Değerlendir:
  • 53 Oy - 2.89 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Venüs Burçlarda - Venüs Evlerde
Yazar Mesaj
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

RE: venüs burçlarda - venüs evlerde
venüs yayda olan bayanlar;hoş,cana yakın ,güler yüzlü ve hareketli biridir.Cömerttitir ve zevki için bol para harcayabilir ve böyle biri kendisinden daha üstün birisiyle evlenir.Yayda ki venüs bazen birden fazla evlilik verir.venüs insana büyük çekicilik verir ve bazen çok fazla güzellik verebilir.Bu kişi daima beğenilir ,hareketleri ve sözleriyle çevreindekileri etkileyebilir ve güzel sanatlardan hoşlanır.
05-19-2008 02:24 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

gizem kara Yazılan:Mesaj: #32RE: venüs burçlarda - venüs evlerde

--------------------------------------------------------------------------------

gizem kara Yazan:
birde kendinden üstün biriyle evlilik demişsin neeeerde malesef işte onu beceremedim 7.evim ikizlerde boş ve sert açıları çok....

Mars ve Güneş konum ve görünümlerine de bir bak Gizem'ciğim

güneş kova 3.evde
45 d. venüs
60 d. mars
90 d. satürün
120 d. uranüs
kavuşum şans noktası
mars yay 1. evde
60 d. güneş
135 d. ay
45 d. merkür
kavuşum jüpiter
60 d. uranüs
kavuşum neptün
60 d. pluto
kavuşum asc
180 d. dc
60 d. şans noktası
konumları ve evleride bunlar
pekte iç açıcı değil galiba

kafan iyi çalışırve elleini de iyi kullanabilirsin.Basın yayınve ulaştırmayla ilgili işlerde başarılı olabilirsin.Öğrendiklerini unutmuyorsun ve zamanı gelince bu bilgilerden yararlanıyorsun.
zevklerine düşkün olabilirsin ve zevklerin için fazla masraf yapabilirsin,giyim,kuşama fazla para harcama
iyi niyetli,mert bir kişilik verir ve iştede de başarı verir ve soylu bir erkek ya da resmi görevde çalışan biriyle evlilik de yapılabilir.
güneş yada satürn sabit burçlardaysa (BOĞA - ASLAN - AKREP - KOVA ve satürn 4. ile 10. ev arasındaysa kazalara,kalp-damar,üreme organları ile ilgili rahatsızlıklara sebep olabilir belki yada güneş beya satürn hareketli (değişken)burçlardaysa (ikizler,başak,yay ve balık) soğuk algınlıkları,grip,sinir hastalıkları ve bağırsaklarla ilgili bazı rahatsızlar olabilir.Öncü burçlarda ise(koç,yengeç,terazi ve oğlak)astım,kemik rahatsızlıkları,sindirim sistemiyle ilgili rahatsızlar görülebilir.
ayrıca bu etki maceraya düşkünlük te yaratır ve erken evliliğe neden olabilir.

Bedensel güçlülük, ataklık, cesaret, kimseye kulak asmama, her durum ve yerde benlik ve bencilllikle kendini gösterme; iddiacılık, tartışmaya ve kavgaya hazır... Kızgınlık anında gücünü, sözünü esirgemez, fakat kin tutmaz. Sabırsızlık, çabuk öfkelenme, acele ve düşünmeden hareket ederek boşuna enerji kaybı. Başla, gözlerle ilgili sorunlar.Özgürlüğünü korumasını bilir. Sürekli aktiftir. Kendi sorunları yanında başkalarının pcoblemlerine de çözüm bulucudur. Zekası çok keskin, dili de oldukça sivridir. Inandığı konulann şiddetli savuncusudur. Ateşli, coşkulu, son derece enerjik, ani sinirlenir ve öfkelidir. "Etraf ne der" diye bir sorunu yoktur. insanların onunla ilgili düşüncelerden etkilenmez.Kavgacı,saldırgan bir davranış olabilir.işinde başarılı olabilirsin ve içkiye de düşkünlük olabilir.Akılcı olup yerinde isabetli kararlar verebiirsin.Edebiyat alnında başarılı olunabilir.Konuşman güzel olabiir ve şanşlı da olabilirsin.

Ben bukadar yorum yapabiiyorum henüz acemiyim
05-20-2008 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

çok teşekkür ederim Lavinya,
evet genelde hepsi doğru sayılır,bir iki küçük nokta dışında çok sabırlıyımdır zorluklar karşısında kolay pes etmem ve giyim kuşama fazla para harcama demişsin başkaları için harcarım ama kendime pek düşkün değilimdir azla yetinmeyi bilirim.güneş 3.evde ve dediğin gibi satürün 6. evde boğada , zaten hep derim kalpten gidicem ben diye demekki içime doğuyor galiba neyse çok sağol yüreğine sağlık
sevgilerle
05-20-2008 10:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

aslannn Yazılan:birde benim doğum tarihim 16.11.1980 istanbul/şişli saat:22:00 benimde venüs gezegeniyle ilgili yorum yapabilirmisin?birde haritamda venüss ile pluto arasında birleşme var.açı pay/değer:1.51/391 anlamı ne demek?venüsümde terazi burcunda değeri:21.08 ve 3.evde şimdiden teşekkürler....son bir soru daha sorucam.benim 7. evim kovada değeride 8.00 üzerinde bu ne anlama gelir.evlilik bakımından soruyorum.

selam aslann ; soru baya karışık olmuş ;) kendimce bazı cevaplar vermeye çalışayım.

venüs ile plüto arasındaki birleşme ne demek ?

ilişkilerinde tutkulu bir tarafın olduğunun göstergesi oluyor. terazi burcunda olunca , çekiciliğini arttırıyor. oldukça romantik bir tarafın var ve bence sana yapılacak ince düşünülmüş jestlerden çok etkilenebilirsin.
venüs-plüto kavuşumun 3.evde. kendini ifade etmen konusunda oldukça başarılı olmalısın. sesin güzel olabilir ya da estetik , romantik düşüncelerini yazarak başarılı bi şekilde ifade edebilirsin.

7.evinin kova olması ; kova potansiyeli olan , akıllı , farklı ve mesafeli tiplere ilgi duyabileceğinin işareti oluyor.

05-26-2008 02:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
emel Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: venüs burçlarda - venüs evlerde
benim venüsüm akrepte ve 11. evde;
venüsün akrepde olması kişinin içe dönük,dışa vurumu zor olan karakter ortaya çıkarır,özellikle sevdiklerine duygularını gösteremez,ilişkilerinde bu nedenle problem yaşar.seviyorum demekten çekinen,duygularını belli ederken utanan bir yapısı vardır.aslında sevmeme,hoşlanmama duygusunu rahatça yansıtabilir.yani sorunu sevdiği durumda duygularını belli etmektedir.
acemi olmamdan kaynaklı ekleyebildiğim bunlardır:)11. evde olmasıyla ilgili henüz hiç bir fikrim yokgülücükgüzel paylaşımlar.......

YILDIZ HARİTAM
YILDIZ HARİTAsı
06-04-2008 10:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
emel Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: venüs burçlarda - venüs evlerde
bu arada venüsün yayda olmasıyla ilgili bildiğim neler var bakalımgülücük
venüsün yayda olması bayana çekicilik verir,dikkat çeken bir yapıya sahiptir özellikle gözler dikkat çekici olabilir.bilinmeyene merakı arttırır,bilinmeyenle ilgilenmeyi seven bir yapısı vardır(ki daha önce de söylemiştim bunun benimle yakından uzaktan alakası yok bir kaç yerde daha karşıma çıktıda)güleryüzlü,sevecen,cömerttir,kolaylıkla yeni tanıştığı ortama uyum sağlayabilir.
bunlarda yay hakkında bildiklerimgülücük
umarım akrep hakkındada yay hakkındada yanlış şeyler öğrenmemişimdir:)11. evde olmasıyla ilgili malesef yine bişey söyleyemicem

YILDIZ HARİTAM
YILDIZ HARİTAsı
06-04-2008 11:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

RE: Cvp: venüs burçlarda - venüs evlerde
emel Yazılan:bu arada venüsün yayda olmasıyla ilgili bildiğim neler var bakalımgülücük
venüsün yayda olması bayana çekicilik verir,dikkat çeken bir yapıya sahiptir özellikle gözler dikkat çekici olabilir.bilinmeyene merakı arttırır,bilinmeyenle ilgilenmeyi seven bir yapısı vardır(ki daha önce de söylemiştim bunun benimle yakından uzaktan alakası yok bir kaç yerde daha karşıma çıktıda)güleryüzlü,sevecen,cömerttir,kolaylıkla yeni tanıştığı ortama uyum sağlayabilir.
bunlarda yay hakkında bildiklerimgülücük
umarım akrep hakkındada yay hakkındada yanlış şeyler öğrenmemişimdir:)11. evde olmasıyla ilgili malesef yine bişey söyleyemicem

emel yorumlara başlamış bile , özgüveninden ötürü tebrik ederim -ok

başka yerleri bilmiyorum ama burada astrosohbet içinde , çeşitli sitelerden alıntılar yapmaktansa (ezberci sisteme karşıyız gülücük ) kendi yazım dilinizi kullanarak cesurca yorumlar yapmanızı isterim arkadaşlar.
yani yorum yaparken hatalı birşey söylemekten çekinmeyin.
mesela emel demiş ki yada emele demişler ki gülücük
venüs yayda bilinmeyene ilgiyi arttırır..
yay burcu meraklıdır ancak akrep burcu gibi bilinmeyenin peşinde öyle uzun süre duracak kadar sabırlı değildir.

ilişkilerde tipik venüs yay karakterine bir örnek vereyim , tiyatral bişey olsun ;

venüs yay - merhaba , ismin nedir ?

bilinmeyen x kişisi - niye sordunuz ? (kesin akrep ya da oğlak bu gülücük )

venüs yay - merak ettim , tanışalım istedim.

bilinmeyen x kişisi - hmm demek öyle , adım muhittin. ya sizin ki nedir bacım ?

venüs yay - bi saniye telefonum çalıyor. aloo , semraa naber , tamam hemen geliyorum canım , görüşürüüüzzzzz..

tanıştığımıza memnun oldum nurettin bey gülücük) (pekte dikkatsiz olurlar)
byeee

06-05-2008 01:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

benimde venüs oğlakta ve 9. evde yazayım bari biraz.paraya,başarıya ve üne kavuşabilirmişhımmbu tür bayanlar zekasını kullanıp çok romantikmiş gibi kendilerini gösterirlermiş ve etrafındaki en üstün olan kişiyi seçermiş(kim seçmezkigülücük))bu kişiler evlilik sayesindemaddi durumlarının daha iyi olmasını sağlıyabilirlermiş,uzun yolculuklar yapabilirlermiş,iyi eğitim görürlermiş,edebiyat,felsefe ve güzel sanatlarla ilgenirlermiş,eşin ailesi tarafından çok sevilmesi mümkünmüş(inşallah) eğer 10.eve yakınsa venüs iyi bir evlilik de sağlayabilirmiş(benim ki nasıl bilmiyorum),kendisinden üstün biriyle yaşamını birleştirebilirmiş hatta 10.eve yakınsa.
06-05-2008 01:52 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Lavinya Yazılan:benimde venüs oğlakta ve 9. evde yazayım bari biraz.paraya,başarıya ve üne kavuşabilirmişhımmbu tür bayanlar zekasını kullanıp çok romantikmiş gibi kendilerini gösterirlermiş ve etrafındaki en üstün olan kişiyi seçermiş(kim seçmezkigülücük))bu kişiler evlilik sayesindemaddi durumlarının daha iyi olmasını sağlıyabilirlermiş,uzun yolculuklar yapabilirlermiş,iyi eğitim görürlermiş,edebiyat,felsefe ve güzel sanatlarla ilgenirlermiş,eşin ailesi tarafından çok sevilmesi mümkünmüş(inşallah) eğer 10.eve yakınsa venüs iyi bir evlilik de sağlayabilirmiş(benim ki nasıl bilmiyorum),kendisinden üstün biriyle yaşamını birleştirebilirmiş hatta 10.eve yakınsa.

selam Lavinya ; yorumcu adayları kervânına hoşgeldin .)

senin 9.evdeki venüsün 10.evine yakın değil bilgin olsun istedim ok.
bu yüzden yurt dışı bağlantılı bir evlilik sözkonusu olabilir demiştim sana yaptığım analizimde.

venüs oğlağına şunu ilave edeyim ; çok duygusal olmadıkları için mantık evliliği yapmaları mümkündür diyebiliriz.
mesela benimde venüsüm oğlakta ve para & kariyer için ajda pekkan'ın menajer teyzesiyle evlenmeyi düşünürdüm dermişim gülücük

06-05-2008 02:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

öncelikle teşekkür ederim beni yorumcu adyı olarak gördüğün için fakat benim aday olmam için bile çoook çalışmam lazım,daha fazla bilgi edinmem lazım ve bu bilgileri haritalar üzerinde kullanmam lazım yani bayağı zaman var ama gerçekten de çok mutlu oldumgülücük
aslında haritamda venüsün durumunu çok fazla incelememiştim ama sayende öğrenmiş oldum .sen ajda pekkanın teyzesini ne yapacaksın kendisiyle evlen hem kadın zengin,bakımlı yalnız biraz gergin olabilir gülücük) umarım bende yakın zamanda astroloji ile ilgili bilgilerimi daha da arttırıp yorumcu adayı olabilirm.
06-05-2008 01:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Venüs Dönüş (Venus Return) haritaları. Valde_Amor 6 17,381 02-24-2020 10:51 AM
Son Mesaj: Karmen
  Venüs Karakter Haritası (Venus Persona Chart) BayanKararsız 6 18,372 01-15-2020 12:13 PM
Son Mesaj: Frederico
  Venüs Akrep Burcunda astrosohbet 76 135,165 08-27-2019 11:41 PM
Son Mesaj: Birsel
  Venüs Aslan Burcunda astrosohbet 24 42,637 06-12-2019 09:44 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Venüs Balık Burcunda astrosohbet 5 11,016 02-11-2019 08:21 PM
Son Mesaj: koçastroloji
  Retrograde Venüs yagmurimu 0 3,176 01-18-2019 12:46 PM
Son Mesaj: yagmurimu
  Doğum haritasında Venüs-Asc uyumu zorlamak 46 65,450 07-21-2018 12:57 AM
Son Mesaj: Merau
  Venüs Kova Burcunda astrosohbet 23 34,677 05-04-2018 06:45 PM