Değerlendir:
  • 17 Oy - 2.94 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Satürn akrep burcunda.
Yazar Mesaj
ekinoks Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 43

RE: Transit Satürn akrep burcunda.
(10-16-2012 10:45 PM)i3era_t Yazılan:  4.Ev Akrep Nasıl bir durum söz konusu olabilir ? Arkadaşlar ???

Anne,yuva,aile ile ilgili sorumluluk yükleneceğin bir süreç olabilir.Bilinçaltında bastırılmış duygu ve düşüncelerle yuzlesebilecegin olaylar, krizler yaşayabilirsin.Ev satın alabilirsin.Senin için güzel bir süreç zannediyorum çünkü saklı süreçten çıkmaktasin ve umarım güzel şeyler ekmiş ve onları biçiyor olursun;))
10-16-2012 10:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
i3era_t Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

Ekinoks Çok Teşekkür;)
10-16-2012 10:54 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
amethyst23 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Benim doğum haritama göre Satürn'ün bu transiti beni nasıl etkiliyor arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı? Birdenbire ani bir değişim yaşadım, kendimi ilişkimi sorgularken, eksik yönlerini kabullenip ayrılmaya çalışırken sonra da yapamayacağımı anlayıp arada sıkışıp kalırken buluyorum. Noldu bana ya hiç huzurum kalmadı, gerçekler gözüme gözüme batıyor artık aðla...

Sinastri:

http://imageshack.us/photo/my-images/84/...zmavi.gif/

D. Haritam:

http://imageshack.us/photo/my-images/823...thyst.gif/
10-27-2012 03:51 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-27-2012 03:51 AM)amethyst23 Yazılan:  Benim doğum haritama göre Satürn'ün bu transiti beni nasıl etkiliyor arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı? Birdenbire ani bir değişim yaşadım, kendimi ilişkimi sorgularken, eksik yönlerini kabullenip ayrılmaya çalışırken sonra da yapamayacağımı anlayıp arada sıkışıp kalırken buluyorum. Noldu bana ya hiç huzurum kalmadı, gerçekler gözüme gözüme batıyor artık aðla...

Transit Satürn ( gerçekler, korkular, daralma-azalma vb.) senin doğum haritanda Venüse ( ilişkiler , beğeniler vb.) dokunuyor ve bu etkileşim bir kaç ay daha sürecek.

Ben erkeğin yerinde olsam sana evlenme teklifi ederdim yoksa kuş uçtu uçacak Ahmet ! gülücük

* Kuş uçtu uçacak Ahmet ! Deniz Seki'nin bir şarkısından alıntıdır.

10-27-2012 04:07 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
amethyst23 Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

(10-27-2012 04:07 AM)Neptunian Yazılan:  
(10-27-2012 03:51 AM)amethyst23 Yazılan:  Benim doğum haritama göre Satürn'ün bu transiti beni nasıl etkiliyor arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı? Birdenbire ani bir değişim yaşadım, kendimi ilişkimi sorgularken, eksik yönlerini kabullenip ayrılmaya çalışırken sonra da yapamayacağımı anlayıp arada sıkışıp kalırken buluyorum. Noldu bana ya hiç huzurum kalmadı, gerçekler gözüme gözüme batıyor artık aðla...

Transit Satürn ( gerçekler, korkular, daralma-azalma vb.) senin doğum haritanda Venüse ( ilişkiler , beğeniler vb.) dokunuyor ve bu etkileşim bir kaç ay daha sürecek.

Ben erkeğin yerinde olsam sana evlenme teklifi ederdim yoksa kuş uçtu uçacak Ahmet ! gülücük

* Kuş uçtu uçacak Ahmet ! Deniz Seki'nin bir şarkısından alıntıdır.

gülücük Desene birkaç ay içinde kararım kesin ayrılıktan yana olacak :S Ama zaten karşı tarafın da devam etmeye pek niyeti yok gibi ve onun isteksizliği beni bu hale getirdi. O da boğa burcu ve bu konunun başında okuduğum kadarıyla, belki de benden daha fazla, etkileniyor Satürnden...

Sinastri:

http://imageshack.us/photo/my-images/84/...zmavi.gif/

D. Haritam:

http://imageshack.us/photo/my-images/823...thyst.gif/
10-27-2012 03:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mzozde Çevrimdışı
Yeni Üye
**

1. evim akrep yani yükseleni akrep olan bir teraziyim,bu satürn geçişinden neler beklemeliyim acabagülücük
10-27-2012 08:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
mzozde Çevrimdışı
Yeni Üye
**

bu arada evet o gerçeklerin gözüme gözüme girmesi bana da olmaya başladı,neyse ki ilişkim de değilgülücük ama nerdeyse 6-7 aydır çok netleşti hayat ve gerçekler
10-27-2012 08:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

selam,

transit satürn akrep, 7. ev çizgimde değil fakat 7. evim akreple başlıyor. transit satürn terazide olduğunda 6. evimde olmasına rağmen terazi burcu konularında zaten teste tabi ediyordu, terazi sonuna denk gelen bir ilişki başlangıcı oldu, satürn akrebe girdiğinde her türlü sorun zirve yaptı ve şu an ikili ilişkilerde tanımlayamadığım bir sürecin içine girdim.
sormak istediğim bir şeyler var. satürn ün 7. ev akrebinde sürmesi (plütom, satürnüm ve marsımla kavuşuyor, kavuşacak; merkürüm, ayım ve yükselenim ile ters açı yapıyor, yapacak) ilişkiler konusunda temelde bana ne anlatmak istiyor olabilir? örneğin tutku arayışım söz konusu diyelim ki satürn havanı alırsın biraz yavaş gel mi diyor? ya da acilen derinleşme güdüme yine biraz yavaş gel evladım mı çekiyor? 7. ev akrep biri (ki akrep burcu, akrep stelyumlu biriyle beraber şu an) satürnü nasıl algılamalı?
10-30-2012 10:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(10-30-2012 10:39 PM)albunea Yazılan:  selam,

transit satürn akrep, 7. ev çizgimde değil fakat 7. evim akreple başlıyor. transit satürn terazide olduğunda 6. evimde olmasına rağmen terazi burcu konularında zaten teste tabi ediyordu, terazi sonuna denk gelen bir ilişki başlangıcı oldu, satürn akrebe girdiğinde her türlü sorun zirve yaptı ve şu an ikili ilişkilerde tanımlayamadığım bir sürecin içine girdim.
sormak istediğim bir şeyler var. satürn ün 7. ev akrebinde sürmesi (plütom, satürnüm ve marsımla kavuşuyor, kavuşacak; merkürüm, ayım ve yükselenim ile ters açı yapıyor, yapacak) ilişkiler konusunda temelde bana ne anlatmak istiyor olabilir? örneğin tutku arayışım söz konusu diyelim ki satürn havanı alırsın biraz yavaş gel mi diyor? ya da acilen derinleşme güdüme yine biraz yavaş gel evladım mı çekiyor? 7. ev akrep biri (ki akrep burcu, akrep stelyumlu biriyle beraber şu an) satürnü nasıl algılamalı?

Partnerin Akrep olması ve 7.evini uyarıyor olması olumlu.

Transit Satürnün Akrep burcundan her ikinize de güçlü bağlantılar yapıyor-yapacak olması ise zorlayıcı bir durum.

Bu zorluğu nasıl yaşayabilirsin ?

Henüz Satürn döngüsüne vakit var + Ay burcunun etkilenmesine de daha var

Öyleyse şu dönem hepsini yorumlamak yerine sadece Satürn transitinin senin Merkür ile yaptığı zıt açıya odaklanmanı öneririm.

Konu Merkür olunca düşünce yapınla alakalı, iletişim konularıyla ilgili problemler daha fazla ön plana çıkabilir.

Kendini ifade etmeye dair içsel yada karşı taraf kaynaklı baskı hissedebilirsin.

Bir takım karamsar düşünceler zihnine periyodik olarak hücum edebilir.

İletişim konusunda yanlış anlamalardan doğabilecek problemler olabilir.

Belki burada Satürn seni daha derin ve gerçekçi düşünmeye teşvik etme isteğindedir.

Ve partner hakkında derin ve gerçekçi düşününce , soru işaretlerini farketmiş-farkedecek olabilirsin.

Soru işaretleri varsa, cevaplar partnerinde ve tabii zamanda.

11-01-2012 01:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
albunea Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 13

(11-01-2012 01:47 AM)Neptunian Yazılan:  
(10-30-2012 10:39 PM)albunea Yazılan:  selam,

Partnerin Akrep olması ve 7.evini uyarıyor olması olumlu.

Transit Satürnün Akrep burcundan her ikinize de güçlü bağlantılar yapıyor-yapacak olması ise zorlayıcı bir durum.

Bu zorluğu nasıl yaşayabilirsin ?

Henüz Satürn döngüsüne vakit var + Ay burcunun etkilenmesine de daha var

Öyleyse şu dönem hepsini yorumlamak yerine sadece Satürn transitinin senin Merkür ile yaptığı zıt açıya odaklanmanı öneririm.

Konu Merkür olunca düşünce yapınla alakalı, iletişim konularıyla ilgili problemler daha fazla ön plana çıkabilir.

Kendini ifade etmeye dair içsel yada karşı taraf kaynaklı baskı hissedebilirsin.

Bir takım karamsar düşünceler zihnine periyodik olarak hücum edebilir.

İletişim konusunda yanlış anlamalardan doğabilecek problemler olabilir.

Belki burada Satürn seni daha derin ve gerçekçi düşünmeye teşvik etme isteğindedir.

Ve partner hakkında derin ve gerçekçi düşününce , soru işaretlerini farketmiş-farkedecek olabilirsin.

Soru işaretleri varsa, cevaplar partnerinde ve tabii zamanda.

çok teşekkür ederim,
merkür-plüto zıt açımın satürnle perçinlenmesi galiba takıntılı düşünme durumumla ilgili de bir uyarı niteliğinde. kaldı ki birlikte olduğum insan da kalıplarımla ilgili sorunlar yaşıyor. haksız değil zira ben de o kalıplardan bi hayli sıkılmıştım (bunu da biliyordu) aslında ne yaptığını bilmeyen benim o kendinden gayet emin fakat mesafe ve zaman gibi sorunlarımız var. ikimiz de yeterince zor insanlarız ama korkmuyorum. bunu neden dedim? çok sürpriz bir ilişki söz konusu ve satürn temaslarıyla gerçekleşiyor. öte yandan güneşimin transit uranüsle teması da kendini hissettiriyor. (onun haritasında da transit uranüs ve satürn temasları önemli yerlerde) itiraf etmek gerekirse tam da bu transitler sebebiyle kendisinden kaçmadım. daha derin ve gerçekçi düşünme ifadesi bu sebeplerden biraz havada kalıyor zira ne gerçek ne değil hiç göremiyorum hehe
bakalım..
11-01-2012 03:29 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 340,454 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,542 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 140,975 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,854 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,414 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Satürn Devinimi & Transitleri nev_bahar 168 255,930 06-19-2016 07:09 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,427 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Transit Satürnün Ay Düğümlerine Kavuşumu plutomania 22 46,078 04-17-2015 01:30 AM
Son Mesaj: nisan15
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,221 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35
  Transit Satürn Akrep Sınırlarında Lajâ 96 114,596 12-27-2012 03:55 PM
Son Mesaj: Mavisahram

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir