Değerlendir:
  • 13 Oy - 3.15 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

jüpiter geri harekette!!
Yazar Mesaj
ginka
Kayıtsız

jüpiter geri harekette!!
bugün itibarıyla 4 ay boyunca gerileyecek olan jüpiter, bu geri dönüş esnasında gerçekleri aramamıza ve ruhsal konuları anlamamız adına içsel arzumuzu yükseltecek.kendimizi ve davranışlarımızı gözden geçirebilmemiz için hatatımızda önemli değişiklikler yaratacak.bizi sınırlayan eski alışkanlıklardan kurtarmaya çalışan jüpiter bu geri gidişinde dürüstlüğümüzü ve gerçek ihtiyaçlarımızı ortaya çıkarmya çalışacak.herkese bu transitle uyumlu 4 ay diliyorum.
06-15-2009 04:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 1

RE: jüpiter geri harekette!!
Ben de sevgili ginka'nın yazdıklarına bir şeyler ekliyim.

15 haziran 2009 -15 Ekim 2009 tarihleri arasında jüpiter gerileyecek ve bu dönemde ,Kişi ne kadar dürüst olduğunu özellikle de kendisine karşı ne kadar dürüst olduğunu değerlendirmesi için uygun zamandır.Ruhsal,felsefi olarak bazı konuları keşfetmek daha kolaydır,kişinin hayata bakış açısını hatırlatan olaylar olabilir,eski bir arkadaşla tekrar bağlantı kurulabilir,bu dönemde hem endişe hem de iyimserlik görülebilir,geçmişte yapılan hatalardan ders alınabilir.Yasala prosedürler yerine getirlmediği için beklenmeyen hukuki sorunlar olabilir,yeni projeler için uygun zaman olmayabilir fakat daha önce başlanmış olan ve o konuda yeterince bilgi sahibi olunan projeler,konular bitirilebilir.
06-15-2009 09:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
açelya Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Rep Puanı: 0

Jüpiterin geri harekette olması kaçırdığımız fırsatları tekrardan karşımıza çıkarır mı..?

06-15-2009 10:01 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

Jüpiter Gerilemesi
Merkür ve Marsın enerji ve güç üzerine etkide bulunduğu retro dönemlerinin aksine Jüpiter sistemin en büyük gezegeni olarak retro döneminde kişinin karakteri ile ilgili değişimler yaşatmaktadır.

Oğuzhan Ceyhan
Uzman Astrolog
Güncelleme: 02:13 TSİ 27 Mayıs. 2009 Çarşamba

Merkür ve Marsın enerji ve güç üzerine etkide bulunduğu retro dönemlerinin aksine Jüpiter sistemin en büyük gezegeni olarak retro döneminde kişinin karakteri ile ilgili değişimler yaşatmaktadır. Birey yaşadığı hayatı Merkür ve Marsın yarattığından daha farklı bir şekilde sorgular. Çünkü duygular ve endişeler söz konusudur. Büyüme, büyütme, şans ile bağı olan Jüpiterin retrosunda kişi aynı zamanda görünenin ardındaki felsefi gerçeklere odaklanır. Hayata kendini gösteriş şekli değişir. İmaj, ifade, hatta fiziksel olarak kilo değişime uğrar. Şans gezegeninin her zamanki enerjisi geri çekildiğinde kişi biriktirdikleri ile baş başa kalır. Hataları saklayan gizemli el çekilir. Her zaman yiyecekler, bu dönemde kilo aldırırken, fiziksel olarak değişim geçirdiğini gören bireyin aynı zamanda içsel çelişkileri ortaya çıkar.

Bu döneme kadar yaptığı yatırımları, felsefi olarak hayat sorgulatır. Kişi bilincinin katmanları arasında gerçeğin ne olduğunu arar. Şişirilmiş olan her şey sınav altındadır. Egolar bundan ilk nasibini alan olur. Sağlam olan retro sonrası döneme kazanç olarak aktarılır. Sakıncalı ve gizlenmiş olan kendini gömüldüğü yerin dışında ortalık yerde bulur ve sınav sorularının altında soğuk terler döker. Aşamadıklarının ardından birey elindekiler ile, yeni bir şans, talih, bereket ve bolluk anlayışı ile yoluna devam eder.
http://www.astrologyanalyst.com

JÜPİTER RETRO HAREKETİ ( 5 NİSAN PERŞEMBE)

Büyük gezegenin 4 aylık geri hareketi büyük planları, temel inançlarımızı gözden geçirme zamanı. Eğer büyük bir proje yolunda gitmiyorsa aslında bu bir şans olabilir. Jüpiter retro giderken kötü gibi görünen şeyler iyi birer fırsat olabilir. Aşırı reaksiyonlar göstermekten kaçınalım, içimizde yapacağımız küçük ayarlamalar, dış dünyamızda büyük değişiklikler yaratabilir.

isarastrologytr.com
06-15-2009 10:22 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

lavinya ablacım paylaşımın için coook teşekkürler

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
06-15-2009 10:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Cvp: RE: jüpiter geri harekette!!
Lavinya Yazılan:Jüpiter Gerilemesi
Merkür ve Marsın enerji ve güç üzerine etkide bulunduğu retro dönemlerinin aksine Jüpiter sistemin en büyük gezegeni olarak retro döneminde kişinin karakteri ile ilgili değişimler yaşatmaktadır.

Oğuzhan Ceyhan
Uzman Astrolog
Güncelleme: 02:13 TSİ 27 Mayıs. 2009 Çarşamba

Merkür ve Marsın enerji ve güç üzerine etkide bulunduğu retro dönemlerinin aksine Jüpiter sistemin en büyük gezegeni olarak retro döneminde kişinin karakteri ile ilgili değişimler yaşatmaktadır. Birey yaşadığı hayatı Merkür ve Marsın yarattığından daha farklı bir şekilde sorgular. Çünkü duygular ve endişeler söz konusudur. Büyüme, büyütme, şans ile bağı olan Jüpiterin retrosunda kişi aynı zamanda görünenin ardındaki felsefi gerçeklere odaklanır. Hayata kendini gösteriş şekli değişir. İmaj, ifade, hatta fiziksel olarak kilo değişime uğrar. Şans gezegeninin her zamanki enerjisi geri çekildiğinde kişi biriktirdikleri ile baş başa kalır. Hataları saklayan gizemli el çekilir. Her zaman yiyecekler, bu dönemde kilo aldırırken, fiziksel olarak değişim geçirdiğini gören bireyin aynı zamanda içsel çelişkileri ortaya çıkar.

Bu döneme kadar yaptığı yatırımları, felsefi olarak hayat sorgulatır. Kişi bilincinin katmanları arasında gerçeğin ne olduğunu arar. Şişirilmiş olan her şey sınav altındadır. Egolar bundan ilk nasibini alan olur. Sağlam olan retro sonrası döneme kazanç olarak aktarılır. Sakıncalı ve gizlenmiş olan kendini gömüldüğü yerin dışında ortalık yerde bulur ve sınav sorularının altında soğuk terler döker. Aşamadıklarının ardından birey elindekiler ile, yeni bir şans, talih, bereket ve bolluk anlayışı ile yoluna devam eder.
http://www.astrologyanalyst.com

JÜPİTER RETRO HAREKETİ ( 5 NİSAN PERŞEMBE)

Büyük gezegenin 4 aylık geri hareketi büyük planları, temel inançlarımızı gözden geçirme zamanı. Eğer büyük bir proje yolunda gitmiyorsa aslında bu bir şans olabilir. Jüpiter retro giderken kötü gibi görünen şeyler iyi birer fırsat olabilir. Aşırı reaksiyonlar göstermekten kaçınalım, içimizde yapacağımız küçük ayarlamalar, dış dünyamızda büyük değişiklikler yaratabilir.

isarastrologytr.com

Jüpiter bu retro hareketiyle 17 derece Kovaya kadar gerileyecek(şu aralar 27 derece Kovada).

Daha önce de belirtim.Ben Jüpiter transitlerimden biraz tırsıyorum.Bu sene içinde Jüpiter transiti yaşamış bazı kişiler(27-17 kova aralığında gezegeni olanlar özellikle) tekrar Jüpiter transitine maruz kalacak.

Şahsi deneyimim en kuvvetli transitin ilk dokunuşta olduğu yönünde.2. ve 3. transitler biraz daha silik ve sonuç şeklinde oluyor gibiler.
06-16-2009 01:39 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Félicé
Kayıtsız

JoMaJa Yazılan:Jüpiter bu retro hareketiyle 17 derece Kovaya kadar gerileyecek(şu aralar 27 derece Kovada).

Daha önce de belirtim.Ben Jüpiter transitlerimden biraz tırsıyorum.Bu sene içinde Jüpiter transiti yaşamış bazı kişiler(27-17 kova aralığında gezegeni olanlar özellikle) tekrar Jüpiter transitine maruz kalacak.

Şahsi deneyimim en kuvvetli transitin ilk dokunuşta olduğu yönünde.2. ve 3. transitler biraz daha silik ve sonuç şeklinde oluyor gibiler.

19* kovada güneşi olan benim,pozitif anlamda jüpiter transitinin hiç bi etkisini yaşamadığını belirtmek isterim.20* aslandaki ayım, güneşimin kavuşum transitlerinden her zaman kötü etkileniyor.
06-16-2009 01:49 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
JoMaJa Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 8

Nihan Yazılan:
JoMaJa Yazılan:Jüpiter bu retro hareketiyle 17 derece Kovaya kadar gerileyecek(şu aralar 27 derece Kovada).

19* kovada güneşi olan benim,pozitif anlamda jüpiter transitinin hiç bi etkisini yaşamadığını belirtmek isterim.20* aslandaki ayım, güneşimin kavuşum transitlerinden her zaman kötü etkileniyor.

Seni gayet iyi anlıyorum Nihan.Ben kendi açımdan kötü diyemem.Yaramaz bir çocuk odaya giriyor kafasına göre istediği yeri kurcalıyor ve dağıtıyor.Benim için etkisi daha çok böyle açıklanabilir:D.Bu tarz şeyleri sık sık insanların kafasındaki Jüpiter Transiti müthiştir , Saturn transiti korkunçtur gibi önyargılarını tekrar gözden geçirsinler diye yazıyorum
06-16-2009 01:56 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
coolhandsome
Kayıtsız

Kova da retro yapan gezegenler her zaman beni bir çok sorunla başbaşa bırakmışlardır..Şu anda jüpiter 12. evimde kova da geri gitmekte..bu ne anlama gelebilir?
06-17-2009 09:25 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Simurg Çevrimdışı
.
**

coolhandsome Yazılan:Kova da retro yapan gezegenler her zaman beni bir çok sorunla başbaşa bırakmışlardır..Şu anda jüpiter 12. evimde kova da geri gitmekte..bu ne anlama gelebilir?

Daha şefkatli ve duyarlı olabilirsin,derin korkular,suçluluk duygusu olablir,etrafına koruyucu melek gibi davranışlar sergileyebilirsin.Beklenti içinde olmadan yardım edebilirsin,Fazla hayallere dalıp gerçek dünyadan kopabilirsin,manevi olarak rahatlamak amacıyla meditasyon yapabilir,psikolojik destek alabilir,duygularını bastırma yöntemini ya da dine daha fazla yönelmeyi seçebilirsin,beklentilerin farklı olabilir,fırsatları zamanında farkedersen yararlanablirsin önüne çıkan fırsatlardan.
06-17-2009 11:39 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Transit Jüpiter' in Doğum Haritasındaki Planetlerle Etkileşimi Yakamoz 16 106,005 12-04-2019 11:40 PM
Son Mesaj: merkür_yen
  Transit Jüpiter ve Köşe Noktalarından Geçişi astrosohbet 46 60,955 11-27-2019 01:22 PM
Son Mesaj: gullusutcu
  Transit Jüpiter Evlerde salmakis 65 141,206 07-08-2019 01:15 AM
Son Mesaj: Karpuzseverim
  Jupiter Akrep Dönemi Başlasın ! Alejandro 39 44,236 04-15-2018 02:13 AM
Son Mesaj: say24
  Jupiter Terazi dönemi başlasın ! Alejandro 94 101,813 07-08-2017 09:29 PM
Son Mesaj: gemini
  transit jüpiter günes mars merkür kavuşumu kartalyus 3 7,228 07-19-2016 11:17 PM
Son Mesaj: Alejandro
  Transit Jüpiter'in şans noktasından geçişi Reinarubia 6 14,535 12-23-2012 07:39 PM
Son Mesaj: Reinarubia
  Jüpiter Koç Burcunda Luli 42 62,035 04-06-2011 12:42 AM
Son Mesaj: arzu
  Jüpiter Balıkta astrosohbet 19 27,837 02-08-2010 03:55 AM
Son Mesaj: Mercan

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir