Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Burçlarda - Venüs Evlerde
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: venüs burçlarda - venüs evlerde
Revenge Yazılan:benim venüsüm başakta ve ikinci evde. başakta olması ikili ilişkiler açısından gayet zor oluyo.çünkü çok fazla detaya önem veriyorum sanırsam simdi-kızdım

neptünden kare açı alan bir venüs başaksın.

ilişkilerinde kendini kaybetme , fedakarlık etme , aslan gibi gururlu olmana rağmen duygusal konularda alttan alma ve kendini rahat ifade edememe gibi problemlerden kaynaklı hayal kırıklıkları olabilir diyelim şimdilik.

05-22-2009 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

Cvp: RE: venüs burçlarda - venüs evlerde
belirsiz Yazılan:benim venüsüm yay da ve venüs 1. evde bu ne demek??

Kişi idealist,romantik ama duyguları çok derin olmayan,sosyal olabilir.Kendisi gibi din'e,psikolojiye ilgi duyan,çok yönlü kişilerden hoşlanabilir.Arkadaşlık kavramı onlar için paradan önce gelen en önemli değerlerden biridir,dürüst ve karşılarındakine karşı açık kimselerdir ve kendilerini kullandırtmazlar.Aynı anda bir­den faz­la in­san­la bir­lik­te ol­mak hoş­la­rı­na gidebilir,çabuk para kazanıp kolay da harcarlar,tabiatı,doğayı severler.Zevkli,estetiğe önem veren,sanatçı ruhlu kişilerdir.

Daha fazla bilgi istiyorsan forumu incelemelisin.
07-21-2009 02:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

pamuk674 Yazılan:sevgili arkadaşım lavinya benin venüs12 evde plutyla kavuşumda güneşle 45 derce yapmış neptünle uranüsle 45 jüpiterlede 135 ds ylede150 açı yapmış bir yorum atabilirmisin

Metafizikle ilgili konulara,ruhsal olaylara meraklı olabilirsin.Hayata bakış açın sıcak ve olumludur. Özellikle tiyatro basta olmak üzere sanata kabiliyetin ve ilgin olabilir. Bazen kendini baskı altında hissetme görülebilir.Duygular yoğundr ve tutukulu bir aşık olabilir.Gerçek duygularını sadece çok yakındakilere gösterir.Takıntılı olabilir,red edilmekten korkabilirsin,bazen kontrolsüz davranışların olabilir.Sevdiklerinden sadakat ve dürüstlük beklersin.Yoğun duygulardan dolayı hayal kırıklığı yaşayabilirsin.Haksızlığa tahammülün yoktur ve gerekirse haksızlık yapanlara karşı bir tavır alırsın. Çevrende seninle ilgili dedikodular, çekiştirmeler olabilir ve duygusal ilişkilerinde yanlış seçimler yapabilirsin. Yaşamdan zevk almayı bilirsin ve sevdiklerin için,zevklerin için para hrcamayı sevdiğin için maddi olarak zaman zaman sıkıntı çekebilirsin.Özgün olmak istersin,kişisel özgürlüğüne önem verirsin,herkesi bilinçli şekilde sevmeye çalışırsın,bazen düşüncelerin davranışlarını etkileyip kısıtlayabilir.Arkadaşlar her zaman yardımcı olmayabilir,duygularında değişiklikler olabilir,ilişkilerde kendine hakim olma eksikliği nedeniyle kötü sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsin.Dışardan neşeli,hayat gibi görünsende iç dünyanda yalnızlık hissedebilirsin.Güçlü,aynı zamnda zarif,düşünceli kişiler ilgini çekebilir,sana ilgi göstermeyen kişileri gözünde büyüttüğün için aşık olabilirsin.Eğer gereksiz harcamalr yapmazsan iyi para biriktirebilirsin.
07-21-2009 08:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Valde_Amor Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Yıldırım Yazılan:
Alıntı:Venüs Oğlakta : Zirve sevgisi.Duygusunu zirvede ortaya koymak ister.Zirvede olanları sever. En maksimum sevgiyi,aşkı sever.

gerçekten yoğun duygularımı ifade etmem gereken yer zirve olmalı diye düşünürdüm hep. sanki sıranın içinde bağırsam bile kimse beni duymayacaktı gibi bir tür ''satürn - oğlak'' güvensizliği duyardım. zirvede , tüm gözler bende olduğunda ilan-ı aşk etmeliydim ve en üst düzeyde yaşamalıydım. tabii bu içgüdüleri besleyen güçlü bir neptünüm var , tüm suç venüs oğlağımın değil gülücük

Alıntı:ancak erkek haritasında venus aşık olacağı burc kadınını işaret ediyormuş...ama ben de hakikaten akrep insanlarını hemen tanırım, cunku özellikle akrep kadını beni çok çeker, zart diye aşık olurum...tabii plutonik aşklar bunlar... ama boşandığım eşim de akrepti ve inanılmaz guzel bir aşk yaşamıştım...astrolojinin A sını bilmeden...

venüs oğlakı olarak , bu bilgiye göre düşünürsem , oğlaklar beni çekermi pek dikkat etmedim gülücük , yinede oğlak bayanlarının en sevdiğim yönleri olan güvenilirlik kavramı sanırım hep ön planda tuttuğum bir şeydi.

Venüsüm ikizlerde ama hayatımda şimdiye kadar etkilendiğim kızlar ya Aslandı ya da Akrepti. Geçmişte benim için önemli olan birisi Akrep burcuydu mesela, şimdiki kız arkadaşım da Akrep burcu. Garip olansa ikisinin de Güneşleri çakışıyor, tamamen tesadüf, özellikle seçilip de yaklaşılmış bir durum değil gülücük Ama farkedince beni şaşırttı. Akrep burcu 5. evime düşüyor bu yüzden olabilir mi acaba?
07-30-2009 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Valde_Amor Yazılan:Venüsüm ikizlerde ama hayatımda şimdiye kadar etkilendiğim kızlar ya Aslandı ya da Akrepti. Geçmişte benim için önemli olan birisi Akrep burcuydu mesela, şimdiki kız arkadaşım da Akrep burcu. Garip olansa ikisinin de Güneşleri çakışıyor, tamamen tesadüf, özellikle seçilip de yaklaşılmış bir durum değil gülücük Ama farkedince beni şaşırttı. Akrep burcu 5. evime düşüyor bu yüzden olabilir mi acaba?

Venüsün İkizlerde ise , ikizler burcuna çekileceksin demek değildir , ikizler burcu özelliklerini gösteren tiplere çekilebilirsin demektir.
mesela ilişkilerinde iletişim ve zihinsel uyum önemli olabilir , zekaya biraz daha önem verebilirsin vs..

ayrıca şu da var ki , venüs ikizlerini diğer gezegenleriyle etkileyen hatunlar olabilir o sözünü ettiğin kişiler.
venüs-mars bağlantısı olabilir örneğin.. yada Ay venüs bağlantıları..

sadece burçlara göre değerlendirmek sınırlı olacaktır ok

07-30-2009 04:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: venüs burçlarda - venüs evlerde
kucuk bır ornekleme yapmak ıstıyorum bende , erkek arkadasımın venusu yengecte ve yengec kadını tanımaz bıle gülücük yanı benım bıldıgım , buna gore degerlendırmemek lazım ... ama guvene , vs. gıbı yengec ozellıklerıne onem verır.
benımse marsım bogada ve boga erkekklerıne ozel bır ılgım yoktur hatta toprak adamları benı cok cekmez, ama onların ıyı aıle babaları oldugunu dusunurum gülücük

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-30-2009 06:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Valde_Amor Çevrimdışı
Lunar Vip
Lunar Vip
lt=

Venüsün İkizlerde ise , ikizler burcuna çekileceksin demek değildir , ikizler burcu özelliklerini gösteren tiplere çekilebilirsin demektir.
mesela ilişkilerinde iletişim ve zihinsel uyum önemli olabilir , zekaya biraz daha önem verebilirsin vs..

ayrıca şu da var ki , venüs ikizlerini diğer gezegenleriyle etkileyen hatunlar olabilir o sözünü ettiğin kişiler.

[/quote]

Teşekkürler. Bir kadının bir erkeğe çekici gelmesi için kadının haritasından kendi Venüsüne etkileri olması yeterli midir,başka görünümler de hesaba katılır mı? Aynı soruyu tersi durum için, kadının Mars'ı ve Erkeğin haritasından bu Mars'a etkisi için de sormak isterim.
07-30-2009 09:43 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Valde_Amor Yazılan:Venüsün İkizlerde ise , ikizler burcuna çekileceksin demek değildir , ikizler burcu özelliklerini gösteren tiplere çekilebilirsin demektir.

Teşekkürler. Bir kadının bir erkeğe çekici gelmesi için kadının haritasından kendi Venüsüne etkileri olması yeterli midir,başka görünümler de hesaba katılır mı? Aynı soruyu tersi durum için, kadının Mars'ı ve Erkeğin haritasından bu Mars'a etkisi için de sormak isterim.
[/quote]

venüs-venüs,venüs-mars,güneş-mars,ay-venüs,ay-mars,güneş-ay,güneş-venüs..vs açıları çekicilikte önemlidir diye biliyorum..
07-30-2009 10:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

ginka Yazılan:güneş -ay üçgeni synastryde anlamı nedir tugcee?

güneş ay üçgeni evlilik için uygun bir konumdur.. ay sahibinin duygularına güneş sahibi canlılık katar,güneş sahibinede ay sahibi duyarlılık katar ginkagözkýrpma
07-31-2009 01:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

RE: venüs burçlarda - venüs evlerde
tuğçe canım bi soru daha sorsam ayıp edermiyim utandım
canım onun venüsü yengeçte. benim 5. evimi yengeç burcu kesiyodu. onun plutosu benim 8. evime geliyodu bide :( benim plutom ve marsım onun 5. evine düşüyodu.
benim venüsüm yayda ve dokuzunca evde marsımda akrepte ve 8. evde çiçek
07-31-2009 12:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,520 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,593 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Akrep Burcunda astrosohbet 76 136,062 08-27-2019 11:41 PM
Son Mesaj: Birsel
  Venüs Aslan Burcunda astrosohbet 24 42,991 06-12-2019 09:44 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 11,078 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,194 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 66,075 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 35,002 05-04-2018 06:45 PM