Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary Çalışmaları
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

RE: Horary Çalışmaları
(06-04-2010 05:07 PM)virgotaurus Yazılan:  JoMaJa yine ben:D Bu defa ben sormuyorum arkadaşım soruyor. İş başvurusu yapmış işe alınacak mıyım diyor. 4 haziran 2010 saat 15:20 kocaeli. Bana harita olumlu göründü ama sen de bak bi. Yükselen terazi ve yöneticisi venüs tepe noktasıyla kavuşumda. 10. ev kariyer evi ve yengeç burcu var, bu sorun olur mu bilmem. Meslek evi için 6. eve bakarsak jüpiter ve uranüs kavuşumu var. Şimdiden thanks a lotutandým

Arkadaşının ağzından bu soru çıktı dimi?(başka neresinden çıkacaksadil çýkarma) Yani sen onun adına sormadın.

Zorla falan da sordurtmadın dimi?Ben bi defa yapmaya çalışmıştım da.Bana birşey sorasın yok mu falan diye?Yok ya bu astroloji yüzünden fena deli imajı yaratıyorum ben.Bi de soramadı , fitil olmuştum.çok kýzdým

Ve başvuru mesleği ne ile ilgili.Mesela eğer sanat yada eğitim(çocuk) ya da gıda sektörü ilgili olsa soru benim için daha ilginç olurdu.

Aslında güzel sanrım bu sorunun cevabını kısa sürede de öğreniriz.Bakalım tutturabilecek miyim?

Bu arada soru radikal.
06-04-2010 09:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-04-2010 09:36 PM)virgotaurus Yazılan:  Soru radikal mi? Niye ki? Bu arada gıda sektöründe çalışıyor. Daha önce horary hakkında konuşmuştuk. çok ilgilenmediği için geyiğine horarye bakalım falan dedi. Bende gerçekten ciddi misin dedim. Akşam yok ya dedi. Bugünde aradı soruya yoğunlaştım sordum dedi. Saati böyle verdigülücük

Soru radikal demek soru geçerli demek virgo.

Hım öyle sordu demek.Ben de ne gıcığım ya.Ama böyle yoğunlaşarak soru sorma pek çalışan bir yöntemmiş gibi gelmiyor.Böyle gökyüzüne zihinden ışın gönderme falan durumu varmış gibi.Daha spontane ve olayla gelişen soruları seviyorum.Soru beğenemiyorum yahu:DÖyle sorma böyle sormadil çýkarma Neyse bakayım buna.Cevabı daha yakında zamanda verilebilecek sorular incelemek istiyordum zaten.Gıda sektörü demek... güzel....
06-04-2010 09:50 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-04-2010 09:52 PM)virgotaurus Yazılan:  
(06-04-2010 09:50 PM)JoMaJa Yazılan:  
(06-04-2010 09:36 PM)virgotaurus Yazılan:  Soru radikal mi? Niye ki? Bu arada gıda sektöründe çalışıyor. Daha önce horary hakkında konuşmuştuk. çok ilgilenmediği için geyiğine horarye bakalım falan dedi. Bende gerçekten ciddi misin dedim. Akşam yok ya dedi. Bugünde aradı soruya yoğunlaştım sordum dedi. Saati böyle verdigülücük

Soru radikal demek soru geçerli demek virgo.

Hım öyle sordu demek.Ben de ne gıcığım ya.Ama böyle yoğunlaşarak soru sorma pek çalışan bir yöntemmiş gibi gelmiyor.Böyle gökyüzüne zihinden ışın gönderme falan durumu varmış gibi.Daha spontane ve olayla gelişen soruları seviyorum.Soru beğenemiyorum yahu:DÖyle sorma böyle sormadil çýkarma Neyse bakayım buna.Cevabı daha yakında zamanda verilebilecek sorular incelemek istiyordum zaten.Gıda sektörü demek... güzel....

Bikaç seçenek vermişsin, gıdayı düşündüren neydi? Heneyse sen soruya yoğunlaş sonra söylersin:D
merak ettim cevabı çünkü:D

ay - yengeç - venüs-5. ev : zihnimde bu karışım o seçenekleri öne çıkardı.yani aklıma gelmeyebilirdi de.ama yengeç-ay biraz gözüme battı .besleyen bi taraf vardı galiba :D

ama şu anda başka birisi için de birşey yazıyorum.e yani biraz bekliyeceksin
06-04-2010 09:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-04-2010 05:07 PM)virgotaurus Yazılan:  JoMaJa yine ben:D Bu defa ben sormuyorum arkadaşım soruyor. İş başvurusu yapmış işe alınacak mıyım diyor. 4 haziran 2010 saat 15:20 kocaeli. Bana harita olumlu göründü ama sen de bak bi. Yükselen terazi ve yöneticisi venüs tepe noktasıyla kavuşumda. 10. ev kariyer evi ve yengeç burcu var, bu sorun olur mu bilmem. Meslek evi için 6. eve bakarsak jüpiter ve uranüs kavuşumu var. Şimdiden thanks a lotutandým

evet gerçekten güzel ve umut vadeden yerleşimler var.

bu bir 10. ev sorusu.6. ev daha çok çalışma şartları , işteki rutinlerle ilişkilendirilir.Bir işe girme bana kariyer adımı olarak geliyor.

göstergeler:

1. ev yöneticisi :Venüs
10. ev yöneticisi : Ay
ve ay ayrıca genel olarak olayların gelişimi hakkında bilgi verdiği için soruyu soranın ikinci göstergesi olarak sayılır.Yani bu soruda ay oldukça önemli.

Evet dediğin gibi güzel yerleşimler var.

yükselen yöneticisinin konusu olduğu eve yerleşmesi ve mc ile birleşmesi güzel bir yerleşim.hım ama venüs peregrin.venüsün önünde herangi olumsuz açı yok.

hem sorunun hemde 10. ev yöneticisi ay olumlu evlerden biri olan 5.eve yerleşmiş.

iki göstergeninde ev yerleşimi güzel.

ve işin güzel tarafı.ayın önünde venüse üçgen açı var.iki gösterge arasında bu şekilde bir görünüm olması oldukça güzel.

göstergelerin ikisinin de peregrin olması biraz kafamı bulandırsa da çok takılmıyorum.hiç değilse zararlı yerleşim yok deyip kendimizi avutalım.

yani açıkçası harita "evet" demek için insanı zorluyor.:D

ayın önündeki açılar sorunun geleceği hakkında bilgi verir.ki birde ay 10 ev yöneticisi de- açılara baktığımda şöyle birşey farkettim :

Ayın önündeki açılar :

-güneş kare(valla hep sana da aynı soruyu soruyorum ama ne hikmetse bunlar gözüküyor senin yazdığın sorularda.güneş 9. evden kare yapıyor ve 6. evde jüpiter olması yine benim aklıma uzak ülkeler , yerler , üniversite tarzı şeyleri getirdi.yani olmayabilirde tabi.açıkçası gıda sektörü nedir ne değildir hiç bilemiyorum ama 9. ev konularıyla kendim de pek bağdaştıramadım bak şimdi :D )
-venüs üçgen:bu oldukça güzel bir görünüm verygood(ki işe kabul edilme için çok kuvvetli bir gösterge
-merkür sextil
-saturn zıt açı (bu pek hoş olmadı)

hah şimdi bundan sonra şöyle birşey oluyor.ben haritaya baktığımda genellikle hangi açıları ne sırayla yapacak diye fazla kontrol etmem.çünkü gezegen hızlarını az çok kestirdiğim için tahmin edebilirim.ama jüpiter haritada çok kenarda Balık 29° 45' durumunda.emin olmak için kontrol ettiğimde şunu farkettim.Ay Jüpiter Balıkla tam birleşme oluşturmadan önce Jüpiter burç değiştirip koça geçiyor.

bu gerçekten çok ilginç geldi.

bu bana sanki biraz kaçırılan bir fırsat , yada önceden tahmin edilemeyen yeni bir durum göstergesi gibi geldi(işe girse de girmese de)

ayın burçtan çıkmadan önce son yaptığı açı önemlidir.saturn zıt açısını gördükten sonra nasıl olsa jüpiterle birleşecek jüpiter toparlar diye düşünüyordum ama ay saturn zıt açı ile bitiriyor olayı.12. evden geliyor bu açı ki hem saturn hem 12. ev kadersel ifadelerdir.Ki ben işin içinde kontrol edilemeyen durumlar var gibi.(ama bu olsa bile işe alındıktan sonra olabilir)vaat edilen ,olacağı düşülen bazı şeyler olmayabilir.ne bileyim belki şirket batar falan.dil çýkarma

neyse bence arkadaşın işi alır gibi.yani cevabım "Evet işe girecek" .alırsa hayırlı olsun diyelim şimdiden

ama alamazsa da çok üzülmesin ki bütün samimiyetimle söylüyorum bunu.

hayırlısı olsun.gülücük

cevabı öğrenince haberimiz olsun gözkýrpma
06-06-2010 05:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

bende bır horary sorusu sormak istiyorum jomajo.oğlum okul değıstırecekmı acaba.yoksa aynı okuluna devammı edecek.oğlumun doğum saatı 21.07.1999 Bolu saat 14.40 .şu an Sakarya da ıkamet edıyor.saat 21.12.Sakarya

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
06-08-2010 10:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-08-2010 07:29 PM)virgotaurus Yazılan:  Arkadaşım işe alınmış, horary yanıtın doğrulanmış oldu JoMaJagülücük
Tebrikler, yeni horary sorularında buluşmak üzereçiçek

İyi hadi hayırlı olsun.İnşallah işinden memnun kalır.Cevaptan haberdar ettiğin için teşekkürler.

(06-08-2010 10:14 PM)nuray esen Yazılan:  bende bır horary sorusu sormak istiyorum jomajo.oğlum okul değıstırecekmı acaba.yoksa aynı okuluna devammı edecek.oğlumun doğum saatı 21.07.1999 Bolu saat 14.40 .şu an Sakarya da ıkamet edıyor.saat 21.12.Sakarya

Soru geçerli değil.

Ben de horary sorusu sormak istiyorum JoMaJa :D Neyse en iyisi ben ortaya sorayım.Eğer horarye ilginiz varsa bu soruyu cevaplayabilirsiniz.Bir de zaten cevabını bikaç gün içinde öğreneceğim için size geri dönüşü de olacaktır.Soruyu bir telefon konuşmasının ardından öğrendiğim bir şey için sordum.Ki en çok bu tarz "an"larla birlikte gelen soruları seviyorum.Açıkçası ben çok şaşırdım.Çünkü ablamın başka bir rahatsızlığı üstünde yoğunlaşmıştık.Bu birden çıkınca hepimiz afalladık sanırm.

Soru : Ablamın boğazındaki kitle kötü huylu mu?
Soruyu 8 Haziran 2010 Saat :20:20 de sordum.Yer :Bursa
Soru radikal.

Harita şudur :
[Resim: ablahorary.th.jpg]

Ama ben soruyu ablam adına sorduğum için haritayı kardeşleri temsil eden 3. eve göre ilerletiyorum.İncelenecek harita şu artık :
[Resim: ablahoraryturn.th.jpg]

Soruyla ilgili şu bilgi yardımcı olabilir - Kitlenin olduğu bölge boğaz -tiroid

Burç bazında tiroid , boğaz kısmı boğaya denk gelir.

Gezegen olarak ise venüs boğaz ile ilişkilendiriliyor(tiroid bezi ise merkür ile alakalıymış.aslında sanki boğaz daha alakalı gibi mevzuyla)
06-12-2010 12:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Horary mi yoksa soru mu korkuttu bilemiyorum ama cevap yok sanırım.Ki artık gerçek hayattaki cevabı neredeyse öğrendim sayılır.Açıkçası her türlü horary cevabına fazlasıyla açıktım çünkü sadece kendim okuyacaktım.Sanırım biraz keskin ve sadece psikolojik şeylerle yaklaşılamıyacak bir soru sordum.Kendimde çekiniyorum arasıra böyle soruları cevaplamaya.

Neyse kesin net-son sonucu öğrendiğimde foruma yazacağım , ileride horary öğrenmeye meraklı birisi çıkarsa elinde türkçe bir örnek olur.
06-15-2010 11:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
aeon
Kayıtsız

(06-15-2010 11:37 PM)JoMaJa Yazılan:  Horary mi yoksa soru mu korkuttu bilemiyorum ama cevap yok sanırım.Ki artık gerçek hayattaki cevabı neredeyse öğrendim sayılır.Açıkçası her türlü horary cevabına fazlasıyla açıktım çünkü sadece kendim okuyacaktım.Sanırım biraz keskin ve sadece psikolojik şeylerle yaklaşılamıyacak bir soru sordum.Kendimde çekiniyorum arasıra böyle soruları cevaplamaya.

Neyse kesin net-son sonucu öğrendiğimde foruma yazacağım , ileride horary öğrenmeye meraklı birisi çıkarsa elinde türkçe bir örnek olur.

ne oldu ben anlamadım da ?
kötü birşeyse tez geçe gülücük
06-15-2010 11:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(06-12-2010 12:47 AM)JoMaJa Yazılan:  Soru : Ablamın boğazındaki kitle kötü huylu mu?
Soruyu 8 Haziran 2010 Saat :20:20 de sordum.Yer :Bursa
Soru radikal.

Harita şudur :
[Resim: ablahorary.th.jpg]

Ama ben soruyu ablam adına sorduğum için haritayı kardeşleri temsil eden 3. eve göre ilerletiyorum.İncelenecek harita şu artık :
[Resim: ablahoraryturn.th.jpg]

Soruyla ilgili şu bilgi yardımcı olabilir - Kitlenin olduğu bölge boğaz -tiroid

Burç bazında tiroid , boğaz kısmı boğaya denk gelir.

Gezegen olarak ise venüs boğaz ile ilişkilendiriliyor(tiroid bezi ise merkür ile alakalıymış.aslında sanki boğaz daha alakalı gibi mevzuyla)

Sorunun cevabı :

Kitleler kötü huylu çıktı.Soruyu sormamdan yaklaşık üç hafta sonra ablam ameliyat oldu.Şu anda durumu iyi.Birkaç ay sonra atom tedavisi görecek.Aslında mars-ay açısı ayrılan açı idi acaba moiety içinde olması zaman tayininde birşey gösterir mi?Çünkü bieyerlerde onun gibi bişeyler okudum gibi.

Bu arada sağol aeon.
07-28-2010 06:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

Jomaja, çok geçmiş olsun..Tez zamanda ablan şifa bulur inşallah;)
07-28-2010 08:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary(soru) astrolojisi salmakis 291 495,574 10-11-2019 08:32 PM
Son Mesaj: Biblo
  Horary Sohbet SESAME 74 109,868 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,033 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,630 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 23,035 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir