Değerlendir:
  • 14 Oy - 3.21 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Arzu Yanardağ
Yazar Mesaj
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

Rep Puanı: 3

Arzu Yanardağ
[Resim: 110600.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

[Resim: astrow2gw96arzuyanardaa.th.png]

Uploaded with ImageShack.us

Gülersen, herkes seninle güler. Ağlarsan, tek başına ağlarsın.
05-25-2010 10:56 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

RE: Arzu Yanardağ
isme bak, bakışlara bak...
bu kadının bakireler burcu başağa mensup olmasını aklım almıyor hehee

ay koç ve venüs aslanın bu işte bir parmağı olsa gerek. mars ikizler de, entel kuntel sevgililerini ve kocalarını açıklayabilir belki de :D

05-25-2010 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(05-25-2010 11:20 PM)Vena Yazılan:  Doğum tarihi kesin mi, eskiden ben de aramıştım merak edip bulamamıştım.

facebook resmi sitesinden baktım valla... onların yalancısıyım

05-25-2010 11:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(05-25-2010 11:59 PM)Vena Yazılan:  Mars ikizler genel anlamda güvenilir değil.

bir arkadaşım mars ikizler. sürekli aldatır erkek arkadaşını. gözü dışarıdadır çok.ve hep iki kişiyi aynı anda idare eder. daha birebir ilişki yaşadıgını göremedikhehee
ikizler, genel olarak tekinsiz bir burç zaten. yalana dolana meyilli, fazla havai ve sıkılgan. o da öyledir. gerçi o ay, güneş, mars topyekün ikizler..
ama yoğun ikizler etkisi altında olup da gözleri fıldır fıldır olmayan pek kadın ve erkek görmedim çevremde. ikizler etkisi korkutur beni de, ne yalan sölim..

05-26-2010 12:11 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Serena Çevrimdışı
Firebender
**

(05-26-2010 12:15 AM)virgotaurus Yazılan:  
(05-26-2010 12:11 AM)Serena Yazılan:  
(05-25-2010 11:59 PM)Vena Yazılan:  Mars ikizler genel anlamda güvenilir değil.

bir arkadaşım mars ikizler. sürekli aldatır erkek arkadaşını. gözü dışarıdadır çok. ikizler, genel olarak tekinsiz bir burç zaten. yalana dolana meyilli, fazla havai ve sıkılgan. o da öyledir. gerçi o ay, güneş, mars topyekün ikizler..
ama yoğun ikizler etkisi altında olup da gözleri fıldır fıldır olmayan pek kadın ve erkek görmedim çevremde. ikizler etkisi korkutur beni de, ne yalan sölim..

Benimde tanıdığım ikizler burcu insanları genellikle yalana meyilli. Galiba hayal dünyaları fazla geniş. Venüsüm ikizlerde olmasına rağmen dürüstlük takıntım var ve beceremem yalan söylemeyi. Venüsüm 12. evde olduğundan galiba flörtçü bi yanımda olamadı:D İnşallah içten içe korkulan bi kişilik taşımıyorumdur...

senin, venüs hem 12. evde içedönükleşiyor hem de satürn karesiyle daha tutarlı bir yapı kazanıyor.
venüs-satürn kişileri uzun soluklu ilişkilere ve sadakate meyillidir. zaten hangi burçta olursa olsun 12. ev sınırlarına giren venüs, dışadönük yapısını bir oranda kaybeder.
güneş boğa, yükselen yengeç, ve ay başak gibi güvenliği, stabiliteyi önde tutan yerleşimlerinle, 12. evde etkisini kaybeden venüs ikizlerinin lafı bile olmaz virgotaurus ,))

05-26-2010 12:22 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

(05-26-2010 12:25 AM)virgotaurus Yazılan:  
(05-26-2010 12:19 AM)virgotaurus Yazılan:  Marsı ikizlerde olan aklıma gelen 4 kişi var. Bunların 2'si kadın, 2'si erkek. Bayanlar agresif ve huzurlu görünmeye çalışsalarda huzursuz haldeler. Erkekler ise dışardan normal görünürken diğer taraftan da fazla derin gibiler. İyi görünüyorlar ama maskeli olduklarını düşünmeye başladım.

Tabi bunları yazarken mars ikizler olan herkes böyle değildir herhalde. Vena'nın dediği gibi diğer açılara da bakmak lazım. Böylelikle mars ikizlerin gazabından kurtulum herhalde, kendimi sağlama alayımdil çýkarma

Haritayı harmanlamak çok önemli..Değerli ulu karı anam mesela; mars-uranüs kavuşumu ikizlerde..Tek böyle baksak olaya, hiç güvenilir değil diyebiliriz.. Ama uyuz bir başak ve ay koçuna zıt bakan şiron-neptün kavuşumu ve yengeçte venüs-satürn kavuşumuna sahip..5 çocuk doğurmuş ama, bence hala demir bi bakire:D Edep timsali, bi Meryem ana arketipi çiziyor.. Dürüstlük manyağı..Yediğim en büyük sopalar ufak yalanlarım yüzündendi..
Mars-uranüs ikizleri onda yoğun huzursuzluk ve çok yönlülüğe sebebiyet vermiş..Zor kadın;)
05-26-2010 12:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

Arzu Yanardağ ın haritasında, doğum saati doğrumu bilmiyorum ama, açılarla haritayı incelesekte akrepteki uranüs ve aslandaki venüs arasındaki kare açı malesef ki çarpık, sıradışı ilişkilere meyilli bir etki veriyor, ha tabi ki bu açılara sahip herkeste aynı şey söz konusu olamaz, gölge yanlarını kullanmak, şeytani dişiliğine cazip gelmiş olmalı.. Uranü ve Venüs etkileşimi malesef ki aldatmaya yatkın enerjiler veriyor harita sahibine, bu durumu perçinleştiren birde koçtaki Ay ın ikizlerdeki Mars ve yengeçte ki Jüpiter kavuşumuna olan kare açılarda var.. Kıskançlık, sahiplenme gibi fazlaca ben dürtülerini besleyen Ay koçu ve Plüto terazisi arasında ki zıtlaşma onu kendisi ve ilişkileri arasında gelgitlere zorlamış olsa gerek, bu açının kararsızlık verdiği, inatla seyreden kıskançlık belirteci olduğu net..
05-26-2010 01:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Mekanı cennet olsun konyalı yaşlı bir teyze tanıdım..

Kocası ne zaman birlikte olmak istese kaçarmış sonundada dayak yermiş (Torunları anlatıyor)

Adam kadını döve döve 7 çocuk yapmış...

Teyzenin gönlü olsa kaç çocukları olurmuş diye çok düşündüm ama...

Torunu çok yakın arkadaşım olduğundan hiç soramadımkoptum.w
05-26-2010 01:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

(05-26-2010 01:04 AM)BaLiM Yazılan:  Mekanı cennet olsun konyalı yaşlı bir teyze tanıdım..

Kocası ne zaman birlikte olmak istese kaçarmış sonundada dayak yermiş (Torunları anlatıyor)

Adam kadını döve döve 7 çocuk yapmış...

Teyzenin gönlü olsa kaç çocukları olurmuş diye çok düşündüm ama...

Torunu çok yakın arkadaşım olduğundan hiç soramadımkoptum.w
koptum.w koptum.w
05-26-2010 01:08 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

Teyzenin ciddi çocuk takıntısı vardı...

Ne zaman kaç kardeşsiniz diye sorsa 2 derdim (Unuttuğum zamanlarda)

Kızardı anan genç baban geç 5 tane daha yapsınlar diye ...Sonra bende akıllandım...

Kaç kardeşsiniz dediğinde 7 diyordum 2 kız ,5 oğlan ...

Seviniyordu dansy

Dayak yemekten beyni gel git olmuş kadıncazın :(
05-26-2010 01:19 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Ünal Arzu Yurter Schatz 8 9,716 10-09-2009 12:31 AM
Son Mesaj: astrosohbet

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir