Değerlendir:
  • 15 Oy - 3.13 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :(
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Cvp: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
hilal-e Yazılan:Uranus bayadır benim 7 ci evimde
Bu kış çok ani bir şekilde bir oğlan ile (erkek arkadaşım) tanıştım

aylardır aynı sınıfta idik ama hiç bir yakınlığımız olmamıştı

sonra o sınıf deyiştirdi Şubat ayında
ve onun sınıf deyiştirdiyi aynı gün bende matematik sınıfımı deyiştirdim...
yani aynı matematik sınıfına başladık o gün.

Ben yalnız oturur iken masada....birden yanıma geldi izin isteyip yanıma oturdu....tanıdık yüz bi ben vardım belki ondan.....

neyse yani tuhaf biraz....aylardır aynı sınıfta iken bi yakınlık yok iken sınıf deyişmesi ile birden bir birimizden ayrılmaz olduk..... dil çýkarma biraz ironik
Öylece yakınlaşıp sevgili olduk yani

Bu yaz tatilinde yollarımız ayrıldı....ben Türkiye,ye tatile gittim...o Almanya,ya
Şimdi bayadır görüşemiyoruz ve sanki birden bire aniden soğdu gibi...

Yani Uranus yaptı yapıcağını galiba......birleştirmesini bildiyi gibi ayırmasınıda biliyor:(

Tutulma ise 4 cü evimde oldu ama...bi şeyler hiss etmiyorum....sadece ekonomim biraz...kirizdedil çýkarma ama yazın başından beri öyle idi zaten

Astro.com da transitlere bakar iken Açıları nerden göre biliriz?
altta kutu/merdiven? ieklinde açılar var onlara mı bakıcaz acaba?

evet hilal , alttaki kutu-merdivene bakarak tespit edebilirsin açıları ;)

ve evet uranüs zamanı âni başlayan ilişkilerin , âniden bitmesi ( soğuması ) olasılığı hep vardır bunu söyleyelim.
bazen Uranüs aşkla , bazende aşk Uranüsle dalga geçer böyle açıklayabiliriz ;)

07-29-2009 06:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
Valde_Amor Yazılan:Güneş tutulması pek yaramadı sanırım, halbuki Uranüsle iyi bir açı altında. Eylül ayındaki Satürn-Uranüs karşıtlığını kazasız belasız atlatsam diyorum, zira haritamda çok sert açılar oluşturuyor, bir büyük kare oluşturuyor. Maddiyattan duygulara, iş ortamından aşk yaşamıma herşeyimi alt üst edecek gibi..

Tutulma zamanı Venüs-Satürn karesini ilişkiler açısından pek hoş deneyimlemedim. iletişim alanımı da etkilediği için orada da zorluklar yaşadım (Hiç olmazsa özel ilişkimde fazla sorun yaşamadım, tek sorun ayrı yerlerdeyiz, aramızda mesafe var.) Astrolojiyle ilgileniyorum ama bile bile bu açı olduğu zaman ilişkilerde önlemci olma yoluna girmedim :( Sırada Mars-Satürn karesi var. Mars da bir nevi ilişkilerle alakalı ve benim iletişim alanımı da etkileyecek.. Bu sefer daha dikkatli olucam sanırım. Pek etliye sütlüye karışmadan...

Bir şeyi merak ediyorum. Örneğin transit haritada zor bir açı var diyelim: Transit Venüs transit Satürnle kare açıda olsun ama Natal haritada Transit Venüs Natal Venüse üçgen açı yapıyor olsun. Bu kişi bu görünümü ilişkileri açısından gene olumsuz mu yaşar? Yosa olumlu ve olumsuz olaylar iç içe mi yaşanır?

Bir şey soracağım.

öncelikle transitlerin yada tutulmaların , bizlerin hayatında herşeyi alt-üst etmesi yine bize bağlıdır bence bu fikrimi söyleyim.
ektiğimizi biçeceğiz sonuçta..

transit venüsün senin natal venüsüne dokunması tatlı duygular uyandırabilir , rahatlık verebilir , keyifli saatlere , tanışmalara işaret edebilir ancak bu etkiler çok hafiftir ve kısa sürede geçer gider.. meltem ismi verilen tatlı rüzgar gibi..

gökyüzündeki transit venüs ile satürn arasındaki gerilimin sanki biraz daha önemli olabileceğini düşünüyorum.
çünkü forumdaki birkaç arkadaşın daha venüs-satürn karesi zamanı ayrılıkları olmuş , paylaşmışlardı..

07-29-2009 06:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nuray esen Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 2

RE: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
6evımdekı uranus bu aralar sağlık sorunlarımı ortaya cıkardı

[Resim: nurayesen.th.gif]http://img38.imageshack.us/i/nurayesen.gif/http://img38.imageshack.
07-29-2009 12:08 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

RE: Transitler bize neler yaptı ? :) :(
Yıldırım benım anlamadıgım sımdı bu tatlı uranüsü yıllarca ben 7.evımde mısafır edıcem .. Ve benım gıbı bıkac arkadas daha var , şimdı bızım ılıskılerımız evlılıklerımız ani mi olucak ? gülücük yada hep böyle uranüsün gölgesinde tetıktemı mi olucak bu mısafırlık bıtene kadar ? cok şuursuz bı soruydu belkı ama kafama takıldı , hayatının baharında bır yukselen basak olarak , keşke 55 yasında 7.evımde olsaydı dıyorum gülücük)))))

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-29-2009 02:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 30

ariess Yazılan:hımm çok enteresan ... şaka gıbı dedıgın gıbı utandım benım anlamadıgım sımdı bu zamandan sonra onumuzdekı yıllarda hep uranyen mı devam edıcek ılıskılerımız pek anlamadım

7.ve 8.evler yine ilişki evleri sayıldığı için ve uranusun 1 evden geçişi 7 yıl sürdüğüne göre sanırım evet yani en az 8 yıl daha uranyen ilişkiler..hiç halim yok halimiz harapgülücük)
07-29-2009 05:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Yıldırım Yazılan:
Valde_Amor Yazılan:Güneş tutulması pek yaramadı sanırım, halbuki Uranüsle iyi bir açı altında. Eylül ayındaki Satürn-Uranüs karşıtlığını kazasız belasız atlatsam diyorum, zira haritamda çok sert açılar oluşturuyor, bir büyük kare oluşturuyor. Maddiyattan duygulara, iş ortamından aşk yaşamıma herşeyimi alt üst edecek gibi..

Tutulma zamanı Venüs-Satürn karesini ilişkiler açısından pek hoş deneyimlemedim. iletişim alanımı da etkilediği için orada da zorluklar yaşadım (Hiç olmazsa özel ilişkimde fazla sorun yaşamadım, tek sorun ayrı yerlerdeyiz, aramızda mesafe var.) Astrolojiyle ilgileniyorum ama bile bile bu açı olduğu zaman ilişkilerde önlemci olma yoluna girmedim :( Sırada Mars-Satürn karesi var. Mars da bir nevi ilişkilerle alakalı ve benim iletişim alanımı da etkileyecek.. Bu sefer daha dikkatli olucam sanırım. Pek etliye sütlüye karışmadan...

Bir şeyi merak ediyorum. Örneğin transit haritada zor bir açı var diyelim: Transit Venüs transit Satürnle kare açıda olsun ama Natal haritada Transit Venüs Natal Venüse üçgen açı yapıyor olsun. Bu kişi bu görünümü ilişkileri açısından gene olumsuz mu yaşar? Yosa olumlu ve olumsuz olaylar iç içe mi yaşanır?

Bir şey soracağım.

öncelikle transitlerin yada tutulmaların , bizlerin hayatında herşeyi alt-üst etmesi yine bize bağlıdır bence bu fikrimi söyleyim.

transit venüsün senin natal venüsüne dokunması tatlı duygular uyandırabilir , rahatlık verebilir , keyifli saatlere , tanışmalara işaret edebilir ancak bu etkiler çok hafiftir ve kısa sürede geçer gider.. meltem ismi verilen tatlı rüzgar gibi..

gökyüzündeki transit venüs ile satürn arasındaki gerilimin sanki biraz daha önemli olabileceğini düşünüyorum.
çünkü forumdaki birkaç arkadaşın daha venüs-satürn karesi zamanı ayrılıkları olmuş , paylaşmışlardı..

eski erkek arkadaşımda venüs-satürn(zıt açı) transidi yaşarken ayrıldık bizde..sanırım venüs-satürn olumsuz açıları ayrılığa sebebiyet verebiliyor
07-29-2009 05:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

ariess Yazılan:Yıldırım benım anlamadıgım sımdı bu tatlı uranüsü yıllarca ben 7.evımde mısafır edıcem .. Ve benım gıbı bıkac arkadas daha var , şimdı bızım ılıskılerımız evlılıklerımız ani mi olucak ? gülücük yada hep böyle uranüsün gölgesinde tetıktemı mi olucak bu mısafırlık bıtene kadar ? cok şuursuz bı soruydu belkı ama kafama takıldı , hayatının baharında bır yukselen basak olarak , keşke 55 yasında 7.evımde olsaydı dıyorum gülücük)))))

gülücük alemsin

ne olacağını bilemem , transit uranüs madem ki 7.evinde ilerleyecek ilişkiler alanında sürprizlere hazır olmalısın.

55 yaşında Uranüs transidi bencede ilginç olurdu gülücük

07-29-2009 06:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Tuğçe Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Yıldırım Yazılan:
ariess Yazılan:Yıldırım benım anlamadıgım sımdı bu tatlı uranüsü yıllarca ben 7.evımde mısafır edıcem .. Ve benım gıbı bıkac arkadas daha var , şimdı bızım ılıskılerımız evlılıklerımız ani mi olucak ? gülücük yada hep böyle uranüsün gölgesinde tetıktemı mi olucak bu mısafırlık bıtene kadar ? cok şuursuz bı soruydu belkı ama kafama takıldı , hayatının baharında bır yukselen basak olarak , keşke 55 yasında 7.evımde olsaydı dıyorum gülücük)))))

gülücük alemsin

ne olacağını bilemem , transit uranüs madem ki 7.evinde ilerleyecek ilişkiler alanında sürprizlere hazır olmalısın.

55 yaşında Uranüs transidi bencede ilginç olurdu gülücük

bencede eşini evini bırakıp neler yapardı kimbilir,o yaşta bi de gülücük)
07-29-2009 06:55 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ariess Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

gülücük) cok guzel olurdu 55 yasında hocam , 23 yasıma tercıh ederdım gülücük

valla ben bırakmadım tugce evill
30lu yaslarımıza kadar (tugce ve ben :gülücük ) pamuk ipliğine bağlı kalıcaz yani ben bunu anladım hiç halim yok
hangı transıtı beklemelıyım duzgun bır evlılık yapabılmek ıcın , gercekten kafamı kurcalamaya basladı karamsar

http://img62.imageshack.us/img62/7818/haritam.jpg
07-29-2009 11:36 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Defnis Çevrimdışı
Mars Vip
Mars Vip

Rep Puanı: 0

tugcee Yazılan:
Yıldırım Yazılan:

Bir şey soracağım.

eski erkek arkadaşımda venüs-satürn(zıt açı) transidi yaşarken ayrıldık bizde..sanırım venüs-satürn olumsuz açıları ayrılığa sebebiyet verebiliyor

Transit venüs ve transit satürn mü acaba? anlamadığım bu herkesi etkilemez mi o zaman? kişiye özel olmaz gibi geliyor... pek anlamadım galiba.

[Resim: defnenatalchart.th.gif]
07-29-2009 11:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transitler astrosohbet 1,012 1,462,414 11-11-2020 02:56 AM
Son Mesaj: Feslegen
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 37,058 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,172 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,020 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir