Değerlendir:
  • 29 Oy - 2.9 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transit Satürn Terazi Burcunda
Yazar Mesaj
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

RE: Transit Satürn Terazi Burcunda
(10-29-2010 01:34 AM)Mavisahram Yazılan:  Satürnüm 3. eve gecmesine 1 orb kalmis... yalniz kendini ifade edememe konularini tahminen son 9 ya da 5 orb kala 3. eve baslamisti... ve arkasindan gelen rahatsizliklar... 3. evde bunu tam mi hissederim bilemiyorum tabi tek iletisimsel konular olmayacak...3. ev tam olarak neleri simgeliyordu yakin akrabalar falan kalmis aklimda.. eger yakin olarak es de dahilse buna zaten suan ayri ülkelerde bulunmaktayiz...

Benim satürn transiti 3. evimden geçmişti şimdi 4. eve geçti. Eğitim konuları da ağırlıklı olabilir çünkü ben özellikle eğitim konularını zorladım. Bir çok kursa vs gittim. İletişimsel olarak sanırım olgunlaştırıyor. Şimdi yeni yeni farketmeye başladım artık iletişimden korkma çekinme durumları en aza inmiş. Üst kademede biriyle mi görüşülmesi gerekiyor hemen yapıyorum en basitinden yabancı birine birşey mi demek gerekiyor hiç çekinmiyorum uygun dille söylüyorum. Önceden aşırı çekingendim aðla... Satürn olgunlaştırdı sanırım.
10-29-2010 10:50 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mercan Çevrimdışı
Katılımcı Üye
**
lt=

Rep Puanı: 0

(10-29-2010 12:30 AM)Messa Yazılan:  
(10-29-2010 12:26 AM)Mercan Yazılan:  Satürn kısıtlayıcı bir gezegen bi de çok canı az biraz yakarak öğretiyor.

az biraz gülücük keşke canım bu kadar çok olmasaydı sızlandığıma bakmayın başka biri yerimde olsa şimdiye hastanelikti Allah tan duygusal çalkantılara karşı dayanıklıyım yada alışık gülücük gülücük

kazara yazdınız sanırım ama anlamlı oldu benim için teşekkürler..gülücük

yorumcu arkadaşlardan birinden rica etsem irade gösterecek gücü bu yakınlarda bulmamı sağlayacak bir etki alacakmıyım diye merak ediyorum. Astroloji çalışmaya başladım ama sanırım ben bişiler yorumlamaya başlayana kadar satrün transiti bitmiş olacak (transit 2.5 sene sürsede benim şu halimde onun kadar yavaş inanın bişi düşünüyorum yapmam günler alıyor yada yapmıyorum bu halim beni deli ediyor)

Satürn transitini geçirdim ben kendi burcumdagülücük) Bence satürn o kadar kötü değil. Çok diri tuttu zorladı canlandırdı olgunlaştırdı en önemlisi. Bence o kadar kötümser bakma olaya. Satürn bende hani öldürmez süründürür imajı vargülücük Yani seni son sınırına kadar getirir ama yokda etmez. Satürn transitini hani zorlu bir kurs bir etkinlik gibi görrmek bu süreç sonunda ileriki hayat için çok şeyler öğreneceğini düşünürsen süreci rahat geçirirsin. Bu bir eğitimdir. Satürn şu anda hangi evinden geçiyorsa sana orda çok şeyler öğretecek emin ol. Ve senin daha güclü olmanı sağlayacak.

teşekkürler Messaçiçek

10-29-2010 12:34 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

SATÜRN‘ün kalıcılığa,tutarlılığa ve disipline ilişkin sınavlarından birisiyle karşı karşıyaysak aşağıdaki sorulara "dürüstçe" cevap vermek, "Altın Çağ’ın Satürn’ü" ile tanışmamızı sağlayabilir.

- Kendinize karşı ne kadar dürüstsünüz? Kendi kendinizi ne kadar ciddiye alıyorsunuz?

- Yaşamınızdaki kalıcı, uzun vadeli ve dayanıklı yapıları nasıl kurar ve onları hangi yöntemlerle korursunuz?

- Yaşamınızda her hangi bir alanda darlık, yoksunluk veya memnuniyetsizlik hissediyor musunuz? Çoktan değiştirilmiş olması gereken şey nedir?

- Önceliğiniz nedir? Neler daha az önemlidir?

- Hedeflerinize ulaşmak için hangi önemli adımlar atılmalıdır?

- Hedeflerinize ulaşmak için ne kadar uğraş vermeniz gerektiğini düşünüyorsunuz? Sizi engellemesi olası içsel ve dışsal nedenler neler olabilir? Hedeflerinizi gerçekten güvenilir, sağlam bir temel üzerine inşaa ettiğinizden emin misiniz?

- Planlarınızı gerçeklerden yola çıkarak mı yapıyorsunuz? Yoksa herşey arzulanan gerçekliğin, ideal bir varsayımın üstüne mi kurulmakta?

- Sizi korkutan durumlar veya insanlar var mı?

- Otorite ile sorununuz var mı ?

- Çocukluktan kalma bir takım sosyal normlar, örneklemeler v.b. şeylerin bugün kendiniz gibi yaşamanızı engellediği duygusunu taşıyor musunuz ?

Alıntı => http://www.astrolojidergisi.com/makale_t...k-yolu.htm

11-15-2010 05:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Nâr Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 2

saturn yükselenime yaklaşmakta whole signs e görede 1.evimde bayramdan sonra diksiyon kursuna yazılmayı düşünüyorum gülücük
umarım bu saturn transiti ve kurs ile hızlı konuşmaktan ve heyacanlı yapımdan kurtulurum..

Yüzde ısrar etme,doksan da olur.İnsan dediğinde
noksan da olur.Sakın büyüklenme,elde neler var,Bir ben varım deme,yoksanda olur!...

HZ Mevlana!!!

http://a1108.hizliresim.com/11/8/16/17364.gif
11-15-2010 10:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(11-15-2010 10:22 PM)Nâr Yazılan:  saturn yükselenime yaklaşmakta whole signs e görede 1.evimde bayramdan sonra diksiyon kursuna yazılmayı düşünüyorum gülücük
umarım bu saturn transiti ve kurs ile hızlı konuşmaktan ve heyacanlı yapımdan kurtulurum..

güzel gelişme gülücük verygood

11-15-2010 10:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
tiyatral_gitarist
Kayıtsız

(11-15-2010 10:22 PM)Nâr Yazılan:  saturn yükselenime yaklaşmakta whole signs e görede 1.evimde bayramdan sonra diksiyon kursuna yazılmayı düşünüyorum gülücük

Bu hızlı konusma olayını uranus merkür kavsuumu ve ay koçuna mı bağlayabiliriz. Yoksa başka etkide varmııdır ?
Mesela pluto merkür kavusumu bir etkisi varmıdır ? Varsa nedir ?
Vs vs diye sorular çoğaltılabilir tabi... gülücük
11-16-2010 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(11-16-2010 02:30 AM)tiyatral_gitarist Yazılan:  

Bu hızlı konusma olayını uranus merkür kavsuumu ve ay koçuna mı bağlayabiliriz. Yoksa başka etkide varmııdır ?
Mesela pluto merkür kavusumu bir etkisi varmıdır ? Varsa nedir ?
Vs vs diye sorular çoğaltılabilir tabi... gülücük

Asc üzerinde yükselen merkür sahibi olmasının ve tabii Ay Koçu olmasının payı olacaktır.

11-16-2010 02:44 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Messa Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 25

(11-16-2010 09:48 PM)gezegenjupiter Yazılan:  transit satürne sevgiler ! kendisini hep sevgiyle anmışımdır zaten karamsar
4. ev terazi, benim için kariyer kararları gerektiren bir dönem kesinlikle..
çürük atılırsa satürn 10. evi etkilerken yandık him
gerçi 10. evde kuzey düğümü koçta, iyi bir şey diye umuyorum, pek çürük çıkmaz sanırsam :D

Ya bende sağlam atabilsem keşke, saldım gidiyorum kendimi zamanı boşa harcıyorum gibi.. Jüpiter ya da neptün rehaveti gibi birşey var acaba
02-05-2011 09:33 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ayşe kara Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 3

benim bel sorunlarım başladı terazi bel ne alakagülücük

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=6...=&rs=0&ast=
03-13-2011 04:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

terazi bel ve bobrekleri yonetir;tanidigim butun terazilerin bel fitigi sorunlri var bobrekleride has has oluyor ornegin erkek kardesim gunes terazi surekli beli agrir kroniklesti iyice

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
03-13-2011 04:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Saturn Evlerde salmakis 191 341,736 11-01-2021 09:32 PM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Ay'a Açı Yaparsa astrosohbet 33 42,780 12-13-2019 04:53 PM
Son Mesaj: justicee
  Transit Satürn Açıları Simurg 69 141,551 03-11-2019 12:03 AM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Satürn Doğ. Haritasında Güneşe Açı Yaparsa astrosohbet 11 21,945 04-06-2018 09:47 AM
Son Mesaj: say24
  Transit Satürn Yay Burcu Geçişi tools 17 25,513 01-10-2018 12:58 AM
Son Mesaj: Kumsal
  Satürn Devinimi & Transitleri nev_bahar 168 257,152 06-19-2016 07:09 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Satürn akrep burcunda. Tuğçe 29 40,485 04-23-2016 09:00 PM
Son Mesaj: ekinoks
  Transit Satürn' ün Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 75 110,900 10-01-2015 09:09 PM
Son Mesaj: Didemm
  Transit Satürnün Ay Düğümlerine Kavuşumu plutomania 22 46,257 04-17-2015 01:30 AM
Son Mesaj: nisan15
  Satürn Yüzünden mi? dubletoprak 9 15,247 01-15-2013 12:52 AM
Son Mesaj: hulya35

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir