Değerlendir:
  • 84 Oy - 2.99 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Transitler
Yazar Mesaj
vivienleigh
Kayıtsız

Cvp: vivi 2007 Transit Analizi Devamı..
Yıldırım Yazılan:ayrıca ; vivi'nin YENGEÇ alanıyla ilgili korkularıyla yüzleşmesi için SAVAŞÇI MARSI uyaracaktır. mesaj şudur '' sevdiklerini kaybetmekten korkmayı bırak - sevilmemekten korkmayı bırak - karanlıktan korkmayı bırak - duygu yüklü tarafını insanlara göstermekten korkmayı bırak..''
ayının son haftası geri harekette ikinci kez yaşanacak bu transit..
yıldırımcım bak bunlar doğru ;korkularım bunlar sevdiklerimi kaybetme korkusu,evde yalnız kalma ;tıkırtı dinliyorum yalnız olunca kafamı yorganın altına sokup uyumaya çalışıyorum,duygu yüklü tarafımı göstermem insanlara önce ;hatta ilk etapta sadece konuya yönelirim safça duygusuzca ,buna dokunamayacak pluto :Dsevilmeme korkum  yok  ama sevememe korkum var ;ölüm korkum yok ama sevdiklerimin ya ölürse diye korkuyorum haber alamadığım zaman ilk aklıma gelen ölüm oluyor........
05-03-2007 10:36 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

Rep Puanı: 172

kurby 2007 Transit Analizi..
....NEPTÜN........

Neptün'ün etkileri rüya gibidir. bizi hassaslaştırır. duyarlılığımızı arttırır. hayal gücümüz gelişir. ilham şeklinde gelen fikirlerimizin yoğun olduğu bir dönemdir neptün transitleri. sevmeye ve sevilmeye ihtiyacımızın artabileceği bir dönemdir..çok romantik değil mi ?!!
peki , sert etkisi varsa ne olur ? neptünün sert etkisi insanın aklını başından alır. sanki başka bir aleme geçişler sözkonusudur zihin boyutunda. neptün transiti bittiğinde SUDAN ÇIKMIŞ BALIK gibi hissedebiliriz..
peki kurby'i nasıl etkilemiştir neptün ?
gök günlüğüme baktığımda şunu görüyorum. 2005 yılından beri transit neptün kurby'nin aslanda ki venüsüne zıt bakmaktadır. neptünün sert etkisi ; kendimizi büyülü yalanlarla - kolay ve yıkıcı kaçış biçimleriyle kandırma eğilimi veriyor elimdeki kaynak kitaba göre..ve şöyle yazıyor ;
Neptünün Yalanı ; ye iç mutlu ol çünkü yarın ölebilirsin...
neptün sert transitlerinde GERÇEKÇİ olmaz ve kendimizi onun ilüzyonuna kaptırırsak ilham şeklinde gelen fikirler zarar verici olabilir. hatta neptün transitlerinde YALAN GERÇEK HALİNE gelebilir ve KENDİNİ KANDIRMAYA dönüşebilir..
2 yıl boyunca neptünün kurby'nin venüsüyle -yani ilişkiler gezegeni - uğraştığını düşünürsek şu olasılık söz konusu olabilir diyebiliriz ;
ilişkilerde hayal kırıklıkları...
neptün bu kadar etkili ise , bize sert baktığında denizanası gibi bilincimize yapışıp bilinçaltımızı etkiliyorsa NE YAPABİLİRİZ ??
Neptünün heyecan verici ilhamları geldiğinde bi kaç gün oturup hiç bişey yapmadan beklemek ve gerçekçi düşünmeye çalışmak galiba çözüm olacaktır..
neptün bir aikido ustası gibidir. onun karşısında harekete geçtiğiniz anda AYAKLARINIZ YERDEN KESİLİR..
öyleyse neptün zamanları hareket zamanı olmamalıdır. derinlemesine düşünmek ve HİSSETMEK zamanları olmalıdır..

05-08-2007 02:28 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

kurby 2007 Transit Analizi devamı
....SATÜRN.....

mayıs ve haziran aylarında kurby'nin venüsüne dokunacak olan satürn ne yapacaktır ?
satürn dokunduğu gezegene ait fonksiyonla ilgili GERÇEKLERİ net bir şekilde görebilmemiz için baskı yapar. öyleyse venüs - ilişkiler konusunda iki senedir neptün sebebiyle bulanıklaşan gerçeklerin su üstüne çıkma zamanıdır. öyleyse satürn , neptün sebebiyle SULANMIŞ olan VENÜSÜ tamir edecektir. bu tadilat devresi ; ustası SATÜRN olması sebebiyle ZAHMETLİ olabilir. eğer satürn dersleri iyi alınırsa SONUÇ BAŞARIDIR + ANLAMLIDIR..
satürn dersini iyi almamız için bizden ne ister ?
gerçekçi düşünmemizi + sabırlı olmamızı + gayretle çalışmamızı ister..
ve bize karşılığında ne verir ?
OLGUNLUK + VE ÖZSAYGI + UZUN VADEDE NE İSTİYORSAK ONU

KURBY'nin venüs aslanını biraz inceleyelim. venüs aslanı , duyglarını ve dürtülerini daha açıksözlülükle ifade eder. ilişkilerde şüphe arka plana atılır. iyimserlik ve özgüven sözkonusudur. ilişkilerinde , başkalarının ne dediğine pek aldırmayan bir tarzı vardır. venüs aslanı sosyal arenada eğlenmesini ve eğlendirmesini bilir. ilişkilerinde geçmiş ve gelecekten ziyade bugüne bakar..
öyleyse neptün transidi boyunca venüs aslanının eğlenme - sevme - sevilme gibi ihtiyaçları ölçüsüzce ve tamamen duygusal bi şekilde kendini göstermiş olabilir.
şimdi uzun bi süredir satürn venüsün yanına gelmiş onu düzenlemeye - ilüzyondan kurtarmaya - çalışmaktadır..
öyleyse satürn transidi boyunca da venüs aslanı için şunu söyleyebiliriz ;
eski sıcaklığı etkisini kaybetmiş , sönmüş gibidir. bu soğukluk venüs aslanına yabancıdır ama uzun vadede faydalıdır..

05-11-2007 01:26 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

kurby 2007 Transit Analizi devamı
...JÜPİTER......

ekim ve kasım aylarında satürnün soğuk etkisinin kaybolduğu bir dönemde TALİH GEZEGENİ JÜPİTER kurby'nin venüsüne güzel bakıyor. kurby'nin venüsü - marsı ile 120'lik açılar yapar büyük şans üçgeni oluşturuyor.. sanki neptün ve satürnün sarsıcı dönemlerinden sonra bir armağan getirecek gibi görünüyor..

.....MARS.......

15 Mayıstan itibaren KOÇ burcuna geçecek olan mars yeni başlangıçları , yeni girşimleri ifade ediyor genel olarak. mars etkisi kurby için iki kere önemli. çünkü o bir mars bayanı diyebileceğimiz etkilere sahiptir. öyleyse tüm mars transitlerinden oldukça yüksek düzeyde etkilenecektir kurby. öyleyse mayıs ayı kurby için MARS DÖNGÜSÜ olacak bir dönemdir. önerim mars koç enerjisini , gerilim doğrultusunda değil CESUR KARARLAR ALMASI VE HEDEFİNE CESARETLE YÜRÜMESİ doğrultusunda olmasıdır..

....URANUS........

BALIK burcunda ki transit uranüs kurby'nin marsına ve uranüsüne 150 derece açı yapıyor. uyuyan devi uyandırma zilleri çalıyor.
uyuyan devin uyanması yani mars - uranüs karesinin uyanması..
seçenekler nedir ?
savaş çıkarmak mı ? maceraya girmek mi ? herşeyden uzaklaşmak mı ?

ben kurby'e seçeneğinin ne olduğunu söylemiştim. işte burada da karşımıza çıktı.
umarım önerdiğim MÜCADELE seçeneğini dikkate alır..

......PLÜTO........

Şu dönemde bir plüto eksikti gülücük hem kurbynin yükselenine hemde satürnüne sert açı yapıyor T kare oluşturuyor. plütonun mesajını uzun uzun yazmıştım önceki mesajlarımda ; kısaca DÖNÜŞTÜRMEK..
açılar sert olacağı için zahmetli bir dönüşüm olabilir YÜKSELEN KONULARINDA..
yani KİŞİSEL İMAJIN DÖNÜŞECEK..

TIPKI KELEBEĞİN KOZASINDAN ÇIKMADAN ÖNCE Kİ YAŞADIĞI ZAHMETİ YAŞAYACAKSIN AMA BUNA DEĞECEK...

05-11-2007 01:42 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
Kurby Çevrimdışı
.
**

Rep Puanı: 0

RE: TRANSİTLER
Şu anki durumum normal bu durumda, şaşkın ve çaresiz hissetmem.Herşeyin üstüme gelişine sert tepki vermem.Bir de t-mars, pluto ve asc ye zıt açı yapıyor.Öfke gösterilerim bu sebeble sanırım.Tahammülsüzlüğüm ve ani tepkilerim.Yanılıyor muyum?
05-11-2007 01:57 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

evet kurby , transitler açısından yoğun bir dönemdesin. gerilim yüklü hissetmen normal.
ancak bu gerilimi nereye - hayatının hangi alanına boşaltacağın sana kalmış. ben , bu enerjiyi ilişkilerine değilde , hedeflerine yönlendirmeni tekrarlıyorum..
hedefini biliyorsun ; on bin spartalı seni bekliyor gülücük

05-11-2007 02:28 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

KURBY NİN NEPTUN TRANSİTİ :
Neptun kova burcundan ve 5. evinden transit yapıyor... 11. evdeki Venüsüne, aslandaki venüse...
Neptun kova burcunda kişiye özgürlük hayalleri kurdurtur... 5. evde ise kişi kendi mutluluk anlayışında özgürlüğün önemini ögrenecektir... venüsle yaptığı açı ise ilişkiler ve finans konularında ögrenecegini açıklar... sert açı, kişinin sert, zamansız programsız ama surpriz olmayan olaylarla ögrenecegini ve degişecegini sembolize eder... yani kolay olmayacaktır bu değişim kurby için , zaten hiç bir değişim kolay değildir ...
aslında saturn transiti de Naeptun transitine zıt açı yapıyor, yani kurbiscigim her iki taraftan da yakalanmış vaziyette... bir taraftan kendisini göstermeyi gercekleştirmek isteyecek, diğer taraftan özgürlüğünün kısıtlanma korkuları yaşayacak... gercekten kolay degil bu durum... ama inan bana kurby, şayet ayakların saglam yere basarsa var ya, bir çıkarsın bu kaostan pir çıkarsın... burada saturn sana duygularında tedbirli olmayı ögretirken, diğer taraftan da kaos ortamlarında dogru risk alabilenler inanılmaz bir şekilde yukarıya cıkarlar... cunku sen kaos, problem varsa düşünürsün ve cözüm ararsın.. burada neptun, senin hayal gucunu calıştırır ama senin fazla derin düşünmemen gerekiyor, yoksa korkuların aklına gelir ve rahatsız olursun... bunlar da daha cok kendini özgür hissedememe, finansal ve manevi boyutlarda birilerine bagımlı kalma korkuları olarak gözükür... öbür yandan da saturn sende "kendini göstermen lazım" diye içsel baskılar oluşturur... bence guzelim kendini bir dinle ve 11. evdeki venusunde ne gibi değişiklikler yapman gerektigini bir düşün... venüs 11. evde insanlara evrensel duzeyde yardım etmeyi sevmeyi verir... sen kendini insanlara yardım ederek göstermekten hoslanırsın...hatta böyle bir yardım derneginde gönullü de calışabilirsin, ya da böyle bir dernegin, vakıfın yöneticisi olma potansiyelin de var senin....ve bu potansiyelin şekli değişecek şimdi... belki de bu işle ilgili yepyeni bir işe gireceksin... ya da neptunyen , yani psikolojik, imajinasyon yetenegi fazla olan birisiyle tanışırsın ve onunla yaşayacağın olaylar neticesinde senin duygularının yapısı değişir, önem verdigin şeyler değişir, ya da beklentilerin değişir... bu neptunyen kişi kova ya da aslan burcundan olabilir... hayırlısı diyelim.... gülücük)
sonra devam edecegim... şimdilik bu kadar cok yorgunum ...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
05-11-2007 11:30 PM
 Alıntı Yaparak Cevapla
uranus Çevrimdışı
.
Uranyen Vip
lt=

Rep Puanı: 15

Kurbis tr. pluto ....
cok önemli bir dönemete bulunuyorsun bence...ve bu dönemeç daha 2-3 yıl sürecek ama sen başında oldugun için ve yıldırımla ben bununla ilgili yorumlar yapabildiğimiz sürece şanslısın diyebilirz...gülücük) yani sofrada bizimde bir tuzumuz olursa nemutlu bize.. Bu süreç içinde mühim olan bazı anlamlandıramadığın olayları, mümkün olduğu şekilde kelimelerle ifade edebilmek...

Transit plutonun konumuna bakalim önce...
1- 3. evden IC nin üzerinde bulunuyor.
2- Yıldırımın da değindigi gibi ASC ye kare yapıyor.
3- 9. evdeki ve MC nin üzerindeki Saturne zıt açı yapıyor.
4- 10 evdeki merkurune 150 derece yapıyor
5- 7. evdeki progres ayına trin (120) yapıyor...
yani masallah butun haritan hemen hemen etkilenmiş durumda...
Plutonu yıldırımda ben de gayet iyi özetlemiştik... kısaca yenilenmeyi, köklü değişikliği sembolize eder demiştik, bunlari tekrar anlatmaya gerek yok...cok agır hareket eden bir gezegen oldugunu unutma lutfen ve ömrün boyunca pluton ne bir daha IC nin üzerine gelecektir ne de asc ni tetikleyecek, ne de saturnune bir daha zıt acı yapacaktır... yani hayat bu fırsatı sana bir kere veriyor, sıkıntılar diye yorumlarsan baska bu sekilde bir tetiklenme görmeyeceksin , sevinebilirsin, ama köklü değişimi istiyorsan ve buna hazırlıklıysan, o zaman da bu transiti cok guzel bir fırsat olarak görebilir yani yine sevinebilirsin... gülücük)
Bir kere sunu söylemeliyim ki haritan inanılmaz guzel bir harita... cunku bir zodyak haritasında mevsim baslarını sembolize eden koc, yengec, terazi ve oglak burcları senin 4 önemli noktanı tutmuş vaziyette... yani haritanın işleyişi sanki dönem başlarındaki heyecanı, tutkuyu, arzuyu, duyguları, disiplini her seyi barındırıyor sende, çünkü IC, ASC, ve diğer iki noktan hep 1 ve 2 derecelerde öncü burclarda... sen kolay baslangıclar yapabilirsin, içgudusel olarak yani... ne guzel bir potansiyel bu... gercekten ilk defa göruyorum ben bunu....
Pluton bu noktaları tetikliyor ve zor açılar yapıyor... ve en bastan dediğim gibi sen komple değişeceksin... ilk başta konjunktionu ele alalım yani IC noktanı... zaten tr. pluto da orada... oğlak burcuna girmek üzere... ve senin evlilik anlayışını, bilinçaltını tetikliyor... aile anlayışın, yuva felsefen... şimdiye kadar bu konular hakıında her ne düşünüyorsan, her ne duyguya, anlayışa sahipsen bunlar değişecektir...zaten şimdiden duygusu uyanmaya başlamıştır, "benim bişiler yapmam lazım , bi değişiklik yapmam lazım..." gibi duygular içinden yukselmeye başlar... evinde sorunlar başlar bu yuzden, evliysen hayatında bir takım değişiklikler istemeye başlarsın, mesela cok kontrollu bir evliliğin varsa bunun seklini değiştirmek istersin, daha serbest bir evlilik anlayışına sahip olmak istersin, bekarsan evlenmek istersin, ya da ailenden uzaklaşmak istersin.. yani buna benzer köklü değişiklikler yapma duyguların uyanmaya baslar... beraber yasadığın ve baba gibi değer verdiğin birisiyle ilgili anlayışında da köklü değişiklikler olabilir... bir olay olur, onunla ilgili sahip oldugun her ne varsa , duygu, anlayış, bagımlılık, paaat diye değişiverir, ve bu sende , bilinçaltında (IC) köklü değişikliklere, yeniden uyanmalara, "yaaa bu böyle diilmiş, şöyleymiş" lere kadar goturen yenilenmelere sebeb olabilir... Pluton transiti 4. eve girerken bunlarla ilgili duygularında değişiklik yapma hislerini uyandırır...

Pluton aynı zamanda ASC ni ve DSC ni tetikliyor, yani yukselenini ve partner evini... ve en önemlisi yukselendeki Plutonunu tetiklemeye de baslamış.... bu durumda yanında fazla kalmamak lazım.... gülücük) cunku uyuyan bir dev uyanacak resmen... yanardag gibi patlarsın valla...
şaka bir yana sen pluton döngusu yasayacaksın guzelim... ve bu durum 2010 yılının Aralık ayına kadar devam edecektir... plutonun terazide ve yukselen cizgisiyle beraber...
Pluton Terazide : Mevcut olan kuralları değiştirecek.Kuralların değiştiği dönemde doğanlar,hangi evdeyse,örneğin 4. Evdeyse, bilinçaltının derinliklerinde iz bırakan kuralları değiştirmek ister. asc ustundeyse gercekten cok etkileyici ve görunurdur... bir kere sende bir karizmatik göruntu verir... sen bir yere girdiginde bir cemiyete, bir davete filan, daha en basta millet sana bakar ve "vaaay kim bu hatun böyleee" der... bilmiyorum bu potansiyelinin farkında mısın körbiscim, ama zaten en basta söylemiştim, cok guzel bir haritan var diye... Pluton asc de etkileyici bir goruntu verirken, etrafına caktırmadan baskıcı bir göruntu de verir (saturn kare yapıyor cunku).. cunku herkes senden kolay etkilenir ve kendilerini baskı altında hissederler, yani sen dogal olarak onları baskı altında tutarsın... neyin baskısı, tabii ki seninle tanısmak isterler , konuşmak isterler ve onun baskısını hissederler, ayrıca sen onları derinden etkilersin ve değiştirmek istersin hal ve durumlarını....... sen burada terazi tarzında etkilersin onları, yani uzlaştırıcı bir tavır , denge saglayıcı bir davranış sergilersin cogunlukla....ama pluton transitinde bu durum değişecektir... şimdiyen kadar her nasıl kendini gösteriyor ve ifade ediyorsan bunda köklü değişiklik yapacaksın demektir... bunun ayrıntısını da tabii ki senden baskası bilemez...

burclar zıtlıkları da içlerinde barındırırlar... ben ne teraziler tanıdım dengesiz ... ben seni hiç görmedim, tanımadım , o yuzden sunu da yazmam yanlış olmaz... yani objektiv, tarafsız olarak...

yukselen burcun teraziyse genelde uyum ve denge içinde gösterirsin kendini, ama şayet tam tersi potansiyel işliyorsa şimdiye kadar, yani huysuz, aksi, dengesiz bir tavır gösteriyorsan o zaman bu şekil de kökten , tamamen değişecek demektir... yani sen şimdiye kadar nasıl kendini gösteriyorsan onda köklü değişiklikler yapacaksın, dönüşümler yaşayacaksın... mesela şimdiye kadar uzlaştırıcı davrandıysan ve bundan hiç bir fayda saglamadıysan kendi adına , bunun farkına varırsın ve artık daha bencilce ve hayatına daha sahip çıkarak, kendi mutlulugunu ön plana cıkartarak davranmaya , kendini ifade etmeye baslayabilirsin... yani bunun gibi kökten değişiklikler işte...
Bu arada sunu da bilmeni isterim... Pluton yukselen aksında ise,kişiye cok yuksek zeka potansiyeli de verir.... bu yuzden cevrendeki kişileri küçük görme, " ya bunlar da hiç bir işten anlamıyorlar" gibi düşüncelere sahip olma potansiyelin de var....
Partner evini de etkileyecek tr. plutonumuz, yine burda da hangi anlayışa sahipsen, nasıl bir koç anlayışın varsa onu da değiştireceksin... Sende genelde kolay başlayabilme, kolay arkadaşlık kurma potansiyelin vardır... ya da tam zıttı da olabilir, kendini cok tutarsın...
ya ben bu haritada genelde zıtlıklardan da bahsetmek zorundayım, çünkü bunu bana Saturnun MC de olması düşündürttürüyor... Saturn MC de kişiye hep, her konuda temkinli, tedbirli davranmasını verir, cunku ICye, asc ye ve dsc ye zor acıları var... o yuzden hep zıttını da yazmam lazım diye düşünüyorum... Şayet partner anlayışında kolay başlangıclar yapamayıp, kendini bir takım şeylere sorumlu hissedip temkinli davranıyorsan o zaman bu transit sırasında bunda da kökten bir değişim yaşayacaksın demektir... erkekler yandı yaniii hahahaaa...gülücük)) artık zırt pırt flörtun olurmus mesela... ve "napim anlayışım değişti, bööle olması gerekiyormus, emir uzayın derinliklerinden geliyor..." dermişin....gülücük)
MC de , yani zirve anlayısında ise yepyeni bir başlangıc seni bekliyor guzelim.. ama bu kolay olmaz, cunku Saturn anlayışını değiştireceksin... işte burada kesinlikle Yıldırımın dedigi gibi kendine hedefler koyman ve bu enerjiyi o hedeflerine kanalize etmen gerekiyor... kariyer hedefini iyice dusunmen gerekiyor... eger tr. pluton enerjisini,bir veya bir kac hedefine kanalize edemezsen o zaman bu süre içinde cok kavga edersin... cunku Saturn natal haritandaki Plutona sert acısı var ve sen asc de etrafındakileri etkileyerek onları değiştirmek istersin hep ve saturn yuzunden de onlara baskı uyugularsın, yani kavgacı olabilirsin bu yuzden, buna dikkat etmen lazım bu 3 sene içinde....

Butun bu değişiklikler aslına senin tanışacağın kişilerle olacaktır.. transitler bize aynı zamanda bu süre içinde tanışacağımız kişileri de tanımlar... belki de sen gayet plutonik tarzda, yani manyetik, karizmatik birisiyle tanışırsın ve onunla yaşayacağın olaylar sayesinde bu değişimleri yaşarsın... aslında gercekten ihtiyacın bu senin bence... zaten herhangi 4 noktadan birinde hedefini tuttursan, oteki değişimlerin çorap söküğü gibi arka arkaya gelir... mesela IC noktanda olusacak bir kökten değişim, mesela bir evlilik, inan ban herseyi değiştirir... göruntun, kendini ifade ediş şeklin, bilinçaltın, ev, yuva aile anlayışın ve zirve, yani kendini "en iyi" nasıl hiisediyorsan, o anlayışın da değişir ve pluto transitini cccoook guzel atlatmış olursun... sonucta da hem sen hem de dolayısıyla bizler coook rahatlamış oluruz... gülücük)
şakalarıma kızmıyorsun umarımmm....)
hislerim ne diyor biliyor musun? sen bu transitte evleneceksin ve kısa süre sonra da hamile kalarak asc deki plutonik göruntunu de değiştirmiş olacaksın... gülücük)

kolaylar gelsin sana... ihtiyaclarınla karşılaşman dileklerimle...

Mutluluğumun sınırı, başkalarının mutsuzluk sınırına kadardır.
05-13-2007 01:34 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

uranus yine döktürmüşünüz ; hisleriniz kuvvetliyse kurby'nin görüntüsü değişecek demek ki gülücük
onun için her şeyin hayırlısı olsun dileklerimle ;)

05-13-2007 03:59 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
astrosohbet Çevrimdışı
Kızıl & Mavi
Neptunia Admin
lt=

kurby için..
.....dikkat zamanları........

10 maysı - 15 mayıs : transit mars natal satürne sert bakıyor. ve tr. güneş natal venüsüne sert bakıyor..
3 haziran - 15 haziran : mars döngüsü.. 15 haziranda yeni ay'da var..
haziran ayının sonları : tr. mars , natal Ay'ına sert bakıyor.
20 temmuz - 26 temmuz : tr. mars , natal venüsüne sert bakıyor..
23 eylül - 30 eylül : tr. mars , yükselenine sert bakıyor ve satürnüne dokunuyor.

......hoş zamanlar......

haziran ayının ilk haftası : tr. venüs , güneşine dokunuyor. o sırada mars döngüsüde olacak. yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.
25 haziran - 30 haziran : venüs döngüsü. tr. venüs , natal venüsüne dokunuyor.
17 eylül - 24 eylül : daha önceki ayda geri gitmiş olan venüs , bi kez daha ileri harekete geçerek yine natal venüsüne dokunuyor.
5 kasım - 12 kasım : tr. venüs hem güneşine olumlu açı yapıyor , hemde yükselenine dokunuyor. ve bunu destekleyen jüpiter transidi var..
ekim ve kasım ayları boyunca tr. jüpiterin güzel açısı bazı sürpriz gelişmeleri getirebilir ve kendini pozitif hissedeceğin güzel bir dönem olabilir.

05-13-2007 11:58 AM
 Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Benzeyen Konular
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  İnsanı ot gibi hissettiren transitler Marie 27 36,892 11-21-2019 03:19 PM
Son Mesaj: Karmen
  Kişisel bakımlar ve dış görünüşde değişiklikler için uygun transitler ? Alejandro 18 28,050 09-13-2017 11:12 AM
Son Mesaj: Laremme
  Transitler ve Sorular Arkadaş 2 9,011 03-01-2012 08:59 PM
Son Mesaj: Arkadaş
  Transitler Bize Neler Yaptı ? :) :( ariess 89 110,808 10-17-2010 02:00 AM
Son Mesaj: Félicé

Forum'a Git:

Konuyu görüntüleyenler: 2 Misafir