Değerlendir:
  • 13 Oy - 2.46 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ?
Yazar Mesaj
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ?
(06-24-2016 09:59 PM)İçimizdeki gökyüzü Yazılan:  Bir çok insan sadece güneş burcunun veya yükseleninin kendisini tanımladığını sanıyor. Oysa aslında biz 12 burç birdeniz. Sadece kimi burçlar, misafir ettikleri gezegenlerden dolayı, bizi diğerlerine göre daha fazla etkilenebiliyor.
Ve bir şey daha farkettim. Bazen burçtan ziyade gezegenin bulunduğu ev de insanı etkiliyebiliyor. Mesela 8.evdeki balık burcuna yerleşmiş olan bir gezegen, 8.ev akrebin evi olduğu için, balık burcuna akrebimsi özellikler katabiliyor.
Harita genel olarak bir bütün olduğu için, parça parça bakmak, bütünü etkiliyor.
Yani senin büyük ihtimalle balığı hissetmen ordaki jüpiterinden kaynaklanıyordur. gülücük

Ya lütfen benim haritami yorumlar misiniz? Özellikle aşk evlilik için. 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri
06-25-2016 12:48 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kumsal Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 11

(06-24-2016 09:59 PM)İçimizdeki gökyüzü Yazılan:  Bir çok insan sadece güneş burcunun veya yükseleninin kendisini tanımladığını sanıyor. Oysa aslında biz 12 burç birdeniz. Sadece kimi burçlar, misafir ettikleri gezegenlerden dolayı, bizi diğerlerine göre daha fazla etkilenebiliyor.
Ve bir şey daha farkettim. Bazen burçtan ziyade gezegenin bulunduğu ev de insanı etkiliyebiliyor. Mesela 8.evdeki balık burcuna yerleşmiş olan bir gezegen, 8.ev akrebin evi olduğu için, balık burcuna akrebimsi özellikler katabiliyor.
Harita genel olarak bir bütün olduğu için, parça parça bakmak, bütünü etkiliyor.
Yani senin büyük ihtimalle balığı hissetmen ordaki jüpiterinden kaynaklanıyordur. gülücük

Biri benden mi bahsetti? gülücük Venüsüm ve merkürüm balık 8. evde ve plütona üçgen. Evet akreplik katıyor ama balıklığından zerre ödün vermiyor.Akrepten alsa alsa gözüaçıklık vs. yerine gereksiz obsesyon vs. alır 8. ev balıklar.

Mesajlarımı alıntılamazsanız sevinirim forum dostlarım gülücük
06-25-2016 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Bunu başka bir forumda okumuştum ben evett katılıyorum kesinlikle. 12. Evde ikizler olan kisilerin çoğu burçları farklı olmasına rağmen sürekli "ay benim içimde deli bir kız var ayol" diyen yükselen yengeçler. Hatta yükselen yengeçlerin ben biraz dengesiz olmasını buna bağlarım. Erkekleri ise cingöz oluyor kurnaz oluyorlar mutlu olunca zıplıyorlar gibi gibi. 12.evimde boğa var ancak gram boğa hissetmiyorum ama boğa temasına hayranım bir konuda bahsetmiştim. Sadece eski eşyaların manevi değerine çok inanırım ve saklarımm

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
06-25-2016 02:05 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Kesinlikle sonuçta benim dönemimde doğan bir sürü jupi balık var ancak ben yoğun balık hissediyorum bide jupiterim mc ye yakın bu biraz daha arttırıyor benim balık hislerimi. Yahu saçlarım bile değişti. Ben eskiden simsiyah aşırı gür saçlara kalın kaşlara sahiptim. Şuan kıvırcık açık kumral ince telli bir saça sahibim ve alnım açık. Balık gibiyim hahahayt

06-25-2016 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nilkaplan Çevrimdışı
Üye
**

RE: Güneş iki burcun da enerjisini birleştirebilir mi ?
Fiziksel özellikleri jüpitere mi bakarak belirliyoruz? Ben yükselen burç daha etkili diye duymuştum.burayı okuyunca merak ettim şahsen balık burcuyum ama kıvırcık saçlı yada açık kumral değilim gülücük

[img]http://[Resim: GzZDj3.jpg][/img]
06-25-2016 03:27 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
İçimizdeki gökyüzü Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

Yok tabii ki yükselen burcumuz fiziksel yapımızı daha doğru tanımlar. Sadece diğer burçlardaki gezegenler de bu görüntümüze katkı sağlayabilirler. Onu konuşuyorduk. gülücük
Yoksa her yükselen balığın birbirine benzemesi gerekirdi mesela.
Ve böyle bir durum söz konusu değil.

Bir kişi çok uzaklara gitmeden bütün dünyayı bilebilir
Bir kişi pencereden bakmadan cennetin yolunu görebilir
Bir kişi ne kadar uzağa giderse o kadar az bilir.
İçine dön..
06-25-2016 01:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(06-25-2016 03:27 AM)Nilkaplan Yazılan:  Fiziksel özellikleri jüpitere mi bakarak belirliyoruz? Ben yükselen burç daha etkili diye duymuştum.burayı okuyunca merak ettim şahsen balık burcuyum ama kıvırcık saçlı yada açık kumral değilim gülücük

(06-25-2016 01:34 PM)İçimizdeki gökyüzü Yazılan:  Yok tabii ki yükselen burcumuz fiziksel yapımızı daha doğru tanımlar. Sadece diğer burçlardaki gezegenler de bu görüntümüze katkı sağlayabilirler. Onu konuşuyorduk. gülücük
Yoksa her yükselen balığın birbirine benzemesi gerekirdi mesela.
Ve böyle bir durum söz konusu değil.

OWOW ben yine karıştırdım ortalığı , yok tabiki yükselen burç dış görünüşün %75 ini oluştursada ben balık burcu özellileri kazandım demek istemiştim . yani genel olarak bakarsak tabi çünkü yükselen ikizler de kıvırcık saçlıdır belkide yükselenimden alıyorumdur kıvırcık saç potansiyelini yani jupiterin hiç alakası yoktur dış görünüşümle çokk özür dilerim algıda sansansyon yaptım üzgünüm şuanda transit plüto merkürüme kare yapıyor. ağzımdan çıkanı umursamayın gülücük

06-26-2016 02:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
simone de Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**

Alejandro, ben de 25 mart doğumluyum ve balıkta stelyumum var.satürn mars ve merkür balıkta.üstelik üçü de kavuşum halinda.ben de balık burcunun özelliklerini taşıyorum.12.evimde de balık var guneşim burada kalmış.sanırım biraz balıklaşmış bir koç gibiyim gülücük hayalperest olmak, sanatla ilgilenmek vs birçok özelliği bende de var.dediğin gibi ay burcum başak olmasina rağmen başaklarla da anlaşamam.Bu durum bence tamamen güneş koç burcuna geçse bile doğum haritalarımızda yer alan gezegenlerin balıkta kalmasından kaynaklanıyor.
06-26-2016 11:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(06-26-2016 11:12 AM)simone de Yazılan:  Alejandro, ben de 25 mart doğumluyum ve balıkta stelyumum var.satürn mars ve merkür balıkta.üstelik üçü de kavuşum halinda.ben de balık burcunun özelliklerini taşıyorum.12.evimde de balık var guneşim burada kalmış.sanırım biraz balıklaşmış bir koç gibiyim gülücük hayalperest olmak, sanatla ilgilenmek vs birçok özelliği bende de var.dediğin gibi ay burcum başak olmasina rağmen başaklarla da anlaşamam.Bu durum bence tamamen güneş koç burcuna geçse bile doğum haritalarımızda yer alan gezegenlerin balıkta kalmasından kaynaklanıyor.

eğer öyleyse benim haritamda tüm suçlu mc nin yanındaki jupiiiii , sarı saçlarımdan da o sorumlu :D dün saçımı aylardan sonra tekrar balyajla sarı yaptım ay balıktaymış muhtemelen mc ye dokundu 10. evden geçti sonra jupiye dokundu . öyle hayal etmişim ki kendimi sarı saçlı :D yahu ne deliyim balıklaşmış koç işte ben

bir sitede buldum güneş enerjisini bir miktarda taşıyabilirmiş.mesela koçla balığın enerji paylaşımı yeniden doğuşun sembolü ve enerjisiymiş . mesela aslanla başak bitki gücü veriyormuş (yanlış hatırlıyorm yüksek ihitmlle)

06-26-2016 04:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nin.Me.Sar.Ra Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 15

(02-03-2016 12:18 AM)Alejandro Yazılan:  Merhaba ; öncelikle uzun zamandır üye olmasamda sitenin en büyük takipçilerindendim ve bir konuda hiç bir yerde cevap bulamadım (varsa göremediysem af dilerim ) o yüzden burdaki büyüklerime sormak istedim. Bu soru icin üye olmayı dört gözle bekledim.

Öncelikle Koçmuyum yoksa balık mı gibi bir soru sormayacağım ancak ;

00 derece Koç burcuyum 21 Mart doğumluyum. Ancak balık burçları ile anlaşıyor olmam farketme sebebim oldu balık burcunun Tümm ama tüm özelliklerini taşıyorum. Özellikle insanların alınlarının büyük olması hayal kurabilen ve hayal gücü yüksek insanlar olduğunu gösterir beynin ön lobu geniş oluyor. (Biyoloji dersinde öğrenmiştim ) ve yüzümde alnım oldukça dikkat çekicidir ve aşırı hayalci bir insanım doğuştan sanatsal yeteneğim ve hayal gücü yüksek biriydim ve hala öyleyim. kaldı ki koç burcu da hayalci değildir . ancak kücük bir bebek gibidir.

Yüksek alın Balıktan ziyade Koç özelliğidir halbuki.Koç ta büyük düşünen yaratıcı insanların burcudur.
06-27-2016 11:45 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Güneş Burcumuzla Yükselenimizin Uyumu yaren 29 44,442 01-23-2019 06:54 AM
Son Mesaj: Feslegen
  Güneş Burcu mu Yükselen mi? kariyb 19 36,037 02-14-2012 11:31 PM
Son Mesaj: michiru
  Güneş / Yükselen Karması bu şarkı yarınlara 25 66,328 07-16-2011 05:49 PM
Son Mesaj: penelope
  Her Burcun Kadını Farklıdır! qulsah 11 35,693 01-14-2010 05:35 AM