Değerlendir:
  • 9 Oy - 3 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

insan kullanan ve kullanılan burçlar
Yazar Mesaj
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

RE: insan kullanan ve kullanılan burçlar
(01-26-2012 09:45 PM)sevda89 Yazılan:  bir çok yerde bende size hak veriyorum,başak ve oğlakların genellikle ilişkileri hep menfaat boyutunda sadece arkadaşlık ilişkileri değil,seçtikleri partnerler büyük ihtimalle maddi güvence ya da statü sağladıkları içindir..

Yükselen-Ay Başak olarak katılmıyorum.
Kendi güvencemi kendim sağlamaya çalışırım bunun için birisine yaslanmak başlıbaşna bir risk zaten.
Ki bu ilişkilerin hep menfaat boyutunda olması da beni huylandırıyor.
Kaba bir genelleme olmuş.
01-26-2012 10:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
callisto Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 15

(01-26-2012 09:38 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:kizler için yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmaz derler, öyledir, iyilik yaparsanız mutlaka geri dönüşü olacaktır ve vefalıdır bu konuda.
bu başlık ile ilgili çok şeye katılabilirim ama bu cümleye katılamam .
tamam başaklık yaptım tadı tuzu kaçırdım ama , ikizler burcu başkaca etkiler almasıysa yeryüzündeki en nankör burçtur gülücük

akşam yemeğini halledeyim çook şey yazabilitem var :D

evet kesinlikle aeon'a katılıyorum, en nankör burçlar sıralamasında ikizler açık ara birinci olur.
ikizler acaip kandırıkçı, adam kullanmaya meyilli olurlar. tipik bir ikizler deaylarla uğraşamaz, ilgisini çekmeyen bi şeyler uğraşamaz zaten, bunlarla uğraşacak gönüllü!!! kişileri bulurlar..

akrep-boğa ve aslan ın kullanma huyu farklıdır.bunlar üstünlüklerini göstermek için sırf sizi denemek için size bi şeyler buyururlar, isterler, bakalım onun liderliğini tanıyor musunuz?
koç bencildir. o yüzden kullanmayı sever, odayı toplamak istemediği için bi gönüllü bulur, toplatır..
balıklarda da çok acaip bir kullanma durumu oluyor, kendini feda ediyor,sonra da karşıdan fedakarlık bekliyor, ümüğne yapışıp her dediğini yapmasını,nazını çekmesini bekliyor..

placidus;
http://imageshack.us/f/705/gergergeg.jpg/

whole sings;
http://imageshack.us/f/51/sdfghjkid.jpg/
01-26-2012 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
lilianxxx Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Akrep ikizler ve oğlak etkisini büyük ölçüde taşıyan insanlarda insan kullanma eğilimini görüyorum.
Boğalardan da zevkleri ve menfaatleri için yapmadığını bırakmayan insanlar tanıyorum.
Yengeçler de az değil aslında, en saf olan balıklar kesinlikle :D
Ancak bazen bunlar doğru çıkmayabiliyor, bunun bir örneği de benim.
Güneş, merkür oğlakta ay, venüs akrepte, 8. ve 10. evim çok kalabalık ama saftiriğin tekiyim etrafımdaki insanları bi gıdım üzeceğim diye bi hareketimi yapmadan önce bin kere düşünürüm ve etrafımdaki insanlara en ufak bir şey olsa kendi dertlerimden daha çok moralim bozulur..
Gerçi bu yükselen balığımdan da kaynaklanıyor olabilir ama o da 29. derecesindeydi.
Anlam veremedim :D
01-27-2012 05:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
libra's justice Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 1

Liderlik kasmaya çalışan,emrivakici tiplerin daha çok Aslan burçlarından çıktığını görüyorum.Onlara(yapanlara tabii) sosyal teröristler demek istiyorum.Topraklar bence mütevazi çalışkan insanlardır.Havalar havai ve uçarıdırlar.Su grupları hassas görünmekle birlikte en kindar ve acımasız olanlardır bence.

[Resim: manatalchart.th.gif]
01-27-2012 08:38 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
michiru Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(01-26-2012 10:57 PM)Mahinur Yazılan:  
(01-26-2012 09:45 PM)sevda89 Yazılan:  bir çok yerde bende size hak veriyorum,başak ve oğlakların genellikle ilişkileri hep menfaat boyutunda sadece arkadaşlık ilişkileri değil,seçtikleri partnerler büyük ihtimalle maddi güvence ya da statü sağladıkları içindir..

Yükselen-Ay Başak olarak katılmıyorum.
Kendi güvencemi kendim sağlamaya çalışırım bunun için birisine yaslanmak başlıbaşna bir risk zaten.
Ki bu ilişkilerin hep menfaat boyutunda olması da beni huylandırıyor.
Kaba bir genelleme olmuş.

amacım kırmak değildi,sadece gözlemlerimi aktardım ve bu konudaki örneklerde genellde uç örneklerdir,olabilecek potansiyellerdir diye düşünüyorum
01-27-2012 11:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Bu konuda kişinin karakterini etkileyen diğer faktörleri de hesaba katsak iyi olur fikrindeyim.
Aileden aldıkları / Yaşam koşulları / İnancı - Ahlaki anlayışı / vb.

Örneğin toplum değerlerinin dejenere olmasıyla , konu başlığıyla alakalı olan özellik pek çok kişiye yayılabilecek bir davranış tarzı olabilir.

Konuya katkısı olması açısından Ateş burçlarının (koç-aslan-yay) zaman zaman iyi niyetlerinin ( bazen çocuksu bir iyi niyet sergileyebiliyorlar üstelik cömertler genelde ) suistimal edilip kullanıldıklarını söyleyebiliriz.

Hatta bugün vizyona giren Berlin Kaplanı filminde ( Ata Demirer başrolde ) burç muhabbeti geçiyor ve Ata Demirer'in oynadığı karakter Aslan burcu olduğunu söylüyor hatta ateş elementi olduğunu bile söylüyorlar azcıkta olsa bu tür astrolojik diyalogları duymak hoş gülücük

Ve o Aslan burcu karakterin iyi niyetli yaklaşımının kullanılmak istediği bir durum var ortada.

Bahsetmişken biraz gülmek ve keyifli iki saat geçirmek isteyenlere filmi öneririm.

01-28-2012 08:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

balık ve başak kullanılmaya yatkın oluyor . 6.ev ve 12.evi simgeliyorlar zaten egonun ölmesi .

ateş burçları da yıldırımın dediği gibi çocuksuluklarından dolayı bir nebze kullanılıyor ama kullanılmaları uzun süreli olmaz . en fazla gaza getirip bir defalığına . özellikle aslan etkili insanların kullanılmaları asla uzun süreli olmaz .

en fazla insan kullanan

akrep ve ikizler olarak görüyorum . aslanlar da iş buyurmayı çok seviyorlar

akrep manipüle ederek , ikizler ise yalan söylerek insan kullanıyor
01-28-2012 03:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(01-28-2012 03:02 PM)aeon Yazılan:  balık ve başak kullanılmaya yatkın oluyor . 6.ev ve 12.evi simgeliyorlar zaten egonun ölmesi .

6.evimde jüpter, 12. evimde neptüm.. ben yandımmm gülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
01-28-2012 04:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
zorlamak Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

bence çok güzel bi konu açmış ikizler arkadaşımız burda tartışmalıyız tabiki.
ben de genelde balıkların kendilerini kullandırdıklarını gördüm sanırım onların dünya anlayışları diğerleri gibi değil.
yengeçlerse sevdiklerine yapıyor sadece balıklardan farkları burda balıklar herkese kullandırıyo iki tatlı söze kanıyolar.
ikizler burçları hep yardımsever değil ama yardım edince tam ediyolar.
aslanlar kullanıyolar akıllı oldukları için çünkü onlara göre onlar kral her şeyi bilenler.
akrep insanları da su gurubunun en fenası diyebilirz kesinlikle kullandırmaz hemen sezer.
yaylar o kadar kendilerine dönüktür ki yardıma ihtiyacı olup olmadığını bile anlayamazlar

haritam
http://bit.ly/1Ba0i6W

Eğer anahtarları sendeyse bütün kapılar sonuna kadar açık.Eğer bakmayı bilmiyorsan açık olsa da kapılar göremezsin .
Hergün aynı şeyleri yaptığın için boş bakmaya başlarsın işte o zaman detayları kaçırırsın.Kaç kişi senle aynı yere bakıyor
her gün.Kaç kişi geçiyor farketmeden.sen de onlardan biri olursun eğer göremezsen.
01-28-2012 05:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ada Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

toprak gurubunun özellikle oğlakların iyi adam kullandıklarınına şahit olmuşumdur. genelde su gurubu kullanmıyolar hiç kimseyi ama akrepler daha farklı, kullandıklarını görmedim daha çok kontrol etmek istiyolar
01-29-2012 05:32 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Burçlar, Planetler ve Evler ile İlgili Kısa Notlar Angel 36 53,598 05-06-2018 11:27 PM
Son Mesaj: Libra
  Burçlar ve Rüyalar Libra 9 13,583 09-29-2016 12:41 AM
Son Mesaj: BayanKararsız
  Burçlar ve Yabancı Dil uranus 31 43,796 07-01-2016 12:04 PM
Son Mesaj: İçimizdeki gökyüzü
  2013 ve burclar uranus 8 11,027 01-12-2013 01:28 AM
Son Mesaj: zeynepece
  Kıstırılmış Burçlar ( Intercepted Signs ) plutonik 26 34,307 11-13-2012 02:55 AM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Burçlar hakkında komik konular :) Arkadaş 38 48,410 05-01-2012 10:15 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  burçlar ve tattoo ilişkisi smoochy 9 16,088 04-10-2012 10:57 PM
Son Mesaj: Derin
  maskülen ve feminen burçlar smoochy 2 12,322 03-27-2012 01:29 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Burçlar ve Esma-ül Hüsna kariyb 4 8,899 03-21-2012 02:27 PM
  TEST ( Burçlar ) astrosohbet 27 36,734 03-01-2012 04:32 PM

Forum'a Git: