Değerlendir:
  • 40 Oy - 3.18 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Horary Çalışmaları
Yazar Mesaj
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: Horary Çalışmaları
Alıntı:Soru: Eşimden boşanacakmıyım?
Tarih:27/kasım/2009
Saati :13:10
Yer: Bandırma

[Resim: horary1.th.jpg]

Bu soruda şöyle birşey farkettim.Keskin olumlu ve keskin olumsuz göstergeler var.

Öncelikle şunu belirtelim horary de bir açının yaklaşan mı yoksa uzaklaşan mı açı olduğu önemli bir ayrımdır.Uzaklaşan açılar geçmişi , yaklaşan açılar geleceği gösterir.

Haritaya ilk baktığımızda direkt göze keskin kareler çarpıyor(Özellikle saturn-ay-pluto t karesi)Şimdi işin iyi tarafı şu bunlar uzaklaşan açı .yani olaylar soru sorulmadan önce zaten olmuş.Tabiki etkileri sürüyor olabilir ama asıl dalga geçmiş.
Ay-Pluto Kare
Ay-Satrun Kare
PlutoSaturn Zıt açı
VenüsÜN Jüpiter-Şiron-Neptün üçlüsüne karesi
bunların hepsi uzaklaşan açılar.Yani mevzular olaysal bazda gerçekleşmiş.Tahmini olarak etkileridir süregelen.Bir de nedense bu sefer sorunun geleceği kadar sorunun geçmişide benim aklımı kurcaladı.

Bu bir 7. ev sorusu.
Soruyu soranın göstergeleri 1.ev , yöneticisi(Jüpiter) ve ay
Eşin göstergeleri 7. ev , yöneticisi(Merkür).

Soruyu soranın yöneticisi Jüpiter 12. evde term asaletine sahip.Öncelikle bu konum başta olmak üzere çeşitli sebeplerden dolayı bu soruyla ilgili gizli saklı durumların olduğu izlenimine kapıldım.Soru soranın arkasından işler çevriliyor olabilir ve yine soruyu soran bunlara mudahele edebilecek pozisyonda olmayabilir.Ya da soruyu soran birşey saklıyor olabilir.

Yükselen yöneticisinin 12. evde olması pek olumlu bir gösterge değil.Ve yükselenin almuteni(en yüksek asalete sahip gezegeni) Venüsün Akrepte 8. evdeki yerleşimide zorlayıcı olabilir.
Aslında neden bilmiyorum ama bu soruya bakarken 3. bir kişi olabilir mi kuşkusu düştü içime.Bi ara "Huleyn yoksa" diye huylandım.Ya da illaki sevgili -ihanet olmasa bile bir bayanın zararlı etkisi.Jüpiter 12. ev - Venüsün 12. evdeki gezegenlere karesi (özellikle Venüs-Neptün karesi).Bir şekilde 5. evinde iki taraf için de öne çıkması biraz beni huylandırdı.Tabi yanılıyor olabilirim.Belki başka birşeydir.İhanet olmasada başka bir 3. kişinin kötü etkisi ya da soruyu soranın neredeyse kendine zarar veren fedakar tavırları.Ben sadece aklıma gelen ihtimalleri sayıyorum.

Evet şimdi iyi kısımlara geçelim.Ay soruyu soranın göstergelerinden biri ve ayın yapacağı açılar(bulunduğu burcu değiştirene kadar) sorunun geleceği hakkında bilgi verir.İyi taraf şu ayın önünde birçok olumlu açı var(sextil ,üçgen).
olayla ilgili gelecek süreç içinde sırasıyla Ay
Güneş ve Mars ile üçgen (ki ikiside hayattaki erkekleri gösteren göstergelerdir)
Merkür ile üçgen(aslında bu oldukça kuvvatli iyi bir gösterge çünkü merkür 7. ev yöneticisi durumunda)
Jüpiter-Neptün-Şironüçlüsüyle sextil

Açıkçası ayın önünde bukadar olumlu gösterge olmasaydı.Çok daha kolay cevap verebilirdim.Birde şu dikkatimi çekti.Ay 5. ev yöneticisi .Bilemiyorum çiftin çocuğu varmı?5. ev denilince aklıma ilk çocuk ile aşk geliyor.Sonunda ne olur bilemiyorum.Ama 5. ev konularında bir şekilde soruyu soran kişi nispeten nasıl desem yardım eli görecek(yada zorlanmayacak diyelim)Açıkçası 0 bilgiyle yola çıkınca aklıma ne geliyorsa ev konularıyla ilgili sıralıyorum.Sanırım en uygununu sen anlarsın.

Ama bütün bu ay olumlu açıları evliliği kurtarmaya yetermi?Gerçekten çok arada kaldım acaba bir ana cevaplamasam mı diye düşündüm.Ama madem başladım.

Sorunun başında belirttiğim olumsuz göstergeleri de aklımda tutarak şunu söylemeliyim.Merkürün önündeki Merkür-Uranus karesi(uranus evliliklerde kırıcı rol oynayabilir)Uranus(1. ev) saturn (7. ev ) yerleşimi.Cevabımın "Evet" olması yönünde beni yönlendirdi.

Bence çift ayrılacak.(aslında ayrılmasalar bile bir süre ayrı yaşayabileceklerini düşünüyorum)Belki şu anda ayrı(ayrı yaşıyor)olabilirler o kadarını bilemiyorum tabi.Aslında soruyu cevaplarken gerçekten ek bilgiye yoğun ihtiyaç dudum.Bazı şeyler acaba o mu yoksa bu mu diye düşündüğüm için(mesela 6. ev mars bağlantısı kafamı biraz kurcaladı hastalık mı , işyeri mi nedir durumu bilemediğim için sonunda ilişmemeye karar vardim).Yani bazı başka durumlarda da ve es geçtim bazı şeyleri.Bilgi kirliliği gibi oluyor ortam.Ama kafamda oluşan düşünce şu : bence süreçte bayan kolaylaştırıcı süreçler yaşayacak olacak-olmayacak durumları sık sık yaşanabilir.Ama bence nihai bir kararla(ki ani olacağını düşünüyorum) evlilik bitirilecek.

Bence arkadaşını kötü etkileyecekse hiç bahsetme bundan.Bahsedersen bile horary de çaylak olduğumu belirtmeyi unutma.Fena yanılıyor olabilirim.Neyse umarım herkes için hayırlısı olur.
02-15-2010 10:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Venüs
Kayıtsız

RE: Horary Çalışmaları
Jomaja gerçekten çok güzel ifade etmişsin yapmış olduğun çalışmayı, bana da minnettar olmak düşüyor, çok teşekkür ediyorum, zamanını ayırıp yoğunlaştığın içinde ayrıca teşekkürler, umarım arkadaşım için hayırlısı olur,arkadaşım için üzülürken aynı sorunla malesef ki bende karşılaştım, ama kendi adıma da hayırlısını diliyorum, tekrar eline ve beynine sağlık, sağol JOMAJA........çiçek
02-16-2010 02:41 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

soru:Aşık olabileceğim bir insan karşıma çıkacak mı?:D
tarih:16 şubat 2010
saat:19:35
yer:istanbul
02-16-2010 09:37 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Cvp: RE: Horary Çalışmaları
(02-11-2010 12:10 PM)virgotaurus Yazılan:  bende bir soru sormak istiyorum; yüksek lisansı bitirebilecekmiyim. cevaplayan olur mugülücük)
soru aklıma geldiğinde saat 10:08 idi.soruyu kocaeliden sordum.gün 11 şubat 2010 saat 10:08.

virgotaurus sana soruyu cevaplamadan önce birşey sormak istiyorum.çalışıyor musun?yani bir mesleğe-kariyere adım atmış durumda mısın?

(02-16-2010 09:37 PM)ginka Yazılan:  soru:Aşık olabileceğim bir insan karşıma çıkacak mı?:D

Ginka soru haritasında ay boşlukta.Sorun radikal değil.Ayrıca şunu da belirtmeliyim.Sorun yanlış değil belki ama benim cevaplamamayı tercih edeceğim tarzdaki sorulardan biri.Çünkü belirli bir olaya - zamana bağlılığı yok.Fazla uçsuz bucaksız.Yani mesela şöyle bir soruyu yeğlerim.
Okulumda X kişisiyle karşılaştım.Onunla aşk yaşayacakmıyım?

Sorunun bir temele olguya dayalı olmasını tercih ederim açıkçası.

Yada bir sınır koyulmalı."Bu sene aşık olacakmıyım?" gibi.Aslında bunda da hafiften bulutsu bir görünüm var ama.Hiç değilse zamansal olarak sınır koyulmuş.
02-17-2010 09:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

(02-17-2010 09:15 PM)JoMaJa Yazılan:  
(02-11-2010 12:10 PM)virgotaurus Yazılan:  bende bir soru sormak istiyorum; yüksek lisansı bitirebilecekmiyim. cevaplayan olur mugülücük)
soru aklıma geldiğinde saat 10:08 idi.soruyu kocaeliden sordum.gün 11 şubat 2010 saat 10:08.

virgotaurus sana soruyu cevaplamadan önce birşey sormak istiyorum.çalışıyor musun?yani bir mesleğe-kariyere adım atmış durumda mısın?

(02-16-2010 09:37 PM)ginka Yazılan:  soru:Aşık olabileceğim bir insan karşıma çıkacak mı?:D

Ginka soru haritasında ay boşlukta.Sorun radikal değil.Ayrıca şunu da belirtmeliyim.Sorun yanlış değil belki ama benim cevaplamamayı tercih edeceğim tarzdaki sorulardan biri.Çünkü belirli bir olaya - zamana bağlılığı yok.Fazla uçsuz bucaksız.Yani mesela şöyle bir soruyu yeğlerim.
Okulumda X kişisiyle karşılaştım.Onunla aşk yaşayacakmıyım?

Sorunun bir temele olguya dayalı olmasını tercih ederim açıkçası.

Yada bir sınır koyulmalı."Bu sene aşık olacakmıyım?" gibi.Aslında bunda da hafiften bulutsu bir görünüm var ama.Hiç değilse zamansal olarak sınır koyulmuş.

verygood yinede saol jomajagözkýrpma
02-18-2010 12:38 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

(02-19-2010 11:20 AM)virgotaurus Yazılan:  JoMaJa beni unuttun mu?gülücük

Unutmadım gülücük İlk değerlendireceğim senin sorun olacak.
02-20-2010 02:21 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Aslında senin sorunu değerlendirmeden önce horary ile ilgili ilgili okumak istediğim birkaç kaynak vardı.Ondan sonraya bırakacaktım ve daha taze yeni bilgilerle yorum yapacaktım.Maalesef mümkün olmadı :D Gelecek 1 ayda ne zaman fırsatım olur bilemediğim için sorunu daha fazla sürümcemeye almak istemedim.Artık eldekilerle idare edeceğiz.Neredeyse 1 ay geçmiş üstünden gecikme için üzgünüm.

Öncelikle işinle ilgili soru sormamın nedeni göstergelerin 10. ve 6. evlerdeki yerleşimi(kariyer evi ile çalışılan yerle ilgili ev).Nedense mevzu bir şekilde ona bağlandı veya bağlanacak gibi geldi bana.

Evet başlayalım :

Bu bir 9. ev sorusu.

Göstergeler.
Yükselen , yükselen yöneticisi -Venüs , Ay
9. ev ve 9. ev yöneticisi(saturn)

Güzel bir harita.Aslında tam olarak neye dayanarak söylüyorum bilmiyorum :D ama haritanın bir hikayesi var gibi.

Ay oğlakta .Ayın tabi asalet olarak daha favori yerleşimde olması tercih edilebilir.Bu yerleşim çeşitli zorlanmaları gösteriyor olabilir.Aslında benim ilk dikkatimi çeken şeylerden biri ayın son yaptığı KAD birleşmesi oldu.Bu uzaklaşan bir açı yani sorunun geleceğini değil geçmişini gösteriyor.KAD bünyesinde biraz şok edici, aniden gelişmeler etkisi vardır.10 .ev yerleşimden dolayı işle ilgili ya da Ay genel olarak soruyu ilgilendirdiği için Y. lisansın ile ilgili olabileceğini düşündüm.Aslında bunu da soracaktım ama unuttum.

Yükselen yöneticisinin konumu açıkçası kafamı bayağı kurcaladı.Yükselen yöneticisi kovanın son derecesinde.Eminim ki bununla ilgili bir yerlerde bir bilgi vardır.Yükselen yöneticisinin burcun son derecesinde olması oldukça manidar geldi.Ama şu anda o bilgiye sahip olmadığım için içgüdülerimle ve genel astroloji düşüncelerimle hareket edeceğimdil çýkarma.Bu bana fazlasıyla soruyu soranın (yani senin) yaşayacağı bir durum değişikliği gibi geldi.Yani aslında sen yüksek lisansla bir soru sordun ama genel anlamda yaşayacağın bir değişim(farkında olabilirsin veya olmayabilirsin) genel olarak soru konusunu da seni de etkileyecek.Son derece burcun öldüğü derecedir.Artık bir şeyler bitmekte başka bir şey başlamaktadır.Merak etme öleceksin demeye çalışmıyorum.Belki yaşadığın şehir değişecek , belki evlenip çocuk yapacaksın ve yüksek lisans sorusu arada gidecek.Yani bunlar olacak demiyorum ama son derece mevzusunu açmaya çalışıyorum.

Devam edelim.Şimdi önce kötü haberler.Yükselen yöneticisi saturn geri harekette ve düşen evlerden biri olan 6. eve yerleşmiş durumda.Bu benim aklıma ilk olarak gecikme ihtimalini getirdi.Yani bitse bile süreç senin için süründürücü ve uzun bir süreç olabilir.Ve yine 6. ve 10. ev vurgusu aklıma bu gecikmenin çalışma hayatınla ilgili olabileceğini söylüyor .İşin ilginç yanı saturnde retro hareketinde bir süre sonra burç değiştirecek(tekrar başağa girecek).bu yine bana değişen şartlar durumunu hatırlattı.Göstergenin işlerin uzamasına sebep olduğunu , farkedilemeyen durumların sonradan karşına çıkabileceğini gösterebileceğini ekleyelim.Ama saturn asalet olarak iyi durumda terazide (yücelme+üçlü+term)

Ama bu haritada önemli bir koz var.iki gösterge arasında reception durumu var.Yükselen yöneticisi Venüs ve 9. ev yöneticisi saturn birbirlerini yöneticisi olduğu burçlara yerleşmiş durumda.Ki bu durum zorluklar bile olsa soruda geçiş sağlayan bir konumdur.

Jüpiter yüksek öğrenim ile ilgili gezegendir.Balıktaki ve 11. evdeki yerleşimi umut vadediyor.(11. ev idealler evi ayrıca 11. ev konumu çeşitli kişilerden gelen destekleri de gösterir.)11. ev yerleşimi ve kalabalığı bu dediğim ev konularında bu konularda yaşanabilecek bir vurguyu aklıma getiriyor.

Ayın önünde sadece uranus sextili var.(olumlu)

Genel olarak göstergeleri olumlu-olumsuz göstergeleri yanyana koyduğumda cevabım "Evet" yönünde oluyor.

Evet yüksek lisansını bitireceksin.Sürünme ve uzatma riskleri mevcut biraz sadece.

Bol şanslar.
03-09-2010 03:35 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

jomaja...benimde bir sorum olacak vaktin olurda ilgilenirsen sevinirim...
soru: yine kafasında birimi var ..(açıkca yazmaya elim varmadı anlamışsındır :( )
soru tarihi 9.mart 2010 saat:13.50 yer istanbul..
03-09-2010 04:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

(03-09-2010 04:01 PM)gizem kara Yazılan:  jomaja...benimde bir sorum olacak vaktin olurda ilgilenirsen sevinirim...
soru: yine kafasında birimi var ..(açıkca yazmaya elim varmadı anlamışsındır :( )

kusura bakma Jomaja araya girip bişeyler karalamak istedim , yazacaklarım Horary ile ilgili değil.

gizem k.

açıkça yazmaya elim varmadı sen anlamışsındır yazmışsın lâkin emin ol buradaki hemen herkes anlamıştır durumunu..

anlaşılıyorki eşinin gözü dışarda..

sen ise depresyon fırtınalarında kederlenip duruyorsun..

madem mecburi sebeplerden ayrılma seçeneğide zor görünüyor , eşinin değişmeyede niyeti yok , öyleyse hayat hep böyle kederlenmekle geçmez..
sen hep böyle eşinin yanlışlarına kendini üzeceksin öylemi.. ?
yanlış yaparsın..

eşinizde olsa , anne - baba da olsa hiç kimsenin sizleri '' uzun süre '' üzmesine izin vermeyin..

eşinin yanlışlarına değilde , kendine odaklanmayı dene..

eşin sana sevgi ve saygı duysaydı bunu yapmazdı zaten.. sana saygı duymayan birisini gece gündüz düşünüp kederlenmek hem kendine haksızlıktır hemde zaman kaybıdır.

söyleyeceğim şey tuhaf yada zor gelebilir ama bu konularda biraz acımasızlık iyidir ,

eşin ne halt ederse etsin ona değilde kendine odaklan.. hatta kendini öyle şartlandırki , eşin o çok süper ! hatunları evinize getirsin ve o haltı evinde yapsın , sen ise onları hiç umursamadan çekirdek çıtlattığını ve sevdiğin televizyon programını izlediğini yada kitap okuduğunu gözünde canlandır.
bu senaryoyu gözünde en az 10 defa canlandır hatta öyle abartki eşin gözünün önünde bir düzine kadınla beraber olsun ama bir gram bile sana rahatsızlık vermesin o duygusal düzeye kendini getirmelisin..

bunun adına GÜÇ derler.. ayrılmak vb. seçeneklere gücün olmayabilir ama kendi duygularını ve düşüncelerini kontrol etme gücüne sahipsin ve bu gücü Allahtan başka hiç kimse alamaz senden..

kendin için basit şeyler iste ve bu isteklerin doğrultusunda düşün + eyleme geç..
eşine '' mecburiyetten '' içki masası , çay - kahve hazırlıyorsan , hemen peşinden git kendin içinde bir kahve yap ve bir köşede tadını çıkara çıkara iç..

hayat acımasızsa sende buna ayak uydurmayı öğrenmelisin..

ben belkide haddim olmayarak bu öneriyi yaptım çünkü değiştiremeyeceğimiz dışsal şartlar olsa bile İÇSEL ŞARTLARIMIZI her zaman değiştirebileceğimize inanıyorum.

en kötü şartlarda bile ,

kederlenmek.............&................güçlü olmak

seçeneği daima bizimledir..

seçim senin..

03-09-2010 04:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
gizem kara Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 3

(03-09-2010 04:23 PM)Yıldırım Yazılan:  
(03-09-2010 04:01 PM)gizem kara Yazılan:  jomaja...benimde bir sorum olacak vaktin olurda ilgilenirsen sevinirim...

kusura bakma Jomaja araya girip bişeyler karalamak istedim , yazacaklarım Horary ile ilgili değil.

gizem k.

açıkça yazmaya elim varmadı sen anlamışsındır yazmışsın lâkin emin ol buradaki hemen herkes anlamıştır durumunu..

anlaşılıyorki eşinin gözü dışarda..

sen ise depresyon fırtınalarında kederlenip duruyorsun..

madem mecburi sebeplerden ayrılma seçeneğide zor görünüyor , eşinin değişmeyede niyeti yok , öyleyse hayat hep böyle kederlenmekle geçmez..
sen hep böyle eşinin yanlışlarına kendini üzeceksin öylemi.. ?
yanlış yaparsın..

eşinizde olsa , anne - baba da olsa hiç kimsenin sizleri '' uzun süre '' üzmesine izin vermeyin..

eşinin yanlışlarına değilde , kendine odaklanmayı dene..

eşin sana sevgi ve saygı duysaydı bunu yapmazdı zaten.. sana saygı duymayan birisini gece gündüz düşünüp kederlenmek hem kendine haksızlıktır hemde zaman kaybıdır.

söyleyeceğim şey tuhaf yada zor gelebilir ama bu konularda biraz acımasızlık iyidir ,

eşin ne halt ederse etsin ona değilde kendine odaklan.. hatta kendini öyle şartlandırki , eşin o çok süper ! hatunları evinize getirsin ve o haltı evinde yapsın , sen ise onları hiç umursamadan çekirdek çıtlattığını ve sevdiğin televizyon programını izlediğini yada kitap okuduğunu gözünde canlandır.
bu senaryoyu gözünde en az 10 defa canlandır hatta öyle abartki eşin gözünün önünde bir düzine kadınla beraber olsun ama bir gram bile sana rahatsızlık vermesin o duygusal düzeye kendini getirmelisin..

bunun adına GÜÇ derler.. ayrılmak vb. seçeneklere gücün olmayabilir ama kendi duygularını ve düşüncelerini kontrol etme gücüne sahipsin ve bu gücü Allahtan başka hiç kimse alamaz senden..

kendin için basit şeyler iste ve bu isteklerin doğrultusunda düşün + eyleme geç..
eşine '' mecburiyetten '' içki masası , çay - kahve hazırlıyorsan , hemen peşinden git kendin içinde bir kahve yap ve bir köşede tadını çıkara çıkara iç..

hayat acımasızsa sende buna ayak uydurmayı öğrenmelisin..

ben belkide haddim olmayarak bu öneriyi yaptım çünkü değiştiremeyeceğimiz dışsal şartlar olsa bile İÇSEL ŞARTLARIMIZI her zaman değiştirebileceğimize inanıyorum.

en kötü şartlarda bile ,

kederlenmek.............&................güçlü olmak

seçeneği daima bizimledir..

seçim senin..

sağol Arkadaşım (arkadaşım dyorum gerçi senden yaşcada büyüğüm ama akıl yaşta değil bence..)
bunlara alışığım yıldırım ilk değilki..evet mecburiyetlerim var çocuklarım, aile yapım ..hiç bir zaman ben diyemedim zaten güneş satürün karesine sahibim nede olsa..yaşadıklarımı bilenler çok güçlü biri olduğumu söylüuorlar zaten hala ayaktaysam öyleyimde galiba..ama nedendir bilemiyorum herhalde neptün transiti yiyorum şu aralar ondan olsa gerek bu aralar depresif ruh halim oldukça yoğun..jomaıa yada meraktan sordum zaten..
eşim çok iyi oyuncudur malesef ..düşüncelerimde hiç bir zaman yanılmadım bu defada acaba mı diye sordum soruyu..
eskisi kadar acıtmıyor zaten canımı bunlar...ama nede olsa insanız ve kadın olmanın verdiği duygularda var tabiki kolay olmuyor es eçmek..plüton sağolsun 1.evimden geçerken bayağı hırpaladı beni halada devam ediyor..ve venüsümede dokunmuştu geçen zaman içinde o zaman yaktığı kadar canımı daha fazla yakabilirmi bilmiyorum...Allah büyüktür ve muhakkak gece gündüze kavuşur..buda benim sınavım elbet güneş bir gün doğar be arkadaşım hiç bir gece sabaha ulaşmadan kalmamışki....
ilgine alakana çok teşekkürler...burası ve sizler olmasanız zaten daha zor geçerdi zaman herhalde..astroloji benim hayattan kaçış noktam kendimi ona odaklayıp kafamı meşgul ediyorum..bana iyi geliyor açıkcası....
tekrar teşekkürler...gönlündeki güzellikler hep karşına çıksın....
sağol....
03-09-2010 04:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Horary(soru) astrolojisi salmakis 291 492,959 10-11-2019 08:32 PM
Son Mesaj: Biblo
  Horary Sohbet SESAME 74 109,257 09-24-2016 02:41 AM
Son Mesaj: Melek_06
  horary haritamı yorumladım yardımcı olabilir misiniz? lacrimosa 0 7,018 01-25-2013 08:00 PM
Son Mesaj: lacrimosa
  HORARY/saatler astrolojisine örnek /dr mesut kırgız vivienleigh 4 17,602 03-09-2011 10:15 PM
Son Mesaj: Daily
  Horary Vakaları Tuğçe 11 22,914 02-23-2011 04:29 PM
Son Mesaj: lacrimosa

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir