Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progres Yorumları
Yazar Mesaj
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

RE: Cvp: Progres Güneş - Mavi için..
Yıldırım Yazılan:son bir senedir Mavinin progres güneşi onun doğum haritasında başak burcundaki venüse dokunuyor yani kavuşum görünüyor.

yorum da ne demiştik ; progres güneşin dokunduğu gezegenin DOĞASINA BENZERİZ.. öyleyse şu bir yıllık dönemde , Mavinin Venüsyen bir doğaya sahip olduğunu ve bir süre daha bu etkinin süreceğini söyleyebiliriz.

venüsyen doğa tanımını açarsak , sevgi ihtiyacının artması , estetik anlayışının ve kişisel bakımın önemsenmesi gibi konuların içsel gündemi meşgul edebileceğini söyleyebiliriz..
Progres güneş natal venüse dokunuyorsa;
steven forrest'tan...
güneş venüse dokunuğundabir falcı hemen "kaderinizde yazılı" olan, sizin için önemli insanlarla karşılaşacağınız kehanetinde bulunur -şu "uzun,esmer yabancılar" vb.Bu olabilir, ama bundan daha öenmlisi de olabilir, şu anda bunlar size baskı yapabilirler ama venüs sadece romantik ve erotik olacak kadar DAR değildir.Daha derin anlamı, gelişen benliğinizin sonsuz yolculuğunda şu anda daha ileri gidebilmek için biraz yardıma gereksiniminiz olduğu bir noktaya geldiğinizdir. Büyülü bir uyum ve eşitlik duygusu -"aynı gemide olduğunuz" duygusunu- hissettiğiniz bir veya iki , başka ruhun değişik perspektifini kabullenmeniz gerekiyor.Bu insanlar şimdi hizmetinize hazırlargülücük Bütün yapmanız gereken biraz riske atılmak, sosyal açıdan esnemek ve açılmak (ama ikizler de aslan da ilerledi nasıl olacak bilmem asc yengeçlegözkýrpma ) Bu birleşimin aktif ve bilinçli içeriği bu ve bunu sağlamak zorundasınız.Gerilimli açılar altında bu sürece direnirsiniz. Uyumlu açılarda ruhunuz uyum sağlar. Kendinizi yeni elbiseler satın alırken saç modelinizi değiştirirken partilere daha fazla giderken bulabilirsiniz. ve bu görünüşteki ufak tefek değişiklikler senkronistik bulmacanın parçalarını oluştururlar.Evrimsel bir pespektiften bunun amacı, kelimenin en geniş anlamıyla "ruh eşlerinizle" derin bir psikoruhsal temasa geçmeye ihtiyacınız olmanızdır. -iyi dostlar, eşler, sizdeki en iyiyi ve en kötüyü ortya çıkartan düşmanlar-ok ve belki size sadece kapıyı açan öenmsiz kişiler., ilişkiler. Bir nokta daha bu ilişkiler ya yeni tanıdığınız ya da uzun zamandır tanıdığınız tazelenmiş ilikiler olarak gelirler.....Steven Forrest

bu yorumu hayatımda bizzat yaşıyorum, farkındalıkla ve progres güneşim natal venüsüme değdi mi bilmezden önce farkındaydım, artık ruhuma ters olan herşeyden arınmaya başladım aynı yöne baktığım insanları alanıma çekiyorum, öylesine muhabbetler bile sıkıyor bazen, bilincimi geliştirmekten yana olan sohbetleri istiyor gönlüm, belki de yaş 35 yolun yarısı....ölüme yakın olmak cesetleşecek bedenden ruhumu kurtarmaya ölmeden başlamak adınaydı direnişim ama boşa değilmiş, harita işliyormuş bunu bilmek bana iyi geldi , bu dönemde bakış açıma yardımcı olan ruh dostlarıma da burdan teşekkürler , aynı gemide olmak istedikleirmi seçmeye başladım sanırım, var sandıklarımla değil gerçekte var olanla bütünleşme mücadelem başladı hadi hayırlısı...

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-22-2008 02:46 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

Cvp: Progres Yorumları
rica etsem banada progres yorumu yaparmısınız

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
06-24-2008 11:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Progres Yorumları
redroseee Yazılan:yıldırım bende sıradayım gülücük)ask onemlı deyıl okyanus

bende ıstıyorum :(yorum bıde bu harıtada 5 evım dıkkatımı cektı hımm
mars saturn pluto hepsıde terazıde bu harıta yerlesımı degıısık geldı lutfen bana yorum yaparmısınız

YILDIZ HARITAM
06-27-2008 12:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

arkadaşlar müsait oldukça progres yorumlarınızı da yapmaya çalışırız.
ama yorum isterken bile ağlayan adam ifadesini koymanız tuhaf oluyor söyleyim gülücük
şu depresyon havasını atın lütfen üzerinizden , hava güzel , istanbul güzel , rakı şiş kebap çook güzel gülücük , gökyüzü gündeminde güneş-venüs kavuşumu var , hemde yengeç burcunda , sevme ve sevilme ihtiyacınızın artabileceğini anlıyorum ama bu güzel günleri sahip olduğunuz güzelliklere odaklanarak ve şükran duyguları besleyerek geçirirseniz daha doyum verici olacaktır bence.

06-27-2008 01:13 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

RE: Cvp: Progres Yorumları
Yıldırım Yazılan:arkadaşlar müsait oldukça progres yorumlarınızı da yapmaya çalışırız.
ama yorum isterken bile ağlayan adam ifadesini koymanız tuhaf oluyor söyleyim gülücük
şu depresyon havasını atın lütfen üzerinizden , hava güzel , istanbul güzel , rakı şiş kebap çook güzel gülücük , gökyüzü gündeminde güneş-venüs kavuşumu var , hemde yengeç burcunda , sevme ve sevilme ihtiyacınızın artabileceğini anlıyorum ama bu güzel günleri sahip olduğunuz güzelliklere odaklanarak ve şükran duyguları besleyerek geçirirseniz daha doyum verici olacaktır bence.
gülücük):)ben ankara ya bı denız bılem yok ama yıldırım ona aglayım barıgülücük)demek venus yengecte he bende dıyorum nıye ben bu kadar cok sevıyorum ıyıce kafayı yedım dıyodumgülücük)teşekkürler destegın ıcıngülücük)

YILDIZ HARITAM
06-27-2008 01:20 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

Yıldırım Yazılan:arkadaşlar müsait oldukça progres yorumlarınızı da yapmaya çalışırız.

Katılıyorum -alkış dogru söze ne denir pozitif olalım top yekün bence de -ok
06-27-2008 01:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
neptunzz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**

Rep Puanı: 0

redroseee Yazılan:ben ankara ya bı denız bılem yok ama yıldırım ona aglayım barıgülücük)demek venus yengecte he bende dıyorum nıye ben bu kadar cok sevıyorum ıyıce kafayı yedım dıyodumgülücük)teşekkürler destegın ıcıngülücük)

"vaay vayy vaaay bu ne acı" gülücük bu senin lafın, son günlerde gördüğüm bütün olaylarda bunu telefuz eder oldum; gülüyorum aklıma gelince bu laf, ilahi burçdaş harbiden alemsin -ok
06-27-2008 01:25 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

neptunzz Yazılan:
redroseee Yazılan:ben ankara ya bı denız bılem yok ama yıldırım ona aglayım barıgülücük)demek venus yengecte he bende dıyorum nıye ben bu kadar cok sevıyorum ıyıce kafayı yedım dıyodumgülücük)teşekkürler destegın ıcıngülücük)

"vaay vayy vaaay bu ne acı" gülücük bu senin lafın, son günlerde gördüğüm bütün olaylarda bunu telefuz eder oldum; gülüyorum aklıma gelince bu laf, ilahi burçdaş harbiden alemsin -ok
gülücük)gülücük) neptunzz bak balıgımya heryerde aglıyorum dermısımdil çýkarma gercı yıldırım kandırmak ne mumkun gülücük)

YILDIZ HARITAM
06-27-2008 01:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

allah ağlanacak şey vermesin ben rica ettim sadece çünkü bana kaç sefer yorum yaptınız hani fazla olmiyim diye kibar bir şekilde söyledim çok şükür moralim yerinde bi ara harbiden depresyona giriyodum ama çabuk toparlandım her zaman yaşadığımız anın kıymetini bilmek lazım bu günler bi daha geri gelmiycek

06-27-2008 03:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

allah ağlanacak dert vermesin demiştim ertesi günü dedem vefat etti hemde kötü bir ölüm şekliyle traktör sürerken bayır yerde traktör takla atıyor dedemi üzerinden atıyor boynu kırılarak ölüyor ne diyelim takdiri ilahi eninde sonunda hepimizin gideceği yer orası

07-03-2008 10:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Progres Ay'ı İrdeliyoruz astrosohbet 155 200,149 03-07-2023 12:48 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Progres Harita Hakkında Geniş Bilgi Angel 6 19,877 10-31-2019 09:23 PM
Son Mesaj: Cancer61
  Progres Harita Nedir? Angel 16 33,640 08-31-2019 12:53 AM
Son Mesaj: picachu
  Progres Ay ile Transit Satürn Arasındaki Fark plutomania 1 5,676 08-20-2012 03:21 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Türkiye'nin Progres Harita Yorumu salmakis 4 7,438 07-11-2012 02:21 AM
Son Mesaj: deniz kaya
  Progres Güneşi İrdeliyoruz astrosohbet 159 158,717 06-10-2012 11:38 PM
Son Mesaj: Derin
  Progres Haritada Yeniay ve Dolunay Valde_Amor 2 6,060 07-02-2009 04:20 AM
Son Mesaj: gizem kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir