Değerlendir:
  • 28 Oy - 2.75 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Progres Güneşi İrdeliyoruz
Yazar Mesaj
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

RE: Progres Güneşi İrdeliyoruz
(12-12-2011 09:28 PM)Mahinur Yazılan:  Progress Güneş..
Derecesi 16 derece Koç.
13 yaşımın sonlarına kadar tipik bir Koç'tum.Her şeye atlardım,girişkendim.Mutlaka başrol oynamak isterdim.
23 Nisan'da rol alamadım diye baya üzülmüştüm.Sonra rol almıştım tabii.
13 yaşımın sonlarında P.Güneş Boğa'ya geçti geçiş o geçiş.Eskisi gibi olamadım..İçime kapanıp kaldım.
Daha 22 derece var İkizler'e geçmesine.

Natal Merkür'e dokunmasının anlamı ne acaba?

Şu anda progres güneşin yaklaşık 9 derece Boğa da olması lazım ?

Yani Natal Merkürüne dokunalı çok olmuş çünkü progreslerde orb olarak 1 alıyoruz.

9 derece Boğa güneşi , 9 derece Uranüs oğlak ileüçgen açı yapıyor yada 1 yıl içinde yapacak diyelim.

Bunun yorumu : İçindeki Uranüs potansiyeliyle uyumlu biçimde kontak kuracaksın

12-12-2011 09:47 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mahinur Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 50

(12-12-2011 09:47 PM)Yıldırım Yazılan:  Şu anda progres güneşin yaklaşık 9 derece Boğa da olması lazım ?

Yani Natal Merkürüne dokunalı çok olmuş çünkü progreslerde orb olarak 1 alıyoruz.

9 derece Boğa güneşi , 9 derece Uranüs oğlak ileüçgen açı yapıyor yada 1 yıl içinde yapacak diyelim.

Bunun yorumu : İçindeki Uranüs potansiyeliyle uyumlu biçimde kontak kuracaksın

Astro.com'da 7 derece Boğa diye geçmiş yine de tam kavuşum yok Merkür 3 derecede çünkü.

Uranüs 9.derecede.O zaman bunu deneyimlemem 2-3 seneyi bulabilir.
Zaten bu da okuldan mezun olmama denk geliyor.
İş bulmam için cidden Uranüs'e ihtiyacım olacak.
12-12-2011 09:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

Rep Puanı: 30

Progres güneşim 1 derece ikizlerde 24 derce koç ile başladıgına göre 6 yaşıma kadar koç daha zonra boga koç karışımı ve ardından yaklaşık 1,5 yıldır ikizler koç karışımı olmuşum fazlaca kafaya taksamda artık eskisi kadar her şeyi tam ve eksiksiz yapma takıntım yok evim dagınık kalsa da sorun etmiyorum ama sabırsızlığım 2 ye katlandı gülücük İlizler karışımı bir koç olmak nasıl bir şey alışıyorum galiba ..

HARİTAM

''Kelimelere yüklediğim anlamı, ancak ben bilebilirim.'' GORGİAS
12-12-2011 10:17 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-12-2011 10:17 PM)nisan15 Yazılan:  Progres güneşim 1 derece ikizlerde 24 derce koç ile başladıgına göre 6 yaşıma kadar koç daha zonra boga koç karışımı ve ardından yaklaşık 1,5 yıldır ikizler koç karışımı olmuşum fazlaca kafaya taksamda artık eskisi kadar her şeyi tam ve eksiksiz yapma takıntım yok evim dagınık kalsa da sorun etmiyorum ama sabırsızlığım 2 ye katlandı gülücük İlizler karışımı bir koç olmak nasıl bir şey alışıyorum galiba ..

3-4 yıl içinde İkizler Güneş sizin natal Merkürle de kontak kuracak.

İkizler ve Merkür enerjileri çifte vurgu olarak hissedilebilir o dönemde.

Çenenize zihninize kuvvet diyelim o dönem için gülücük

12-12-2011 10:40 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

Yıldırım, benim pr Güneşim Uranüs ile 0' kavuşum içinde olup şiron'a 0' karşıt bakıyor..
Ne dersin?

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
12-12-2011 10:48 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
eylülmavi Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip

Rep Puanı: 35

(09-03-2011 10:52 PM)eylülmavi Yazılan:  astrocom dan çıkardığım progreslerime göre, 16 yaşımdan beri güneş pluto kavuşumum var.. önümüzdeki bir kaç yıl daha bu kavuşum devam ediyor..

büyüdükçe hissettiğim bi şey vardı, gittikçe suskunlaşıp içime kapanıyorum..

hatta ünüvü bitirdiğim yıllarda abim aynen şöyle demişti *önce nigar bişey blimiyordu, hep bize sorar öğrenirdi, şimdi ünüversite bitirdi, bizden daha çok şey öğrendi, bize soracak bişey kalmadı, o yüzden konuşmuyor*
aslında bilip bilmemek değil ben suskunlaştım.. bu pluto kavuşumuyla mıdır acaba?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=b...spc=1&ast=
12-12-2011 10:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

(12-12-2011 10:40 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-12-2011 10:17 PM)nisan15 Yazılan:  Progres güneşim 1 derece ikizlerde 24 derce koç ile başladıgına göre 6 yaşıma kadar koç daha zonra boga koç karışımı ve ardından yaklaşık 1,5 yıldır ikizler koç karışımı olmuşum fazlaca kafaya taksamda artık eskisi kadar her şeyi tam ve eksiksiz yapma takıntım yok evim dagınık kalsa da sorun etmiyorum ama sabırsızlığım 2 ye katlandı gülücük İlizler karışımı bir koç olmak nasıl bir şey alışıyorum galiba ..

3-4 yıl içinde İkizler Güneş sizin natal Merkürle de kontak kuracak.

İkizler ve Merkür enerjileri çifte vurgu olarak hissedilebilir o dönemde.

Çenenize zihninize kuvvet diyelim o dönem için gülücük

ay ve güneş ikizler olan biriyle mücadele edebilmek icin cene ve zihin gücüne ihtiyacım olacak gülücük Amin diyim ben de o zaman ... Ne dırdırcı bişi olucam kimbilir hem neptün 12. ev transiti de biticek sanırım o zamana kadar 1. eve geciçek2 teşekkürler Yıldırım.

HARİTAM

12-12-2011 10:59 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

(12-12-2011 10:48 PM)Lajâ Yazılan:  Yıldırım, benim pr Güneşim Uranüs ile 0' kavuşum içinde olup şiron'a 0' karşıt bakıyor..
Ne dersin?

Uranüsle kavuşum iyiymişte Chiron zıt açısı frenleyici yada belki kurtarıcıdır gülücük

Zaten Mars Kova olan biri olarak Güneş-Uranüs kontağı içinde bir şeyleri değiştirme , bir şeylere başkaldırma , radikal kararlar verme , beklenmedik adımlar atma özelliklerini tetikleyebilirdi.

Şimdi belki yine tetiklenecek ama Chironun Başaksı sebeplerinden dolayı bariz değişimler yerime küçük değişimler yaşayabilirsin ( fedakarlık , ürkeklik vb.)

Chiron-Uranüs zıtlaşması için medikal astrologlardan biri dikkat çekiyordu , ben medical astrolojiden anlamıyorum lakin sağlığına dikkat önerisini ekleyebilirim kısaca.

12-12-2011 11:04 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
nisan15 Çevrimdışı
Neptunyen Vip
Neptunyen Vip
lt=

kardeşlerimi de inceledeim 26 derece boğa olan ortanca kardeşim 4 yaşından beri ikizler boğa karışımıymış meğer ama onun boğalığı hep ağır bastı hoş 12. evinde stelyum var merkür güneş venüs mars hepsi bu evde toplanmışlar hep içine atan içinde biriktiren kendiyle halleden ben hariiç kimseyle paylaşmayan kırmaktan cekinen canımın içi o 2 yıl sonra yengec olucak ki zaten önden gidiyor gibi tam bir yengec tavrı var kendisinde

Kuçül kız kardeşim 4 derce balık olarak doğmuş 26 yaşına kadar böyle yaşamış o pek değişim göstermedi her şeyin güzeline aşık gezmeyi eğlenmeyi seven narin kırılgan yapıda oldu hep lakiiinn plıtosu akrepte ve güçlü bir konumda şimdi bir de progres güneşi son 1,5 yıldır koçta natal venüsü de koçta kök söktürüyor gülücük eşine cidden bu kadar becerikli ve söz gecirebilen bir kadın olacagını asla tahayyül edemezdim

HARİTAM

12-12-2011 11:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Lajâ Çevrimdışı
.::скорпион::.
Scorpio Vip
lt=

Rep Puanı: 44

(12-12-2011 11:04 PM)Yıldırım Yazılan:  
(12-12-2011 10:48 PM)Lajâ Yazılan:  Yıldırım, benim pr Güneşim Uranüs ile 0' kavuşum içinde olup şiron'a 0' karşıt bakıyor..
Ne dersin?

Uranüsle kavuşum iyiymişte Chiron zıt açısı frenleyici yada belki kurtarıcıdır gülücük

Zaten Mars Kova olan biri olarak Güneş-Uranüs kontağı içinde bir şeyleri değiştirme , bir şeylere başkaldırma , radikal kararlar verme , beklenmedik adımlar atma özelliklerini tetikleyebilirdi.

Şimdi belki yine tetiklenecek ama Chironun Başaksı sebeplerinden dolayı bariz değişimler yerime küçük değişimler yaşayabilirsin ( fedakarlık , ürkeklik vb.)

Chiron-Uranüs zıtlaşması için medikal astrologlardan biri dikkat çekiyordu , ben medical astrolojiden anlamıyorum lakin sağlığına dikkat önerisini ekleyebilirim kısaca.

sağlık konusuna özen göstermeye çalışıyorum eskiye nazaran daha dikkatli ve evhamlı oldum gibi bu konuda..

TeşekkürLer efenim.. çok mercii na bu da çiçek

Bizi başınızdan geçenler değil kafanızdan geçenler ilgilendirir..
. .. . . ... .. .. ...
.. .
. .. . ... .
. . ..
12-12-2011 11:21 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Progres Ay'ı İrdeliyoruz astrosohbet 155 200,836 03-07-2023 12:48 PM
Son Mesaj: Lajâ
  Progres Harita Hakkında Geniş Bilgi Angel 6 19,924 10-31-2019 09:23 PM
Son Mesaj: Cancer61
  Progres Harita Nedir? Angel 16 33,705 08-31-2019 12:53 AM
Son Mesaj: picachu
  Progres Yorumları astrosohbet 205 216,299 03-03-2018 11:06 PM
Son Mesaj: say24
  Progres Ay ile Transit Satürn Arasındaki Fark plutomania 1 5,695 08-20-2012 03:21 AM
Son Mesaj: astrosohbet
  Türkiye'nin Progres Harita Yorumu salmakis 4 7,458 07-11-2012 02:21 AM
Son Mesaj: deniz kaya
  Progres Haritada Yeniay ve Dolunay Valde_Amor 2 6,078 07-02-2009 04:20 AM
Son Mesaj: gizem kara

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir