Değerlendir:
  • 84 Oy - 2.99 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitler
Yazar Mesaj
Late-goodbye Dışarıda
Katılımcı Üye
**

Rep Puanı: 0

RE: TRANSİTLER
chiron-jüpiter-neptün kavuşumu
Özgürlük temsilcisi jüpiter,esrarengiz neptün,yapılanma sağlayan chiron.Güzel etkileri olabileceğini düşündüğüm bir üçlü kavuşumu.

''Kaliteli Parfümler,Küçük şişelerde bulunur.''
Doğum Haritası

Doğum Haritası
06-27-2009 01:13 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
açelya Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Cvp: TRANSİTLER
Teşekkür ederim...

Her zamanki gibi gerçekçiyim...Hayallere dalacak bir gelişme de yok :)Sadece kendimi aşırı derecede pozitif ve süper hissediyorum belliki haritada güzel birşeyler var olumsuz hiçbir etki hissetmiyorum ideallerimin gerçekleştiğini görmek beni olumlu etkiliyor..Pozitif hissetmem herhangi bir şahsada dayanmıyor..

Marsın bu stelyuma neler yaptığını bilemiyeceğim bilenler bilmeyenlere anlatırsa iyi olur...Çünkü olumsuz birşey hissetmiyorum..

06-27-2009 05:06 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
ginka
Kayıtsız

jüpiterin geri hareketi içimizi açıyo mutluluk yayıyo bence ondan olabilir
06-27-2009 05:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
açelya Çevrimdışı
Venus Vip
Venus Vip
lt=

Transit yorumu yapabilir misiniz..ilgili ve bilgili olan arkadaşlar..,,,

07-11-2009 02:27 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
redroseee Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 1

mars ıkızlere gecıyor 12 temmuzda etkılerınede deyınsek nasıl olur??

YILDIZ HARITAM
07-11-2009 03:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SeLiN Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

redroseee Yazılan:mars ıkızlere gecıyor 12 temmuzda etkılerınede deyınsek nasıl olur??

bende çok merak ediyorum ikizlerdeki stelyumumun üzerinden geçecek bir süre sonrapek anlamadım 12.evdeyken ben pek rahat değildim safi olarak bunun etkisimi bilemem amahımm
07-11-2009 05:10 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Schatz Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Bu ara pek transitlere kafa yoramadım ama her ne oluyorsa güzel oluyor...

Birine birşey anlatırken iki dakika önce ne anlattığımı unutan ben artık ...Bu sorunu yaşamıyorumgülücük

En çok buna sevimdimgözkýrpma
07-14-2009 04:40 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

redroseee Yazılan:mars ıkızlere gecıyor 12 temmuzda etkılerınede deyınsek nasıl olur??

güzel olur ;)

07-18-2009 07:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

TRANSİTLER - solaris için
sevgili solaris ;

* transit plüto erkek arkadaşının 7.evinde görünüyor ve 12.evindeki gezegenlere 150 derecelik açılar yapıyor..
bu etkileşimin bir tür düşmanlık yada rekabet göstergesi olması muhtemel.
erkek arkadaşının hayatına plütonik kişiler çekilebilir , sessiz ve gizemli tiplere dikkat etsin önerisini yapalım.

* özellikle transit marsın ikizler burcunda olduğu şu dönemde erkek arkadaşının hararetli ortamlardan uzak durması iyi olacaktır.
askerde olduğunu düşünürsek , öfke patlamalarına dikkat etsin.

* geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Ay tutulması , erkek arkadaşının Venüsüyle zıt açı yapıyor..
seninde Güneşin üzerinde gerçekleşmiş..
tadsızlıkların keyfinizi kaçırması ihtimali var diyelim.

** sadece bu dönem için değil , genel olarak erkek arkadaşınla ilgili şu öneriyi yapabilirim ,
ikizler-yay aks'ında zıt açılara sahip biri olarak ulaşım durumlarında yola çıkmadan önce dualar etmesini önerebilirim. sağlıklı bir şekilde gideceği yere varması doğrultusunda minik bir dua bile faydalı olabilir diye düşünüyorum.
bu uyarıyı sanki kazalar olabilir gibi algılayıp endişe etme lütfen , sadece ikizler-yay aks'ında gerilimler var ise trafikte biraz daha dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

07-18-2009 07:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
SoL@RÎ$ Çevrimdışı
Jupiter Vip
Jupiter Vip
lt=

Rep Puanı: 2

Cvp: TRANSİTLER - solaris için
Yıldırım Yazılan:sevgili solaris ;

* transit plüto erkek arkadaşının 7.evinde görünüyor ve 12.evindeki gezegenlere 150 derecelik açılar yapıyor..
bu etkileşimin bir tür düşmanlık yada rekabet göstergesi olması muhtemel.
erkek arkadaşının hayatına plütonik kişiler çekilebilir , sessiz ve gizemli tiplere dikkat etsin önerisini yapalım.

* özellikle transit marsın ikizler burcunda olduğu şu dönemde erkek arkadaşının hararetli ortamlardan uzak durması iyi olacaktır.
askerde olduğunu düşünürsek , öfke patlamalarına dikkat etsin.

* geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Ay tutulması , erkek arkadaşının Venüsüyle zıt açı yapıyor..
seninde Güneşin üzerinde gerçekleşmiş..
tadsızlıkların keyfinizi kaçırması ihtimali var diyelim.

** sadece bu dönem için değil , genel olarak erkek arkadaşınla ilgili şu öneriyi yapabilirim ,
ikizler-yay aks'ında zıt açılara sahip biri olarak ulaşım durumlarında yola çıkmadan önce dualar etmesini önerebilirim. sağlıklı bir şekilde gideceği yere varması doğrultusunda minik bir dua bile faydalı olabilir diye düşünüyorum.
bu uyarıyı sanki kazalar olabilir gibi algılayıp endişe etme lütfen , sadece ikizler-yay aks'ında gerilimler var ise trafikte biraz daha dikkatli ve tedbirli olmakta fayda var diye düşünüyorum.

teşekkürler yorumlar için trafik kazası yasadıgı için zaten bir korkusu var ama hayatımda onun kadar cok seyehat eden birini daha tanımadım. üniversitede de işindede seyehatla geciyor ..dualarım hep onunla ilişkimde gerginlikleri bastıran hep o olur... iş hayatında sinirli gözükara bi çok kişinin kuyruguna basar rekabeti kabul etmez canımsın love

<3<3<3<3 Değişmeyen Tek Şey "" Degişimin"" Kendisidir <3<3<3<3

ємѕαℓѕiz ∂üşℓєя ask
07-18-2009 01:53 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 37,337 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,383 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,062 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :( ariess 89 111,595 10-17-2010 02:00 AM
Son Mesaj: Félicé

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir