Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :(
Yazar Mesaj
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Cvp: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
He Ran Yazılan:
hilal-e Yazılan:Arkadaşlar transit açıları anlayamadım ben:( astro.om da çok karışık yazmışlar nasıl bakıcaz?

birde transit gezegenlerin diyer transit gezegenlere olan açısınamı bakıcaz
yoksa natala haritadaki gezegenlere olan açılarınamıhımm

bir transitin natal haritamızdaki gezegene olan açısına bakıcaz mesela 27 derece başakta venüsü olan bir birey transit uranüs 27 derece balıktayken karşıt açı yapar gibigülücük

Teşekkürler He Rangülücük bi sorum daha olucak... açıları nerden okuyoruzpek anlamadım
Kutu şeklinde bir şeyler harfer yazıyor harfler ile ama anlayamadım:(

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
07-30-2009 03:11 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

hilal-e Yazılan:Teşekkürler He Rangülücük bi sorum daha olucak... açıları nerden okuyoruzpek anlamadım

http://img125.imageshack.us/img125/1328/...lal405.gif

transitlerinizle birlikte görünmekte fakat alttaki kutucuklardaki natal haritanıza ait, açıları kendiniz bulabilirsiniz
mesela transit güneş 7 derece aslan ve sizin 10 derece boğadaki güneşinize kare yapıyor...

http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=2997 buradada transitleri bulmakla ilgili bilgiler var 3. yada 4. mesaj yıldırımın mesajınıda mutlaka okuyun bence.
07-30-2009 03:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
hilal-e Çevrimdışı
Merkury Vip
Merkury Vip
lt=

He Ran Yazılan:
hilal-e Yazılan:Teşekkürler He Rangülücük bi sorum daha olucak... açıları nerden okuyoruzpek anlamadım

http://img125.imageshack.us/img125/1328/...lal405.gif

transitlerinizle birlikte görünmekte fakat alttaki kutucuklardaki natal haritanıza ait, açıları kendiniz bulabilirsiniz
mesela transit güneş 7 derece aslan ve sizin 10 derece boğadaki güneşinize kare yapıyor...

http://www.astrosohbet.com/showthread.php?tid=2997 buradada transitleri bulmakla ilgili bilgiler var 3. yada 4. mesaj yıldırımın mesajınıda mutlaka okuyun bence.

OKverygood Thank you very muchçiçek

http://imageshack.us/photo/my-images/812...16923.gif/
07-30-2009 03:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
melt Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 2

Yıldırım Yazılan:
ariess Yazılan:bı astrolojı ogrencısı olarak cok sacma bır dusunceydı bılıyorum Yıldırım utandım
ama nedense hem kendı hemde dıger arkadaslarımızın durumu (özellıkle kendı kaosum ) benı boyle bır soru sormaya itti . Saturn zaten yardımcı degıl suanda bana evill senden musaıt oldugun bır zaman ıstersen haftalar sonrada olabılır bır yol gostermenı rıca edıyorum utandım

tamam sevgili aries , ilişkiler üzerine ve transitler üzerine bir çalışma yapalım müsait olduğumuzda ok ;)

Sevgili Yıldırım, bu çalışmada ben de olmayı gerçekten çok isterim gülücük

placidus
http://img207.imageshack.us/img207/9019/melt.gif

whole sign
http://img521.imageshack.us/img521/1052/wholemelt.gif
07-30-2009 03:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: RE: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
tugcee Yazılan:transitlerime baktım uranüs-güneşimle zıtlaşmaya başlamış orbsi 8 uranyen bir terazi mi olacağım acaba??

bence henüz değil sevgili tugce , uranüs balık burcundan çıkıp koç burcuna geçince yani 2011'den itibaren birkaç yıl boyunca ( 2015 baharına kadar ) daha Uranyen bir Terazi olacağını söyleyebiliriz ok ;)

07-30-2009 04:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Yıldırım Yazılan:
tugcee Yazılan:transitlerime baktım uranüs-güneşimle zıtlaşmaya başlamış orbsi 8 uranyen bir terazi mi olacağım acaba??

bence henüz değil sevgili tugce , uranüs balık burcundan çıkıp koç burcuna geçince yani 2011'den itibaren birkaç yıl boyunca ( 2015 baharına kadar ) daha Uranyen bir Terazi olacağını söyleyebiliriz ok ;)

teşekkür ederim yıldırım bakalım uranyen terazi döneminde neler yaşayacağım,merakla bekliyorum uranüse alıştım artık:D
07-30-2009 04:46 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

RE: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
Bu arada ben tutulmanın sadece ayrılık etkisinden bahsetmiştim. Oysa hayatımda başka sıkıntılar da oluştu. Bütün ailenin sağlık problemleri tavana vurdu örneğin.. maalesef, ananem kötüleşti ve artık bakımevinde bakılmak zorunda, ardından annem düştü kolunu kırdı, başını yardı, sonra dayım hastaneye kaldırıldı.. aile arası ilişkiler ya çok hassas ya da çok gerilimli.. lanet gibi anlamadım ki.. bunların hepsi ayrılıktan sonra yani 17 temmuzdan sonra oldu. kazancımla ve evimle ilgili ciddi sıkıntılar söz konusu. Yani ben açıkçası böyle bir dönemden geçmemiştim. hepsi de tutulma mı yani? ya da transitin en negatif kısmını mı almışım anlamadım ki..

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
07-30-2009 05:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Defnis Yazılan:Bu arada ben tutulmanın sadece ayrılık etkisinden bahsetmiştim. Oysa hayatımda başka sıkıntılar da oluştu. Bütün ailenin sağlık problemleri tavana vurdu örneğin.. maalesef, ananem kötüleşti ve artık bakımevinde bakılmak zorunda, ardından annem düştü kolunu kırdı, başını yardı, sonra dayım hastaneye kaldırıldı.. aile arası ilişkiler ya çok hassas ya da çok gerilimli.. lanet gibi anlamadım ki.. bunların hepsi ayrılıktan sonra yani 17 temmuzdan sonra oldu. kazancımla ve evimle ilgili ciddi sıkıntılar söz konusu. Yani ben açıkçası böyle bir dönemden geçmemiştim. hepsi de tutulma mı yani? ya da transitin en negatif kısmını mı almışım anlamadım ki..

diğer sıkıntılarınıda en kısa zamanda atlatırsın umarım sevgili Defnis.

her gecenin bir sabahı var , yarın ola hayrola gibi yaklaşımların böyle zamanlarda umut vereceğini düşünüyorum.

07-30-2009 07:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Yıldırım Yazılan:
Defnis Yazılan:Bu arada ben tutulmanın sadece ayrılık etkisinden bahsetmiştim. Oysa hayatımda başka sıkıntılar da oluştu. Bütün ailenin sağlık problemleri tavana vurdu örneğin.. maalesef, ananem kötüleşti ve artık bakımevinde bakılmak zorunda, ardından annem düştü kolunu kırdı, başını yardı, sonra dayım hastaneye kaldırıldı.. aile arası ilişkiler ya çok hassas ya da çok gerilimli.. lanet gibi anlamadım ki.. bunların hepsi ayrılıktan sonra yani 17 temmuzdan sonra oldu. kazancımla ve evimle ilgili ciddi sıkıntılar söz konusu. Yani ben açıkçası böyle bir dönemden geçmemiştim. hepsi de tutulma mı yani? ya da transitin en negatif kısmını mı almışım anlamadım ki..

diğer sıkıntılarınıda en kısa zamanda atlatırsın umarım sevgili Defnis.

her gecenin bir sabahı var , yarın ola hayrola gibi yaklaşımların böyle zamanlarda umut vereceğini düşünüyorum.

Teşekkür ederim sevgili Yıldırım.. tabi haklısın. muhakkak bir yukarı çıkışı olacaktır gülücük tutulmaların tozu kalksın diye bekliyorum!

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
07-30-2009 07:29 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
açelya Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

RE: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
transit yorumu alabilir miyim acil ihtyacım var... aðla...(

10-02-2009 11:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transitler astrosohbet 1,012 1,465,587 11-11-2020 02:56 AM
Son Mesaj: Feslegen
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 37,264 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,314 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,043 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir