıkıyorsun ne gerek varki?
üniversitede iken sabah ancak kalkar üstümü zor giyinir saçlarımı bile yapmadan çıkardım
o zamanlar yakın bir arkadaşım kızardı bana
şu güzelim saçlarını yap bak ne güzel dalgalı bir jölele, bir makyaj yap (bunları sürekli söylerdi) şu bej renklerini de giymekten vazgeç demişti. (o an dolabıma bir bakmıştım ki hakikaten herşey bej, krem sürprizzz bikaç parça siyah var o kadar)
ama ben yine bildiğimi okuyordum, o kadar süs için hiç uykumdan olamam (felsefeye bak suna-bak )
zeki insanları gerçekten çok çekici bulurum (eşimin sırf bu durumuna vuruldum diyebilirim dil çýkarma )

meraklıyım gülücük çoook
daha ne diyeyim bilemedim

04-22-2012 01:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(04-22-2012 01:50 PM)gemini Yazılan:  venüs ikizlerim dansy güneşimle kavuşumu da var ama olsun
smoochy gibi aslında alelade bir yere giderken bile makyaj olayını hiç sevmiyorum ben
mesela çarşıya çıkıyorsun ne gerek varki?
üniversitede iken sabah ancak kalkar üstümü zor giyinir saçlarımı bile yapmadan çıkardım
o zamanlar yakın bir arkadaşım kızardı bana
şu güzelim saçlarını yap bak ne güzel dalgalı bir jölele, bir makyaj yap (bunları sürekli söylerdi) şu bej renklerini de giymekten vazgeç demişti. (o an dolabıma bir bakmıştım ki hakikaten herşey bej, krem sürprizzz bikaç parça siyah var o kadar)
ama ben yine bildiğimi okuyordum, o kadar süs için hiç uykumdan olamam (felsefeye bak suna-bak )
zeki insanları gerçekten çok çekici bulurum (eşimin sırf bu durumuna vuruldum diyebilirim dil çýkarma )

meraklıyım gülücük çoook
daha ne diyeyim bilemedim

sen doğal güzelsindir yüzünü boya küpü yapmana gerek yoktur canım :D venüs güneş kavuşumu olanlarda allah vergisi makyaja ihtiyaç olmayan güzellik oluyor ;)
04-22-2012 02:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(04-22-2012 02:10 PM)ginka Yazılan:  sen doğal güzelsindir yüzünü boya küpü yapmana gerek yoktur canım :D venüs güneş kavuşumu olanlarda allah vergisi makyaja ihtiyaç olmayan güzellik oluyor ;)

teşekkür ederim
ama ben öyle kendimi pek beğenmem ki [Resim: acaba.gif]solgun biriyim işte

04-23-2012 01:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

İngiltere kralı VIII.Henry'nin de Venüs'ü İkizler burcunda.Altı kez evlenmesi olup olabilecek en uç örneklerden olsa gerek.Keza en çok bilinen eşi Anne Boleyn de zekası ve hırsı ile ön plana çıkıyor.
04-24-2012 10:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kaktüs
Kayıtsız

terazi yukselenli bir haritada 8.evde ikizlerde venusu olan bir arkadaş var. Bayanlardan yana bayağı bayağı şanslıdır.:D
04-24-2012 11:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gemini Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

koptum.w
bu bayanlardan yana bir ben şanslı değilim heralde

05-09-2012 02:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,294 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,272 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Akrep Burcunda astrosohbet 76 134,474 08-27-2019 11:41 PM
Son Mesaj: Birsel
  Venüs Aslan Burcunda astrosohbet 24 42,400 06-12-2019 09:44 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 10,972 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,158 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 65,011 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 34,458 05-04-2018 06:45 PM