Değerlendir:
  • 27 Oy - 2.7 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Satürn & Plüto Sürtüşmesi
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Satürn & Plüto Sürtüşmesi
pek yakında..

11-08-2009 12:45 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

RE: Satürn & Plüto Sürtüşmesi
saturn kökleri salmış kocaa bir çınar.pluto aptal mı baltayla kesmeye uğraşsın.

dibine çamaşır suyu döke döke, işini uzun zamanda, zahmetsizce hallder ;)
11-08-2009 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Cvp: RE: Satürn & Plüto Sürtüşmesi
Yıldırım Yazılan:yani yaklaşımımız kimin kimi yeneceğine değil , Büyük Planda neler olup bittiğine dair işaretleri okumaya yönelik olursa daha lezzetli ve etkili olacaktır fikrindeyim.

Orası muhakkakta, espirik yaptık, başağınla yaklaştın, yaylığınla baksaydın ya:D
11-08-2009 02:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

mundane astrolojisinden zerre anlamam ama , türkiyede kök salmış kurum ve siyasetlern uzun vadede işi bitti.kök salan ve eski düşüncelerin biticeği inancını taşıyorum.

siyasete bakın ; herşey açık; chp ve mhp bitecekler kanaatime göre ; bu açılımlar ,ermenistan barışı ve neo osmanlı çizgisine geçiş bu açı dahilinde değişebilir.
pluto gömülü olanın açığa çıkmasıysa ve dönüşümse bu tekrar olacak ;
samuel huntington ; medeniyetler çatışması diye bir kitabı var. okumadım.ancak ; türkiyenin siyasi intiharı ve yeni osmanlıcılık diye bir kitapta buraya çok atıf var.herneyse ;
huntington ;cıa yin eski ortadaoğu masası şefi ve analist; bu güne dek tahminler itutmuş durumda ,diyor ki ulus devletlerin sonu gelmiştir.artık ortadoğuda konfedasyon ve federasyonlar devri başlamıştır.
türkiyeye neo osmanlı siyasetiyle bu alanda tekrar kontrol kurmalı ve ulus devlet sevdasından vazgeçmelidir. diyor.
ulus devlet, ulusalcılık ve ordu gibi kurumları ben saturne benzetiyorum.bu kurumlarda çok büyük değişiklikler olacağına inanıyorum.
not:genel olarak geriye gidişe karşı olsam da bunların olmasının önüne hiçbir şey geçemeyecek diye düşünüyorum.
11-08-2009 02:10 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Nevrotik Yazılan:
Yıldırım Yazılan:yani yaklaşımımız kimin kimi yeneceğine değil , Büyük Planda neler olup bittiğine dair işaretleri okumaya yönelik olursa daha lezzetli ve etkili olacaktır fikrindeyim.

Orası muhakkakta, espirik yaptık, başağınla yaklaştın, yaylığınla baksaydın ya:D

aslında bende sadece sana ve Berat'a değil , genel anlamda fikrimi ifade etmek istemiştim , size yanıt veriyorum gibi olmuş haklısın , pardone ;)

hem bu aralar Yay tarafım inzivâda , mâlum Kasım ayındayız ( Akrep = Yay burcunun 12.evi ) ;)

11-08-2009 02:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

güneşimle tra.satürn kavuşumda ve tra.pluton 5.evde 2 sine kare bakıyor..satürn-pluton sürtüşmesini güneşimle yaşayacağım :( bakalım savaş bittiğinde ortada bir güneş kalıcak mı
11-08-2009 02:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

ibd18 Yazılan:Ama şaka niyetiyle yapmıştım... :( (aslında gönlüm plütodan yana ama..)

rahat ol lütfen Berat , no problema ;)

gönlün plütodan yanaysa , gönlünü ferah tut diyebilirim ;)

detaylı değerlendirmeyi ilerleyen günlerde yapabiliriz ok

11-08-2009 03:58 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

aeon Yazılan:mundane astrolojisinden zerre anlamam ama , türkiyede kök salmış kurum ve siyasetlern uzun vadede işi bitti.kök salan ve eski düşüncelerin biticeği inancını taşıyorum.

siyasete bakın ; herşey açık; chp ve mhp bitecekler kanaatime göre ; bu açılımlar ,ermenistan barışı ve neo osmanlı çizgisine geçiş bu açı dahilinde değişebilir.
pluto gömülü olanın açığa çıkmasıysa ve dönüşümse bu tekrar olacak ;
samuel huntington ; medeniyetler çatışması diye bir kitabı var. okumadım.ancak ; türkiyenin siyasi intiharı ve yeni osmanlıcılık diye bir kitapta buraya çok atıf var.herneyse ;
huntington ;cıa yin eski ortadaoğu masası şefi ve analist; bu güne dek tahminler itutmuş durumda ,diyor ki ulus devletlerin sonu gelmiştir.artık ortadoğuda konfedasyon ve federasyonlar devri başlamıştır.
türkiyeye neo osmanlı siyasetiyle bu alanda tekrar kontrol kurmalı ve ulus devlet sevdasından vazgeçmelidir. diyor.
ulus devlet, ulusalcılık ve ordu gibi kurumları ben saturne benzetiyorum.bu kurumlarda çok büyük değişiklikler olacağına inanıyorum.
not:genel olarak geriye gidişe karşı olsam da bunların olmasının önüne hiçbir şey geçemeyecek diye düşünüyorum.

ülkeleri ve toplumsal olayları yorumlarken de , bildiğimiz astrolojiyle paralel bir mantık yürütebiliriz aeon.
örneğin Transit Plüto Türkiye'nin Dsc noktasına dokunmakta ve açılım üstüne açılım yapmaya başladık.
7.ev bireysel haritalarda ilişkilerle ilgili ve ülkeler astrolojisinde de ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER şeklinde bir mantık kurabiliriz ok

güzel tespitlerde bulunmuşsun , ilerleyen günlerde bende Türkiye ve Dünyada ki gelişmelere dair kendimce ilaveler de bulunacağım.

şimdilik bu sürtüşmede Türkiye'nin Marsının tetikleneceğini vurgulayabiliriz..

11-08-2009 04:07 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

Yıldırım Yazılan:ülkeleri ve toplumsal olayları yorumlarken de , bildiğimiz astrolojiyle paralel bir mantık yürütebiliriz aeon.
örneğin Transit Plüto Türkiye'nin Dsc noktasına dokunmakta ve açılım üstüne açılım yapmaya başladık.
7.ev bireysel haritalarda ilişkilerle ilgili ve ülkeler astrolojisinde de ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER şeklinde bir mantık kurabiliriz ok

güzel tespitlerde bulunmuşsun , ilerleyen günlerde bende Türkiye ve Dünyada ki gelişmelere dair kendimce ilaveler de bulunacağım.

şimdilik bu sürtüşmede Türkiye'nin Marsının tetikleneceğini vurgulayabiliriz..

teşşekür ederim yıldırım.
galibapluto gümbür gümbür gelicek ;)
11-08-2009 04:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

tugcee Yazılan:güneşimle tra.satürn kavuşumda ve tra.pluton 5.evde 2 sine kare bakıyor..satürn-pluton sürtüşmesini güneşimle yaşayacağım :( bakalım savaş bittiğinde ortada bir güneş kalıcak mı

sıkma canını tugce , bu transitlerin sonunda olgunlaşmış , pişmiş ve servise hazır hale geleceksin gülücük

11-08-2009 04:35 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Satürn-Mars Kavuşumunun Horoskoplarımıza Etkisi plutomania 14 19,386 08-17-2012 11:07 AM
Son Mesaj: gemini
  Satürn 05.12.2012 Terazide trend 0 2,753 12-30-2010 10:17 PM
Son Mesaj: trend
  Uranüs - Plüto Karesi ( Kollektif Çatışma ) astrosohbet 8 11,409 12-29-2010 04:43 AM
Son Mesaj: ariess
  Satürn & Uranüs Zıtlaşması astrosohbet 69 81,819 07-22-2010 12:11 PM
Son Mesaj: ariess
  Satürn & Jüpiter Karşıtlığı Luli 1 10,543 05-29-2010 01:46 AM
Son Mesaj: yasemen88

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir