Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.76 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars - Plüto Açıları
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

RE: Mars - Plüto Açıları
(01-21-2012 06:28 PM)destrudo Yazılan:  
(01-21-2012 05:22 PM)destrudo Yazılan:  marsı ve pluosu terazide kavuşumda olan birini tanıyorum üstelik güneş aslan işine gelmeyen en ufak eleştiride 6 ay küsüyo [Resim: dil.gif] "ben kaybetmekten korkmam" "su akar yolunu bulur" gibi savunmaları var... bende bir damla su olsa onu o suda boğarım ( çok özür herkesten ama öyk getirdi nefret doluyum)

imza mars koçu

ayrıca herhangi bir duygu ifadesi tutkuyla yapılan bir icraat kendisine göre zaaftır itinayla ayıplar...

mars pluto kavuşumda akrep olan biri olarak dediğin şekilde değilim yani :D gayette kaybetmekten korkarım...
diğer gezegenlere ve açılarına bakmak lazım diye düşünüyorum sadece bu açı ile olucak iş değil çünkü haritasını bi eklesen de yorumlasak merak ettim şu boğazlayacağın kişiyi :D

mars pluto açıısının en gölgeli tarafı karşı tarafı düşman gibi görmek mesela... kimseye kolay kolay güvenmezler kendi karanlıklarıyla yüzleşmiş kişilerdir ve karşıdakinin farketmediği kötü iç yönünü kolaylıkla görebilirler verygood
01-21-2012 06:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(01-21-2012 06:48 PM)ginka Yazılan:  
(01-21-2012 06:28 PM)destrudo Yazılan:  
(01-21-2012 05:22 PM)destrudo Yazılan:  marsı ve pluosu terazide kavuşumda olan birini tanıyorum üstelik güneş aslan işine gelmeyen en ufak eleştiride 6 ay küsüyo [Resim: dil.gif] "ben kaybetmekten korkmam" "su akar yolunu bulur" gibi savunmaları var... bende bir damla su olsa onu o suda boğarım ( çok özür herkesten ama öyk getirdi nefret doluyum)

imza mars koçu

ayrıca herhangi bir duygu ifadesi tutkuyla yapılan bir icraat kendisine göre zaaftır itinayla ayıplar...

mars pluto kavuşumda akrep olan biri olarak dediğin şekilde değilim yani :D gayette kaybetmekten korkarım...
diğer gezegenlere ve açılarına bakmak lazım diye düşünüyorum sadece bu açı ile olucak iş değil çünkü haritasını bi eklesen de yorumlasak merak ettim şu boğazlayacağın kişiyi :D

mars pluto açıısının en gölgeli tarafı karşı tarafı düşman gibi görmek mesela... kimseye kolay kolay güvenmezler kendi karanlıklarıyla yüzleşmiş kişilerdir ve karşıdakinin farketmediği kötü iç yönünü kolaylıkla görebilirler verygood
ama doğum saatini bilmiyorum
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=d...&rs=0&ast=
01-21-2012 06:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

mars pluto kavuşumda 9 orb var buda sayılmaz diye biliyorum kavuşum olarak gülücük

ama çok zorlu açıları var venüs neptün saturn zorlu açılara sahip... ilişkileri konusunda zorluklara yaşayan biri olsa gerek hayal kırıklıkları eksiklikler komplexler vs gülücük bide merkür mars ve pluto ile kare almışş kendini ifa edişi hem yıkıcı hemde pervasız olsa gerek aevet asılda sinir kapılcak biri gibi duruyo ama mars pluto kavuşumla ilgili olmasa gerek verygood
01-21-2012 07:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(01-21-2012 07:11 PM)ginka Yazılan:  mars pluto kavuşumda 9 orb var buda sayılmaz diye biliyorum kavuşum olarak gülücük

ama çok zorlu açıları var venüs neptün saturn zorlu açılara sahip... ilişkileri konusunda zorluklara yaşayan biri olsa gerek hayal kırıklıkları eksiklikler komplexler vs gülücük bide merkür mars ve pluto ile kare almışş kendini ifa edişi hem yıkıcı hemde pervasız olsa gerek aevet asılda sinir kapılcak biri gibi duruyo ama mars pluto kavuşumla ilgili olmasa gerek verygood
teşekkür ederim çiçek ben ay terazisiyim belki marsı patırtı kopardığı içindir benim içimde gülücük neyse çok kazığını yedim onun ellerine sağlık geriside allaha havale
01-21-2012 07:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(01-21-2012 07:15 PM)destrudo Yazılan:  
(01-21-2012 07:11 PM)ginka Yazılan:  mars pluto kavuşumda 9 orb var buda sayılmaz diye biliyorum kavuşum olarak gülücük

teşekkür ederim çiçek ben ay terazisiyim belki marsı patırtı kopardığı içindir benim içimde gülücük neyse çok kazığını yedim onun ellerine sağlık geriside allaha havale

rica ederim gözkýrpma
evet mars ay ile bi şekilde temas ediyorsa sinir bozucu olabiliryor verygood
01-21-2012 07:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

aslında anlaşamam veya arada limoni durmlar yaratacak konum marslarınız zıt olması , koç-- terazi ...
01-21-2012 07:18 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
destrudo
Kayıtsız

(01-21-2012 07:18 PM)aeon Yazılan:  aslında anlaşamam veya arada limoni durmlar yaratacak konum marslarınız zıt olması , koç-- terazi ...
evet bir mars terazi bir venüs mars koçuna göre hiçte adil çarpışmıyo :(
01-21-2012 07:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Arkadaş
Kayıtsız

RE: Yorum: Mars - Plüto Açıları
(11-24-2010 08:12 PM)aeon Yazılan:  sue topkins ;
ölümüne savaş , sadizm , cellat gibi imgelerle özdeşlerştiriyordu.

genel olarak gözlemlediğim kadarıyla dayanıklılık ,gizlice bir anda darbe indirmek gibi özellikleri oluyor.

Çok sert ifadeler.

Mars - plüto - 135 lik açısı var.
Öfkeyi bastırma durumları oluyor. Sinirlendiğinde kötü şeyler yapmaktan korkabilir.
Aslında Bermuda şeytan üçgenim varmış. Bu açı kalıbı hiç bir yerde yazmıyor.

1 tane 90 derecelik açı + 2 tane 135'lik açı kuruyorsa bermuda şeytan üçgeni oluyor.
04-07-2012 01:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Presence
Kayıtsız

bende de mars-plüto akrep burcunda kavuşum durumunda. aynen öfke kolay kolay açığa çıkmıyor fakat bakışlardan fark edilebiliyor. Karşı tarafı rahatsız edecek bir bakış şekli oluşabiliyor. Kesinlikle net tepkiler oluşur. Korkusuzluk, herşeye meydan okuyabilme kapasitesinin, tehlikelere aldırış etmeme durumunun oluştuğunu söyleyebiliriz. İrade ve dayanma gücü verebilir. Kaktüs'ün de dediği gibi sanki her an öfke açığa çıkabilecekmiş gibi bir duygusal yoğunluk veriyor ama kontrol her zaman had safhada. Kontrol yitirildiği zaman duygular şiddetle dışavuruluyor ve oldukça yıkıcı bir etkisinin olduğunu söyleyebiliriz.

edit: akrepteki mars-plüto kavuşumu kişiye cinsel konular üzerine fazlaca yoğunlaşması durumunu, tutkulardan doğan cinsel kökenli yaraları verebilir. mars ile birleşen plüto libido/dirim enerjisinin kullanımını farklı alanlara doğru kanalize edebilir. Cinsel imgeler ve cinsel yönelim bir hayli zorlayıcı deneyimler yaşanmasına sebep olabilir. Ve bunun sonucu olarak cinselliğin dönüştürülmesi gibi manuplasyonlara başvurmak zorunda kalabilir kişi.
04-08-2012 08:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Derin
Kayıtsız

pekiiiii siddet uygulama verebilir mi
04-08-2012 09:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars - Satürn Açıları astrosohbet 51 110,910 03-21-2021 04:08 PM