Değerlendir:
  • 4 Oy - 2.25 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ?
Yazar Mesaj
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

Rep Puanı: 31

Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ?
Evet siteyi biraz kurcaladım sadece venüsün 1. Eve geçmesi bana mantıklı geldi ancak güzellik ve kişisel bakım transitleri hakkında bu konuda toplanalım istedim. Bildikleriniz varsa paylaşabiliriz.

Ne zaman kuaföre gidelim saçlarımızı boyayalım veya cilt bakımından saunalara koşalım veya fotoğraflarda güzel cıkalım. (Tamamen bağımsız bir soru yani tabiki istediğimiz zamanda gideriz ancak gün olur daha güzel olur belki o transit esnasında farkında olmadan attığımız bir tweet paylaşılabilir bunları merak ettim )

Benim aklıma gelenler ;
Venüs 1. Eve giriş yapması ;
Tr. Venüs jupiter kavuşumu belki şans getirebilir (ben saçımı sarıya boyattığımda yükselen jupiterden kare alıyordu. Ve daha önce yaptığımda yakışmasına rağmen berbat olmuştu )
Venüs balık veya venüs aslan transitleri (venüs aslan özellikle kuaförden cıkmazmış gibi bi çağrışım yapıyor)

Koç ,Yükselen İkizler ama yalnız kaldığında bir ay Oğlak ...

Doğum Haritam : https://i.hizliresim.com/JlaPoj.gif
2017-2018 Solar Return Haritam : https://i.hizliresim.com/9dQkkO.gif
03-18-2016 10:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
bird Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

Cvp: Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ?
(03-18-2016 10:17 PM)Alejandro Yazılan:  Evet siteyi biraz kurcaladım sadece venüsün 1. Eve geçmesi bana mantıklı geldi ancak güzellik ve kişisel bakım transitleri hakkında bu konuda toplanalım istedim. Bildikleriniz varsa paylaşabiliriz.

Ne zaman kuaföre gidelim saçlarımızı boyayalım veya cilt bakımından saunalara koşalım veya fotoğraflarda güzel cıkalım. (Tamamen bağımsız bir soru yani tabiki istediğimiz zamanda gideriz ancak gün olur daha güzel olur belki o transit esnasında farkında olmadan attığımız bir tweet paylaşılabilir bunları merak ettim )

Benim aklıma gelenler ;
Venüs 1. Eve giriş yapması ;
Tr. Venüs jupiter kavuşumu belki şans getirebilir (ben saçımı sarıya boyattığımda yükselen jupiterden kare alıyordu. Ve daha önce yaptığımda yakışmasına rağmen berbat olmuştu )
Venüs balık veya venüs aslan transitleri (venüs aslan özellikle kuaförden cıkmazmış gibi bi çağrışım yapıyor)

Benim haritam güzellik ve bakım için ne diyor bakar mısınız ? 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri
03-18-2016 10:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
cero Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 6

Transit ay'ın aslan burcuna geçişi bakım güzellik için müsait oluyor. Aynı şekilde ay'ın kova transiti marjinal değişimlere ruhumuzun daha yakın olmasını sağlıyor.

Dip not olarak: ay'ın aslan'da olduğu hiçbir zaman canlılık gösteremiyorum ki ay aslandan beklenenlerden biri bu aslında. Benim natal ay da aslan olmasına rağmen 12.evde oluşuna bağlıyorum.

rezonans
03-18-2016 11:23 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(03-18-2016 11:23 PM)cero Yazılan:  Transit ay'ın aslan burcuna geçişi bakım güzellik için müsait oluyor. Aynı şekilde ay'ın kova transiti marjinal değişimlere ruhumuzun daha yakın olmasını sağlıyor.

Dip not olarak: ay'ın aslan'da olduğu hiçbir zaman canlılık gösteremiyorum ki ay aslandan beklenenlerden biri bu aslında. Benim natal ay da aslan olmasına rağmen 12.evde oluşuna bağlıyorum.

Hahaha ben ay kovadayken saçımı platin yapmıştım ve yanmıştı . Aslında kadın erkek ayrımı yapmam böyle mevzularsa karşı da çıkarım ayrım yapana bir venüs kova olarak ancak ben bile kendime yakıştıramayip 1 hafta sonra siyaha boyatmıştım. Sonuç : 1 avuç saç kaybettim

Ben ay takvimi tutuyorum ve 12. Evim boğa , ay boğada olduğunda tek ortak nokta kesinlikle dış sebeblerden ağlıyorum . Ay oğlak olsamda ağlayabiliyorum. Kesinlikle düşmanlar canımı sıkmış olmalı !

03-19-2016 02:02 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
İçimizdeki gökyüzü Çevrimdışı
Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ?
Ay'ın üzerimizde çok büyük bir etkisi var.
Ben saçlarımı ya Ay başaktayken yada Ay terazideyken kestiririm.
Teraziyi, venüs yönettiği için berberin beceriksizliğine karşı yardımcı olmaya çalıstığını farkettim. gülücük başak burcu ise zaten o doğal, dalgalı saçlarıyla meşhurdur.
Eğer saçların dolgun ve çok olmasını istiyorsak ay'ın aslanda olduğu gün bize yardımcı olacaktır.
Henüz denememiş olsam da su burçlarının gününde saçımıza yaptiğımız herhangi bir işlem olumsuz sonuç verebilirmiş. Mesela saçınızı ay, akrep balık ve yengeçteyken boyarsanız, boya çok çabuk akar gider.

Güzellik maskeleri içinde, ayın boğada veya terazide olmasını bekliyorum. Maskelerin etkilerini ikiye katladığını farkettim.

Bir kişi çok uzaklara gitmeden bütün dünyayı bilebilir
Bir kişi pencereden bakmadan cennetin yolunu görebilir
Bir kişi ne kadar uzağa giderse o kadar az bilir.
İçine dön..
06-20-2016 10:33 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(06-20-2016 10:33 AM)İçimizdeki gökyüzü Yazılan:  Ay'ın üzerimizde çok büyük bir etkisi var.
Ben saçlarımı ya Ay başaktayken yada Ay terazideyken kestiririm.
Teraziyi, venüs yönettiği için berberin beceriksizliğine karşı yardımcı olmaya çalıstığını farkettim. gülücük başak burcu ise zaten o doğal, dalgalı saçlarıyla meşhurdur.
Eğer saçların dolgun ve çok olmasını istiyorsak ay'ın aslanda olduğu gün bize yardımcı olacaktır.
Henüz denememiş olsam da su burçlarının gününde saçımıza yaptiğımız herhangi bir işlem olumsuz sonuç verebilirmiş. Mesela saçınızı ay, akrep balık ve yengeçteyken boyarsanız, boya çok çabuk akar gider.

Güzellik maskeleri içinde, ayın boğada veya terazide olmasını bekliyorum. Maskelerin etkilerini ikiye katladığını farkettim.

Çok ama çok mantıklı geldi bana. Ben ay terazideyken çok fazla olumsuz transit yaşıyorum ve sürekli eskiden o tarihlerde saç kestirdiğimi farkettim. Yani güneşten karşıt natal aydan kare alıyor (koç burcuyum ay burcum oğlak ve terazideyken aslanın evi 5. Evden geçiyor) o yüzden sürekli ay teraziye denk geldi saçlarım. Boyatma konusunda sürekli ay kova transitim. Mavi sarı ve siyah denedim hepsi ay kovada. ay aslanı hiç denemedim ama ay yaydayken kestirmiştim kıvır kıvır olmuştum. Kıvırcık saçlı yükselen ikizlerdenim.

06-21-2016 03:09 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
oyuncemberi Çevrimdışı
Yeni Üye
**

güzel paylaşım ve yorumlarınız için teşekkürler..

mosnter high - itfaiyeci sam
06-28-2016 03:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(06-29-2016 04:18 PM)surviving Yazılan:  Dış görünüşe etki eden birçok etmen olabilir. Kişi dış görünüşünü değiştirmek istiyorsa mükemmel bir anı beklememeli. Astrolojik olarak nasıl görünmek istediğinize karar verin. Mesela ben aslan gibi görünmek istiyorum. Aslan burcunun temsil ettiği fiziksel özelliklerin ne olduğunu bulun. Mesela dalgalı saç aslan burcunun temsil ettiği fiziksel özelliklerden olsun. Uygun zamanı belirleyin. Doğumharitanızda nerede aslan burcu olduğunu bulun sonra da o yerlerin transitlerle nasıl etkiler aldığına bakın. Uygun transitleri bulduğunuzda kuaförünüze aslan burcu gibi olmak istediğinizi söyleyemeyeceğiniz için dalga saç istediğinizi net bir şekilde söyleyin.
Örnekler:
Natal güneş, venüs aslan 11. ev
Natal ay boğa 8. ev
Natal uranüs kova 5. ev
Yükselen terazi
Transit güneş balık 6. ev
Transit venüs kova 5. ev
Transit ay ikizler 9. ev
Bu kişi kovamsı görünmek istesin. Kova burcu kıvırcık saçı temsil etsin.
Sırayla incelenecekler
1- Uranüs konumu transitleri ve bağlantıları (Ne istediğini anlamak için) (Örneğin özgür olmak, bireysellik)
2- Venüs konumu transitleri ve bağlantıları (İstenilen durumu venüsyen bir şekilde göstermek için)
3- Ay ve Güneş (İlk adımı atabilecek güveni bulmak için)
4- Gerekirse diğer gezegenler (Önemli açılar, transitler vb.)
Yoruldum incelemesini de siz yapın :D

Surviving doğru söyle uranüs kova mısın ? yoksa neden bu kadar zekiyiz :D gerçekkten bayildim not ettim hatta şimdi benden yürüyelim yükselenim ikizler . kesinlikle ikizler gibi görünmek isterim bunu bitek bende sanıyordum bunu nerden anladım çünkü ikizler burcu yükselenli insanları içten içe çok kıskanıyorum bence olmak istediğim insan o oyüzden .
şimdi benim ikizler vurgularım için merkür , 3.ev , 11. ev (merkür orda)
birde ikizler yükseleninin uranüs dekanında doğduğumdan uranüse bakmalıyım .

07-02-2016 02:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Pegasus Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip

Bana transit Plüton'un Venüs'üme 60 derecelik açı yaptığı zamanlar çok iyi gelmişti. Dönüşüm yaşamıştım :D

http://hizliresim.com/WW1AaY
07-06-2016 05:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Alejandro Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip
lt=

(07-06-2016 05:59 PM)Pegasus Yazılan:  Bana transit Plüton'un Venüs'üme 60 derecelik açı yaptığı zamanlar çok iyi gelmişti. Dönüşüm yaşamıştım :D

Ben onu çocuklukta kaçırdım sanırım :D plüto yaydayken başıma gelmiş olmalı :D plüto kovaya geçtiğinde belki kavuşum yaşarım heralde yaşlanınca bi değişicem. Belki şu aralar 30* yaşıyorumdur. 45 de yaşamış olabilirm

07-07-2016 02:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transitler astrosohbet 1,012 1,455,085 11-11-2020 02:56 AM
Son Mesaj: Feslegen
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 36,883 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Gökyüzü arkadaşım için transit yorumum.. dilek8855 4 11,527 03-02-2015 03:06 PM
Son Mesaj: gökyüzü
  Sigarayı bırakmak için uygun zaman zorlamak 0 4,440 01-20-2015 11:22 PM
Son Mesaj: zorlamak
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,005 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :( ariess 89 110,490 10-17-2010 02:00 AM
Son Mesaj: Félicé

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir