Değerlendir:
  • 84 Oy - 2.99 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitler
Yazar Mesaj
Gulsen Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 12

RE: Transitler
Dolar 3.98.
Transit kad 2.evde 18 derece aslanda venüs 18 derece akrebe tam kare, 24 derece natal jupiter akrebe de kare.
Satürn 12. Evimizdeki aya karşıt yapıyor. Gizli düşmanlarımız geçmişte kalan olaylar gündeme geliyor.
Reza zarrabın itirafçı olacağı konuşuluyor, natodan çıkma olasılığımız var. Amerikanın güneşi yengeçte on ikinci evdeki aya karşıt satürn bence amerikayla olan ilişkilerimizi iyice gerginleştirdi.
11-22-2017 04:19 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

Cvp: Transitler
transit gezegenin etkileştigi natal gezegenin yönettigi evler de transitten etkilenir mi?

01-02-2018 01:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
capri Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 19

@merau evet, etkilenir. Transit gezegenin de yönettiği ev de transit geçtiği evi etkiler. Daha doğrusu bağlar diyelim.
Profil fotonu beğendim ayrıca
01-03-2018 02:30 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Merau Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 5

@capri, sorumu yanitladigin ve iltifatin icin tesekkur ederim gülücük

01-03-2018 02:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
meraklıkeçi Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler

Rep Puanı: 0

merhabalar,
2018 için 5 büyük gezegen haraketinin natal 4. evimde yaptığı açılar için yorumlarınızı merakla bekliyorum... durum çok mu vahim arkadaşlar??

transit satürn- natal jüpiter kare
transit satürn- natal satürn kare
transit uranüs- natal plüto karşıt
transit jüpiter- natal plüto 45 derece
transit jüpiter- natal jüpiter sekstil
transit jüpiter- natal satürn sekstil
transit plüto- natal plüto kare

7. evimde ise
transit satürn- natal dc kavuşum
transit uranüs- natal dc kare
03-09-2018 09:14 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Libra Çevrimdışı
:)
Moderatörler
lt=

Rep Puanı: 68

Kuzey Ay Düğümü 06.11.2018 tarihinde saat 21.10'da yengeçe geçti 5 mayıs 2020'ye kadar burada kalacak Yengeç - oğlak aksı hangi evlerimizi etkiliyorsa bu alanlarda 1.5 sene deneyim yaşayacağız

Doğum Haritam :
Bir Astroloji programından çıkan http://i.hizliresim.com/vZLrnp.jpg
Placidus Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/Y4m4yj.png
Whole Sigsn Ev Sistemi http://i.hizliresim.com/2jBjzO.png
Sabit Yıldızlar http://i.hizliresim.com/kEmEy7.jpg
11-07-2018 04:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 8

Ters kavuşum olacak ay düğümlerim ile. Bu beni endişelendiriyor biraz gülücük

Bilgili değil, ilgili.
11-07-2018 04:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
BayanKararsız Çevrimdışı
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Rep Puanı: 39

(11-07-2018 04:42 PM)Feslegen Yazılan:  Ters kavuşum olacak ay düğümlerim ile. Bu beni endişelendiriyor biraz gülücük

Çok endişelenmeyin derim,madalyonun öteki yüzünden bakmak gibi düşünebilirsiniz bence ve şu ana kadar uyanamadığınız durumlara uyanabilirsiniz ya da meselelere başka açıdan bakarak kuzey düğümünüze daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Amacı öğrenmek olan herkese mesaj kutum ardına kadar açık,gelin beraber araştırıp öğrenelim,bildiğim konularda harita yorumlatmak dışında istediğinizi sorabilirsiniz.Öğrenmek isteyene saygım,sevgim ve hoşgörüm sonsuz... gülücük

Haritam
11-12-2018 06:12 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

(11-12-2018 06:12 PM)BayanKararsız Yazılan:  
(11-07-2018 04:42 PM)Feslegen Yazılan:  Ters kavuşum olacak ay düğümlerim ile. Bu beni endişelendiriyor biraz gülücük

Çok endişelenmeyin derim,madalyonun öteki yüzünden bakmak gibi düşünebilirsiniz bence ve şu ana kadar uyanamadığınız durumlara uyanabilirsiniz ya da meselelere başka açıdan bakarak kuzey düğümünüze daha kolay ilerleyebilirsiniz.

Kad a ulaşmayı kolaylaştırmasından mutlu olurum ama uzun süreli zarar sağlayacak yanlış kararlar almaktan çekiniyorum açıkçası, bakalım hayırlısı gülücük Teşekkürler yorumunuz için.

Bilgili değil, ilgili.
11-13-2018 03:15 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Feslegen Dışarıda
VIP Üye
VIP Üyeler
lt=

Yükselen akrep olarak jüpiter akrep geçişinde daha olumlu hissetmiştim eskiye göre, jüpiter yaya geçtiğinde de biraz daha arttı. Fakat şuan biraz dengesizleşti bu olumlu-olumsuz hisler, jüpiter kendi burcunda olduğu için enerjisi ağır geliyor galiba. Bir yazıda enerji iniş-çıkışları ve depresyon yatkınlığı olabileceğini okudum. Benim ay oğlak da kontrol etmeye çalışırken bıraksam olumsuzluğa çekecek beni, 9. evdeki kişisellerime satürn üçgeni de var gülücük

(07-08-2017 03:57 AM)Alejandro Yazılan:  Bir şey söylemek istiyorum

İnsan doğum gününün saatini hisseder mi.

Bakın ciddiyim ben son 2 senedir 20 mart geceleri bana bir heyecan geliyor 00 dan önce böyle aynaya bakıyorum aşırı mükemmel bi enerji. Ve ben 2 senedir diklar ettim böyle olduğum anlarda genelde güneşim tam güneşimin üstünde oluyor.

Sizde de böyle mi. Bence insan doğum gününü hissediyor. Ya kesinlikle hissediyor yada ben çakma da olsa balık burcu olduğum için mi bilinmez hissediyorum.

Size de oluyor mu güneş kavuşum saatinizi hissediyormusunuz ?

(07-13-2017 01:52 AM)BayanKararsız Yazılan:  Öteki mesajı taaa 8 Temmuz'da yazmışsın Alihan,yeni görüyorum,o günden beridir kutlama varsa bilemem :D

Benim yorumuma gelince 2 yıldır oluyor demişsin,astroloji konusunda bilinçlendiğin için de oluyor olabilir gülücük

Bilmeden hissetmedim derece kavuşumlarına bakmadım ama ben yıllardır ilk defa bu doğum günümde çok enerjik ve olumluydum, çok da dengeliydi, zaten tüm gün öyleydim aslında, son 1 yıldır astroloji ile yakından ilgileniyorum. Genelde doğduğuna pişman biriyimdir (yaş aldıkça hayatla uyumum ve ruhsal rahatlığım arttığı için seviniyorum, her senem geçmiş tüm senelerden daha iyi oldu benim için şuana kadar ama doğum günlerimi çok önemsememiştim.) ama bu sene çok iyi hissettim doğum günümde ve yaş almaktan daha bir mutlu oldum. Ha şu da var, jüpiter yükselenimdeydi bir de merkür aslan retrosu bitmişti o sırada, hem merkür aslan olmamdan hem de marsla beraber gerilemesinden olsa gerek çok hissetmiştim, düz harekete geçmesi çok rahatlatmıştı beni. Yine de tam o gün farklıydım biraz daha, bakalım seneye nasıl olacak. Sonra da balık dolunayı olmuştu, o da gayet güzeldi ve belki etkisini önceden hissettirmişti gülücük
Ha hala doğduğuma pişmanım ama çaresi yok tabi :D

(07-18-2017 02:26 PM)dilek8855 Yazılan:  şimdi sevgili eminesen ile yazışırken farkettim...

herkesin haritasında nadir özel noktalar var... bu noktalar transitler asıl hayati olayları getiriyor..

misal bende natal kad ım 10 derece balıkta.. ve istisnasız hayatımın son 10 yılında jüpi, Satürn, ura, nep,plü ne vakit 10 dereceye gelse büyük bir olayım olmuş.. (evlenme, boşanma, memur olma, şehir değiştirme, işyerinde bina ve görev değişikliği, memurluktan çıkarılma tehdidi.. )

ama ilgiçtir tr kad 10 derece geldiğinde hatta içsellerimede açı yaptığı kavuşum yaptığında pek bişi olmamış arada bi kaç kez hırs yapmışım o kadar...

ama başka bir arkdşımda baktım... tr kad şuan haritasındaki ateş üçgenini tamamlıyor.. tr kadın her açısı bnm tam aksine ona büyük olaylar getiriyor...

bu yıl tr Jüpiter tam doğumgünümde 25 kasım 2017 akşamı 10 dereceye geçicek.. bakalım o akşam nolcak? gülücük

Bu ilginçmiş, haritamda dikkat etmeye çalışacağım gülücük

Bilgili değil, ilgili.
11-15-2018 01:04 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 36,890 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,048 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,010 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :( ariess 89 110,716 10-17-2010 02:00 AM
Son Mesaj: Félicé

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 4 Misafir