Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ?
Yazar Mesaj
Çakıl Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

Cvp: Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ?
(02-03-2016 12:18 AM)Alejandro Yazılan:  Merhaba ; öncelikle uzun zamandır üye olmasamda sitenin en büyük takipçilerindendim ve bir konuda hiç bir yerde cevap bulamadım (varsa göremediysem af dilerim ) o yüzden burdaki büyüklerime sormak istedim. Bu soru icin üye olmayı dört gözle bekledim.

Öncelikle Koçmuyum yoksa balık mı gibi bir soru sormayacağım ancak ;

00 derece Koç burcuyum 21 Mart doğumluyum. Ancak balık burçları ile anlaşıyor olmam farketme sebebim oldu balık burcunun Tümm ama tüm özelliklerini taşıyorum. Özellikle insanların alınlarının büyük olması hayal kurabilen ve hayal gücü yüksek insanlar olduğunu gösterir beynin ön lobu geniş oluyor. (Biyoloji dersinde öğrenmiştim ) ve yüzümde alnım oldukça dikkat çekicidir ve aşırı hayalci bir insanım doğuştan sanatsal yeteneğim ve hayal gücü yüksek biriydim ve hala öyleyim. kaldı ki koç burcu da hayalci değildir . ancak kücük bir bebek gibidir.

İkincisi de saçlarım ince telli ve dalgalı seyrek hafif sarı ve kaşlarım da değişti (balık burcunun saçlarını yansıtıyor) (eskiden çok gür ve kalın telli siyah ve kalın gür kada kaşlı - koç- iken bir süreçten sonra değişti ve böyle oldu ) hatta ben liseye kadar hep koç gibiydim. Son bir kaç senedir ciddi anlamda değiştim. Ancak koçu kaybetmedim. gelelim koç kısmına , tipik bir koç burcuyum. Saman alevi gibi birden sinirlenirim Lider hissettiğim halde hayatta patronluk taslamam. Has doğal bir egom var ve aşırı yüksek ancak bunu asla dışarı yansıtmam (Bazı mars transitlerinde cıkabiliyor dışarı )

Diğer faktör. Başak burcu ile anlaşamıyorum ancak koç ile başak anlaşmaması için hiç bir terslik yok belki ateş ve toprak iyi anlaşamaz bilmiyorum. Ve Ancak terazi ile de anlaşamıyorum. Buda sorgulama sebebim.

Uzatmak istemezdim ancak acıklamak istedim.

Sormak istediğim ise ; Güneş tam burç değiştirirken doğmuş olmam iki burcucnda enerjisinin birleşmesi anlamına gelirmi ?

Şimdiden teşekkür ederim ...
06-29-2016 05:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Çakıl Çevrimdışı
Üye
**

Rep Puanı: 0

(06-29-2016 05:15 PM)Çakıl Yazılan:  
(02-03-2016 12:18 AM)Alejandro Yazılan:  Merhaba ; öncelikle uzun zamandır üye olmasamda sitenin en büyük takipçilerindendim ve bir konuda hiç bir yerde cevap bulamadım (varsa göremediysem af dilerim ) o yüzden burdaki büyüklerime sormak istedim. Bu soru icin üye olmayı dört gözle bekledim.

00 derece Koç burcuyum 21 Mart doğumluyum. Ancak balık burçları ile anlaşıyor olmam farketme sebebim oldu balık burcunun Tümm ama tüm özelliklerini taşıyorum. Özellikle insanların alınlarının büyük olması hayal kurabilen ve hayal gücü yüksek insanlar olduğunu gösterir beynin ön lobu geniş oluyor. (Biyoloji dersinde öğrenmiştim ) ve yüzümde alnım oldukça dikkat çekicidir ve aşırı hayalci bir insanım doğuştan sanatsal yeteneğim ve hayal gücü yüksek biriydim ve hala öyleyim. kaldı ki koç burcu da hayalci değildir . ancak kücük bir bebek gibidir.

İkincisi de saçlarım ince telli ve dalgalı seyrek hafif sarı ve kaşlarım da değişti (balık burcunun saçlarını yansıtıyor) (eskiden çok gür ve kalın telli siyah ve kalın gür kada kaşlı - koç- iken bir süreçten sonra değişti ve böyle oldu ) hatta ben liseye kadar hep koç gibiydim. Son bir kaç senedir ciddi anlamda değiştim. Ancak koçu kaybetmedim. gelelim koç kısmına , tipik bir koç burcuyum. Saman alevi gibi birden sinirlenirim Lider hissettiğim halde hayatta patronluk taslamam. Has doğal bir egom var ve aşırı yüksek ancak bunu asla dışarı yansıtmam (Bazı mars transitlerinde cıkabiliyor dışarı )

Diğer faktör. Başak burcu ile anlaşamıyorum ancak koç ile başak anlaşmaması için hiç bir terslik yok belki ateş ve toprak iyi anlaşamaz bilmiyorum. Ve Ancak terazi ile de anlaşamıyorum. Buda sorgulama sebebim.

Sormak istediğim ise ; Güneş tam burç değiştirirken doğmuş olmam iki burcucnda enerjisinin birleşmesi anlamına gelirmi ?

seni çok iyi anlıyorum. Benim de yıllardır aklımda bu soru.21.05.1989'da doğmuşum, 21:00'da.Denildiği gibi iki burcun da enerjisini alma söz konusu oluyormuş bir de ilerletilmiş burç mevzusu var. Mesela ben hayatımın ilk dönemlerinde boğa idim sonra daha çok ikizler oldum gibi geliyor.Ayrıca bir yerde 00 dereceleri ile doğanların hayata gelirken çok şey getirmediklerini zamanla öğrendiklerini duymuştum.

Koç ve balığın zıt burçları terazi ve başak zıtlaşma bu yüzden oluyordur.
06-29-2016 05:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

(06-27-2016 11:45 PM)Ninsianna Yazılan:  

Yüksek alın Balıktan ziyade Koç özelliğidir halbuki.Koç ta büyük düşünen yaratıcı insanların burcudur.

Yüksek ihtimalle . Ben direk hayalden düşünmüştüm . Balık burçları çok iyi hayal kurma yeteneği ile donatılmıştır diye . balık hayalle başlar ama Koç hayalden çok bir şeye başlamaya hiç düşünmeden hemen hemen ben ben diye istekli illerisini düşünmeden atlarız ve gönlüne göre hareket ederiz ancak %90 devamını getiremiyoruz biz koçlar. koçun en ana özelliğinin bu olduğunu düşünüyorum . yinede her burç mesela bence ikizler sürekli dile getirir , balık hayal eder , oğlak var gücü ile çalışırak işi hakettiğini düşünür ama koç gibi cesurca başlayamaz mesela. bu yönden bakılırsa ağır bir koçum ancak bir işe başlayıp önce devamını getirememekle beraber sonra dur deyip var gücümle odaklanıp işi bitiririm burda ay oğlak devreye giriyor . ancak başlamadan önce çok iyi hayal etmemde balıktan aldığım enerjnin parmağı vardır diye düşünüyorum .(kendimce böyle düşündüm ne derece doğru bilmiyorum)

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
07-02-2016 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(06-29-2016 05:21 PM)Çakıl Yazılan:  
(06-29-2016 05:15 PM)Çakıl Yazılan:  

seni çok iyi anlıyorum. Benim de yıllardır aklımda bu soru.21.05.1989'da doğmuşum, 21:00'da.Denildiği gibi iki burcun da enerjisini alma söz konusu oluyormuş bir de ilerletilmiş burç mevzusu var. Mesela ben hayatımın ilk dönemlerinde boğa idim sonra daha çok ikizler oldum gibi geliyor.Ayrıca bir yerde 00 dereceleri ile doğanların hayata gelirken çok şey getirmediklerini zamanla öğrendiklerini duymuştum.

Koç ve balığın zıt burçları terazi ve başak zıtlaşma bu yüzden oluyordur.
zıtlaşma bi ara araştırma konumdu ve çevremde 100 kişide denedim hepsi zıt burcu kişileri veya zıt burç yükselene sahipse ilk görüşte ön yargı veya sevgi bir şekilde ekstra bir duygu yükleniyor.
son dediğine %1500 katılıyorum çünkü ben hayatım boyunca her şeyi başarısızlıklar yaşayarak kurdum . her şeyi kaybettikten sonra yeniden mükemmeli kazananmak için çok iyi deneyimlerim oldu bunu ben ay oğlağa bağlamıştım . sürekli kaybederek kazanmak diyorum ben buna .

07-02-2016 02:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Celine Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 4

RE: Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ?
Koç kardesim sen çok yasa !

Astrolojiye basladigimdan beri koçum ama kendimi biraz su elementi hissediyorum diyorum kimse beni dinlemiyor. Sonuçmu ? Balik ta stelyum var ve neptun etkisi yogun.

Cidden çooook merak ettigim bir sey var ilk baslardan beri, fotorafima bakip soylesin biri balik mi , koç mu, yoksa yukselenim yengeç e mi daha çok benziyorum ? gozler, bakislar ya balik ya yengeç sanki, bilen varsa soylesin bana bitsin bu çile, bitsin bu izdirap ! makara)))

// kim ne dersin ben kendimi balik hissediyorum yahuu .. !

Ha bu arada : basaklar la çok garip bir çekimim var , bir tanesi benden yanlis bir anlasilma yuzunden nefret etti oysaki herkesi begenmez ve beni arkadasca sevip saydigini biliyorum , bir tanesi soguk davraniyor ama nefret de etmiyor anlamadim bir kaç kere iyi bir insan oldugumu soyledi, bir tanesi sorunluydi biraz bir ton yalan soyledi terk ettim ama en çok sevidigim o oldu , bir tanesi de uzaktan bakisiyorduk univ de hayatimda boyle çarpilmadim ben .

Boyle garip seyler sadece basaklarla oluyor anlamadim ben ..

: )

http://i.hizliresim.com/Zd5XDG.gif
07-16-2016 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

Çok üzgünüm bugün,kafamı toparlayamıyorum ama yazmayı deneyeceğim. Anlamsız yerler, eksik gedik olursa kusura kalmayın.

Ben yükselen yengeçten pek anlamam ama,en azından canlı kanlı görmeden, his almadan. Ama şu fotoğrafla bence koça benzemiyorsun. Su etkisi var, masum,yumuşak belki biraz mahsun. Balık gibi gülücük Belki başka pozlarını görsem veya seninle biraz vakit geçirsem başka türlü düşünebilirim. Ben de koçum dışarıdan adam dövecek gibi duruyorum,ezelden gelen bir atarlı gülistan olma durumu var. Sen hiç değilse yanına yaklaşılabilir duruyorsun gülücük

Ben de kendimi koçtan çok balık gibi hissetmeye başladım ve sebebini buldum,başka bir konuda belirttim: transit neptünün balıkta olması. Benim venüsümden geçti, merkürümde şu an ve sonra koça geçecek hiç memnun değilim. Nataldeki varlığı az geliyormuş gibi bir de transit versiyonlarıyla uğraşacağım.

Başak çektiğine şükret hiç değilse 12. evine düşmüyor. 12. evim yengeç ve habire yengeç çekiyorum. 6. evimde neptün var hem ona zıt yapıyorlar hem bu aksı tetikledikleri için hasta ediyorlar. İletişimi kesemeyeceğim hayatımda elzem yeri olan herkeste yoğun yengeçlik var. Artık biliyorum niye böyle ama olan bana oluyor. Boğa ve oğlakta gezegenlerin var, güneş başak gelip büyük üçgen oluşturuyor,bu yüzden çekim duyuyor olabilirler attım şu an. Belki başakta arap noktan veya önemli bir asteroid vardır. Bir sebebi olmalı muhakkak.

Konudan konuya atladım,görevimi başarıyla yerine getirdim gidiyorum.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
07-16-2016 11:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Celine Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

@Kumsal Oncelikle cevabin için tesekkur ederim. Belki de yeri degil ama ... sahsen internetti kapattim, tv yi de kapattim kitap alip uzaklasmaya çalistim sadece bu sekilde sakinlesebildim. Ama benim için daha kolay tabi orada degilim ... umarim hersey duzelir .. moralini yuksek tutmaya çalis ..

Dogrudur aslinda insanlar hep bana ayni seyi soyler: duygusal, iyi niyetli , masum, kirilgan bir insan diyorlar.

Evet simdi fark ettim siron um basak burcunda . o uçgeni hiç dusunmemistim vay canina baksana ise : ) haaa bir de 12 evde ikizler var fakat gezegen yok acaba merkur etkisi olmasin ?

Cevabin için çok teskkur ederim, umarim moralin ve gucun yerine gelir

>> Umut varsa yasam vardir

07-17-2016 12:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(07-16-2016 09:59 PM)Celine Yazılan:  Koç kardesim sen çok yasa !

Astrolojiye basladigimdan beri koçum ama kendimi biraz su elementi hissediyorum diyorum kimse beni dinlemiyor. Sonuçmu ? Balik ta stelyum var ve neptun etkisi yogun.

Cidden çooook merak ettigim bir sey var ilk baslardan beri, fotorafima bakip soylesin biri balik mi , koç mu, yoksa yukselenim yengeç e mi daha çok benziyorum ? gozler, bakislar ya balik ya yengeç sanki, bilen varsa soylesin bana bitsin bu çile, bitsin bu izdirap ! makara)))

// kim ne dersin ben kendimi balik hissediyorum yahuu .. !

Ha bu arada : basaklar la çok garip bir çekimim var , bir tanesi benden yanlis bir anlasilma yuzunden nefret etti oysaki herkesi begenmez ve beni arkadasca sevip saydigini biliyorum , bir tanesi soguk davraniyor ama nefret de etmiyor anlamadim bir kaç kere iyi bir insan oldugumu soyledi, bir tanesi sorunluydi biraz bir ton yalan soyledi terk ettim ama en çok sevidigim o oldu , bir tanesi de uzaktan bakisiyorduk univ de hayatimda boyle çarpilmadim ben .

Boyle garip seyler sadece basaklarla oluyor anlamadim ben ..

: )

Başaklara mekanizma geliştirmezsen asla anlaşamazsın. Kötü niyetle laf sokmadıklarını bildiğimden sıkıntı olmuyor hiç bir zaaman en iyi iş arkadaşlarımı başak seçerim ilerde. Ben başaklarla ilk başta nefret tiksinç kavga dövüs sonra en iyi dost olmasada şuanda aklını sevdiğim biri başak yükselen aslan ay ikizler şimdi ilk başta buram buram ukalalık var ama Şahsen ilk başta yükselen aslan kısmını sevmemiştim Sonradan çok sevdim tam benim kafamda biri ilerde ortak olurum güvenmiyorum ama finans kafası harika başakların malum toprak grubu

Başaklaın gereksiz övmemden sonra konu bize geliyor. Koç kardeşim tamamen yükselen yengeçsin. Benim 63736374 tane yükselen yengeç arkadaşım ve hatta en iyi dostlarım yükselen yengeç olduğundan cözdüm direk. Hatta eli uzunluğuyla meşur bir arkadaşım koç yükselen yengeç üzgünüm ay kova ve çocuk gerçekten fırsatçı :( ama seviyorum bir üzülmesine dayanamam dostlarımın. 11. Evde koçta stelyumumm var o yüzden arkadaşlarım benim için değerli pek

Benim balık kısmısını cözdüm. sadece harika bir tepede jupiter balık ve mc balığım. Kaldı ki benim ay düğümlerinden güney ile kavuşum halinde diye biliyorum. O yüzden fazla iyi ve duygusalim. Şuan yaşadığım transit neptün kavuşum natal jupiterden dolayı da dindarlığımın ve allah inancımın ibadetimin e doğal olarak 10. Evde olunca kariyer ve mc ile yakınlıktan baya etkileniyorum ayeıca balıkta olması beni iyi ce balığa çevirdi

07-17-2016 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

@kumsal
Kumsal ya bu arap noktaları astroidler çok etkili mi Tülin abla da geçen bir yerde yazdı anteres benim plütomla kavusucak diye yani ben transit yorumlarken bakmkyorum tam olarak arap noktaları nedir biliyormusun hatta araştırma konusu buldum dur araştiriyim (yükselen ikizler was here)

07-17-2016 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Celine Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

@Alejandro

Cevabin için tesekkur ederim koç kardesim ... Bu basaklara çok aliniyorum belki de alinganligin ters tepkisi ustte yazdiklarimi sonuçlandiriyor. Ama dogru soyluyorsun, çok durust , temiz kalpli, akilli insanlar onlar, o yuzden onlari çok da severim olanlara ragmen...

Waw sende yengeç diyorsun . 1/1 oldu ya ! O nasil oluyor yaaa elinin uzunlugu ve ay kova benim gibi, nayir nolamaz .. koç dedigin prensiplerine bagli olur yahu ...

Jupiterin bu kadar etkili oldugunu bilmiyordum. O Neptun hepimizi dagitti ya zaten. Kolay gelsin bunalima filan girersen, baliklara çikolata çok faydaliymis -ben oyle yapiyorum hani- : )))))

07-18-2016 01:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güneş Burcumuzla Yükselenimizin Uyumu yaren 29 44,457 01-23-2019 06:54 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Güneş Burcu mu Yükselen mi? kariyb 19 36,063 02-14-2012 11:31 PM
Son Mesaj: michiru
  Güneş / Yükselen Karması bu şarkı yarınlara 25 66,351 07-16-2011 05:49 PM
Son Mesaj: penelope