Değerlendir:
  • 15 Oy - 2.47 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uranüs - Plüto Karesi ( Kollektif Çatışma )
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Uranüs - Plüto Karesi ( Kollektif Çatışma )
Değişim ve Dönüşümün 2 ağır abisi , 2011 - 2017 yılları arasında Kare açı yapacaklar.
Bu konu içinde hem bu iki gezegenin gerilimli açısının Dünya ve İnsanlık üzerine etkilerini , hemde bireysel olarak doğum haritalarımızda hangi evlere düştüğüne göre bizleri nasıl etkileyeceğini değerlendirebiliriz.

Devam edecek ;)

11-13-2010 01:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

RE: Uranüs - Plüto Karesi ( Kollektif Çatışma )
pişti olduk:-)

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
11-13-2010 01:53 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavisahram Çevrimdışı
Siron Vip
Siron Vip
lt=

Rep Puanı: 17

Evet cok ilginc degerlendirilmesi gerekiyor...
Birde burasi yeri mi bilemiyorum ama aklima söyle bir sey takildi... bir nevi bu degisim ve dönüsümü zamanin kirilma noktalari diye de adlandirabilir miyiz?

Daha dogrusu Zamanin kirilma noktalari diye bir sey var sanirsam yanlis hatirlamiyorsam..! Astronomi dali altinda mi isleniyor zaman bilemiyecegim ama, bu bilgilere pek de sahip degilim... Zamanin kirilma noktasi gibi...

Ayrica bu degisim ve dönüsüm benim haritamda:

Pluto 3 orbla oglak burcunda ve 5. evimde bulunuyor, Uranüs ise Balik ve 8. evimde yer almakta ve suan lilithimle tam sekilde kavusmuslar... Ic dünyamin degismesi gibi bir sey bu sanirsam... beni hayal dünyasindan mi cikariyor ya da baskici tarafimi mi degistiriyor 8. evdeki lilithin baskisini.. Ic dünyamin... Ayrica 2011 de koca gectiginde baya bi 8. evimde bulunacak...
Aklima hep ölüm geliyor... suan evliyim bosanma gibi olayda mi olabilir diyorum... ya da 5. evde plütodan dolayi bir bebegim olurken dünyayami veda edecegim, yoksa evliligim daha mi pekisecek.. 5. evimdeki ask olaylarini pluto degistirdi zaten.. cok karisik bir konuya odaklanarak bakilmasi gerekiyordu sahi degil mi, yildirim öyle demistin... Ama ben bunu basaramiyorum bir konuyu ele alip... ozaman diger konularin konusu ne olacak..

HAYALLER NE KADAR BÜYÜK OLURSA, KIRIKLIKLARI DA O KADAR GÜRÜLTÜLÜ OLUR

Söylesem tesiri Yok, sussam gönül razi degil...

Ögüt verecek insana degil, örnek olacak insana ihtiyac

Öyle Bir Dert Varki BendE, Bin Dermana Degismem !!!
11-13-2010 02:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

* Transit Plütonun Oğlak burcundaki konumu , Küresel Dünya Devletinin ayak seslerine işaret edebilir.
Uranüsle bağlantı kurması ise önümüzdeki 6 yıllık süreçte bu Küresel Devletin öncü adımlarını hissedebiliriz.

11-15-2010 06:12 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(11-15-2010 06:12 AM)Yıldırım Yazılan:  * Transit Plütonun Oğlak burcundaki konumu , Küresel Dünya Devletinin ayak seslerine işaret edebilir.
Uranüsle bağlantı kurması ise önümüzdeki 6 yıllık süreçte bu Küresel Devletin öncü adımlarını hissedebiliriz.

Not = Sadece tahmin ; Eylül 2011'de ( 9 / 11 ) çok ilginç gelişmeler olabilir.

Aklımdayken not düşmek istedim.

11-15-2010 06:15 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
kayasran Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 11

Tr Plutom 5.evde ve malumunuz Oğlak ta...
Tr Uranüs 8.evde ve malumunuz Balık ta...
5. v 8. evlerde yaşayacağım değişimler beni rahatsız edeceğe benziyor. sanırım bu açı kalıbı değişikliklerden yana beni bayağı tedirginleştirecek. İlgili ev konularında Sabırsızlıklar yaşayabilirim.

Acaba sorunlarımı konuşmak yerine içimemi atsam, ama buda duygusal gerginliklerimi yükseltir.

Uranüs etkisi 8. ev konularında kolay patlamayan ama patladığında da çok acımasız bir konuma sokabilir beni...

Depresyonlara ve üzüntülere karşı bu kadar alışacağım bir zaman olmayacak herhalde.

Çok zorlayıcı bir konum olduğunu düşündüğüm için, ilgili evlerimdeki düzenim kökten bir dönüşüme uğrayacak demektir.

aðla...

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?clang...r=4&nho2=4
12-02-2010 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

(12-02-2010 10:14 PM)kayasran Yazılan:  Tr Plutom 5.evde ve malumunuz Oğlak ta...
Tr Uranüs 8.evde ve malumunuz Balık ta...
5. v 8. evlerde yaşayacağım değişimler beni rahatsız edeceğe benziyor. sanırım bu açı kalıbı değişikliklerden yana beni bayağı tedirginleştirecek. İlgili ev konularında Sabırsızlıklar yaşayabilirim.

Acaba sorunlarımı konuşmak yerine içimemi atsam, ama buda duygusal gerginliklerimi yükseltir.

Uranüs etkisi 8. ev konularında kolay patlamayan ama patladığında da çok acımasız bir konuma sokabilir beni...

Depresyonlara ve üzüntülere karşı bu kadar alışacağım bir zaman olmayacak herhalde.

Çok zorlayıcı bir konum olduğunu düşündüğüm için, ilgili evlerimdeki düzenim kökten bir dönüşüme uğrayacak demektir.

aðla...

aynı transitleri bende yaşıyorum plutonun uzuun vadede etkisi olur o yüzden uranüsü göz önünde bulundurursak 8.ev uranüs 2.evde de satürn var bu transitte ne istediğini ve neyi istemediğini anlarsın çünkü 2.ev eart yani dünya.belki kararsız birisin başkalarının ne istediği senin için önemli ancak bu transit durmu değiştirir ve dediğin gibi bir takım huzursuzluklar ve tetikleyici olaylar yaşayabilirsin ama sonuç iyi olucak dayan :D
12-03-2010 01:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

* Oğlak burcunun genel ifadelerinden biri devlet , otoritedir.

Koç burcunun ifadelerinden biri mücadele etmek , öncülük ve harekettir.

Uranüsün ifadelerinden biri , âsilik etmektir.

Oğlak burcundaki Plütoyla , Koç burcundaki Uranüs arasında Kare açı olacak ve önümüzdeki bir kaç yıl etkisi sürecek demiştik.

Mevcut otoriter sistemlere başkaldırılar görebileceğimizi düşünüyorum.

12-26-2010 04:49 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

4-7 ve 5-8te yasıcam... gözkýrpma

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
12-29-2010 04:43 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Satürn & Plüto Sürtüşmesi astrosohbet 62 80,268 03-27-2017 07:43 AM
Son Mesaj: Ahmeedd
  Uranüs Koç Burcuna Girmeden.. trend 0 2,593 12-30-2010 10:08 PM
Son Mesaj: trend
  Satürn & Uranüs Zıtlaşması astrosohbet 69 82,028 07-22-2010 12:11 PM