Değerlendir:
  • 25 Oy - 2.76 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mars - Plüto Açıları
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Mars - Plüto Açıları
* Öfkesini gömme ihtiyacı görülebilir çünkü öfkelenirse çok kötü şeyler olacağından çekiniyor olabilir.

* Askerlik , Politika ve Spor gibi mücadele gerektiren alanlarda başarı potansiyeli vardır.

11-23-2010 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

Yorum: Mars - Plüto Açıları
gençlik yıllarımda sporcuları ve askerleri beğenirdim, demek bu açıdan geliyormuş gülücük)

küçük bir ay balığı iken, hayali savaşlara katılır, savaşırdım.. kızlar savaşa katılmaz dediklerinde, cephedeki yaralılarla ilgileniyor ourdum gülücük)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
11-24-2010 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Yorum: Mars - Plüto Açıları
sue topkins ;
ölümüne savaş , sadizm , cellat gibi imgelerle özdeşlerştiriyordu.

genel olarak gözlemlediğim kadarıyla dayanıklılık ,gizlice bir anda darbe indirmek gibi özellikleri oluyor.
11-24-2010 08:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

RE: Mars - Plüto Açıları
(11-24-2010 04:26 PM)Sniper Yazılan:  satürnden zıt açı alan mars-plüto kavuşumuna sahip bi kardeşim var, çocuğun başına gelmedik kaza kalmadı, bi de 4 abisi var, kızın onlardan çekmediği kalmadı, sürekli bastırılıyo çocuk her yaptığına kızıyolar, keşke sadece onlar bastırıyo olsalar, biz ablaları, annem bile malesef... bi balık kızı için çok ağır yükgülücük ve gerçekten öfkesini ifade edemiyo, ifade ettiği anda susturuluyo :(

Bu kombinasyon bende de kavuşum halinde bildiğin üzere.. Küçükken ve ergenken öfkesini belli edemeyen bi çocuktum.. O zaman baş edemiyordum.. Korkuyordum.. Sonra bi hortladı.. Şimdi sönmüyor..
Öfke kontrol bozukluğum var, birikmiş öfke ve ifade edilemeyen sinir bozuklukları, patlayınca durdurulamıyor malesef.. Sen anlıyorsun astrolojiden kardeşine yardımcı ol.. Sonra kendisi ve çevresi için çok yıkıcı olabiliraðla...
11-24-2010 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
NinMeSarRa_ Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Yorum: Mars - Plüto Açıları
(11-24-2010 08:12 PM)aeon Yazılan:  sue topkins ;

genel olarak gözlemlediğim kadarıyla dayanıklılık ,gizlice bir anda darbe indirmek gibi özellikleri oluyor.

Dışa dönük bir burçta olmasını daha olumlu buluyorum Marsın, plutonla açı yapması durumunda.Benim için bu açıyı anlatan cümle ''patlarsam yanarsın''

@Sniper:Kızkardeşin bu gidişle ya hasta olur, ya sizi hasta eder.Üzerindeki baskıyı hafifletmeye çalışmalısınız.

Nin.Me.Sar.Ra
11-24-2010 10:44 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

RE: Yorum: Mars - Plüto Açıları
(11-24-2010 10:44 PM)Nin.Me.Sar.Ra Yazılan:  
(11-24-2010 08:12 PM)aeon Yazılan:  sue topkins ;

Dışa dönük bir burçta olmasını daha olumlu buluyorum Marsın, plutonla açı yapması durumunda.Benim için bu açıyı anlatan cümle ''patlarsam yanarsın''

@Sniper:Kızkardeşin bu gidişle ya hasta olur, ya sizi hasta eder.Üzerindeki baskıyı hafifletmeye çalışmalısınız.

mras pluto kavuşumum terazide, dışa dönük bir burç.. ve ben kendimi hiç sinirli bile bulmam.. ama yakınımdakiler öyle demiyor... gülücük
öğrencilik yıllarımda arkadaşlarla bi olay olurdu, o olaydan bir kaç gün sonra bi arkadaş sorardı '' geçen gün çok sinirliydin,ne oldu, bişey diyemedik, bi durum mu var'' diye.. gülücük)
çözemediğim bi durumu içe atma durumum da yok, yıllardır.. ama küçük bir ay balığı iken içe atardım, bazı şeylerigülücük) şimdilerde ise, bi sorun mu var, o an halleiyorum; halledemiyorsam, sonsuza kadar unutuyorum...çiçek

11-25-2010 11:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

eylülmavi senin marsın terazide . bu etkisini azaltır.

mesela ; koç , aslan veya yayda olsa şiddetli ve yıkıcı tepkiler
akrepte olsa , inanılmaz derinden vurma , güç arzusu
oğlakta olsa ; affetmeyen , inatçı ve soğuk ve kuru bir öfkeye sebep olur.
11-26-2010 11:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

kızımın mars pluto venüs t-karesi var. üstelik pluto yay, mars akrep. en azından pluto marsa 6 orbla kare, venüse 5 orbla karşıt. nisbeten hafifletici. gücü öyle seviyor ki..
geçen gün ilk kez ironman'i izliyor beni çağırdı. anne bak ben ironman'e aşık oldum dedi. bende: yaa çok mu yakışıklı dedim ve ekrana baktım. kafasında demirden maskıyla kahramanımız. kızım dedi ki; hayır anne yüzü görünmüyor. ee dedim niye aşık oldun? çünkü çok güçlü anne dedi :D

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-26-2010 12:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

(11-26-2010 12:30 PM)Daily Yazılan:  kızımın mars pluto venüs t-karesi var. üstelik pluto yay, mars akrep. en azından pluto marsa 6 orbla kare, venüse 5 orbla karşıt. nisbeten hafifletici. gücü öyle seviyor ki..
geçen gün ilk kez ironman'i izliyor beni çağırdı. anne bak ben ironman'e aşık oldum dedi. bende: yaa çok mu yakışıklı dedim ve ekrana baktım. kafasında demirden maskıyla kahramanımız. kızım dedi ki; hayır anne yüzü görünmüyor. ee dedim niye aşık oldun? çünkü çok güçlü anne dedi :D

makara

mars venüs pluto bağlantılarımın içinde bir de merkür olduğundan demekki, güçden, yakışıklılıkdan, kariyerden ziyade; fikirleriyle, düşünceleyile, hayata bakış açılarıyla beni etkileyenlere çekilirim..

11-26-2010 12:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Daily Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(11-26-2010 12:34 PM)eylülmavi Yazılan:  
(11-26-2010 12:30 PM)Daily Yazılan:  kızımın mars pluto venüs t-karesi var. üstelik pluto yay, mars akrep. en azından pluto marsa 6 orbla kare, venüse 5 orbla karşıt. nisbeten hafifletici. gücü öyle seviyor ki..

makara

mars venüs pluto bağlantılarımın içinde bir de merkür olduğundan demekki, güçden, yakışıklılıkdan, kariyerden ziyade; fikirleriyle, düşünceleyile, hayata bakış açılarıyla beni etkileyenlere çekilirim..

kızım bana hiç benzememiş.. anaokuluna gidiyor bir çocuğa aşık olmuş.. bana anlatıyor. neden diye soruyorum.. çünkü çok güçlü beni koruyabilir diyor gülücük
ben ise korunmayı sığınmayı hiç sevmem. karanlık mafyavari tiplerden nefret ederim. eşim kravatsız takım elbise giyemiyor benim yüzümden gülücük

Okyanusta ölmez de insan, gider bir kaşık ''sevda'' da boğulur...
Cemal Süreya...

Sadece susayanlar suyu aramaz. Su da susuzları arar durur.
RUMİ

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...y=13&go=Go
11-26-2010 01:20 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mars - Satürn Açıları astrosohbet 51 110,866 03-21-2021 04:08 PM
Son Mesaj: Rosa
  Mars - Neptün Açıları astrosohbet 26 47,817 04-23-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Minais
  Mars - Uranüs Açıları astrosohbet 74 100,621 02-27-2017 11:02 AM