Değerlendir:
  • 47 Oy - 3.15 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Akrep Burcunda
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Venüs Akrep Burcunda
* İlişkilerde yoğunluk ihtiyacı ön plana çıkacaktır. Sakin ve monoton ilişkiler pek ona göre değildir.

12-01-2010 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

RE: Venüs Akrep Burcunda
(12-01-2010 01:34 AM)Yıldırım Yazılan:  * İlişkilerde yoğunluk ihtiyacı ön plana çıkacaktır. Sakin ve monoton ilişkiler pek ona göre değildir.

Sonunda kendini dolaba kapatmaya kalkarhe heehehee
12-01-2010 02:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bu şarkı yarınlara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 65

benim gözlemlerim de öyle... başlarını hep belaya sokuyorlar. ya başkalarına büyük zararlar veriyorlar ya da çok büyük darbeler alıyorlar. ilişkilerine mesafe koyduklarını pek görmedim. ama sıılınca da ... gülücük

eğer iyi bir insansa sorumluluklarıyla bile bıraktığı insanın yanında olabilir.

t'as l'air d'une chanson...

kafka'nın takıntısı yalnızlığın laneti değil, tecavüze uğrayan yalnızlıktır! m. kundera

dance me to the end of love...!
12-03-2010 01:06 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Venüs Akrepte 3 kişi biliyorum.Üçü de evli erkeklerle beraberdiler.Bunu neye yormalı ?Başkasına ait bir şeyi almak,çalmaktan zevk almaya mı ?Akrep burcu böyle bir eğilim veriyor mu sizce ?

Nin.Me.Sar.Ra
12-06-2010 03:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(12-06-2010 03:07 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  Venüs Akrepte 3 kişi biliyorum.Üçü de evli erkeklerle beraberdiler.Bunu neye yormalı ?Başkasına ait bir şeyi almak,çalmaktan zevk almaya mı ?Akrep burcu böyle bir eğilim veriyor mu sizce ?
Venüs Akrep ,tutkuyu yoğun yaşamaya yönelik bir kombinasyon.
Herşeyin yolunda gittiği,toplum ve aile onaylı ilişkilerde tutkunun beslenebileceği şeyleri bulmak zordur.
Bir ilişki hem mantıklı olacak, hem fiziksel çekim yoğun olacak,hem duygusal çekim yoğun olacak ,beklentisi şu reklamlardaki "İki kişilk olsun,ikisi de cam kenarı olsun" beklentisi gibi geliyor bana.
Yasağın,imkansızlığın olduğu ilşkilerde hassasiyeti ve tutkuları yoğun tutmak,beslemek daha kolaydır.
Tabi bunları söylerken Akrep-Venüs kombinasyonu bilgisinden hareketle durumu kendimce yorumladım.
Bir şeyi sadece başkasına ait olduğu için istemek herhangi bir potansiyel değil hastalıklı ruh halindendir kanımca.
12-06-2010 03:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

(12-06-2010 03:20 PM)melis_bk Yazılan:  Bir şeyi sadece başkasına ait olduğu için istemek herhangi bir potansiyel değil hastalıklı ruh halindendir kanımca.

Onu Akrep burcunun yönettiği evin başkasının parasını, maddi varlığını temsil eden 8. ev olmasından hareketle düşünmüştüm.
Akrep ve Koçun astrolojide rekabet etmeyi en çok seven iki burç olduğu söylenilir.Başka biriyle rekabet halinde olma isteği de sebep olabilir evli erkeklerle beraber olmaya

Nin.Me.Sar.Ra
12-06-2010 03:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ninmesarra dediğine katılıyorum.
akrep burcu ve pluto etkisi bu tür şeylere meyilli olabiliyor.
aradığı tutkuyu bulma , başkasına ait olanı alma , gizli hakimiyet türü şeyler aklıma geliyor ve hayır diyemiyorum. gülücük
12-06-2010 04:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melis_bk
Kayıtsız

(12-06-2010 04:27 PM)aeon Yazılan:  ninmesarra dediğine katılıyorum.
akrep burcu ve pluto etkisi bu tür şeylere meyilli olabiliyor.
aradığı tutkuyu bulma , başkasına ait olanı alma , gizli hakimiyet türü şeyler aklıma geliyor ve hayır diyemiyorum. gülücük

Topraksı bakış açısı sonuçları böyle yorumluyor:D
Tutkuyu aramak ile başkasına ait olanı istemek arasında fark var.
Sizin vurguladığınız tavır resmen psikolojik hastalık semptomdur.
Evet Akrep tarzı gizlililk içeren,kriz içeren şeyler tutkuyu beslediği için yasak ilşkilere meyilli olabilir ama bu başkasına ait olanı istemekle ayırılması gereken bir durum bence.
Balıklarında sınır koymaya yoksunluğu,koçların herşeyi isteme dürtüsü de pekala yasak ilşkilere meyil verebilir?
12-06-2010 04:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(12-06-2010 05:04 PM)bu şarkı yarınlara Yazılan:  peki akrepteki mars- pluto kavuşumu, akrepteki venüs- pluto kavuşumunun etkisini verir mi gülücük

hayır vermez gülücük

venüs ; finans , ilişki , edilgenlik , uyum , tatlılar , bayanın dişiliğini nasıl kullandığı , erkek haritasında hoşlandığı bayan tipi , kişinin ilişki içindeki tutumu .paralosu seviyorumdur.
venüs , üretkendir ve uyumludur.
koç ve akrepte ve başakta iyi çalışmaz.terazi , boğa ve balıkta iyi çalışır

mars ; hareket , etken olmak , fethetmek , cüretkarlık , savunma saldırı ve mücadele biçimi , bayan haritasında hoşlandığı erkek arketipi , erkek haritasında , erkekliğini nasıl kullandığı ve hangi erkek arketipine sahip olduğunu anlatır.harekete geçmek ve enerji kelimelerini aklında tutumalısın.tükeen ve yıkıcı bir enerjisi vardır.

akrep , koç ve oğlakta iyidir. terazi , boğa ve yengeçte kötüdür.

bence venüs akrebine çok imrenme.marsın akrepte olması daha iyi bir durum.

bunun dışında , ikişkiler venüs konularıdır.koç zaten bencildir , sabırsızdır
ne finası ne ilşkiyi beceremez. uyum ve nezaketi yoktur.karşı tarafı olduğu gibi kabul edip kendi çıkarlarınlar uzlaştırmazk, gibi diplomatik konuları anlamaz.
akrepte , karşısındakini değiştirmeye çalışma ve uzlaşma gibi konuları beceremez.zaten tüketen döüştüren enerjisi vardır.ve bunlara ulaşmak için kriz çıkartabilir.

venüsün rahat edemediği fonksiyonun iyi sağlayamadığı burçlar.

bir horsokopta venüs k; koç ,akrep veya başak burcuna yerleşmişse düşüktür.
bu haritada venüs burçlarına yerleşen gezegenlerin dispozitörü venüs düşük kalır veya evi kesen burç: örneğin beşinci evini boğa kesmiş ve ev boş.hemen venüse bak.akrepte olduğundan 5.ev iyi konumda değildir.aynı şekilde teraziyi kestiği evede bakabilirsin.yani venüs burçlarının evleri ve/veya bu burçlara düşen gezegenler iyi durumda olmaz.
12-06-2010 05:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
panel Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

Venüs'ü akrepte olan bir erkek için ne diyebilirsiniz?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=3...r=1&nho2=1
12-30-2010 02:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,294 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,272 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Aslan Burcunda astrosohbet 24 42,397 06-12-2019 09:44 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 10,971 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,158 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 65,010 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 34,458 05-04-2018 06:45 PM
Son Mesaj: Merau
  Venüs İkizler Burcunda astrosohbet 32 45,445 12-08-2017 04:29 PM