Değerlendir:
  • 84 Oy - 2.99 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitler
Yazar Mesaj
salmakis Çevrimdışı
Scorpio Vip
Scorpio Vip

Rep Puanı: 10

Cvp: TRANSİTLER
Merhaba

Yezda, transit Güneş'inle natal Mars'ın arasında Seals'ın anlattığı gibi bir açı göremedim.
Bence bu konuda endişelenmemelisin.

Yükselenbaşak peki Transit Saturn, Natal Merkür'le birleşim açısı yaptığında da Yezda için yazdıkların mı geçerli olur?

Şu anda yaşadığım transit:Transit Saturn, Natal Mars'a zıt açı yapıyorsa neler olur ?

Benim söyleyebildiklerim: (Natal Mars 2. evde, Transit Saturn 9. evde olduğu için söyleyebiliyorum bunları). Yoğun sorumluluk duygusu ama hiçbir şey yapapamama, sürece müdahale edememe.

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/4/3215.gif
06-03-2007 02:02 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Çarşı 03 Çevrimdışı
Yeni Üye
**

Rep Puanı: 0

[attachment=140][attachment=139]Transitlerle ilgili fazlaca bilgisi olmayan bir astroloji meraklısıyım..Şu anda sağlığımla ilgili bir problem yaşıyorum. Boynumda lenf bezimde bir kitleye rastlandı ve şuan tetkikler devam ediyor hala ne olduğu belirlenemedi.13 eylül 1977 09:00  Çorum- Alaca doğumluyum. Yaşadığım sağlık probleminin transitlerle ilgisi olabilir mi sizce? Yorumlarınızı merakla bekliyorum.
06-03-2007 02:52 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 0

En sonunda buldum.Bir süredir değişim değişim diye haykırıyorum.Ama neyin değişmesi gerektiğini bulamıyordum.Çevreme saldırıyor, değişmesi gereken yaşadığım yer, işim, çevremmiş gibi geliyordu.Ama değişime yaklaştığımda asıl istediğimin bu olmadığını anlıyordum.Çünkü değişmesi gereken çevrem, işim ya da yaşadığım yer değil.Değişmesi gereken benim.Benim olumsuz düşüncelerim.Her olaya karşı verdiğim olumsuz tepkilerim.Kendimi hor görmem, değersiz bilmem.İzmirde bir dernekle görüştüm.Quantum Kişisel Gelişim Derneği.Düşünce yapımı olumluya çevirme konusunda onlardan destek alacağım.Biliyorum Yıldırım sen hep bana bunu söyledin.Ancak bazen kişinin kendisinin görmesi gerekiyor, söylendiğinde savunma mekanizması çalışıyor çünkü.Ve maalesef benim savunma mekanizmam çok güçlü.Üzülerek itiraf ediyorum ki, sana tamam dediğim zaman dahi, kafamdaki soru işaretleri beni yiyip bitiriyordu.Haklıydın, içimdeki 10.000 spartalı ile savaşmalıydım.Ama ben bunu tek başıma beceremedim.Olumsuz fikirleri atamadım kafamdan.Şunu farkettim bir de, beynim vücudumu öldürüyor.Bu yüzden yiyemiyorum.Beynim ölümü istediği için, yaşamaya çalışan diğer kısmıma eziyet ediyor.Yaşayacaksın ancak böyle yaşayacaksın diyor.Ölü gibi, stres altında ve hakkını yaşamdan yana kullandığın için seni ezeceğim, yavaş yavaş yok edeceğim.İleri derecede kansızlığım var.Yememekten kaynaklanan.İlaç kullanıp, zorla yediğim zaman ise, vücudum bu kanı bir şekilde dışarı atıyor.Buna da şahit oldum.Yaşama tutunan tarafıma darbe bu.Artık farkındayım.Ve bu cuma ilk seansa katılacağım.Değişmesi gereken benim.Uranüs bana bunu söylüyor.1.evdeki Uranüsüme yaptığı 150 derecelik açı bu demek işte.Kendini değiştir.
Bunu sizinle paylaşmak istedim sadece.:DHaklısın Yıldırım uyuyan dev uyanıyor, bu kez doğru yerde!
06-04-2007 06:16 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

RE: TRANSİTLER
Şu an 6.evim Koçta mars kol gezmekte...

ve natal koçumda venüs, ay ve merkür var....

ve hepsi sıralı bir şekilde dizilmiş durumdalar ...

transir mars hepsiyle kavuşum yapacak neredeyse aynı anda ve işin daha kötü tarafı natalımda ki venüs merkür ve ay plütonla karşıt açı içindeler... mars kavuşum yaparken plütonuma karşıt yapacak...

ve şu dönemde neptün satürn karşıtlığını dibine vura vura yaşıyorum 10-4 ev arası....

içinden çıkılmaz kısır döngü....

iş arkadaşlarımla bağlantılarım kopacak mı? mars koçta ve ne zaman mars koça girse deli gibi başım ağrır ki yine başladı...

ev iş hayatı arasında denge kurmaya çalışırken ki daha çok iş hayatıma yönlenen bendeniz, bu kavuşumlar silsilesi ardından bu denli önem verdiğim işimden acaba kopacak mıyım endişesi içinde eriyip gidiyorum...

bir de yetmezmiş gibi ben ne zaman marsın bu transitini yaşasam hep kafamla alakası bir yara alıyorum, bir kaza gelir başıma bu sefer ne olacak merak içindeyim :D

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
06-06-2007 02:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

Kurby Yazılan:En sonunda buldum.Bir süredir değişim değişim diye haykırıyorum.Ama neyin değişmesi gerektiğini bulamıyordum.Çevreme saldırıyor, değişmesi gereken yaşadığım yer, işim, çevremmiş gibi geliyordu.Ama değişime yaklaştığımda asıl istediğimin bu olmadığını anlıyordum.Çünkü değişmesi gereken çevrem, işim ya da yaşadığım yer değil.Değişmesi gereken benim.Benim olumsuz düşüncelerim.Her olaya karşı verdiğim olumsuz tepkilerim.Kendimi hor görmem, değersiz bilmem.İzmirde bir dernekle görüştüm.Quantum Kişisel Gelişim Derneği.Düşünce yapımı olumluya çevirme konusunda onlardan destek alacağım.Biliyorum Yıldırım sen hep bana bunu söyledin.Ancak bazen kişinin kendisinin görmesi gerekiyor, söylendiğinde savunma mekanizması çalışıyor çünkü.Ve maalesef benim savunma mekanizmam çok güçlü.Üzülerek itiraf ediyorum ki, sana tamam dediğim zaman dahi, kafamdaki soru işaretleri beni yiyip bitiriyordu.Haklıydın, içimdeki 10.000 spartalı ile savaşmalıydım.Ama ben bunu tek başıma beceremedim.Olumsuz fikirleri atamadım kafamdan.Şunu farkettim bir de, beynim vücudumu öldürüyor.Bu yüzden yiyemiyorum.Beynim ölümü istediği için, yaşamaya çalışan diğer kısmıma eziyet ediyor.Yaşayacaksın ancak böyle yaşayacaksın diyor.Ölü gibi, stres altında ve hakkını yaşamdan yana kullandığın için seni ezeceğim, yavaş yavaş yok edeceğim.İleri derecede kansızlığım var.Yememekten kaynaklanan.İlaç kullanıp, zorla yediğim zaman ise, vücudum bu kanı bir şekilde dışarı atıyor.Buna da şahit oldum.Yaşama tutunan tarafıma darbe bu.Artık farkındayım.Ve bu cuma ilk seansa katılacağım.Değişmesi gereken benim.Uranüs bana bunu söylüyor.1.evdeki Uranüsüme yaptığı 150 derecelik açı bu demek işte.Kendini değiştir.
Bunu sizinle paylaşmak istedim sadece.:DHaklısın Yıldırım uyuyan dev uyanıyor, bu kez doğru yerde!

senin adına sevindiğimi buradan da belirteyim ;) senin başkalarına göre bir avantajın olduğunuda belirteyim ;
sen bir mars koçusun. nam-ı değer fırtınasın. yani başkalarından daha hızla yol alacaksın , yine de gözün yolda olsun + herşey gönlünce olsun -ok

06-06-2007 03:00 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Cvp: RE: TRANSİTLER
Dinoo Yazılan:Şu an 6.evim Koçta mars kol gezmekte...

ve natal koçumda venüs, ay ve merkür var....

ve hepsi sıralı bir şekilde dizilmiş durumdalar ...

transir mars hepsiyle kavuşum yapacak neredeyse aynı anda ve işin daha kötü tarafı natalımda ki venüs merkür ve ay plütonla karşıt açı içindeler... mars kavuşum yaparken plütonuma karşıt yapacak...

ve şu dönemde neptün satürn karşıtlığını dibine vura vura yaşıyorum 10-4 ev arası....

içinden çıkılmaz kısır döngü....

iş arkadaşlarımla bağlantılarım kopacak mı? mars koçta ve ne zaman mars koça girse deli gibi başım ağrır ki yine başladı...

ev iş hayatı arasında denge kurmaya çalışırken ki daha çok iş hayatıma yönlenen  bendeniz, bu kavuşumlar silsilesi ardından bu denli önem verdiğim işimden acaba kopacak mıyım endişesi içinde eriyip gidiyorum...

bir de yetmezmiş gibi ben ne zaman marsın bu transitini yaşasam hep kafamla alakası bir yara alıyorum, bir kaza gelir başıma bu sefer ne olacak merak içindeyim :D

özelden söylediklerime şu ilaveleri yapayım ; mars transitlerini öcü olarak görmeyelim derim. dino önceki bikaç mesajı okursan kurby'nin YEPYENİ BİR BAŞLANGIÇ yaptığını göreceksin. seninle ne ilgisi mi var , anlatayım ;
kurby'nin de mars burcu koç ve şu anda tam tepesinde transit mars. evt hâla gerilim içinde olduğunu söylüyor ama o , bu marsın yoğun enerjisini DOĞRU TARAFTA KULLANMAYI TERCİH ETTİ.. bence sende endişelenmeyi bırak ve işine daha bi tutkuyla sarıl bu dönemde. stres atmaya mı ihtiyacın var , spor yapmanı öneririm. kafan yaralanacak diye de korkma bence. inadına riskli bişeylerin üzerine git. mars sana baksın ve bu bizden desin gülücük uğraşmaz fazla böylece ;)

06-06-2007 03:09 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Çok güzel özetlemişsin yıldırım herzamanki gibi, ben de yorulmayı tavsiye edecektim dinoya, aşırı enerji alımında ki bu marsı koçta olana marsın duble enerjisi açıkça görülüyor o enerjiyi atmak ama kullanıp atmak, yorulmak , yorulan devamlı hareket halinde olan beyin ağrı sızı da dinlemez sanırım; bu arada marsım boğada bu mars transiti bana napar elin değmişken bari bana da bişiler sölegülücük

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-06-2007 03:17 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

mars boğaları daha ağırkanlıdır. transit mars , boğaya geldiğinde sende ki huzursuz edici enerji İNATLAŞMAYA sebep olabilir. sana nacizane tavsiyem , doğayla bütünleş o dönemde + müzikle rahatlatabilirsin o gerilimi..park , bağ , bahçe , deniz , göl kenarı gibi doğal ortamlar ve huzur veren müzikler boğalar için ilaç gelir diye biliyorum ;)

06-06-2007 03:26 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Mavi Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 4

Yanlış anlaşılmak mı?gülücük 2. adresim bu aralar, satürn transitinden sağ salimgülücük)çıktım çıkıyom derken bu ara beni de ne vurdu anlamadım; çünkü nerdeyse 2 ay oldu bi acaip hal üzerimde, tamam satürn değiştirdi baya da bu kadar mı değiştim, içime kapandım,daha az konuşuyorum hatta gerekli bir cevabı vermeye bile üşeniyorum bazen kitlendim sanıyorum, yazmamda bi gerileme yok:P hep uyumak istiyorum, kalabalıktan hoşlanmıyorum başım ağrıyor, gülmek istemiyorum komik bile gelse üşeniyorum gülmeye halbuki gülerken daha az sayıda kas hareket edermiş asık suratta daha fazla yani gülmek daha kolay ama ben zor olanı seçiyorumgülücük bi de asabiyim reelde yani gülücük herşeyi üstüme alınmaya başladım işin kötüsü eskiden içimdekini sölemezdim pek bi söler oldum bi arkadaşım özel bi taş vermişti bana odana koy içine atma herşeyi sen de karşındakine olumsuz bi düşüncen olunca söle içinde biriktirme ii olmaz demişti gülücük o taşı çıkardım odamdan acaba gerçekten etkiledi mi diye , içimdekiler dökülüveriyo bu ara pek hoşlanmadım bu işten öle söleyince rahatlayanlardan değilmişim bu ay da geçecek gibi değil neptün merkür karşıtlığı, satürn mars karesi bi de o taşgülücük yani ben en iisi şöle yeşilliğe, kıyılara uzanayım bu halimi pek sevmedim gülücük bu transitler de itiraf köşesi gibi oluyo yalnız hayatımda ilk defa transitlerin etkisini bu kadar yoğun hissediyorum uzun vadede yani bu ilginç.)

[IMG=http://img138.imageshack.us/img138/3929/maviharita.gif][/IMG]

Ben bazen münasip bir yerde inmek istiyorum.
Size de oluyor aynından biliyorum...
06-06-2007 03:47 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Dinoo Çevrimdışı
Kıdemli Üye
**
lt=

Rep Puanı: 5

iyide arkadaşlar benim marsım koçta değil, marsım akrepte natal mars koçta venüse aya ve merküre aynı anda kavuşum yapacak.... beni en fazla iş anlamında daha fazla yıpratacak..

http://solarlunarx.blogspot.com/

Haritam

Kusurlarımız ile Mükemmeliz.!
06-06-2007 02:00 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 36,888 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,046 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,007 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :( ariess 89 110,707 10-17-2010 02:00 AM
Son Mesaj: Félicé

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir