Değerlendir:
  • 35 Oy - 2.8 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progres Yorumları
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Progres Yorumları
salmakis progres analizi ;
aslan burcu olarak progres güneşin başak burcuna geçmiş ve yaklaşık 5-6 yıldır başak burcuna ait potansiyeli öğreniyor , deneyimliyorsun. öncelikle aslandan başağa geçişin kendimce yorumunu yapayım. ben burcumuzun eksik ve gölge yanlarını bir sonraki burçta ve iki sonraki burçta tamamlayacağımıza inanıyorum. şöyleki ;
koç olanlar progres boğaya geçince sabırlı olmayı öğreniyorlar
boğa olanlar , pr. ikizlere geçince seri olmayı öğreniyor
ikizler olanlar , pr.yengeçe geçince aileyi ve evcimenliği öğreniyorlar
yengeç olanlar , pr.aslana geçince evden çıkıp sosyal dünyada kendine güvenmeyi , kendilerini göstermeyi öğreniyorlar.
aslan olanlar , pr.başağa geçince tevazuyu öğreniyorlar
başaklar , pr.teraziye geçince güzelliği ve uyumu öğreniyorlar
teraziler , pr.akrebe geçince derinliği öğreniyorlar
akrepler , pr.yaya geçince esnekliği ve iyimserliği öğreniyorlar.
yaylar , pr.oğlaka geçince disiplini öğreniyorlar ve gerçekçiliği
oğlaklar , pr.kovaya geçince geleneksel ve monoton düşünce ve hareketlerden kopup bağımsızlığı öğreniyorlar.
kovalar , pr.balığa geçince romantizmi ve duyarlılığı , şefkati öğreniyorlar
balıklar , pr.koça geçince hayal kurmayı bırakıp harekete geçmeyi öğreniyorlar  
salmakis ; senin progres venüsününde progres güneşine yakın şekilde başakta ilerlediğini görüyorum. natal haritanda 9.evine düşen bu progres etkilerin seni derin düşüncelere yönlendireceğini düşünüyorum. aktörlerden biri venüs olduğuna göre güzellik ve aşk kavramları arka plana atılmayacaktır , derin düşüncelere dalmışken saçlarının dağınık olacağını sanmıyorum , bakımlı saçlarının altında derin düşünen , sorgulayan bir zihin gelişiyor bu dönemde...
progres ay'ın yay burcunda ve 1.evinde ilerliyor. yeni başlangıçlara hazır olabileceğin bi dönem. senin için doğru olanları hissedip başkalarına aldırmadan ilerleyebileceğin bir dönem olabilir. ancak egonun isteklerine kendini kaptırmamanı öneririm.
progres merkür natal merkürüne dokunuyor. zihinsel açıdan kendini çok meraklı , ilgili , sürekli veri toplayan bi halde bulabilirsin sık sık. bu dönemde zihinsel konularda ve iletişim konusunda yapacağın birikimler ileride işine yarayabilir.
natal haritanda geri giden mars'ın progres haritanda da yaklaşık 10 sene daha geri gidecek. 2.evinde gerçekleşen bu geri hareket iş hayatında mars yönünü istediğin gibi ortaya koyamadığını gösterebilir diye düşünüyorum. yani belkide başarılısın ancak kendini kısıtlanıyor hissedebilirsin. ancak geri giden progres marsın natal uranüsüne 120 derece güzel bakmaya başlamış. şu sıralar bazı şeyleri değiştirmek gibi sıradışı fikirler aklını meşgul edebilir. anlık heyecanla kararlar vermemeni öneririm eğer doğruysa bu tür sıradışı fikirlerin seni değişime yönlendirdiği. tabii , değişim bazen kaçınılmaz olur. geri hareket sözkonusu olduğundan ben dışa yansıyan hayatında değilde , içsel bakışaçılarında , kimliğinde bazı değişimler olacağını söyleyebilirim.
progres yükselenin oğlak burcunda ve kişisel imajın yükselen yayın rahatlık ve serbestliğini geçip oğlak burcunun daha temkinli , dikkatli , saygılı ve ölçülü potansiyellerine yönelmiş görünüyor.
progres güneş ve venüsün natal haritanda önce neptüne sonra satürne sert baktığını görüyorum ancak son üç-dört yılda oluyor bunlar. önce neptün ayaklarını yerden kesmiş olmalı venüs konularında. sonra satürn gerçekleri sert bi şekilde göz önüne sermiş olabilir. ancak bunlar geçmiş bitmiş. yakın gelecekte sert progres etkileri görünmüyor  
şimdilik bu kadar...

04-03-2007 05:32 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Vivi Progres Analizi
selam vivi transit yorumlarını üyelere özel bölümünde yapmıştım. nisanın ilk haftasında nisana ait yorumlara bakacağım ok. şimdi progres yorumunu yapmaya çalışayım ;
PROGRES GÜNEŞ ; artık yay burcunun rahatlığını , esnekliğini , neşeli ve iyimser halini yavaşça bırakıp , oğlak progresinin ciddiyetini , çalışkanlığını öğreniyorsun. progres güneşin oğlaka girer girmez ''tam karşısında'' yengeçteki natal marsını buluyor. son bir yıl içinde seni zorlayan , seni bi takım mücadelelere davet eden insanları kendine çekiyor olabilirsin. mars yönünü geliştirmen gereken bi dönem içindesin son 1 yıldır. savaş yada kaç tepkisini sınıyor olmalı hayat...
PROGRES AY ; 9.evinde başak burcunda ilerliyor. kendi eksiklerini göreceğin bu dönemde adım adım eksik yönlerini düzeltmeye odaklanabilirsin. 9.evinde derin düşünmeye , ilgi alanların doğrultusunda çeşitli adımlar atmaya yönelebilirsin. mesela bahsettiğin astroloji kursuna gitmek gibi...
PROGRES MERKÜR ; oğlak burcunda bulunan progres merkürün natal venüs ve jüpiterine sert bakıyor. anlık heveslerle kararlar almamaya dikkat et derim bu dönemde...
PROGRES VENÜS ; akrepte bulunan pr.venüs natal ay'ına olumlu bakıyor. aile bağlarının , yakınlarınla kuracağın ilişkilerinin derinleşeceği bi dönem olabilir senin için. dargın yada mesafeli olan , uzakta olan yakınlarınla kaynaşmak isteyebilirsin. ancak bi süre sonra pr.venüsün natal haritanda 12.evine girecek. 12.evdeki venüs konumu bazı sorunlara sebep olabilir. gizli düşmanlar , hayalkırıklıkları , içe dönme - kendini saklama vb...
ancak pr.venüsün sert açı yapmayacağını ve sorunların çok ciddi olmayacağını söyleyebilirim. hatta 12.evini bilinçli kullanabilirsek manevi yönümüzün gelişeceğini , sezgisel yeteneğimizin artacağınıda ilave edebilirim.
PROGRES YÜKSELEN ; oğlak imajını geliştiriyorsun. daha olgunsun. yaklaşık iki sene sonra plütoya sert bakacak pr.yükselenin gördüğünü ve sezinlediğini ifade etmeni isteyecek. gerekirse sert bi şekilde... plüto - mars transidinde sanırım o zamanlarda olacak. sağduyulu olmanı önereceğim o tarihlerde...
PROGRES MC ; en önemli progres fonksiyonun bu görünüyor vivi. şu anda akrep burcunda bulunan MC satürnüne sert bakıyor. çalışma hayatında , sosyal imajında kısıtlanmış hissedebileceğin bu dönemi ''hedefe sağlam adımlarla yavaş yavaş ilerleme'' modelini kullanmanı öneririm. çünkü yaklaşık 1-2 sene sonra seni sürpriz bekliyor. PROGRES MC , bu sefer natal uranüsüne dokunacak ve satürnün temelini iyi attıysan üzerine hızla gökdelen çıkabileceğin gelişmelerle karşılaşabilirsin. 10.ev konularında önemli bir dönemdesin , bunu araştır derim vivi. yorumum bu kadar , ancak odağını bu etkiye yönlendirebilirsin boş zamanlarında. şimdilik bu kadar...

04-05-2007 06:01 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

kurby Progres Analizi
selam kurby progres yorumunu yapıyorum ancak geç oldu biliyorum yoğunluk nedeniyle şimdi fırsat bulabildim ok. diğer arkadaşlarında sorularını adım adım cvplamaya çalışacağım bilginiz olsun...
PROGRES GÜNEŞ ; yengeç burcu bi çocukluk geçirip , en güzel gençlik yılların aslanı öğrenmekle ve deneyimlemekle geçmiş görünüyor. normal bi yengeç bayanına göre daha cesur olmayı öğrendin progres aslan boyunca. şu anda progres güneşin natal haritanda bi noktaya dokunmuyor ancak yaklaşık 5-6 sene önce natal venüsüne dokunmuş ve kendini , şanslı , sosyal , çekici vb. güzel duygular yaşamış olabilirsin. belkide güzel bir birlikteliğin olmuş olabilir o dönemde. ancak sonuçta venüs astroloji pastasının kreması oluyor , bizi doyurmuyor
PROGRES AY ; gelişen duyguların 7.evinde koç burcunda ilerliyor ve natal marsına dokunuyor. sabırsızlığının arttığını hissettiğin bi dönem olabilir. duygusal tepkilerine yada içe atma nedeniyle tepkisizliklerine dikkat etmeni öneririm. 7.ev sadece evliliğimizi ifade etmez. bize yoldaşlık eden hayat arkadaşlarımızı , yakınlarımızıda ifade eder. sana nacizane önerim ; bu tür yakınlarına ve bizim gibi henüz yeni yeni tanımaya başladığın , güvenebileceğin yakınlarına , arkadaşlarına kendini açmayı dene. iletişimi ve paylaşımı aksatmamaya çalış ok
PROGRES MERKÜR ; progres merkürün geri harekette görünüyor ve natal jüpitere zıt açı yapıyor. bu dönemde alacağın kararlarda ''sabırlı'' olmanı hararetle tavsiye ederim. seçeneklerini enine boyuna değerlendir öyle kararlar ver derim ben...
PROGRES VENÜS ; gelişen sevme kapasitemzi , arkadaşlık ve ilişki kurma kapasitemizi ifade eder. bu konuda başak seçiciliğini ve kalite anlayışını öğrenmiş olmalısın. yavaş yavaş yönettiği ve en rahat olduğu burca yani teraziye ilerliyor senin pr.venüsün. gider ayak biri olumlu biri sorunlu iki etki yapıyor. natal merküre olumlu bakarken kuracağın iletişimlerinde sana sıcaklık ve hoşgörü veriyor olmalı. öfkeni hafifletecektir diye düşünüyorum. ve natal satürnüne 90 derece sert bakıyor. daha doğrusu son bir iki sene içinde sert bakmış , şimdi etkisi hafifliyor olmalı. etkisi ne diye sorarsan ; steven forrest'e göre venüs konularında gerçekleri gözünün önüne getirip sana zahmet vermiş olabilir. sadece aşk konusunda değil sosyal yönünü besleyen arkadaşların , yakınların konusunda da bazı gerçekleri farkedip yalnızlığa çekilmiş olabilirsin. bunu zaten bize anlatmıştın. yeni bir şeymi duymak istiyorsun , al sana
satürn zahmet ister karşılığında olgunluk verir , karakter sağlamlığı verir.
pr.venüsün aşk burcu teraziye geçince gönül ilişkilerinde aktif bir döneme merhaba diyebilirsin. veee satürnün olgunluğunu yansıttığın sürece uzun vadeli , kalıcı dostluklar ve birliktelikler seni bekliyor olabilir
PROGRES MARS ; gelişen cesaretin ve enerji kanalın boğa burcuna geçmiş ve sabırlı olmayı öğretiyor olmalı. bu güzel görünüyor ancak bi soruncuk var progres marsın natal AY'ına sert bakıyor ve bir-iki sene duygusal patlamalara karşı dikkatli olmanı öneririm. mars boğada sabırlıdır ancak biriktirip patlarsa nükleer çevre felaketi olabilir
bence çözüm şu ; sorunlarını biriktirme , harca gitsin. nasılmı ; mars enerjini kullanabileceğin aktiviteler seç kendine. fizisel olarak seni yoracak şeyler yani. spor olabilir , yürüyüş olabilir , hareketli bir iş olabilir , astrolojiyi ilerletmek gibi zihinsel hareket isteyen bi hedef olabilir vs...
şimdilik bu kadar , kib

04-05-2007 06:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Nilyum Progres Analizi
selam nilyum progres güneşinden başlayarak değerlendirmelerimi yapayım.
PROGRES GÜNEŞ ; artık kova burcunun yapısını içinde geliştiriyorsun. oğlak burcunun daha gelenekselci düşünce kalıplarını eritiyor olabilirsin. eskisi gibi katı değilsin. esniyorsun. kapalı değilsin. sosyal dünyaya daha fazla açılıyorsun. progres güneşin aynı zamanda 10.evine geçiş yapmış. sosyal imajına daha fazla önem veriyor olabilirsin. kendini toplum içinde bi yerde görme ihtiyacın artmış olabilir. kendini kanıtlamanın zamanı geldi diye düşünüyor olabilirsin.
yaklaşık 4 sene sonra önemli gelişmeler olabileceğini düşünüyorum. çünkü progres güneşin natal mars'ına dokunacak , aynı zamanda AY'ına 120 derece güzel bakacak. cesaretinin artacağı yoğun bi dönem olacak ve duygularını daha iyi ifade edebileceksin o dönemde. öfkeni ve sevinçlerini daha sık ve etkili paylaşacaksın karşındaki insanlarla... eğer çalışıyorsan ve ya bazı hedeflerin varsa o dönemde artacak olan mars enerjinin yapacağın işlerde sana kolaylık sağlayacağını söyleyebilirim. tabii , be enerjiyle iş dünyasında bi tür mücadeleye de girebilirsin. eğer ev hanımıysan aile içi gerginliklere dikkat derim. çünkü 10.evdeki natal mars ve progres güneş 4.evine zıt bakıyor olacak...
PROGRES AY ; öncelikle progres ay'ın balık burcunun son derecelerine gelmiş. burçlar kuşağını turlamış yani , bi süre sonra -yaklaşık 1 sene içinde- pr.ay'ın koça girmiş olacak. yeni başlangıçlar burcuna. yada var olan hedeflere atılım yapma zamanı geldiğini gösteren koç burcuna...
duygusal alanın ve aile konularında ''kırılma noktalarından'' birinde olabilirsin. açıklayayım ; progres ay'ın şu anda natal uranüsüne zıt bakıyor. bi süre sonra pr.ay'ın koça geçer geçmez bu sefer sırayla önce natal merkürüne sonrada natal güneşine sert bakacak. 2007 yılında senin gündeminin AY olduğunu düşünüyorum. çok detaylara inemem zamanım yok ancak sana önerim AY KONULARINI VE PROGRES AY etkilerini araştır bi yerlerden. yada arkadaşlarımız bulurlarsa foruma koyarız okursun ok.
PROGRES MERKÜR ; pr.merkürün balığa yeni geçtiğini görüyoruz. pr.merkür kovadayken daha akılcı daha mantıklı düşünmeyi öğrenmiş olmalısın. şimdi hayaller ve duyarlılık ön plana çıkabilir. fazla ayaklarının yerden kesilmesine müsade etmemeni ve sıf duygusal kararlardan yada kararsızlıklardan uzak durmanı öneririm.
PROGRES MARS ; şu anda balık burucnda ilerleyen pr.mars yaklaşık 4 sene içinde hem natal venüsüne güzel bakacak hemde natal plütona zıt bakacak. progres güneşinle ilgili 4 sene içinde ki etkileri de hesaba katarsak yaklaşık 4 sene içinde hayatında önemli değişimler olabilir diye düşünüyorum. mesela uysal ve sakin bir yapın var iken mücadeleci yönünü zorlayan olaylarla karşılaşabilirsin. o dönemde gündemin MARS olacaktır bence...
PROGRES MC ; şu anda balık burcunda progres marsınla yan yana olan MC yani 10.evin yukarıda mars'a dair söylediğim etkileri hissedecektir. yani 3-4 sene içinde yaşayacaklarının sosyal kimliğinide - varsa kariyerinide- etkileyeceğini düşünüyorum. buradaki venüs güzel açısı sana mücadele sırasında güzel sürprizlerin karşına çıkacağını işaret edebilir.
şimdilik bu kadar

04-05-2007 06:03 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Cvp: Progresler
Progresler bir harita yorumunda cok önemlidir, ileriye dönuk ve o gunlerde kişinin neyi anladığını, neyi anlayacağını belirtir... Benim progres ögrenmem yarım kaldı ama ögrendiklerimi paylaşmak istiyorum...

Progresler kişisel gezegenlerle ilgilidir. Yani merkur, venus, mars, gunes ve ay ile... ay ın progresleri ayrı bir önem tasıyor, cunku ay hızlı hareket eden bir gezegen... 30 ayda bir burc değiştirir dolayısıyla sadece progres ay bile kişinin hangi konuyu ne zaman anlayacağını, yani idrak edecegini belirtiyor...
Bir progresin amacına ulasabilmesi, yani kişiye bir seylerin farkına vardırtabilmesi icin o progresin bir transit gezegen tarafından (jupiter, saturn, neptun, uranus ve pluton) 2 dereceye kadar yakınlasması , transit bir açı alması gerekiyor... İlla konj. ya da opposition olması sart degil ama major acı yapması lazım... 60, 90 ya da 120 derecelerde olup o progrese acı yapması lazım... ama tabii ki en kuvvetli etkiyi 0 ve 180 derecelerde yapıyor. ve evin konusu, bulundugu burc, ve haritanın butununu nasıl etkiliyor ona bakmak lazım.... tabii sadece transit gezegenin açı yapması yetmiyor, o progresin o evde, natal haritada duran bir gezegeni de tetiklemesi ya da komşu evlerde ya da 180 derecesindeki bir gezegeni tetiklemesi yani en az 2 derece artı - eksi açı yapması gerekiyor... Eğer yapmazsa sadece o anlama duygusu içinizi pır pır ettiriyor ama olay yaşamadığınız için sadece pırpırla kalıyor, yani tam olarak anlayamıyorsunuz....içinizde bir şeyler uyanıyor, hareketleniyor ama o kadar işte devamı gelemiyor....))

Yaşınız ilerledikce haritanızda ilerliyor... her sene gunesiniz bir derece ilerliyor ve en gec 30 sene sonra bir sonraki burca gecmiş oluyorsunuz... aslında burada burc değiştirmiyorsunuz... mesela kova burcu olan birisinin güneşi balık burcuna girdiginde kişi kova burcu bilgisini yine şuurunda barındırıyor, kişiliğinde yine kova burcu yansıması görülüyor ama buna ilaveten balık burcu anlayışını da içinde barındırmaya başlıyor, yani anlayışı fazlalaşıyor.... hani büyüdükçe anlayışlarımız da genişler, onlar da büyür ya...onun gibi.... ama çekirdek neyse o kalır fakat gelişir....hani zavallı kayısıya şeftali aşısı yaptılar da nektarin diye bir meyva oldu ya, onun gibi....))) ha ha ha...aslinda degil tabiii.....)))

Kişinin anlayıp farkına vardığı potansiyellerdir. Mesela bir konu hakkında neden boyle düşündüğünü, neden bu duygulara sahip oldugunu , neden onu sevdigini, neden kin duydugunu, ya da neden o işi sectiğini, huylarının sebeblerini, annesi (prog.ay ) ya da babasını (prog. gunes) anlamasını, yani blmekten öte , anlamasını saglar ve tabii ki bunlar tarif edilen olaylar neticesinde olur....
Transitlerde değişim yaşarız, progreslerde ise anlarız....yani işin özünü, gerçekten de çekirdek anlamını anlarız...
bir ağaca baktığınızda onun portakal mı, elma ağacı mı oldugunu herkes görur, bilir...ama iki cekirdek olsa daha dogrusu iki tohum olsa elinizde , bunların ne oldugunu ancak ziraat muhendisi anlar, sen ben anlayamayız, işte progresler de boyle, bunları anladığımız zaman astrolojinin tohum halini anlıyoruz.... ben daha o mertebeye ulaşamadım ama anlatılmak istenen budur bence....astroraat muhendisi oluruz herhalde...))

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
04-06-2007 02:24 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

RE: Progres Yorumları
aslında ben de cok dusunmuşumdur, zaman nedir diye......
bence aynı zamanda çeşitli boyutlar var gibi...bir kagıda 20 cm kadar bir cizgi cizsek ve onu bir takım bolumlare ayırsak herhalde biz ortalardaki bolumde yaşıyoruz... mesela bizden önceki zamanlarda yasayanlar belki de bizden sonraki veya bizle aynı zamanda da yasıyorlardır, kim bilebilir ki... ruhlar filan .... zaman cok goreceli bir kavram bence... yani dakikalr , saatler filan bir takım matematiksel gercekler ama dusunsenize arkadaslarla oturmuş briç oynuyorsunuz mesela, saatlerce oynarsınız ve bir saate bakar sınız şaşırırsınız... yahu amma cabuk vakit gecmiş..deriz ya da bir final macinın son dakikasına 1-0 galipsinizdir mac uzatmaya kalır 3 dk. ama o 3 dakika sanki 3 saatmiş gibi gelir...
bence sonsuzluk kavramı daha da önemli... çünkü tanımı yok..)
zaman kavramı yok yaniii aynı uzaydaki gibi... sonsuzluk, hiçlik... içimizde de var bu ..hiçlik duygusu....en mukemmel durum...)
pek astrolojik olmadı ama işte gelmişiz 13 puana 2-0 dan yapmışız 2-2 daha ne olsun....)))

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
04-06-2007 02:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 0

T-mars, natal neptünüme 90 bakış atıyormuş.Ben de diyorum çam üstüne çam deviriyorum.Battıkça batıyorum, nedendir?Biri beni durdursuuuun!:(
Ancaaaaaaaak, merkür sekstil de var.Allahtan hızlı toparlıyorum!-saskin
04-13-2007 02:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

transitler konusunda uzak gezegenlerin kişisel gezegenlerimize (güneş-ay-merkür-venüs-mars) yaptığı etkiler daha önemlidir benim fikrime göre. yanlış anlaşılmasın diğerleri önemsizdir demiyorum. kurby senin neptün bir-iki hafta içinde rahatlayacaktır çünkü transit marsın etkisi çok uzun sürmez. ancak sana başka bir sürpriz geliyor. transit uranüse dikkat et. balık burcunda ilerliyor ve senin natal uranüsüne 150 derecelik açı yapmaya başlamış. bu etki daha uzun süreli olacaktır. ben bu etkinin yorumunu üstad uranus'ten rica ediyorum. 150 derecelik bir transidin etkisini henüz net bilemiyorum. kurby senin haritanda uranüsün oldukça kuvvetli görünüyor , bence 150 derecelik transit uranüs sende etkisini gösterecektir. üstad , müsait bir zamanda bu etkiyle ilgili bildiklerini paylaşabilirsen sevinirim.
saygılar...

04-15-2007 03:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 0

Cvp: RE: Progres Yorumları
Yıldırım Yazılan:transitler konusunda uzak gezegenlerin kişisel gezegenlerimize (güneş-ay-merkür-venüs-mars) yaptığı etkiler daha önemlidir benim fikrime göre. yanlış anlaşılmasın diğerleri önemsizdir demiyorum. kurby senin neptün bir-iki hafta içinde rahatlayacaktır çünkü transit marsın etkisi çok uzun sürmez. ancak sana başka bir sürpriz geliyor. transit uranüse dikkat et. balık burcunda ilerliyor ve senin natal uranüsüne 150 derecelik açı yapmaya başlamış. bu etki daha uzun süreli olacaktır. ben bu etkinin yorumunu üstad uranus'ten rica ediyorum. 150 derecelik bir transidin etkisini henüz net bilemiyorum. kurby senin haritanda uranüsün oldukça kuvvetli görünüyor , bence 150 derecelik transit uranüs sende etkisini gösterecektir. üstad , müsait bir zamanda bu etkiyle ilgili bildiklerini paylaşabilirsen sevinirim.
saygılar...
Uranüsüme açı yapan iki gezegen daha var. satürn(aslan) ve jüpiter (yay) 60lık açı yapıyorlar.Sanırım şans benden yana!gülücük
Bu ara kendimle beraber çalıştığım işletmeyi de değiştirme planları yapıyorum.(Plutonun geri gidişe başlaması sonucu sanırım dışa çevirdim gözümü)Yeni bir iş arayacağıma elimdekini yenilemenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum şimdi. Çalışanlarla konuşmaya başladım.İçerden işi bitirmeyi planlıyorum.(İlk kez disiplinsiz, dağınık bir ortam beni rahatsız ediyor diye düşünüyordum, ama ben sanırım bu durumdan hep rahatsızımdım.Çünkü daha önce çalıştığım yaerlerde disiplin vardı ve benim için sorun olmuyordu.)
Ama tabii ki, baktım olmuyor o zaman kendimi kurtarıcam bu yerden!gülücük
04-15-2007 02:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

hayırlı olsun kurby ;) gördüğüm kadarıyla değişimi seven uranüsün göreve başlamış bile.

04-15-2007 07:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Progres Ay'ı İrdeliyoruz astrosohbet 155 198,018 03-07-2023 12:48 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Progres Harita Hakkında Geniş Bilgi Angel 6 19,799 10-31-2019 09:23 PM
Son Mesaj: Cancer61
  Progres Harita Nedir? Angel 16 33,464 08-31-2019 12:53 AM
Son Mesaj: picachu
  Progres Ay ile Transit Satürn Arasındaki Fark plutomania 1 5,658 08-20-2012 03:21 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Türkiye'nin Progres Harita Yorumu salmakis 4 7,377 07-11-2012 02:21 AM
Son Mesaj: deniz kaya
  Progres Güneşi İrdeliyoruz astrosohbet 159 156,807 06-10-2012 11:38 PM
Son Mesaj: Derin
  Progres Haritada Yeniay ve Dolunay Valde_Amor 2 6,049 07-02-2009 04:20 AM
Son Mesaj: gizem kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir