Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Arzu Yanardağ
Yazar Mesaj
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Arzu Yanardağ
(05-26-2010 10:09 PM)Vena Yazılan:  İkizler erkekleri su etkisi aldıysa iyi baba oluyor ama yaydan farklı olarak gülücük yıllardır evli ve sadık ama işkolik ikizler tanıdıklarım var yani. Eskiden daha güzel entryler vardı ama silinmiş yine de iyi bir kaynak bu açıdan sözlük.

Ölmeden öyle sadık bir ikizler erkeği tanımak isterim şu fani hayatta.Marsım ikizler hep hoşlanıcam bu tiplerden ama napiyim kaderim bu :D

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
05-26-2010 10:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

(05-26-2010 12:25 AM)virgotaurus Yazılan:  
(05-26-2010 12:19 AM)virgotaurus Yazılan:  Marsı ikizlerde olan aklıma gelen 4 kişi var. Bunların 2'si kadın, 2'si erkek. Bayanlar agresif ve huzurlu görünmeye çalışsalarda huzursuz haldeler. Erkekler ise dışardan normal görünürken diğer taraftan da fazla derin gibiler. İyi görünüyorlar ama maskeli olduklarını düşünmeye başladım.

Tabi bunları yazarken mars ikizler olan herkes böyle değildir herhalde. Vena'nın dediği gibi diğer açılara da bakmak lazım. Böylelikle mars ikizlerin gazabından kurtulum herhalde, kendimi sağlama alayımdil çýkarma

bencede iyi olur çünkü çok yükleniliyor mars ikizlerine bende dürüslükten fazlasıyla yana olan birisiyim

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
05-27-2010 01:18 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
vuslat Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 7

birde benim kızım arzu yanardağa çok benziyor haritalarıda benzer kızımında mars ikizler ay aslan venüs ikizler çok benzettim haritalarını

[Resim: vuslatharitas.th.gif]

secdelerde imiş aşk bulmak alnıma düştü
05-27-2010 01:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

ben ikizlerin aldatmama ve yalan söylememe ihtimalini sevdim hehee
05-27-2010 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

(05-26-2010 10:12 PM)Terazi Yazılan:  
(05-26-2010 10:09 PM)Vena Yazılan:  İkizler erkekleri su etkisi aldıysa iyi baba oluyor ama yaydan farklı olarak gülücük yıllardır evli ve sadık ama işkolik ikizler tanıdıklarım var yani. Eskiden daha güzel entryler vardı ama silinmiş yine de iyi bir kaynak bu açıdan sözlük.

Ölmeden öyle sadık bir ikizler erkeği tanımak isterim şu fani hayatta.Marsım ikizler hep hoşlanıcam bu tiplerden ama napiyim kaderim bu :D

Sevgili Terazi ,

mars ikizleri geçiyorum, terazi burçları için bile en iyi partner ikizler olduğuna dair bir kaç yorum okumuşluğum var ve eşim ikizler burcu ama gel gör ki ikizlerin esamesi yok meraklılığı ve zekası dışında , gezmeyi sevmez , sosyal değil vs. oğlak ve başak etkisi oldukça fazla ,
yani diyeceğim her ikizler , ikizler değil gözkýrpma
harita bir bütündür gülücük

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
05-27-2010 09:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

yoğun ikizler vurgusu beni cezbetmiyor. boş entellektüel laflar sarfetmeleri, akıl-mantık fetişistliği yapmaları bir süre sonra çok yavan geliyor. su etkisi de yoksa; duygu,tutku,derinlik gibi kavramların pek yanından geçmiyorlar. genellikle entellektüel ve yüzeyseller.
ben de zeki erkek severim. ama ikizler vurgusunda hazzetmedigim bir yüzeysellik ve üstünkörülük var. ağzı laf yapar, yüreği yarısını hissetmez gibi geliyor. kısacası, almiim..
hehee

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-27-2010 10:57 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

sadık ikizler olur mu bence olur böyle tanıdıklarım var maksat ikizleri oyalamak yani kendini sürekli yeniliceksin,hobileriniz olucak tek tip bi insan olmıcaksın seni çözemicek çözene kdrda uğraşır ikizler böyle.. ama serenanın dediği gibi yüzeysel yani,yine de severim ikizleri =) hadi göreyim seni terazi başarıcağına inanıyorummakara
05-27-2010 11:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Terazi Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 1

Terazi-İkizler kombinasyonu çok iyi çift olur diyorlar zaten.Sadık bir ikizler bulursam bu siteye üye yapacam koptum.w

Harita tabiki de bir bütün ve bende ikizler burcu olan demiyorum yoğun ikizler vurgulu diyorum no problem her ikizler alınmasın verygood

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=8...2=1&lang=e
05-27-2010 10:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ünal Arzu Yurter Schatz 8 9,716 10-09-2009 12:31 AM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir